Jump to content

Τattoo & Piercing


MiKe-Dee
 Κοινοποίηση

έχετε tattoo??  

792 members have voted

  1. 1. έχετε tattoo??

    • ναί (πού και τι σχέδιο)
      142
    • όχι αλλά θα ήθελα να κάνω
      395
    • όχι
      255


Recommended Posts

Γεια χαρα παιδια... Εχω ψηθει και βαρεσω το παρακατω σχεδιο ΑΚΡΙΒΩΣ ομως οπως ειναι... Ειναι εφικτο αυτο αν δωσω το σχεδιο σε αυτον που θα το σχεδιασει, και αν ναι, ποιον μου προτεινετε?

Δυστηχως ειδα το σχεδιο αυτο σε μερικους στο νετ και απογοητευτικα... Περιμενω βοηθεια... Ευχαριστω...

http://www.mytattooink.com/images/guardian-angel-tattoo.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εγω θα σου προτεινα να μην το κανεις ακριβως οπως ειναι..παραειναι απλο,και οπως ειπες θα το εχουν και αλλοι πολλοι.

υπαρχουν πολλα πραγματα που μπορεις να το κανεις μοναδικο,και να παριστανει το ιδιο.Αυτα θα στα πει και αυτος που θα στο κανει.Τωρα εχουν αναθερφει καποιοι στις προηγουμενες σελιδες,οποτε ριξε μια ματια.

Link to comment
Share on other sites

Το ποιο ευκολο!! το πηγαινεις σε ενα studio και καθεσαι και του λες τι θελεις και στο σχεδιαζει εκεινη την στιγμη,εγω παντως στο παραπανω τατοο θα εβαζα λιγο περισσοτερη σκια.εμενα μου αρεσει το σχεδιο.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ παιδια... Δηλαδη απο οτι καταλαβαινω υπαρχει η δυνατοτητα να το κανει ως εχει αν το ζητησεις... και οχι στο περιπου...

Το σχεδιο δεν θα παραμεινει ετσι... αλλα για πρωτη φαση θα το ηθελα οπως ειναι... θα καταληξει ετσι ομως...

http://www.bbc.co.uk/insideout/northwest/series2/i/tattoo_beckham_150.jpg

Εχω διαβασει τα πρηγουμενα και τα studios που εχουν αναφερθει αλλα ηλπιζα σε καποιον με παρομοια εμπειρια για βοηθεια. Παντως ακουω προτασεις για studio...

Link to comment
Share on other sites

Με γειά!Και όπως ειπαν και οι άλλοι βαλε καμιά φωτό να το δούμε!:happy:

 

 

 

Καλωσήρθες στο forum!:)

Απλώς αν μπορείς μην γράφεις με κεφαλαία γιατί είναι σαν να φωνάζεις..Ανέβασε καμιά φωτό των tattoo σου να τα δούμε!:p

 

ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΥΣΛΕΞΙΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΒΟΗΘΟΥΝ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ ΜΟΥ(ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΝ)

Link to comment
Share on other sites

to ekana ston savva.

savvas tattoo,irakleitou 61 aigalew.para polla xronia ston xwro.ola anoigontai mprosta soy kai fysika to sxedio xtypithike apsoga opws to ithela.ton synistw.photo se kana 2 vdomades otan exei ftiaksei.to sxedio einai enas to pouli foinikas poy vgainei mesa apo tis staxtes toy.se mia morfi poy fernei pio poly se aeto twn aztekwn mesa se enan ilio.symvollizei gia mena tin dynami ton ilio,ton foinika poy den peftei me tipota,den pethainei.gia mena simainei polla kai mou thelw sta dyskola na thimamai oti den peftw me tipota kai ola tha ta kataferw telika giati stin pragmatikotita opws moy eipe kai o pateras moy se mia spania tryferi stigmi toy eimai aetos...einai proswpiko thema to tattoo loipon.egw 3 xronia skeftomoyn oti ithela genika kati.allo molis prosfata kateliksa se afto poy pragmatika me ekfrazei.

Link to comment
Share on other sites

συμβουλη : πριν χτυπησετε ενα τατου ελενξτε πρωτα για αλλεργιες!!
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Να ενημερώσω οτι το 8ball δεν έκλεισε ποτέ :p

Ασχετό μετά απο τόσο καιρό αλλά αυτές τις μέρες πήγα απο'κει:lol:

iN seArch of a brAin...

http://img215.imageshack.us/img215/9290/maltesedogsmallyr6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Να ενημερώσω οτι το 8ball δεν έκλεισε ποτέ :p

Ασχετό μετά απο τόσο καιρό αλλά αυτές τις μέρες πήγα απο'κει:lol:

Θα κανεις τατοο???

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχω ήδη 3...τώρα πήγα γτ θα κάνει μια φίλη μου..(απο topic σε topic :p )

Λαθος καταλαβα.παντως ενα 4ο δεν βλαπτει καθολου.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λαθος καταλαβα.παντως ενα 4ο δεν βλαπτει καθολου.:)

 

Καλά αυτό είναι το μόνο σίγουρο..είναι μέχρι να βρεθεί το κατάλληλο σχέδιο!;)

iN seArch of a brAin...

http://img215.imageshack.us/img215/9290/maltesedogsmallyr6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και χρονια πολλα...να ρωτησω και εγω κατι..στις 19 του μηνα πηγα σε ενα χρυσοχοειο και μου εκανε μια τρυπα στο αυτι με ενα πλαστικο σκουλαρικι(με ενα πιστολακι) και μου ειπε οτι πρεπει να μεινει αυτο πριν βαλω το δικο μου 40 ημερες..πολυ δεν ειναι?Μπορω να βαλω απο τωρα το δικο μου?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και χρονια πολλα...να ρωτησω και εγω κατι..στις 19 του μηνα πηγα σε ενα χρυσοχοειο και μου εκανε μια τρυπα στο αυτι με ενα πλαστικο σκουλαρικι(με ενα πιστολακι) και μου ειπε οτι πρεπει να μεινει αυτο πριν βαλω το δικο μου 40 ημερες..πολυ δεν ειναι?Μπορω να βαλω απο τωρα το δικο μου?

φανταζομαι εκανες τρυπα στο κλασσικο σημειο,(αυτι)

κοιτα να δεις,το λιγοτερο για να ανοιξει η τρυπα θελει αρκετο χρονικο διαστημα.τωρα παιζει ρολο και το αυτι του καθενος.παντως κρατησε'το 3-4 βδομαδεες σιγουρα,και να το στριφογυριζεις με λιγο οινοπνευμα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

φανταζομαι εκανες τρυπα στο κλασσικο σημειο,(αυτι)

κοιτα να δεις,το λιγοτερο για να ανοιξει η τρυπα θελει αρκετο χρονικο διαστημα.τωρα παιζει ρολο και το αυτι του καθενος.παντως κρατησε'το 3-4 βδομαδεες σιγουρα,και να το στριφογυριζεις με λιγο οινοπνευμα.:)

 

:O:O me alatonero mallon h8eles na peis gt ap oti 3erw dn kanei me oinopneuma :s

One of the things you learn after years of dealing with drug people,

is that you can turn your back on a person,

but never turn your back on a drug.

Link to comment
Share on other sites

:O:O me alatonero mallon h8eles na peis gt ap oti 3erw dn kanei me oinopneuma :s

Με αλατονερο??? :wacko: ισως μεσα στο στομα.:!:

στο αυτι ολες τις τρυπες εβαζα οινοπνευμα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και εγω στην κλασικη τρυπα που εχω στο αυτι με οινοπνευμα την καθαριζα κ το σκουλαρικι φυσικα. απο οτι θυμαμαι (γιατι εχει κ καιρο) γυρω στις 25 μερες ειχα κρατησει το πρωτο σκουλαρικι.
Link to comment
Share on other sites

Σε μερικά μαγαζιά προτείνουν αλατόνερο...σε μία φίλη μου της είχαν πεί να βάζει αλατόνερο στον αφαλό...:wacko:

iN seArch of a brAin...

http://img215.imageshack.us/img215/9290/maltesedogsmallyr6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σε μερικά μαγαζιά προτείνουν αλατόνερο...σε μία φίλη μου της είχαν πεί να βάζει αλατόνερο στον αφαλό...:wacko:

 

 

Einai to legomeno saline solution (einai kai o eliasj se diakopes).

Kai egw ebaza sthn koilitsa alatonero kai mia aloifh pou mou eixe pei o eliasj.Auta, twra gia auti dn nomizw na uparxei problhma molunshs.

One of the things you learn after years of dealing with drug people,

is that you can turn your back on a person,

but never turn your back on a drug.

Link to comment
Share on other sites

Einai to legomeno saline solution (einai kai o eliasj se diakopes).

Kai egw ebaza sthn koilitsa alatonero kai mia aloifh pou mou eixe pei o eliasj.Auta, twra gia auti dn nomizw na uparxei problhma molunshs.

Εχει διαφορα το piercing απο απλη τρυπα στο αυτι.

τα μπερδεψαμε τα πραγματα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σε ολες τις τρυπες π εκανα βαζω αλατονερο saline solution απο τον νικο κ δεν εχω κανενα προβλημα,στις πρωτες τρυπες π εκανα στο αυτι εβαζα οινοπνευμα κ μολυνθηκαν.
Link to comment
Share on other sites

Εχει διαφορα το piercing απο απλη τρυπα στο αυτι.

τα μπερδεψαμε τα πραγματα.

 

Koita gt h trupa ston lobo na 8ewreitai aplh kai sto tragus piercing?

Egw emmenw sthn apoyh oti saline solution prepei na bazei. e3allou pierce shmainei trypw :S

Tecpa bariemai ,xronia sou polla kai kalh xronia!

One of the things you learn after years of dealing with drug people,

is that you can turn your back on a person,

but never turn your back on a drug.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...