Jump to content

Τattoo & Piercing


MiKe-Dee
 Κοινοποίηση

έχετε tattoo??  

792 members have voted

  1. 1. έχετε tattoo??

    • ναί (πού και τι σχέδιο)
      142
    • όχι αλλά θα ήθελα να κάνω
      395
    • όχι
      255


Recommended Posts

και ANTIBACTER κλασσικά.Απλή τρύπα με πιστόλι δεν είναι?

Δε χρειάζεται ιδιαίτερη περιποίηση,απλά καθάρισμα και να "γυρνάς" το σκουλαρίκι. Και άλλαξε το όταν επουλωθεί:happy:

iN seArch of a brAin...

http://img215.imageshack.us/img215/9290/maltesedogsmallyr6.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλη Χρονια γεματη με υγεια και αγαπη σε ολους:) @rch. Δεν ειμαι σε διακοπες, αλλα αραβωνιαστηκα :love::yahoo:και τρεχω συνεχεια σε συγγενεις:dizzy: κλπ.

Οποιαδηποτε τρυπα γινεται με βελονα, θελει αλατονερο και ποτε μα ποτε οινοπνευμα η ιωδιο. Στο αυτι αν γινει με πιστολακι, απλα χρειαζεται οινοπνευμα.

Επομενως και ο Raver εχει δικαιο και εσυ ;)

P.S. Γιατι να κανει καποιος τρυπα με πιστολακι ομως???? Προτιμηστε παντα βελονα

Χρονια Πολλα σε ολους και παλι:D

Link to comment
Share on other sites

Καλη Χρονια γεματη με υγεια και αγαπη σε ολους:) @rch. Δεν ειμαι σε διακοπες, αλλα αραβωνιαστηκα :love::yahoo:και τρεχω συνεχεια σε συγγενεις:dizzy: κλπ.

Οποιαδηποτε τρυπα γινεται με βελονα, θελει αλατονερο και ποτε μα ποτε οινοπνευμα η ιωδιο. Στο αυτι αν γινει με πιστολακι, απλα χρειαζεται οινοπνευμα.

Επομενως και ο Raver εχει δικαιο και εσυ ;)

P.S. Γιατι να κανει καποιος τρυπα με πιστολακι ομως???? Προτιμηστε παντα βελονα

Χρονια Πολλα σε ολους και παλι:D

Χρονια πολλα φίλε και συγχαρητήρια!!

καλη χρονιά.:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια, τατουαζ κατα μηκος της σπονδυλικης στηλης ποναει πολυ?

 

κατι σαν και αυτο

http://a909.ac-images.myspacecdn.com/images01/10/m_b1802c5f6faf6ca2307bba84baa3bcfc.gif

Link to comment
Share on other sites

aouts!!k mono pou to eida ponesa!ypo8etw pws ponaei poly, efoson einai panw stous spondylous, kai to derma ekei einai poly lepto..Vevaia den exw proswpikh empeiria,opote as apanthsei sta sigoura kapoios allos..

 

Kalh Xronia Se Olous!!!!:D:D

Link to comment
Share on other sites

παιδια, τατουαζ κατα μηκος της σπονδυλικης στηλης ποναει πολυ?

 

κατι σαν και αυτο

http://a909.ac-images.myspacecdn.com/images01/10/m_b1802c5f6faf6ca2307bba84baa3bcfc.gif

Ναι ποναει.δεν εχω κανει αλλα εχω φιλο που εχει κανει ολη την πλατη του φτερα.:cry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

to thema ponou kai tatoo exei na kanei me tis prosopikes evestisies tou kathe atomou!!!kai oxi me to seimio pou tha pragmatopoiithi!!!!ego exo kanei pano ston gofo se pleiroforo pos den katalava tipota apo pono,outos i allos exei na kanei me to derma kai oxi me neura!!!to tatoo einai epeifaniako sto derma kai pistevo pos o kathe anthropos exei tis dikes tou antidrasis sta themata,ponou,kriou,zestou,geuseos k.t.l.

Simperasma an den Dokimazis den xereis ta oria sou!!!!!;)

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω με αυτα που λες,αλλα ειναι μερικα σημεια πανω στο σωμα που πονανε περισσοτερο.ε αυτο το σημειο που εχω ακουσει κιολας σε ποναει.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Sinithos einai ekeina ta seimia pou uparxoun esthitiria organa,akra daktilon,glosa,xili k.t.l.

Tora i apowis diistonte gia auto kiolas leo einai analoga tis evestisies tou kathe anthropou

Dokimazis kai vlepeis,kai fisika mas les tis empirries sou,an theleis to na eimaste apoliti gia tis evestisies omos allou somatos einai paralogo pos einai dinaton mono me ti skewi na leo ponaei ekei eno den exo dokimasi to pos einai!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, να ρωτησω κατι,αλλα να απαντησει καποιος που ξερει σιγουρα..αν κανω tattoo καπου(πχ. χερι) κ καποια στιγμη στο μελλον μεταβληθει ο ογκος του(αδυνατισω,παχυνω,γυμναστω πολυ,οτιδηποτε)τοτε το tattoo γινεται χαλια?
Link to comment
Share on other sites

αναλογα σε ποιο σημειο το κανεις....κ εννοειτε αν τωρα ειναι λεπτος κ μετα βαλεις 100 κιλα δεν θα ειναι ιδιο το ταττου
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, να ρωτησω κατι,αλλα να απαντησει καποιος που ξερει σιγουρα..αν κανω tattoo καπου(πχ. χερι) κ καποια στιγμη στο μελλον μεταβληθει ο ογκος του(αδυνατισω,παχυνω,γυμναστω πολυ,οτιδηποτε)τοτε το tattoo γινεται χαλια?

 

αναλογα σε ποιο σημειο το κανεις....κ εννοειτε αν τωρα ειναι λεπτος κ μετα βαλεις 100 κιλα δεν θα ειναι ιδιο το ταττου

 

Ironmaiden σκεφτομαι για χερι.εχεις δει τετοια περιπτωση κ ηταν χαλια η υποθετεις οτι ετσι παει λογικα?

H ironmaiden εχει δικαιο. Πρεπει να αλλαξεις δραστικα ωστε να χαλασει το tattoo. I wouldn't worry if I were you

Link to comment
Share on other sites

Για πειτε κανεις εμπειρια που πηρε η εχασε βαρος (η καποιον που γνωριζει) τι εγινε με το Ταττοο του... και ποσο βαρος και που ειχε το tatto φυσικα...
Link to comment
Share on other sites

χαχα τι καλυτερο απο τι σκεψη οτι οχι μονο εβαλες 100 κιλα αλλα ξεχυλωσε κ το ταττου σου...λολ

καλοοοοοοο!

Link to comment
Share on other sites

οριστε και ενας λογος παραπανω για να μην αφησει καποιος τον εαυτο του σε τετοια κατασταση!γιατι πιο πιθανο λες,να καταστραφει το ταττοο απο εναν τρυματισμο σε εκεινο το σημειο,αν υπαρχει μεγαλη πληγη κτλ... και οχι να σκεφτομαι σε 10 χρονια να παρω 100κιλα.. αν βλεπεις οτι παιρνεις κιλα,δεν θα σκεφτεις το ταττοο,αλλα την υγεια σου,και θα πρεπει να αλλαξεις κατι για να σταματησει.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, δεν υπαρχει μονο η αρνητικη εκδοχη,να παχυνει καποιος πολυ δηλαδη.μπορει μια κοπελα να μεινει εγκυος κ να το εχει στην κοιλια η καποιος να κανει βαρη κ να αυξηθει ο ογκος του..τελικα με σιγουρια ξερει κανεις αν χαλαει η οχι?:dizzy:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, δεν υπαρχει μονο η αρνητικη εκδοχη,να παχυνει καποιος πολυ δηλαδη.μπορει μια κοπελα να μεινει εγκυος κ να το εχει στην κοιλια η καποιος να κανει βαρη κ να αυξηθει ο ογκος του..τελικα με σιγουρια ξερει κανεις αν χαλαει η οχι?:dizzy:

Συνηθως οι γυναικες δεν κανουν στην κοιλια επειδη αν μεινουν εγκυες το tattoo θα χαλασει. Ειπαμε αν ο ογκος μεταβληθει αρκετα, τοτε το tattoo θα "ξεχειλωσει".

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά... Εσείς που έχετε κανονικό tattoo... δεν το έχετε βαρεθεί ποτέ??? Εγώ κάνω αλλά xena μόνο...! Σιγά μην πάω να κάνω αληθινό tattoo και να μου μείνει μετά για όλη μου τη ζωή....! Μετά αν δεν θα το θέλω??? Τι θα κάνω??? :blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]

myspace.com/djfia123

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά... Εσείς που έχετε κανονικό tattoo... δεν το έχετε βαρεθεί ποτέ??? Εγώ κάνω αλλά xena μόνο...! Σιγά μην πάω να κάνω αληθινό tattoo και να μου μείνει μετά για όλη μου τη ζωή....! Μετά αν δεν θα το θέλω??? Τι θα κάνω??? :blink:
to tatoo ginete meta apo orimi skewi kai sovari apofasi sinithos einai kati pou thimizi leei i ekfrazi kati kai einai kathara pronomio tou katoxou tou,pou apofasise na to xarisi sto soma tou, auta pou kaneis esi einai apla diakosmitika kai mono gia moda kai thema entiposiasmou den einai gia na ekfrasis kati apla kalokairi einai as kano mia sfrazitha epano mou outos i allos tetiou idous tatoo xena ta kanoun dialegontas sxedia apo almpoum kai an deis einai ola mikra kai grigora!!!to kanoniko tatoo den exei sxesi me auta kai fisika an den sou aresi mporeis na varesis allo apo epano i na to megalosis kai allo vazontas kai alla themata!!!!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά... Εσείς που έχετε κανονικό tattoo... δεν το έχετε βαρεθεί ποτέ??? Εγώ κάνω αλλά xena μόνο...! Σιγά μην πάω να κάνω αληθινό tattoo και να μου μείνει μετά για όλη μου τη ζωή....! Μετά αν δεν θα το θέλω??? Τι θα κάνω??? :blink:

Μα εσυ το κανεις για μοδα!! αυτο τα λεει ολα :)

 

Tatoo book.Κατεβαστε αυτο το αρχειο,εχει την ιστορια του ταττοο και αρκετα σχεδια.επισης εχει και κινεζικα και η σημασια τους.:)

 

http://rapidshare.com/files/82554181/Tattoo_book.rar

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μα εσυ το κανεις για μοδα!! αυτο τα λεει ολα :)

 

Καταρχήν δεν τα κάνω για μόδα τα (xena) tattoo αλλά γιατί μου αρέσουν. Και ούτε τα κάνω μόνο το καλοκαίρι...! Συνηθώς κάνω κάποιο σχέδιο που θα μου αρέσει ή κάποιο που θα με εκφράζει...! Άλλη φορά είχα κάνει σε xena κάποιο όνομα... Προφανώς δεν το έκανα για μόδα! ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

myspace.com/djfia123

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...