Jump to content

Τattoo & Piercing


MiKe-Dee
 Κοινοποίηση

έχετε tattoo??  

792 members have voted

  1. 1. έχετε tattoo??

    • ναί (πού και τι σχέδιο)
      142
    • όχι αλλά θα ήθελα να κάνω
      395
    • όχι
      255


Recommended Posts

Eyxaristw poly RAVER!!Hsyxasa twra..

Kai prepei na synexizw na vazw bepanthol h na th stamathsw??

Συνεχιζεις κανονικα και θα βαζεις λιγο αλοιφη και θα το κανεις χωρις κυκλικες κινησεις αλλα απο την μια μερια στην αλλη.επισης μην τραβηξεις μονος σου την πετσα..θα φυγει μονη της :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά έχετε κανένα link με εικόνες από απλά και μικρά henna?Γιατί στο ίντερνετ βρίσκω κάτι οτιναναι σχέδια.
Link to comment
Share on other sites

Συνεχιζεις κανονικα και θα βαζεις λιγο αλοιφη και θα το κανεις χωρις κυκλικες κινησεις αλλα απο την μια μερια στην αλλη.επισης μην τραβηξεις μονος σου την πετσα..θα φυγει μονη της :)

 

:rolleyes::rolleyes: eeeee, h alh8eia einai oti th peiraksa th petsa..alla eytyxws de xalase to tattoo..:O:O

den yparxei prob efoson den th 3anapeiraksw etsi??;):wacko:

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes::rolleyes: eeeee, h alh8eia einai oti th peiraksa th petsa..alla eytyxws de xalase to tattoo..:O:O

den yparxei prob efoson den th 3anapeiraksw etsi??;):wacko:

 

μη την πειράζεις!τυχερός ήσουν :p

ασ'την να φύγει απο μόνη της.

iN seArch of a brAin...

http://img215.imageshack.us/img215/9290/maltesedogsmallyr6.jpg

Link to comment
Share on other sites

ok den th 3ana akoumpaw..eytyxws!!

thnx:happy:

Τωρα δεν χρειαζεται αλλονα το ακουμπησεις..γιατι το ταττοο σου ειναι στα "τελειωματα" φροντιδας.μολις φυγει ολο το καυκαλο..το αφηνεις στην Ησυχια του :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εμενα φαγουρα ποτε σε κανενα τατοο δεν ειχα.ισως ισως φταιει οτι δεν ακουμπαγα ρουχο πανω του.ολα τα ταττοο μου εκτος ενα τα εχω κανει καλοκαιρι.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγώ μόνο στο ένα είχα φαγούρα,αλλά τρελή...λέτε να παίζει ρόλο και η μέθοδος που χρησιμοποιεί ο καθένας?

iN seArch of a brAin...

http://img215.imageshack.us/img215/9290/maltesedogsmallyr6.jpg

Link to comment
Share on other sites

εγώ μόνο στο ένα είχα φαγούρα,αλλά τρελή...λέτε να παίζει ρόλο και η μέθοδος που χρησιμοποιεί ο καθένας?

η επιδερμιδα η διαφορετικη παιζει ρολο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

oute egw eixa fagoura,kai na sas pw ena periergo,molis eixa prwtokanei to tattoo.kai itan ligo anaglyfo me ena poly elafry kokkino perigramma mou arese poly perisotero.
Nokia 5110, Nokia 3210,Nokia 3310, Nokia 8310,Nokia , Sony Erricson W800i, Siemens SX1, Motorola Razor v3, Samsung U100, Samsung U600,iphone 3G(για 5χρονια!), Iphone 4, Samsung Galaxy s3
Link to comment
Share on other sites

η επιδερμιδα η διαφορετικη παιζει ρολο.:)

ναι αλλα στο πρώτο είχα ενώ στα άλλα τίποτα!!τεσπα...μπορεί να παίζει και ρόλο το σημείο.

iN seArch of a brAin...

http://img215.imageshack.us/img215/9290/maltesedogsmallyr6.jpg

Link to comment
Share on other sites

εμενα φαγουρα ποτε σε κανενα τατοο δεν ειχα.ισως ισως φταιει οτι δεν ακουμπαγα ρουχο πανω του.ολα τα ταττοο μου εκτος ενα τα εχω κανει καλοκαιρι.

 

:confused: και πως τη παλευες μεσα στο καλοκαιρι να το προσεχεις απο τον ηλιο?ουτε στην παραλια να μην μπορεις να πας..

 

εγω ηθελα να κανω ενα,αλλα μεσα στο χειμωνα,και ακομα ψαχνω να ολοκληρωσω το σχεδιο που εχω στο μυαλο μου,και αγχωνομαι γιατι περασε ο καιρος,και δεν θελω να το κανω προς το καλοκαιρι..

 

και αν δεν το εχω κανει μεσα σε 2 μηνες,τοτε το αφηνω για τον επομενο χειμωνα.

 

oute egw eixa fagoura,kai na sas pw ena periergo,molis eixa prwtokanei to tattoo.kai itan ligo anaglyfo me ena poly elafry kokkino perigramma mou arese poly perisotero.

 

φιλε μου οταν ενα ταττοο ειναι αναγλυφο,αυτο σημαινει οτι δεν ηταν καλο το χερι που το εκανε...

Link to comment
Share on other sites

 

φιλε μου οταν ενα ταττοο ειναι αναγλυφο,αυτο σημαινει οτι δεν ηταν καλο το χερι που το εκανε...

 

eisai sigouros pws einai ayto?giati exw tin entypwsi pws apla eixe ginei etsi apo tin talaipwria pou perase to derma.meta apo 4-5 meres egine normal.

Nokia 5110, Nokia 3210,Nokia 3310, Nokia 8310,Nokia , Sony Erricson W800i, Siemens SX1, Motorola Razor v3, Samsung U100, Samsung U600,iphone 3G(για 5χρονια!), Iphone 4, Samsung Galaxy s3
Link to comment
Share on other sites

:confused: και πως τη παλευες μεσα στο καλοκαιρι να το προσεχεις απο τον ηλιο?ουτε στην παραλια να μην μπορεις να πας..

 

:rolleyes: Μια χαρα την παλεψα..αλλωστε η φροντιδα ενος τατοου πανω απο 20 μερες δεν κραταει..πηγαινα στην παραλια και εκανα μπανιο απο μπυρες..το ιδιο ειναι :lol: :lol: :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

eisai sigouros pws einai ayto?giati exw tin entypwsi pws apla eixe ginei etsi apo tin talaipwria pou perase to derma.meta apo 4-5 meres egine normal.

 

ναι,οπως το διαβασα βιαστικα,νομιζα οτι σου ειχε μεινει αναγλυφο.. στην αρχη λογικο ειναι :)

 

:rolleyes: Μια χαρα την παλεψα..αλλωστε η φροντιδα ενος τατοου πανω απο 20 μερες δεν κραταει..πηγαινα στην παραλια και εκανα μπανιο απο μπυρες..το ιδιο ειναι :lol: :lol: :p

 

ναι γυρω στις 20 το πολυ,ειναι η αποθεραπεια.. ,αλλα οσο περισσοτερο το κρατησεις μακρια απο τον ηλιο,τοσο το καλυτερο... δεν ξερω,οταν ειναι και ενα μεγαλο σχεδιο,εγω θα το εκανα ετσι,και ας ηταν απλα στο μυαλο μου,απλα να ειμαι σιγουρος ;)

Link to comment
Share on other sites

δε το έκανα καλοκαίρι.χειμώνα τα έχω κάνει όλα.και έτσι κι αλλιώς πάντα τους βάζω αντιηλιακό το καλοκαίρι.

iN seArch of a brAin...

http://img215.imageshack.us/img215/9290/maltesedogsmallyr6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Στον Γιαννη πηγα που ειναι καθετα της Μητροπολης.απολυτα ευχαριστημενος και οι τιμες του μια χαρα.:)

 

hello:)

 

RAVER υπάρχει κάνα τηλέφωνο από τον Γιάννη?

 

ΤΗΧ

Link to comment
Share on other sites

hello:)

 

RAVER υπάρχει κάνα τηλέφωνο από τον Γιάννη?

 

ΤΗΧ

 

2651072652

 

 

http://www.imageshack.gr/files/ghqmh6pfffvl5hqsjz2g_thumb.jpg

http://www.imageshack.gr/files/ozxfm8u7kk4n1ny3vg9f_thumb.jpg

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Raver h elias/ uparxei kana kalo magazi sto porto patrasso??

One of the things you learn after years of dealing with drug people,

is that you can turn your back on a person,

but never turn your back on a drug.

Link to comment
Share on other sites

Raver h elias/ uparxei kana kalo magazi sto porto patrasso??

Δεν εχω ιδεα! ποτε δεν ψαχτηκα εκει :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω ιδεα! ποτε δεν ψαχτηκα εκει :cool:

 

Me apogohteueis.. :/

One of the things you learn after years of dealing with drug people,

is that you can turn your back on a person,

but never turn your back on a drug.

Link to comment
Share on other sites

Me apogohteueis.. :/

Εμ'εχω βρει 2-3 στουντιο που ειμαι ευχαριστημενος απο την δουλεια τους..και δεν χρειαστηκε να την ψαξω για αλλου!(Πατρα) :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...