Jump to content

Τattoo & Piercing


MiKe-Dee
 Κοινοποίηση

έχετε tattoo??  

792 members have voted

  1. 1. έχετε tattoo??

    • ναί (πού και τι σχέδιο)
      142
    • όχι αλλά θα ήθελα να κάνω
      395
    • όχι
      255


Recommended Posts

έχω 4 ιδεογράμματα που συνθέτουν μια φράση, μπορει να μου κάποιος που θα βρώ μετάφραση αυτού?:)
pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια καλη σας ημερα...

 

..κα8ως επισης και καποια προταση σελιδας που μπορω να βρω σχεδια κλπ.

Το να ρωτησω να ποναει...φανταζομαι ειναι ατοπο...λογικα 8α ποναει.

 

Μπορείς να ψάξεις στο http://www.bmezine.com .Εκεί πιστεύω θα βρεις πάρα πολλά σχεδια..:)

Τώρα όσον αφορά τον πονό, αμά ψάξεις και σε προηγούμενες σελίδες του thread, αρκετά άτομα αναφέρουν πως νιώθεις ένα τσούξιμο, γδάρσιμο κάτι τέτοιο τελοσπάντων..

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλη σας ημερα...

 

Θα με ενδιεφερε να κανω τατοο στην μεσα πλευρα του μπρατσου...

Ακομα δεν ξερω τι ακριβως...Ισως κατι που να καταλαβαινω μονο εγω, εννοω οχι καποιο σχεδιο. δηλ. καποια λέξη κλπ σαν αυτες που παρα8ετω...

Θα ηθελα τη γνωμη σας γενικα για τα εν λογω σχεδια,

κα8ως επισης και καποια προταση σελιδας που μπορω να βρω σχεδια κλπ.

Το να ρωτησω να ποναει...φανταζομαι ειναι ατοπο...λογικα 8α ποναει.

 

Θελω τελος να μου προτεινετε ισως τα 3-4 καλυτερα tatoo studios στην Αθηνα.

 

Ευχαριστω.

 

 

Το τατοο Ναι Ποναει.αλλα μεχρι εκει..αν θελεις πραγματικα να κανεις τον πονο τον βγαζεις απο το μυαλο σου.ολη η φαση ειναι γδαρσιμο και τσουξιμο,για τα σχεδια που θελεις παραπανω απο 40 λεπτα της ωρας δεν θα πονεσεις.

τωρα για studio εχω να σου προτεινω τον Jimmy's στην Πλακα.."τσιμπημενος" στις τιμες αλλα οι δουλειες του μου εχουν αρεσει

(εχω κανει κι'εκει) στο Σταθμο του Αμαρουσιου..εχω παει και σε αυτον..αλλα δεν εκανα..γιατι τα σχεδια που ηθελα..δεν ειχε πολλα παραδειγματα.καθαρος και καλος,εκανε φιλος μου και απολυτα ευχαριστημενος,καλες τιμες.

τωρα ειναι και ενα στουντιο στην Γλυφαδα..εχω δει δουλειες του..και μου αρεσανε.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

για τον jimmy,αν και δεν εχω κανει εκει,(και ουτε θα εκανα), απο το site μπορει να συγκρινει καποιος δουλειες του,με αλλους. προσωπικα απο τα 100αδες σχεδια που εχει στο site,εμενα κανενα δεν μου αρεσε,

δεν ειχε κανενα πολυπλοκο..

 

για το housetattoo εχει κανεις καμια γνωμη?ειδε μερικες δουλειες του,και μου αρεσαν.

Link to comment
Share on other sites

για τον jimmy,αν και δεν εχω κανει εκει,(και ουτε θα εκανα), απο το site μπορει να συγκρινει καποιος δουλειες του,με αλλους. προσωπικα απο τα 100αδες σχεδια που εχει στο site,εμενα κανενα δεν μου αρεσε,

δεν ειχε κανενα πολυπλοκο..

 

για το housetattoo εχει κανεις καμια γνωμη?ειδε μερικες δουλειες του,και μου αρεσαν.

Μα στο site εχει ανεβασει φωτογραφιες απο ταττοο που εχει χτυπησει.

 

αμα θελεις πολυπλοκο πηγαινεις μια βολτα στο στουντιο...και ξεφυλλιζεις τους τομους που εχει.κατι θα βρεις,ειμαι σιγουρος.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδίά ξέρει κανείς αν μπορώ να βρω στο The Mall ψεύτικα piercings? Ενδιαφέρομαι βασικά για 2 κρίκους στα χείλη, και κυρίως, όχι τρύπες και τέτοια!

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια,ενδιαφερομαι να κανω piercing στο φρυδι μπορει κανεις να μου πει

1.εαν το eight ball ειναι καλο(καθαρο) μαγαζι για να παω?

2.Ποσο κοστιζει περιπου? και αφηνει πληγη που θα πρεπει να περιμενω να κλεισει για να βαλω σκουλαρικι?

3.Ποσο κοστιζουν τα jeweleres για το φρυδι?

4.Μενει σημαδι εαν αποφασισω να βγαλω το σκουλαρικι απο το φρυδι?

 

Ευχαριστω εκ των προτερων και sorry για τις πολλες ερωτησεις αλλα δεν γνωριζω τιποτα σχετια με το piercing.

Link to comment
Share on other sites

1.tapouts egw 8a s proteinw k to second's skin. einai ka8eto sthn ermou, kapnikarea konta. an 8es dieu8unsh 8a s pw! Einai arketa kalo k dn s xtupane to tattoo an dn milhsete prwta( sxetika me kapoies proeidopoihseis k tetoia) einai arketa ka8ara k tis velones tis allaze mprosta mas! Polu kalo studio!

2.kalhspera korkodilakia!8a s pw sxetika me thn teleutaia erwthsh s. H kollhth m exei trupa sto frudi.Thn gnwrisa afou thn eixe vgalei alla h plhgh kanei mpam. sugkekrimena einai san ths leipei ena mikro kommataki "kreatos".Poloi lene oti h trupa sto frudi einai epikundunh mias k ekei pernane arketa neura k uparxei pi8anothta na "kremasei: to frudi. Apo thn allh emena maresei polu , apla frontise na to kaneis se kalo studio!

Sevas trA....
Link to comment
Share on other sites

Kalimera. Egw exw 5 tattoo. ena asteri nautical ston aristero omo, enan biomechanic karxaria sti gampa, ton aiolo sta pleura, to onoma mou ston karpo kai mia kardoula xamila katw apo tin koilia.

Apo piercings exw ston afalo, sti glwssa kai ena monroe. ola ta exw kanei ston Tzenio sto palaio faliro.

auta :)

Link to comment
Share on other sites

Kalimera. Egw exw 5 tattoo. ena asteri nautical ston aristero omo, enan biomechanic karxaria sti gampa, ton aiolo sta pleura, to onoma mou ston karpo kai mia kardoula xamila katw apo tin koilia.

Apo piercings exw ston afalo, sti glwssa kai ena monroe. ola ta exw kanei ston Tzenio sto palaio faliro.

auta :)

Στον πλεον ασχετο και επικινδυνο:X

Link to comment
Share on other sites

Στον πλεον ασχετο και επικινδυνο:X

Ακριβως! κι εγω γι'αυτο το studio εχω ακουσει τα χειροτερα :down:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Kalimera. Egw exw 5 tattoo. ena asteri nautical ston aristero omo, enan biomechanic karxaria sti gampa, ton aiolo sta pleura, to onoma mou ston karpo kai mia kardoula xamila katw apo tin koilia.

Apo piercings exw ston afalo, sti glwssa kai ena monroe. ola ta exw kanei ston Tzenio sto palaio faliro.

auta :)

 

η Αντιγονη πρεπει να'σαι :p

 

κι εγω παντως δεν ειχα και τις καλυτερες γνωμες...

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια,ενδιαφερομαι να κανω piercing στο φρυδι μπορει κανεις να μου πει

1.εαν το eight ball ειναι καλο(καθαρο) μαγαζι για να παω?

2.Ποσο κοστιζει περιπου? και αφηνει πληγη που θα πρεπει να περιμενω να κλεισει για να βαλω σκουλαρικι?

3.Ποσο κοστιζουν τα jeweleres για το φρυδι?

4.Μενει σημαδι εαν αποφασισω να βγαλω το σκουλαρικι απο το φρυδι?

 

Ευχαριστω εκ των προτερων και sorry για τις πολλες ερωτησεις αλλα δεν γνωριζω τιποτα σχετια με το piercing.

 

8a pas ston pantelo(barcode) enan karaflo gemato tattoos,gt o xronhs einai oti na nai, kai 8a tou peis poso paei? 8a sou peta3ei mia astronomikh timh peri ta 60+ :wacko: kai 8a tou peis trela8hkes?! 8a tou peis 20-25 eurw exw kai 8a s pei ok:p

One of the things you learn after years of dealing with drug people,

is that you can turn your back on a person,

but never turn your back on a drug.

Link to comment
Share on other sites

Apo piercings exw ston afalo, sti glwssa kai ena monroe. ola ta exw kanei ston Tzenio sto palaio faliro.

auta :)

το Monroe ειναι πανω απο το ανω χειλος?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.... Πριν 10 μέρες έκανα tattoo. Χθες άρχισε να βγάζει "πετσούλες". Την αλοιφή την συνεχίζω ακόμα;

THIERRY HENRY 14 και να πα να γ.......

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.... Πριν 10 μέρες έκανα tattoo. Χθες άρχισε να βγάζει "πετσούλες". Την αλοιφή την συνεχίζω ακόμα;

Κανονικα.επισης τις πετσες μην της τραβας.θα φυγουν μονες τους :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παίδες αύριο πάνω να κάνω ένα μικρό σχεδιάκι henna μάλλον στο nico tatoo.

 

Να ρωτήσω.

 

Η henna θεωρείται ασφαλής?Πόση ώρα κρατά η διαδικασία?

 

thnx!

Link to comment
Share on other sites

Παίδες αύριο πάνω να κάνω ένα μικρό σχεδιάκι henna μάλλον στο nico tatoo.

 

Να ρωτήσω.

 

Η henna θεωρείται ασφαλής?Πόση ώρα κρατά η διαδικασία?

 

thnx!

tha se steiloun sta katw nicos tatoo ,auta konta stin tsimiski.kai mallon paizei rantevou an den einai ekei i kopela.den einai tpt i diadikasia.zwgrafia einai ousiastika.

Winners Never Quit, Quitters Never Win...
Link to comment
Share on other sites

tha se steiloun sta katw nicos tatoo ,auta konta stin tsimiski.kai mallon paizei rantevou an den einai ekei i kopela.den einai tpt i diadikasia.zwgrafia einai ousiastika.

 

αν είναι για ραντεβού ΔΕΝ

 

το πολύ πολύ να πάω tatooland...

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...