Jump to content

Τattoo & Piercing


MiKe-Dee
 Κοινοποίηση

έχετε tattoo??  

792 members have voted

  1. 1. έχετε tattoo??

    • ναί (πού και τι σχέδιο)
      142
    • όχι αλλά θα ήθελα να κάνω
      395
    • όχι
      255


Recommended Posts

αν είναι για ραντεβού ΔΕΝ

 

το πολύ πολύ να πάω tatooland...

Την henna την "χτυπανε" αμεσα.κανενα προβλημα δεν παιζει με την χεννα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παραξενο παντως μου φαινεται που δεν εχουν βγαλει βαφη για tatoo που να καραταει ορισμενα χρονια και μετα να φευγει...

Raven εσυ που εχεις χτυπησει τα tatοο σκεφτομαι να παω να κανω τον che στο χερι,αλλα ειμαι πολυ αδυνατος και σκεφτομαι μηπως χαλασει εαν παρω κιλα...

Link to comment
Share on other sites

παραξενο παντως μου φαινεται που δεν εχουν βγαλει βαφη για tatoo που να καραταει ορισμενα χρονια και μετα να φευγει...

Raven εσυ που εχεις χτυπησει τα tatοο σκεφτομαι να παω να κανω τον che στο χερι,αλλα ειμαι πολυ αδυνατος και σκεφτομαι μηπως χαλασει εαν παρω κιλα...

Στο Nico στην Θεσσαλονικη,στον Jimmys στην Πλακα και στο John στα Ιωαννινα.

πηγαινε καν'το.στο χερι φανταζομαι μπρατσο.δεν χαλαει ευκολα σε αυτο το σημειο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Raven,σκεφτομαι για tatoo και επειδη ειμαι Αθηνα λεω να παω jimmy's tatoo

σκεφτομαι να κανω δυο τον che(στο στηθος τελικα) ασπρομαυρο και ενα night elf στο ποδι( σχετικα μικρο 20εκατ. με λιγο χρωμα) μηπως σου ειναι ευκολο να με κατατοπισης ποσο περιπου πρεπει να πληρωσω για το καθενα(απο την εμπειρια σου)...μιας και δεν εχω καθολου χρονο να περασω απο εκει να ρωτησω

Ευχαριστω προκαταβολικά...

Link to comment
Share on other sites

Raven,σκεφτομαι για tatoo και επειδη ειμαι Αθηνα λεω να παω jimmy's tatoo

σκεφτομαι να κανω δυο τον che(στο στηθος τελικα) ασπρομαυρο και ενα night elf στο ποδι( σχετικα μικρο 20εκατ. με λιγο χρωμα) μηπως σου ειναι ευκολο να με κατατοπισης ποσο περιπου πρεπει να πληρωσω για το καθενα(απο την εμπειρια σου)...μιας και δεν εχω καθολου χρονο να περασω απο εκει να ρωτησω

Ευχαριστω προκαταβολικά...

€300+€150

Ο Raver μπορει να εχει αντιρησεις βεβαια:p

Link to comment
Share on other sites

€300+€150

Ο Raver μπορει να εχει αντιρησεις βεβαια:p

Στο συγκεκριμενο studio αυτα τα 2 ταττοο κοστιζουν κανα 300-350ευρο.δεν νομιζω να πανε περισσοτερο.βεβαια ο eliasj ισως ξερει καλυτερα.αλλα μου φαινεται πολυ ακριβα.:confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μπορει κανεις να μου πει την γνωμη του για το the house of tattoo(εκηβολος),δεν πολυπαιζει στο thread,παντως η δουλεια τους (απο δειγματα) φαινεται πολυ καλη...
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μπορει κανεις να μου πει την γνωμη του για το the house of tattoo(εκηβολος),δεν πολυπαιζει στο thread,παντως η δουλεια τους (απο δειγματα) φαινεται πολυ καλη...

 

 

αυτο που ειναι κοντα στο president? και μενα μ αρεσουν δουλειες του,αλλα δεν εχει αναφερθει καμια γνωμη,κριμα.. και γω ειχα ρωτησει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.μάζεψα σε ενα αρχείο διάφορα σχέδια ταττοο για όλα τα γούστα.

είναι κανονίκο σχέδιο και όχι χτυπημένα.

 

 

http://rapidshare.com/files/109874197/1700_Tatoo_Designs_BY_Raver.rar

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μπορει κανεις να μου πει την γνωμη του για το the house of tattoo(εκηβολος),δεν πολυπαιζει στο thread,παντως η δουλεια τους (απο δειγματα) φαινεται πολυ καλη...

 

αυτο που ειναι κοντα στο president? και μενα μ αρεσουν δουλειες του,αλλα δεν εχει αναφερθει καμια γνωμη,κριμα.. και γω ειχα ρωτησει.

 

αν οντως ειναι αυτο κοντα στο president να σας πω για την καλη δουλεια που εκανε σε εναν γνωστο μου αλλα μου ειπε οτι ''αν σε συμπαθησει θα σου κανει καλη δουλεια,αν οχι θα σε ξεπεταξει για να τελειωνει''!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5565hondasport.jpg
Link to comment
Share on other sites

αν οντως ειναι αυτο κοντα στο president να σας πω για την καλη δουλεια που εκανε σε εναν γνωστο μου αλλα μου ειπε οτι ''αν σε συμπαθησει θα σου κανει καλη δουλεια,αν οχι θα σε ξεπεταξει για να τελειωνει''!

Αυτο σημαινει..οτι καλυτερα να μην πας.ακου εκει λογικη :whistle: :down:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αν οντως ειναι αυτο κοντα στο president να σας πω για την καλη δουλεια που εκανε σε εναν γνωστο μου αλλα μου ειπε οτι ''αν σε συμπαθησει θα σου κανει καλη δουλεια,αν οχι θα σε ξεπεταξει για να τελειωνει''!

 

Αυτο σημαινει..οτι καλυτερα να μην πας.ακου εκει λογικη :whistle: :down:

Και δεν ειναι ο μοναδικος. Μακρια απο αυτους!!!

Link to comment
Share on other sites

αν οντως ειναι αυτο κοντα στο president να σας πω για την καλη δουλεια που εκανε σε εναν γνωστο μου αλλα μου ειπε οτι ''αν σε συμπαθησει θα σου κανει καλη δουλεια,αν οχι θα σε ξεπεταξει για να τελειωνει''!

 

επαγγελματίας..:rolleyes:

iN seArch of a brAin...

http://img215.imageshack.us/img215/9290/maltesedogsmallyr6.jpg

Link to comment
Share on other sites

δεν έχω τατού αλλά σκέφτομαι να κάνω κάποια στιγμή...το ψήνω για κάνα σκορπιό (scorpions)...θα γίνει κι αυτό
Ουράνια τόξα κυνηγώ,πίσω από ίσκιους τρέχω...
Link to comment
Share on other sites

παιδια σκεφτομαι να κανω ενα τατου στο χερι μηπως υπαρχει κανενα site να δω κανενα σχεδιο ?

 

Πολλα σχεδια.ορεξη να εχεις να τα :worry: όλα :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

hi paidia exo ena mikro provlimataki prin kamia pente meres ekana tripa stin miti tin epomeni mera alaksa skoulariki alla antimetopizo ena provlima to simeio trigiro einai kokino k xtes arxise na vgazei peion eno tou evaza kathe mera oinopneyma gia na min molinthei tora ti mporo na kano peite m please .....:( den thelo na vgalo to skoularikaki mm......:cry:
Link to comment
Share on other sites

hi paidia exo ena mikro provlimataki prin kamia pente meres ekana tripa stin miti tin epomeni mera alaksa skoulariki alla antimetopizo ena provlima to simeio trigiro einai kokino k xtes arxise na vgazei peion eno tou evaza kathe mera oinopneyma gia na min molinthei tora ti mporo na kano peite m please .....:( den thelo na vgalo to skoularikaki mm......:cry:

Γιατο το εβγαλες??? φανταζομαι οτι το νεο σκουλαρικι εκανε την μολυνση.γνωμη μου ειναι να το βγαλεις τελειως το σκουλαρικι.φαινεται οτι το δερμα σου δεν το δεχετε.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Βγάλε το σκουλαρίκι μέχρι να κλείσει η τρύπα και ξανακάνε την μόλις επουλωθεί, για να μην αφήσει σημάδι.

THIERRY HENRY 14 και να πα να γ.......

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

το σκουλαρικι που σου εβαλαν ηταν αποστειρωμενο απο μικροβια και επρεπε να το κρατησεις 30 μερες πριν προσπαθησεις να το αντικαταστησεις.

προφανως εχεις βαλει τωρα ψευτικο και οχι ασημενιο γι αυτο σου δημιουργησε μολυνση.

Βιαστηκες. Γιατι? επρεπε να το κρατησεις μεχρι να επουλωθει η πληγη, εσυ πηγες και εβαλες σε ανοιχτη πληγη αμφιβολου ποιοτητας σκουλαρικι και επομενο ηταν να κανεις ζημια.

στην θεση σου θα δοκιμαζα παλι με το αποστειρωμενο. καντου μια καλη πλυση με πεταντιν και ξαναβαλτο, αν δεν μπορεις αφησε την τρυπα να κλεισει εντελως και ξανακαντην .

μην προσπαθησεις καν να κρατησεις το σκουλαρικι που εχεις τωρα το μονο που θα καταφερεις ειναι μια συνεχης μολυνση με πυον χωρις σταματημο..

Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

hi paidia exo ena mikro provlimataki prin kamia pente meres ekana tripa stin miti tin epomeni mera alaksa skoulariki alla antimetopizo ena provlima to simeio trigiro einai kokino k xtes arxise na vgazei peion eno tou evaza kathe mera oinopneyma gia na min molinthei tora ti mporo na kano peite m please .....:( den thelo na vgalo to skoularikaki mm......:cry:

 

Γιατί οινόπνευμα?Μήπως καλύτερα να το καθάριζες με ορό και όχι οινόπνευμα?

Link to comment
Share on other sites

Γιατί οινόπνευμα?Μήπως καλύτερα να το καθάριζες με ορό και όχι οινόπνευμα?

Νομιζω το οινοπνευμα ειναι καλυτερο σε τετοιες περιπτωσεις.:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

geia! egw 8elw na kanw trypa sth myth, alla gia na mhn antimetwpisw provlhmata opws h ole 8a h8ela na rwthsw dyo tria pramata prin to kanw...

-einai kalytero me velona h pistolaki?

-ginetai na sou kanoun trypa kai na sou valoun kateu8eian xalkadaki? giati bariemai na perimenw dyo mhnes gia na to allaxw..:(

kai telos

-8a yparxoun provlhmata me th 8alassa ton hlio klp mexri na kleisei h plhgh an to kanw kalokairi?

auta..euxaristw poly prokatavolika!!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...