Jump to content

Τattoo & Piercing


MiKe-Dee
 Κοινοποίηση

έχετε tattoo??  

792 members have voted

  1. 1. έχετε tattoo??

    • ναί (πού και τι σχέδιο)
      142
    • όχι αλλά θα ήθελα να κάνω
      395
    • όχι
      255


Recommended Posts

Ενταξει ρε Annie, δεν εισαι και Γερμανια!!!!:lol: 3.5 ωρες με το αμαξι είναι η 40 λεπτα με το αεροπλανο. Δινεται εξετασεις το Σ/Κ??:p Παιδια ας αρχισουμε να δηλωνουμε συμμετοχη εδώ για να κανονισουμε και το meeting

 

Αν είχα και αμάξι καλά θα ήταν..:p

Δεν ξέρω ποτε αρχίζουν οι εξετάσεις ακριβώς αλλά δεν με παίρνουν τέτοια τώρα..Εχώ πολύ υψηλούς στόχους(Ιατρική) και μόλις γυρίσω απ'την 5ήμερη θα πέσει πολύ διάβασμα.....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν είχα και αμάξι καλά θα ήταν..:p

Δεν ξέρω ποτε αρχίζουν οι εξετάσεις ακριβώς αλλά δεν με παίρνουν τέτοια τώρα..Εχώ πολύ υψηλούς στόχους(Ιατρική) και μόλις γυρίσω απ'την 5ήμερη θα πέσει πολύ διάβασμα.....

:offtopic: Μπραβο κοριτσι μου. Μακαρι και η κορη μου να ειχε τετοιο παθος με τα κ@λ@ μαθηματα τις:(

Link to comment
Share on other sites

:offtopic: Thank you eliasj!.Άντε σας αφήνω πρέπει να φύγω για αεροδρόμιο για Πράγα:D .(5ήμερη). Cu in a week..Μάκια!:happy: :offtopic:
Link to comment
Share on other sites

Λειπει ο Μαΐς απο την σαρακοστη....

Που γινετε το event και ποτε?

Εχω μονο piercings, σε ρογα, γλωσσα, κατω χειλος-δεξια, μυτη και αυτι...

Αυτα...

blah..
Link to comment
Share on other sites

Λειπει ο Μαΐς απο την σαρακοστη....

Που γινετε το event και ποτε?

Εχω μονο piercings, σε ρογα, γλωσσα, κατω χειλος-δεξια, μυτη και αυτι...

Αυτα...

http://www.athenstattooconvention.gr/

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επείγον.Αναφέρατε καταστήματα που κάνουν piercing στο Ηράκλειο Κρήτης.Googlis δεν βοήθησε.Ευχαριστώ(ουμε)

Link to comment
Share on other sites

Art Studio - Ιδομενέος 13

(δεν ξέρω αν υπάρχει ακόμα)

Link to comment
Share on other sites

και ποσο λετε να εχει το εισιτηριο φετος???

Αν καποιος θελει να παει, θα παει οσο και να εχει;) Θα εχουμε και τουλαχιστον 2 Japanese artists. Ονοματα συντομα, stay tuned. Θα κανει καποιος απο εσας τιποτα "live" εκει? Αν θελετε πρεπει να κανετε book me artist at the convention. Οποιος θελει βοηθεια pm me :)

Link to comment
Share on other sites

εγω θελω να μεγαλωσω ενα tribalακι που εχω στη μεση,αλλα λεω τον επομενο χειμωνα να το κανω,γιατι εχω στο μυαλο μου πολλα σχεδια μπερδεμενα και θελω να δω σχεδια-τεχνικες κια γνωμες...

 

και αναλογα τε λεφτα, το θελω καπως μεγαλο.

 

πιστευω να μπορω να φωτογραφισω σχεδια/δουλειες δικες τους....

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς σχέδια από tattoo με θέμα το πυρηνικό μανιτάρι;

Και κάτι άλλο! Τι γνώμη έχετε για το http://www.housetattoo.com;

Never tell your problems to anyone...20% don't care and the other 80% are glad you have them.

 

Daily Article - Το Καλύτερο Άρθρο της Ημέρας

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς σχέδια από tattoo με θέμα το πυρηνικό μανιτάρι;

Και κάτι άλλο! Τι γνώμη έχετε για το http://www.housetattoo.com;

Ανεβασε μια εικονα να δουμε τι εννοεις :blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

http://www.e-mago.co.il/images3/nuclear_blast.jpg

Σαν αυτο αλλα σε tattoo!

Never tell your problems to anyone...20% don't care and the other 80% are glad you have them.

 

Daily Article - Το Καλύτερο Άρθρο της Ημέρας

Link to comment
Share on other sites

http://www.e-mago.co.il/images3/nuclear_blast.jpg

Σαν αυτο αλλα σε tattoo!

Δυστηχως δεν υπαρχει εικονα..:(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κάνε search στις εικόνες του google το "Nuclear Blast"!

Never tell your problems to anyone...20% don't care and the other 80% are glad you have them.

 

Daily Article - Το Καλύτερο Άρθρο της Ημέρας

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβα τι μου λες..αλλα αν δεν το δω σε ταττοο δεν μπορω να βγαλω μια καλητερη γνωμη.παντως μου φαινετε ωραιο σαν Ιδεα.:wink:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια να σας ρωτησω...είμαι κοπέλα και θελω να παω στη σχολη ευελπιδων και θελω να κανω τατου...ξερει κανεις αν απαγορευεται η τίποτα τέτοιο...ή τουλάχιστον αν επιτρέπεται σε σημεία που δε φαινονται και τόσο όπως η πλάτη κτλπ....;;;;;;

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια να σας ρωτησω...είμαι κοπέλα και θελω να παω στη σχολη ευελπιδων και θελω να κανω τατου...ξερει κανεις αν απαγορευεται η τίποτα τέτοιο...ή τουλάχιστον αν επιτρέπεται σε σημεία που δε φαινονται και τόσο όπως η πλάτη κτλπ....;;;;;;

 

Τελείωσε την σχολή Ευελπίδων και μετά κάνε tatoo .

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

εεε λιγο δυσκολο γιατι μ αρεσουν τα τατου και θελω πολυ να κανω...οποτε δν με βλεπω να ειμαι ικανη να περιμενω 5 χρονια!

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

εεε λιγο δυσκολο γιατι μ αρεσουν τα τατου και θελω πολυ να κανω...οποτε δν με βλεπω να ειμαι ικανη να περιμενω 5 χρονια!

Κανε καπου που να μη φαινεται and you're all set;) Τοσο χωρο εχουμε στο σωμα μας:p

Καλη Ανασταση σε ολους και ολες:)

Link to comment
Share on other sites

εεε λιγο δυσκολο γιατι μ αρεσουν τα τατου και θελω πολυ να κανω...οποτε δν με βλεπω να ειμαι ικανη να περιμενω 5 χρονια!

 

Άμα δεν μπορείς να περιμένεις πέρνα στην σχολή, θα σου κάνουν εξετάσεις και μετά κάνε κάπου που δεν θα φαίνεται(ΒΑΣΙΚΟ).

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

na sas rotiso esas pou gnorizete.iparxei hena tattoo pou na krataei 3 mines?i kai ligo perisotero?endiaferome na kano tora pou erxete(i mallon irthe)to kalokairaki.

an nai kserete ama sto nicotattoo sto kentro tis thess kanoune?

poso peripou stixizei?ena mikro sxedio tribal (se megethos mias othonis kinitou nokia 3250) sto piso meros tou laimou.efxaristo

Link to comment
Share on other sites

na sas rotiso esas pou gnorizete.iparxei hena tattoo pou na krataei 3 mines?i kai ligo perisotero?endiaferome na kano tora pou erxete(i mallon irthe)to kalokairaki.

an nai kserete ama sto nicotattoo sto kentro tis thess kanoune?

poso peripou stixizei?ena mikro sxedio tribal (se megethos mias othonis kinitou nokia 3250) sto piso meros tou laimou.efxaristo

Και εγώ θέλω να κάνω ένα τατού στο σβέλτο, έναν άγγελο ή έναν σταυρό αλλά όχι αληθινό. Να κρατήσει για κανα 2 δίμηνο ή κάτι τέτοιο. Υπάρχει; Αν ναι πόσο περίπου κάνει;
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

Το εχουμε πει 100δες φορες.ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΗΜΙΜΟΝΙΜΟ ΤΑΤΤΟΟ.

οποιος θελει να κανει χεννα μπορει να κανει..αλλα καμια σχεση με ταττοο(εχω δει χεννα να κραταει και 6 μηνες,αλλα ο τυπος ειχε αφησει απλητο το σημειο εκει :p)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...