Jump to content

Τattoo & Piercing


MiKe-Dee
 Κοινοποίηση

έχετε tattoo??  

792 members have voted

  1. 1. έχετε tattoo??

    • ναί (πού και τι σχέδιο)
      142
    • όχι αλλά θα ήθελα να κάνω
      395
    • όχι
      255


Recommended Posts

na sas rotiso esas pou gnorizete.iparxei hena tattoo pou na krataei 3 mines?i kai ligo perisotero?endiaferome na kano tora pou erxete(i mallon irthe)to kalokairaki.

an nai kserete ama sto nicotattoo sto kentro tis thess kanoune?

poso peripou stixizei?ena mikro sxedio tribal (se megethos mias othonis kinitou nokia 3250) sto piso meros tou laimou.efxaristo

 

Μια φίλη μου έκανε χέννα ένα tribal στη μέση της πέρισυ στο Nico Tattoo,λίγο πιο μεγάλο απ'ότι λες εσυ και τις πήρε 15€.Κράτησε 2 μήνες αλλά στον πρώτο μήνα περίπου πήγε και το ξαναπάτησε.(αρα στην ουσία 1μήνα,κράτησε!).;) Πάντως με τον ήλιο και τη θάλασσα και τα μπάνια,λίγο δύσκολο να κρατήσει πάνω απο μήνα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μια φίλη μου έκανε χέννα ένα tribal στη μέση της πέρισυ στο Nico Tattoo,λίγο πιο μεγάλο απ'ότι λες εσυ και τις πήρε 15€.Κράτησε 2 μήνες αλλά στον πρώτο μήνα περίπου πήγε και το ξαναπάτησε.(αρα στην ουσία 1μήνα,κράτησε!).;) Πάντως με τον ήλιο και τη θάλασσα και τα μπάνια,λίγο δύσκολο να κρατήσει πάνω απο μήνα.

Χρονια Πολλα:!: Annie. Για αυτο να κανετε κανονικο!!:p No pain, No gain. Και ειναι wayyyyyy prettier :)

Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλα:!: Annie. Για αυτο να κανετε κανονικο!!:p No pain, No gain. Και ειναι wayyyyyy prettier :)

 

Ευχαριστώ πολύ Eliasj:happy: +φωνώ απόλυτα μαζί σου!;)

Link to comment
Share on other sites

Μια φίλη μου έκανε χέννα ένα tribal στη μέση της πέρισυ στο Nico Tattoo,λίγο πιο μεγάλο απ'ότι λες εσυ και τις πήρε 15€.Κράτησε 2 μήνες αλλά στον πρώτο μήνα περίπου πήγε και το ξαναπάτησε.(αρα στην ουσία 1μήνα,κράτησε!).;) Πάντως με τον ήλιο και τη θάλασσα και τα μπάνια,λίγο δύσκολο να κρατήσει πάνω απο μήνα.

 

thanx gia tin apantisi.leo na xtipiso mia xena nado ti tha ginei.

Link to comment
Share on other sites

thanx gia tin apantisi.leo na xtipiso mia xena nado ti tha ginei.

 

Ετσι κι αλλιώς γι'αύτο είμαστε εδώ:p !Αλλά αν το θες για την παραλία το καλοκαίρι καλύτερα κάν'το τότε για να κρατήσει,όχι από τώρα!;)

Link to comment
Share on other sites

Ετσι κι αλλιώς γι'αύτο είμαστε εδώ:p !Αλλά αν το θες για την παραλία το καλοκαίρι καλύτερα κάν'το τότε για να κρατήσει,όχι από τώρα!;)

Η κανε κανονικο ΤΩΡΑ για να κρατησει το καλοκαιρι :p

By the way; Ποιος θα ερθει τελικα στο convention? Δε βλεπω συμμετοχες:!:

Link to comment
Share on other sites

Επιεδή ενδιαφέρομαι να κάνω τατου τι πρέπει να προσέξω;Είναι επικίνδυνο καθόλου για την υγεία.Πρέπει να απυεθυνθώ πρώτα σε δερματολόγο;
Link to comment
Share on other sites

Επιεδή ενδιαφέρομαι να κάνω τατου τι πρέπει να προσέξω;Είναι επικίνδυνο καθόλου για την υγεία.Πρέπει να απυεθυνθώ πρώτα σε δερματολόγο;

Οχι εκτος αν εχεις καποια αλλεργια. Δεν ειναι επικινδυνο

Link to comment
Share on other sites

Οχι εκτος αν εχεις καποια αλλεργια. Δεν ειναι επικινδυνο
Καλησπερα σε ολους μια ερωτηση να κανω?σκεφτομαι να κανω ενα τατου στην περιοχη διπλα απο το μοριο μου...δεν θα ειναι σχεδιο απλως μια λεξη ισπανικη αλλα με γοτθικους χαρακτηρες...αυτο που με απαχολει ειναι αφ ενος οτι ειναι τελη απριλη και δεν ξερω αν μεχρι τελη ιουλιου που θα παω για τα μπανια μου θα εχει στεγνωσει πληρως ωστε να μην ξεβαψει, και επισης το οτι εκει που το θελω παιζει να ποναει αρκετα...υπαρχει καμμια συμβουλη?κατι?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους μια ερωτηση να κανω?σκεφτομαι να κανω ενα τατου στην περιοχη διπλα απο το μοριο μου...δεν θα ειναι σχεδιο απλως μια λεξη ισπανικη αλλα με γοτθικους χαρακτηρες...αυτο που με απαχολει ειναι αφ ενος οτι ειναι τελη απριλη και δεν ξερω αν μεχρι τελη ιουλιου που θα παω για τα μπανια μου θα εχει στεγνωσει πληρως ωστε να μην ξεβαψει, και επισης το οτι εκει που το θελω παιζει να ποναει αρκετα...υπαρχει καμμια συμβουλη?κατι?

 

θελει ενα 20ημερο μεχρι να στεγνωσει,θα εχεις υπερ-αρκετο χρονο μπροστα σου μεχρι τα μπανια του Ιουλη.ο πονος ειναι απλα στο μυαλο :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

You are Beautiful Its True...

Link to comment
Share on other sites

σκευτομαστε με την κολλητη μ να χτυπησουμε τα ονοματα μας σε καποια αρχαια γραφη...υπαρχει κανενας generator για να δουμε πως βγαινουν?

καμμια ομορφη γραφη?

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το σχέδιο για tatoo πώς σας φαίνεται; Σε ποιο σημείο θα το κάνατε;

 

gay..

 

Στον κ0λ0, αν ήθελα να με...

Σιγα ρε παιδια. Απο ποτε υπαρχουν gay kai straight tattoos?? Δεν ειναι και το σημα των gay. Αν του αρεσει γιατι να μη το κανει?

 

σκευτομαστε με την κολλητη μ να χτυπησουμε τα ονοματα μας σε καποια αρχαια γραφη...υπαρχει κανενας generator για να δουμε πως βγαινουν?

καμμια ομορφη γραφη?

Δοκιμασε τα fonts tou word.

Link to comment
Share on other sites

σκευτομαστε με την κολλητη μ να χτυπησουμε τα ονοματα μας σε καποια αρχαια γραφη...υπαρχει κανενας generator για να δουμε πως βγαινουν?

καμμια ομορφη γραφη?

Comic Sans

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το σχέδιο για tatoo πώς σας φαίνεται; Σε ποιο σημείο θα το κάνατε;

Μια χαρα σχεδιο ειναι ρε, τι gay του λετε του παιδιου;:wacko:

Χτυπα το billy! Εγω θα προτεινα πλατη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το σχέδιο για tatoo πώς σας φαίνεται; Σε ποιο σημείο θα το κάνατε;

 

Αστους ρε να λένε! Είναι πολύ αντρικό!

 

(Μπουχαχαχαχαχαχαχα). Έλα, πλάκα κάνω.

 

Εγώ θα έλεγα στον καρπό. Αλλά να είναι μικρό, μη φαίνεται σαν τοιχογραφία.

http://agfacts.tamu.edu/D11/Extension/animal%20science/Kids/072303_baby_sheep.jpg

Άντε πες του ότι ο κόσμος τώρα μπήκε σε κουτάκι, άντε πες του ότι η Dolly δεν είναι προβατάκι...

Link to comment
Share on other sites

Ypokeimeniko einai ayto. Emena den mou fainetai poly antriko...

Apopseis!

 

Ρε παιδιά, τι αντρικό και ξεαντρικό. Είναι Tool. :happy: :happy: Απλά.

 

Σε κάλυψα ρε ifritάκο; :happy:

http://agfacts.tamu.edu/D11/Extension/animal%20science/Kids/072303_baby_sheep.jpg

Άντε πες του ότι ο κόσμος τώρα μπήκε σε κουτάκι, άντε πες του ότι η Dolly δεν είναι προβατάκι...

Link to comment
Share on other sites

θελει ενα 20ημερο μεχρι να στεγνωσει,θα εχεις υπερ-αρκετο χρονο μπροστα σου μεχρι τα μπανια του Ιουλη.ο πονος ειναι απλα στο μυαλο :)
Λες?γιατι καποιοι φιλοι μου ειπαν οτι ειναι κριμα να το κανω και να αλλοιωθει μετα!τσαμπα ο κοπος!το θεμα ειναι οτι επειδη αθλουμαι θα ιδρωνω και λογο εποχης και δεν θελω να χαλασει, να τριβεται η περιοχη κτλ!τεσπα θα παω να ρωτησω παλι στο μαγαζι..εκεινος μου ειπε οτι δεν τρεχει κατι αλλα μου εβαλαν σκεψεις οι γνωστοι μου!
Link to comment
Share on other sites

Λες?γιατι καποιοι φιλοι μου ειπαν οτι ειναι κριμα να το κανω και να αλλοιωθει μετα!τσαμπα ο κοπος!το θεμα ειναι οτι επειδη αθλουμαι θα ιδρωνω και λογο εποχης και δεν θελω να χαλασει, να τριβεται η περιοχη κτλ!τεσπα θα παω να ρωτησω παλι στο μαγαζι..εκεινος μου ειπε οτι δεν τρεχει κατι αλλα μου εβαλαν σκεψεις οι γνωστοι μου!

Δε θα εχεις κανενα προβλημα αν το κανεις τωρα.

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση..Πόσο θέλουν μια τρύπα στην κοιλιά και μια τρύπα στην μύτη να επουλωθούν ώστε να μπορείς να κάνεις μπάνιο στην θάλασσα;:confused:
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση..Πόσο θέλουν μια τρύπα στην κοιλιά και μια τρύπα στην μύτη να επουλωθούν ώστε να μπορείς να κάνεις μπάνιο στην θάλασσα;:confused:

1 λεπτο!!:lol: Για Θαλασσα. Πισινα δεν κανει. Να ξερεις οτι το αλατονερο πρεπει να χρησιμοποιηται 1 φορα την ημερα στα piercings. Η θαλασσα ειναι το καλυτερο γιατρικο. Η πλειοψηφεια των piercers στην Ελλαδα ομως δινουν λαθος οδηγιες και φαρμακα. Π.Χ. Οξυζενε!!! Μακρια

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...