Jump to content

Τι περίεργο ή αστείο σας έτυχε σήμερα;


genia_81
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πες ότι δε σ'αρεσε κιόλας τώρα :whistle: :p

Xourxoulitso σοβαρέψουυυ....:p

 

Και του πατέρα μου το χαρακώσανε κι απ τις δυο μεριές(hyundai accent).

Που να κυκλοφορούσαμε και με supercars.

Πραγματικά υπάρχουν κακοί άνθρωποι.Γιατί αυτό κακία είναι:mad:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 680
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαλ4κες υπάρχουν παντού. Χωρίς κανέναν λόγο, σου προκαλούν ζημιά. Να πώ ότι θα κάθεται στο μπαλκόνι απέναντι για να δει τα μούτρα σου? Αποκλείεται. Να πώ ότι θα ξαναδεί το αυτοκίνητο ώστε να καμαρώνει το κατόρθωμα? Αποκλείεται ξανά..

 

@fagito2000 Που έγινε το περιστατικό?

 

Oλλανδία :mad:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Life is too short so enjoy every second of it...you never know where you will be tomorrow.

Link to comment
Share on other sites

Με σταματάει απόψε ένας αλλοδαπός και με ρωτάει με σπαστά ελληνικά και γέρνοντας το κεφάλι του κάτι σαν "αυτό είναι το μο..νί..α;" ή "αυτό είναι το μου...;". Δεν κατάλαβα και επανέλαβε σοβαρός-σοβαρός "αυτό είναι το μονια;" Αμέσως το μυαλό μου πήγε στο πονηρό και κοίταξα γύρω μου στο δρόμο να δω τι μου δείχνει. Το μόνο ζωντανό που πέρασε από κοντά μας εκείνη τη στιγμή ήταν ένας σκύλος. Σκέφτηκα λοιπόν μήπως θέλει να με ρωτήσει αν ο σκύλος αυτός είναι αρσενικός ή θηλυκός - τι άλλο να υποθέσω;:lol: Μετά από λίγο κατάλαβα. Ο άνθρωπος εννοούσε προς τα πού είναι η Ομόνοια! Από δω είναι λέω, δέκα λεπτά με ένα τέταρτο με τα πόδια...
Link to comment
Share on other sites

Με σταματάει απόψε ένας αλλοδαπός και με ρωτάει με σπαστά ελληνικά και γέρνοντας το κεφάλι του κάτι σαν "αυτό είναι το μο..νί..α;" ή "αυτό είναι το μου...;". Δεν κατάλαβα και επανέλαβε σοβαρός-σοβαρός "αυτό είναι το μονια;" Αμέσως το μυαλό μου πήγε στο πονηρό και κοίταξα γύρω μου στο δρόμο να δω τι μου δείχνει. Το μόνο ζωντανό που πέρασε από κοντά μας εκείνη τη στιγμή ήταν ένας σκύλος. Σκέφτηκα λοιπόν μήπως θέλει να με ρωτήσει αν ο σκύλος αυτός είναι αρσενικός ή θηλυκός - τι άλλο να υποθέσω;:lol: Μετά από λίγο κατάλαβα. Ο άνθρωπος εννοούσε προς τα πού είναι η Ομόνοια! Από δω είναι λέω, δέκα λεπτά με ένα τέταρτο με τα πόδια...

 

ε δεν θα είχες και άδικο:lol::lol::lol::lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να έχω μαλ@κομαγνήτη, δεν εξηγείται αλλιώς να περιμένω στο φανάρι και να μου τον ακουμπάνε σε 2 εβδομάδων προφυλακτήρα :mad:
http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Είμαι το πωί στον Πειραιά και μου έχον τελειώσει τα χαρτομάντηλα. Περιμένω στη διάβαση για να περάσω απέναντι και τι βλέπω; Στο φανάρι, εκεί που έχει το κουμπάκι για τη διασταύρωση, έχει ένα πακέτο χαρτομάντηλα!!

 

Μανα εξ' ουρανού;

Link to comment
Share on other sites

Είμαι το πωί στον Πειραιά και μου έχον τελειώσει τα χαρτομάντηλα. Περιμένω στη διάβαση για να περάσω απέναντι και τι βλέπω; Στο φανάρι, εκεί που έχει το κουμπάκι για τη διασταύρωση, έχει ένα πακέτο χαρτομάντηλα!!

 

Μανα εξ' ουρανού;

Μη μου πεις ότι τα πήρες... :mpliax:

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Είμαι το πωί στον Πειραιά και μου έχον τελειώσει τα χαρτομάντηλα. Περιμένω στη διάβαση για να περάσω απέναντι και τι βλέπω; Στο φανάρι, εκεί που έχει το κουμπάκι για τη διασταύρωση, έχει ένα πακέτο χαρτομάντηλα!!

 

Μανα εξ' ουρανού;

καποιο γυφτακι θα τα ξεχασε..απο αυτα τα παιδακια που καθονται στα φαναρια και οτνα ειναι κοκκινο για τα οχηματα ερχονται και σου χτυπανε το τζαμι...
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Εμενα ενα φιλαρακι μου εκανε το εξης θεϊκο χτες το μεσημερακι:

Ηταν με το μηχανακι και πηγε να το παιξει μαγκας σε μια γκομενα η οποια ηταν μεσα σε αυτοκινητο της ''σχολης οδηγων'' ..

Εε αυτος υπεθεσε οτι θα εντυπωσιαστει η γκομενα αν κανει καμια φυγουρα η τπτ τετοιο τελος παντων και οπως την προσπερναει με μεγαλη ταχυτητα και κοιτωντας την στα ματια ταυτοχρονα παει να παρει την επομενη στροφη (αφου ηταν μπροστα της για περιπου 10-15 μετρα) τρωει τουμπα:lol::lol::lol::lol: Το καλο βεβαια ειναι οτι μετα τον ρωτισε αν θελει βοηθεια με ειρωνικο υφακι.. χαχαχαχαχ:lol::lol:

[sIGPIC][/sIGPIC] Φραπεδάκι ολέε

Link to comment
Share on other sites

με πετυχε μια ενοικος της πολυκατοικιας με το 7 χρονο παιδι της και επεμενε να το φερει στο ιατρειο για να του βαλω ενα "ανεμιστηρακι"(τι ειναι αυτο δεν ξερω) επειδη ειχε στραβα δοντια!!!

να της λεω πως το παιδι ειναι μικρο ακομα και δεν μπορουμε να κανουμε κατι για τα δοντια του,και αυτη να επιμενει.

να της λεω πως το παιδακι εχει μια χαρα δοντια και να μου λεει "μα πως αφου δεν τα κλεινει καλα!τα πανω μπροστινα δεν ακουμπουν με τα κατω οπως πρεπει" (νομιζε πως τα δοντια εφαπτονται ακριβως)

να επιμενει πως το παιδι της εχει καποιο προβλημα στην αρθρωση και φταιει καποιο δοντι και να προσπαθω να την πεισω,οχι πως το παιδι δεν εχει προβλημα,αλλα πως μιλαει πεντακαθαρα!!!!

 

ειπε πως θα ξαναρθει αυριο:cry: :cry:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

με πετυχε μια ενοικος της πολυκατοικιας με το 7 χρονο παιδι της και επεμενε να το φερει στο ιατρειο για να του βαλω ενα "ανεμιστηρακι"(τι ειναι αυτο δεν ξερω) επειδη ειχε στραβα δοντια!!!

να της λεω πως το παιδι ειναι μικρο ακομα και δεν μπορουμε να κανουμε κατι για τα δοντια του,και αυτη να επιμενει.

να της λεω πως το παιδακι εχει μια χαρα δοντια και να μου λεει "μα πως αφου δεν τα κλεινει καλα!τα πανω μπροστινα δεν ακουμπουν με τα κατω οπως πρεπει" (νομιζε πως τα δοντια εφαπτονται ακριβως)

να επιμενει πως το παιδι της εχει καποιο προβλημα στην αρθρωση και φταιει καποιο δοντι και να προσπαθω να την πεισω,οχι πως το παιδι δεν εχει προβλημα,αλλα πως μιλαει πεντακαθαρα!!!!

 

ειπε πως θα ξαναρθει αυριο:cry: :cry:

 

Μηπως να εφοδιαστεις με ασπρες τρεντι ρομπουλες καλου κακου; :ninja:

Link to comment
Share on other sites

πηγα στο ταχυδρομειο στις 8 παρα 20 και ειδα τον Τοκο μεσα...παρεπιπτοντως εγω τον ειχα για ...χαζουλη αλλα τα πραγματα μαλλον δεν ειναι ετσι οπως φαινονται.

αυτο το πλατινε μαλλι να μην ειχε με 2 κιλα τζελ(οχι φρεσκου) πανω του και θα ηταν ενας φυσιολογικος κυριος...

ευγενεστατος παντως,μου ανοιξε και την πορτα :)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

πηγα στο ταχυδρομειο στις 8 παρα 20 και ειδα τον Τοκο μεσα...παρεπιπτοντως εγω τον ειχα για ...χαζουλη αλλα τα πραγματα μαλλον δεν ειναι ετσι οπως φαινονται.

αυτο το πλατινε μαλλι να μην ειχε με 2 κιλα τζελ(οχι φρεσκου) πανω του και θα ηταν ενας φυσιολογικος κυριος...

ευγενεστατος παντως,μου ανοιξε και την πορτα :)

 

Συγνώμη, ποιος είναι ο Τόκος? :confused:

Link to comment
Share on other sites

Θεμο Αναστασιαδη και "ολα" δεν εχεις δει ποτε;;;

 

οριστε ενα βιντεακι

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Θεμο Αναστασιαδη και "ολα" δεν εχεις δει ποτε;;;

 

οριστε ενα βιντεακι

 

Δεν ήξερα ότι τον λέγανε Τόκο!!! :lol:

Άκου τόκο! Πήρες τον τόκο στο χέρι??? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Το τηλεφωνο μου μοιαζει πολυ με αυτο του ελτα της περιοχης μου ετσι πολλες φορες με παιρνουν κι μου ζητουν τον υπευθυνο κτλ..Τους λεω οτι εδω ειναι σπιτι κι το κλεινω.Το χειροτερο ειναι οταν ο αλλος ειναι εκνευρισμενος γιατι κατι του χασανε κι παιρνει κι αρχιζει να λεει τον πονο του με αρκετα εκνευρισμενη φωνη..:lol::lol:Οπως συναιβει πριν απο λιγο.Ενταξει ειναι λιγο τρομακτικο να ακους εκνευρισμενη φωνη στα καλα των καθουμενων ..
Link to comment
Share on other sites

δεν μου συναιβει,αλλα το διαβασα και το βρηκα εξαιρετικα χαζο..

 

Πρωτοσέλιδο έγινε στην Ιταλία και έφτιαξε τη διάθεση των αναγνωστών. Ο λόγος για δικαστήριο της Νάπολης, που κλήτευσε ως μάρτυρες, με επίσημο δημόσιο έγγραφο, τον Μίκι Μάους, τη Μίνι, τον Ντόναλντ Ντακ και την Ντέζι, αλλά και τον Τουίτι. Δεν είναι πλάκα.

 

Προφανώς κάποιος κλητήρας, που συνέτασσε την κλήτευση, παρασύρθηκε από το γεγονός ότι ο εναγόμενος Κινέζος έμπορος εκατηγορείτο για αντιγραφή χαρακτήρων της «Ντίσνεϊ» και της «Γουόρνερ Μπρος». «Λυπούμαι που δεν μπορούν να έρθουν να καταθέσουν, γιατί κατοικούν στην Ντίσνεϊλαντ.

 

Μας αρέσει όμως ότι οι χαρακτήρες μας θεωρούνται πραγματικοί. Αυτό θέλαμε ανέκαθεν να πετύχουμε», είπε με χιούμορ εκπρόσωπος της «Ντίσνεϊ». Το θέμα είναι ότι τώρα τα έγγραφα θα πρέπει να επανασυνταχθούν και η δίκη θα καθυστερήσει. Η γραφειοκρατία γαρ.

 

Η δικηγόρος της «Ντίσνεϊ», πάντως, εξέφρασε μία και μόνο ελπίδα: να μην ασκηθεί δίωξη κατά των καρτούνς, επειδή δεν θα εμφανιστούν στη δίκη!

 

 

ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ

 

 

υγ.στο ταχυδρομειο παντως σημερα ξανασυναντησα τον Τοκο...μα καλα,αυτος καθε μερα εκει ειναι;;

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

υγ.στο ταχυδρομειο παντως σημερα ξανασυναντησα τον Τοκο...μα καλα,αυτος καθε μερα εκει ειναι;;

Το ίδιο θα αναρωτιέται αυτός και για σένα :cool:

Link to comment
Share on other sites

Από το 2003 και μετά δεν είχα χάσει ευρωπαϊκό αγώνα της ομάδας μου, είτε στη Θεσσαλονίκη, είτε στο εξωτερικό, ακόμα και σε κάποια φιλικα΄του εξωτερικού πήγα. Και επειδή τα ρεκόρ είναι για να σπάνε (αν μπορείς να το θεωρήσει κανείς ρεκόρ αυτό :p ) διαβάστε τι μου συνέβη χθες το μεσημέρι:

 

Στις 3 φεύγει το τραίνο από Αθήνα για Θεσσαλονίκη, στις 9 φτάνει, και 9.45 άρχιζε το ματς με τη Μπράγκα. Όλα ωραία μέχρι εδώ. 2.40 είμαι έξω από τα εκδοτήρια. Δεν βγάζουμε θέσεις μου λέει ο υπάλληλος στο γκισέ, με το γνωστό υφάκι (όποιος έχει ταξιδέψει με τραίνο ξέρει). Πάω λοιπόν στην προέκδοση για να βγάλω με άλλη ημερομηνία, με τη λογική ότι ο ελεγκτής δεν θα καταλάβαινε τίποτα. Χαμός κι εκεί, βλέπετε, το τραίνο κάνει πλέον λιγότερη ώρα από το ΚΤΕΛ και είναι και πιο οικονομικό. Μπαίνω λοιπό στο τραίνο, τη στιγμή που κλείνανε οι πόρτες, δίχω εισητήριο, ξέροντας ότι θα πληρώσω πρόστιμο ίσο με τη μισή τιμή του εισητηρίου. Χαλάλι λέω, τι 15, τι 22€. Πάω λοιπόν μέσα και ψάχνω το μπαρ, όπου θα είχε σίγουρα θέση. Και ποιον βλέπω; Τον ελεγκτή...Ένα γουρούνι 2 μέτρα, κανονικό κτήνος. "Τα εισητήριά σας παρακαλώ", κάνει το κτήνος. Του λέω ότι δεν έχω και θα πληρώσω πρόστιμο. Οχι λέει θα κατέβεις και θα πάρεις το επόμενο. Μα μου σου του, του κάνω, πρέπει να ανέβω οπωσδήποτε, και με πετάει κλωτσιδόν, στην κυριολεξία όμως. Τρέχω, και χώνομαι από άλλη πόρτα. Για κακή μου τύχη, ήταν η πόρτα με τις αποσκευές...Με κατεάζουνε και από κει και γίνεται σκηνικό με τους σεκιούριτυ...Τολμάει κάποιος και μου σηκώνει χέρι, πώς δεν του άνοιξα το κεφάλι στα 3 ακόμα δεν ξέρω...Για ΚΤΕΛ ούτε λόγος, η ώρα ήταν περασμένη, για αεροπλάνο οι τιμές στα 150€...Μιλάω με ένα φίλο που θα ανέβαινε με το αυτοκίνητο, και μου είπε να κατέβω Λάρισα. Όταν του είπα όμως ότι φτάνω 7.40, λάκισε...

Η φάτσα μου ήταν για καρτ ποστάλ εκείνες τις ώρες...

Link to comment
Share on other sites

Τα ΜΜΜ όμως σταθερή αξία :p

 

souvlaki,δεν κατάλαβα γιατί δεν σου κόψαν εισιτήριο εξ'αρχής;:confused:

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Τα ΜΜΜ όμως σταθερή αξία :p

 

souvlaki,δεν κατάλαβα γιατί δεν σου κόψαν εισιτήριο εξ'αρχής;:confused:

Δεν είχε λέει θέσεις. Κάθε φορά έχει 600 ορθίους, χθες τους τη βάρεσε να μην κόψουν ορθίους. Και συν τοις άλλοις, δεν μου κοψε πρόστιμο, αλλά με κατέβασε κλοτσιδόν.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...