Jump to content

Τι περίεργο ή αστείο σας έτυχε σήμερα;


genia_81
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω τρια πραγματα εχω να πω πριν να πεσει σκουπα απο τον επιστατη...

 

α. Μπραβο Φρικ που μετα το σοκ μπορεσες να δωσεις κι επαγγελματικη απαντηση!

 

βου. manolog3, ατιμουλη...αντε και καλος πολιτης...:rolleyes:

Αφιερωμενο...

 

γου. Πανω κατω σ'αυτη την ηλικια ξυπνανε τα ενστικτα

(χρησιμοποιοντας ιατρικη ορολογια θα σας εξηγησω: εννοω η σαυρα στον ανδρα και η γατα στη γυναικα...και σιγα σιγα ζητανε αρμεγμα...(ειδατε τα λεω απ'εξω απ'εξω).

Βεβαια στα 14 συνηθως στα κοριτσακια αρεσουν τα αγορακια και οχι ο manol...εχμ...οι φανταροι :p

(ΟΚ, πεσαμε σε εξαιρεση...συμφωνα με τα λεγομενα της γειτονισσας μπορουν ανετα να γυρισουν μια ανωμαλιαρικη τσοντουλα και να θησαυρισουν).

Επισης εκεινη την εποχη (του ξυπνηματος) συνηθως το ξυπνημα δεν γινεται μια κι εξω αλλα σιγα σιγα (πρωτα ξυπναμε...μετα λιγο χουζουρι...αχ τι ωρα μερα σημερα...και μετα τι μου κανεις Γιαννη!).

 

Παντως φρικ τα 'τραβας' λιγακι τα περιεργα...τη μια σε παιρνουν τηλεφωνο για να γινεις δοκιμαστης...φασολακιων...την αλλη σε παιρνει ο τρελος απο τη Λημνο...τωρα αυτο...μετα τι; :confused: :worry: :p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 680
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγω τρια πραγματα εχω να πω πριν να πεσει σκουπα απο τον επιστατη...

 

 

 

Παντως φρικ τα 'τραβας' λιγακι τα περιεργα...τη μια σε παιρνουν τηλεφωνο για να γινεις δοκιμαστης...φασολακιων...την αλλη σε παιρνει ο τρελος απο τη Λημνο...τωρα αυτο...μετα τι; :confused: :worry: :p

 

 

η πρωτη σκουπα επεσε..:D

οσο για τα περιεργα ασε...νομιζα πως εχω μονο μαλακομαγνητη,αλλα τωρα διαπιστωνω πως εχω πολλων ειδων μαγνητες..:pπαντως σε ζητησηση με αλλους βλεπω πως εναι εκτεταμενο το φαινομενο του πρηξιματος δια τηλεφωνου..

 

παρεπιπτοντως δεν με θελανε για δοκιμαστη.δωρο μου τα δινανε μαζι με και αλλο..και ο μπαρμπας ηταν απο λευκαδα(ή κεφαλονια):rolleyes:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να ναι off topic κάτι που μου τυχε χθες και όχι σήμερα, έτσι;

 

Με πήρανε τηλ. για να διδάξω ECDL στον Πόρο. Και χθες με πέρνει μια κοπέλα στο κινητό, λέει είστε ο τάδε, ναι ο ίδιος είμαι, ποια κυρία είστε; Θέλετε να μάθετε τώρα, με ρωτάει. Οχι, της λέω, δεν έιναι απαραίτητο, μπορείτε να μου πείτε και σε λίγο, δεν είναι πρόβλημα. Εμαθα λέει ότι διδάσκεις στον Πόρο, στείλε μου τα εισητήρια να ρθω να σε δω. Εγω, της λέω, δυστυχώς δεν είμαι τουριστικός πράκτορας κοπέλα μου...Και δυστυχώς με βάζει σε αναμονή...Η κοπέλα έπερνε από μια εταιρεία, αλλά δεν κατάφερα να βρω ποιος έκανε την πλακίτσα...

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι ακριβως αστειο παντως ειναι περιεργο κι εκνευριστικο για μενα τουλαχιστον..Εδω κι 6 περιπου μηνες με παιρνουν συνεχως τηλεφωνο απο μια εταιρια για μια ενημερωση οπως λενε που οι υπαλληλοι μαλλον δεν ειναι κι τζιμανια..Ο διαλογος οπως εχει γινει τουλαχιστον 30 φορες ειναι ο εξης..

 

Γεια σας

γεια σου μπορεις να μου φωναξεις την μαμα σου?

Η μαμα μου δεν ειναι εδω ουτε ο μπαμπας μου πειτε σε μενα τι θελετε..

Δεν μπορω να το πω σε σενα παιδι μου θα παρω αργοτερα..Δωσε μου την κυρια του σπιτιου τοτε..(ποιος ξερει τι υπεθεσαν)

 

Εννοειται οτι εφοσον ειμαι ενιληκη κι δεν υπαρχει κανενας μπαμπας κι μαμα δεν τους βρηκαν ποτε σπιτι κι ας παιρναν 3 φορες την ημερα απλα μου δυελυσαν τα νευρα..Δεν φτανει που κανουν γκαφες ειναι κι τρομερα επιμονοι..Σημερα λοιπον τα πηρα κι της ειπα οτι ειμαι ενιληκη οτι απλα ετσι ακουγομαι απο τηλεφωνο κι να μην ξαναπαρει τηλεφωνο γιατι μου χει δυαλυσει τα νευρα..:lol:

Προφανως εχουν οδηγιες οταν ακουν φωνη που μοιαζει παιδικη να ψαχνουν γονεα ...

Link to comment
Share on other sites

Είμαι χθες το μεσημέρι στο τραίνο και ανεβαίνω Θεσσαλονίκη. 2 καθίσματα πίσω μου, κάθονται δύο μαύροι. Από την Αθήνα, δεν έχουν σταματήσει να μιλάνε, δεν μπορώ να πω ότι μιλούσανε τόσο έντονα ώστε να ενοχλούν τον υπόλοιπο κόσμο. Σε μια στιγμή, σηκώνεται ένας παππούς για να πάρει την κατάσταση στα χέρια του. Δεν θυμάμαι ακριβώς τι είπε ο παππούς, αλλά η ουσία είναι ότι ήθελε να του απαγορέψει να μιλάει. Σηκώνεται άλλος ένας τύπος και αντί να απομακρύνει τον παππού και να του πει να καλμάρει, πιάνει τον έναν από τους δύο μαύρους και προσπαθεί να τον συγκρατήσει. Συνάμα, σηκώνεται άλλος ένας παππούς, αδελφός του άλλου και αρχίζει να απειλεί τους μαύρους, τους προειδοποιεί να σέβονται την χώρα που τους φιλοξενεί και πολλές άλλες ασυναρτησίες. Αμέσως σηκώνεται ο ένας από τους δύο μαύρους και του λέει ότι το πρόβλημα του είναι που είναι μαύρος, και του βγάζει την ταυτότητά του, να του αποδείξει ότι και εκείνος είναι Έλληνας. Είπα να μην πάρω μέρος, αλλά δεν μπορούσα να βλέπω όλη αυτή την αδικία. Λέω λοιπόν στον έναν από τους δύο γέροντες, ότι αν δεν ήταν μαύρος δεν θα έλεγε τίποτα, και ότι ηχορρύπανση δημιουργεί και το γύρισμα της σελίδας από το βιβλίο που διάβαζα, αλλά δεν είπα τίποτα. Τον συμβούλεψα να κοιτάξει το πρόβλημά του, γιατί στο μέλλον θα χει πολλά προβλήματα. Φεύγοντας οι δύο μαύροι με ευχαρίστησαν θερμά για την υποστήριξη που τους παρείχα.

ΗΜΑΡΤΟΝ ρε μάγκες, ΗΜΑΡΤΟΝ...

Link to comment
Share on other sites

βου. manolog3, ατιμουλη...αντε και καλος πολιτης...:rolleyes:

Αφιερωμενο...

 

:p:p:p

 

Εγω ειμαι αθωος....αλλωστε εκτος οτι δεν ειμαι φανταρος δεν μου αρεσουν και οι μικροτερες.....το εχω δηλωσει και αλλου Μεγαλυτερες rulezzzzzzz αλλα και παλι οταν το ειπα αυτο πεσατε να με φατε....:lol::lol:

 

Ρε μπας και ειμαι λαθος??? Μηπως πρεπει να αρχισω να συναναστρεφομαι με συνομιληκες???? :lol::lol:

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Την Τετάρτη στο τραίνο, όπως μιλάω στο τηλ. για να μάθω πόσο είναι το μπάσκετ, μου μιλάει ένα παλικάρι από πίσω μου. Την άλλη μέρα, μπαίνω στο λεωφορείο, μου λέει ένα παλικάρι, "το πρόλαβες το ματς;". Και ποιος λέτε ήτανε; Το παιδί από το τραίνο!
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι ακριβως αστειο παντως ειναι περιεργο κι εκνευριστικο για μενα τουλαχιστον..Εδω κι 6 περιπου μηνες με παιρνουν συνεχως τηλεφωνο απο μια εταιρια για μια ενημερωση οπως λενε που οι υπαλληλοι μαλλον δεν ειναι κι τζιμανια..Ο διαλογος οπως εχει γινει τουλαχιστον 30 φορες ειναι ο εξης..

 

Γεια σας

γεια σου μπορεις να μου φωναξεις την μαμα σου?

Η μαμα μου δεν ειναι εδω ουτε ο μπαμπας μου πειτε σε μενα τι θελετε..

Δεν μπορω να το πω σε σενα παιδι μου θα παρω αργοτερα..Δωσε μου την κυρια του σπιτιου τοτε..(ποιος ξερει τι υπεθεσαν)

 

Εννοειται οτι εφοσον ειμαι ενιληκη κι δεν υπαρχει κανενας μπαμπας κι μαμα δεν τους βρηκαν ποτε σπιτι κι ας παιρναν 3 φορες την ημερα απλα μου δυελυσαν τα νευρα..Δεν φτανει που κανουν γκαφες ειναι κι τρομερα επιμονοι..Σημερα λοιπον τα πηρα κι της ειπα οτι ειμαι ενιληκη οτι απλα ετσι ακουγομαι απο τηλεφωνο κι να μην ξαναπαρει τηλεφωνο γιατι μου χει δυαλυσει τα νευρα..:lol:

Προφανως εχουν οδηγιες οταν ακουν φωνη που μοιαζει παιδικη να ψαχνουν γονεα ...

 

Μηπως εδωσες τα στοιχεια σου σε κανενα σεκς σοπ και ψαχνουν να σε ενημερωσουν για τις νεες εισαγωγες; :p

 

Την επομενη φορα (αν παρουν) πες οτι δεν ενδιαφερεσαι, γιατι αυτοι γραφουν στο πισι τους 'νεα επικοινωνια' και καποιος απο την αλλη βαρδια σε ξαναπαιρνει...:O

Link to comment
Share on other sites

κατα τις 9 το πρωι με πηραν τηλεφωνο στο σταθερο και με ξυπνησαν..μου λενε εισαι ο ταδε?λεω ναι..μου λενε εχετε μαθημα στη 1 ακριβως στην κινετα!:blink:(μενω αγρινιο). Που??τους λεω... και επαναλαμβανουν την ιδια απαντηση...μετα απο εναν μακροσκελη και εποικοδομιτικο διαλογο βγαλαμε το συμπερασμα πως ζητουσαν καποιον συνονοματο μου..απο τα νευρα μου δεν αντεξα κ τους το εκλεισα με ενα καλο βρισιδι!!!:mad::angry::angry:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω κατά πόσο είναι αξιοσημείοτο ή όχι, αλλά πριν 5' έτρωγα γιαουρτάκι με μέλι (να τα ακούνε οι γυναίκες του forum για να κρατάνε τη σιλουέτα τους :p) και βάζει στην tv διαφήμιση για το μέλι! :lol:
Link to comment
Share on other sites

Παλιότερα το σταθερό που έχω τώρα το είχε υπηρεσία του δήμου Βόλου!

 

Τις προάλλες με πήρε μια γιαγιά(από αυτές που άπαξ περάσουν νούμερο στο τευτέρι δεν σβήνεται ποτε) τηλέφωνο στις 8 το πρωί και νόμιζε ότι μιλούσε με την οικονομική υπηρεσία δήμου Βόλου!

Ξεκίνησε κάπως έτσι:

-"Καλημέρα,εγώ είμαι εεεεεε συνταξιούχος του ΟΓΑ!"

-"Μάλιστα".

-"Έλλειπα καιρό από το σπίτι και εεεεεεε δεν πήρα τη σύνταξή μου από τον ταχυδρόμο".

-"Ααααα, μάλιστα".

-"Πως θα γίνει να πάρω τη σύνταξή μου τώρα;"

-"Δε γίνεται!"(με απάθεια δημοσίου υπαλλήλου)

-"Γιατί δε γίνεται;"(και αρχίζει να φωνάζει με βραχνιασμένη φωνή και να λέει τα δικά της)

-"Γιατί εδώ που πήρατε είναι σπίτι και όχι οικονομική υπηρεσία!!":lol:

 

Προχθές 7:40 χτύπησε το τηλέφωνο,το σήκωσα και άκουσα τουττουττουττουτ!Το έκλεισα.

Και 2η φορά το ίδιο!:angry:(προσπαθούσαν να μου στείλουν φαξ:lol:)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω κατά πόσο είναι αξιοσημείοτο ή όχι, αλλά πριν 5' έτρωγα γιαουρτάκι με μέλι (να τα ακούνε οι γυναίκες του forum για να κρατάνε τη σιλουέτα τους :p) και βάζει στην tv διαφήμιση για το μέλι! :lol:

Το παράξενο??Κι εγώ 12 παρά έτρωγα γιαούρτι αλλά με ψωμί:p!

 

Αλλά αυτό είναι το αποκορύφωμα:Ήμουν στο λεωφορείο(στο 14) και πήγαινα καμάρα.Εγώ καθόμουν σε θέση που είναι η μια απέναντι στην άλλη.2 στάσεις λοιπόν πριν την καμάρα ανεβαίνει ένας γέρος και κάθεται στην θέση απέναντι μου και με κοιτούσε περίεργα. Δεν έδωσα σημασία(Εν τω μεταξύ ούτε εισιτήριο χτύπησε).Σηκώνομαι για να πατήσω το κουδουνάκι για στάση και σηκώνεται κι αυτός.Κατευθύνομαι προς την μεσαία πόρτα και έρχεται μπροστά μου και δεν θα το πιστέψετε, ακούμπησε το χέρι του στα @@@ μου:shock:.Κάνω ένα βήμα πίσω.Κάνει κι αυτός και συνεχίζει να μ'ακουμπάει.Προσπάθησα να τον αποφύγω αλλά αυτός εκεί.Γινόταν και χαμός από κόσμο και δεν είχα πολλές επιλογές αποφυγής.Άρχισα να τον κοιτάζω τόσο άγρια αλλά χαμπάρι δεν έπαιρνε.Γύρισα πλάτη και με ρωτούσαν"θα κατεβείτε?":confused:Αν δεν ντρεπόμουν για το ρεζιλίκι ρόμπα θα τον έκανα.Αρχικά νόμιζα ότι ήθελε να κλέψει αλλά το χέρι του αλλού πήγε.Άλλους σκοπους είχε ο βρωμόγερος.

Τελικά άνοιξε η πόρτα και κατέβηκα.Πάλι καλά γιατί ένα δευτερόλεπτο ακόμα και θα έτρεχε στο νοσοκομείο.Περίμενα να δω τί θα κάνει και περίμενε ξανά στη στάση.Το πιστεύετε?:angry:

Link to comment
Share on other sites

Το παράξενο??Κι εγώ 12 παρά έτρωγα γιαούρτι αλλά με ψωμί:p!

 

Αλλά αυτό είναι το αποκορύφωμα:Ήμουν στο λεοφωρείο(στο 14) και πήγαινα καμάρα.Εγώ καθόμουν σε θέση που είναι η μια απέναντι στην άλλη.2 στάσεις λοιπόν πριν την καμάρα ανεβαίνει ένας γέρος και κάθεται στην θέση απέναντι μου και με κοιτούσε περίεργα. Δεν έδωσα σημασία(Εν τω μεταξύ ούτε εισιτήριο χτύπησε).Σηκώνομαι για να πατήσω το κουδουνάκι για στάση και σηκώνεται κι αυτός.Κατευθύνομαι προς την μεσαία πόρτα και έρχεται μπροστά μου και δεν θα το πιστέψετε, ακούμπησε το χέρι του στα @@@ μου:shock:.Κάνω ένα βήμα πίσω.Κάνει κι αυτός και συνεχίζει να μ'ακουμπάει.Προσπάθησα να τον αποφύγω αλλά αυτός εκεί.Γινόταν και χαμός από κόσμο και δεν είχα πολλές επιλογές αποφυγής.Άρχισα να τον κοιτάζω τόσο άγρια αλλά χαμπάρι δεν έπαιρνε.Γύρισα πλάτη και με ρωτούσαν"θα κατεβείτε?":confused:Αν δεν ντρεπόμουν για το ρεζιλίκι ρόμπα θα τον έκανα.Αρχικά νόμιζα ότι ήθελε να κλέψει αλλά το χέρι του αλλού πήγε.Άλλους σκοπους είχε ο βρωμόγερος.

Τελικά άνοιξε η πόρτα και κατέβηκα.Πάλι καλά γιατί ένα δευτερόλεπτο ακόμα και θα έτρεχε στο νοσοκομείο.Περίμενα να δω τί θα κάνει και περίμενε ξανά στη στάση.Το πιστεύετε?:angry:

 

:shock:Τι με λες τώρα;

Θα αρχίσω να φοβάμαι τους παππούδες στα λεοφωρεία μην τυχόν και πέσω πάνω του!:worry:

Μάλλον θα αρχίσω να χρησιμοποιώ περισσότερο τα ταξί!

Όταν λες όμως σε ακουμπούσε;Μήπως απλά σε ακούμπησε κατά λάθος εξ αιτίας του σπρωξίματος ή σε έπιανε επί ώρα;:O

Link to comment
Share on other sites

:shock:Τι με λες τώρα;

Θα αρχίσω να φοβάμαι τους παππούδες στα λεοφωρεία μην τυχόν και πέσω πάνω του!:worry:

Μάλλον θα αρχίσω να χρησιμοποιώ περισσότερο τα ταξί!

Όταν λες όμως σε ακουμπούσε;Μήπως απλά σε ακούμπησε κατά λάθος εξ αιτίας του σπρωξίματος ή σε έπιανε επί ώρα;:O

Επί 2-3 λεπτά και αρκετά προκλητικά.Δεν έφταιγε ούτε το σπρώξιμο ούτε τπτ.Να κρατηθεί είχε κι από αλλού:mad:

Link to comment
Share on other sites

Μου θύμισες ένα περιστατικό που μου είχε συμβεί πριν αρκετά χρόνια. Ήμουν στο λεωφορείο και κατέβαινα Πειραιά για να πάρω το πλοίο για Κρήτη. Μπαίνει λοιπόν στο λεωφορείο ένας 60άρης και για όσην ώρα είμασταν στο λεωφορείο έβριζε τους ξένους. Του έκανα παρατήρηση 2 φορές, αυτός τίποτα. Με το που κατεβαίνω, με παίρνει από πισω, και μου ρίχνει κουτουλιά. Πώς κρατήθηκα και δεν κοπάνισα το κεφάλι του στον στύλο που ήταν δίπλα μου και να τρέχουμε στο Α.Τ. ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω...
Link to comment
Share on other sites

Μου θύμισες ένα περιστατικό που μου είχε συμβεί πριν αρκετά χρόνια. Ήμουν στο λεωφορείο και κατέβαινα Πειραιά για να πάρω το πλοίο για Κρήτη. Μπαίνει λοιπόν στο λεωφορείο ένας 60άρης και για όσην ώρα είμασταν στο λεωφορείο έβριζε τους ξένους. Του έκανα παρατήρηση 2 φορές, αυτός τίποτα. Με το που κατεβαίνω, με παίρνει από πισω, και μου ρίχνει κουτουλιά. Πώς κρατήθηκα και δεν κοπάνισα το κεφάλι του στον στύλο που ήταν δίπλα μου και να τρέχουμε στο Α.Τ. ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω...

Έχουν αποθρασυνθεί τελείως οι γέροι.Αυτό έχω καταλάβει.

Link to comment
Share on other sites

Επί 2-3 λεπτά και αρκετά προκλητικά.Δεν έφταιγε ούτε το σπρώξιμο ούτε τπτ.Να κρατηθεί είχε κι από αλλού:mad:

 

:lol:

Εντάξει χαλαρά έπρεπε να κάνεις φασαρία!

Αλλά από την άλλη έκανες και ένα καλό:Έδωσες "χαρά" σε ένα παππούλη που οι χαρές στην ηλικία του δεν είναι και πολύ συνηθισμένες!:p

Τέλος!:)

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ, αντεξες 3 λεπτα; :confused:

Εγω παρολο που δεν ειναι του στυλ μου θα τον ειχα κανει ρομπα...ισως και να τον εσπρωχνα να πεσει να γκρεμιστει οταν φρεναρε ο οδηγος...:rolleyes:

 

Στα ταξι παλι αν καθησεις μπροστα...ειναι και στεναχωρα...αν πεσεις σε παρομοιο τυπο δεν γλιτωνεις ευκολα...:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ, αντεξες 3 λεπτα; :confused:

Εγω παρολο που δεν ειναι του στυλ μου θα τον ειχα κανει ρομπα...ισως και να τον εσπρωχνα να πεσει να γκρεμιστει οταν φρεναρε ο οδηγος...:rolleyes:

 

Στα ταξι παλι αν καθησεις μπροστα...ειναι και στεναχωρα...αν πεσεις σε παρομοιο τυπο δεν γλιτωνεις ευκολα...:ninja:

Σκέφτηκα να τον σκουντήξω να πέσει απ τη σκάλα αλλά λυπήθηκα αυτούς που ήταν κάτω.

Σε ταξί?Την έβαψες:worry:

Link to comment
Share on other sites

Καλά αν δείτε έναν τύπο με κάτι βαλιτσάρες στο κέντρο της Θεσσαλονίκης...εγώ θα είμαι που θα πηγαίνω στο σπίτι μου με τα πόδια!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Χθες το βράδυ πάω να μπω στο αμάξι μου και το βλέπω από μακριά να γέρνει οπότε το μυαλό μου πήγε αμέσως οτι ήταν λάστιχο. Όντως το λάστιχο ΠΙΤΑ. Έκει που το άλλαζα με έναν φίλο μου βλέπω το διπλανό αμάξι ακριβώς να γέρνει και αυτό και κοιτάω το λάστιχο του πίτα και αυτό. Οπότε αμέσως κατάλαβα πως κάποιος / κάποιοι ακατανόμαστοι βγήκαν τσάρκα να χαλάσουν περιουσίες. Αφού έβγαλα το λάστιχο και το έψαξα διαπίστωσα οτι χαρακώσανε τη βάση της βαλβίδας, έτσι ώστε με καμιά παναγία να μην μπορείς να το φτιάξεις.

 

Περιττό να σας πω τι οργή με έπιασε και αν τους έπιανα θα τους έχωνα όλο το λάστιχο να μην αναφέρω που.....:X:mad:

 

Δεν μπορώ να καταλάβω ρε παιδιά πως υπάρχει κόσμος που σκέφτεται και ενεργεί με αυτό τον τρόπο. Επίσης το αμάξι μου δεν είναι αξιοζήλευτο. 14 χρόνων και προσπαθώ πως και πως να το κρατώ σε καλή κατάσταση να κάνω τη δουλειά μου.

 

Αυτά.......:cry:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Life is too short so enjoy every second of it...you never know where you will be tomorrow.

Link to comment
Share on other sites

Καλά με τα αμάξια έξω στον δρόμο γίνονται πολλά. Τον Αύγουστο έβαψα το αμάξι μεταξύ άλλων και στο καπό, γιατί το χρειαζόταν, και δεν πρόλαβα να κλείσω 2 μήνες πριν φάω την πρώτη γερή γρατζουνιά. :mad:
Link to comment
Share on other sites

Επί 2-3 λεπτά και αρκετά προκλητικά.Δεν έφταιγε ούτε το σπρώξιμο ούτε τπτ.Να κρατηθεί είχε κι από αλλού:mad:

Πες ότι δε σ'αρεσε κιόλας τώρα :whistle: :p

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλά με τα αμάξια έξω στον δρόμο γίνονται πολλά. Τον Αύγουστο έβαψα το αμάξι μεταξύ άλλων και στο καπό, γιατί το χρειαζόταν, και δεν πρόλαβα να κλείσω 2 μήνες πριν φάω την πρώτη γερή γρατζουνιά. :mad:

 

Αυτό δν είναι τπτ. Σκέψου να βρεις το αμάξι σου με μια τεράστια χαρακιά στο καπό κ στις πόρτες που να λέει με μεγάλα γράμματα "Είμαι μ@λ@κας"...

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

Μαλ4κες υπάρχουν παντού. Χωρίς κανέναν λόγο, σου προκαλούν ζημιά. Να πώ ότι θα κάθεται στο μπαλκόνι απέναντι για να δει τα μούτρα σου? Αποκλείεται. Να πώ ότι θα ξαναδεί το αυτοκίνητο ώστε να καμαρώνει το κατόρθωμα? Αποκλείεται ξανά..

 

@fagito2000 Που έγινε το περιστατικό?

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...