Jump to content

[Επίσημο] HTC Ρ3600 (Trinity)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν και δεν είμαι από την ACE , η εγγύηση χάνεται αυτόματα. Είναι να σα να διεκδικήσεις να έχεις εγγύηση στον εγκέφαλο του αυτοκινήτου σου ενώ βάλεις άλλο πρόγραμμα...

 

Δυσυχώς μαζί με την συσκευή παίρνεις και μια εγγύηση με όρους. Επίσης η συσκευή έρχεται με άδεια χρήσης λειτουργικού. Αν αποφασίσεις να βάλεις WM6 δεν ισχύει η άδεια χρήσης που σου έδωσε η HTC για το λειτουργικό και ΔΕΝ ισχύει η εγγύηση αφού δεν υπάρχει ΚΑΝΕΝΑΣ που να διασφαλίζει πως η ROM Που έβαλες είναι συμβατή με την συσκευή , πως δεν επιρρεάζει την εύρυθμη λειτουργία της κτλ

 

Παιδιά σίγουρα αν χαλάσει κάτι softwariko μπορεί η ACE να σου πει ότι δεν έχεις εγγύηση για το software αφού δεν είναι δικό της, αλλά για hardware προβλήματα δεν είναι δύνατον να σου πει τέτοιες παπα_ιες.

Σε μια αντιπροσωπεία αυτ/του, δεν μπορει να μη σου φτιάξουν τις αναρτήσεις, ας πουμε, επειδή έχεις αλλάξει πρόγραμμα στον εγκέφαλο.

Kill with Power !!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τα offtopic ποστ μεταφέρθησαν.

 

Παρακαλώ συνεχίστε στο θέμα του 3600.

Για οτιδήποτε αφορά το σχολιασμό του φόρουμ, μπορεί να γίνει στην ειδική περιοχή σχολιασμού του myphone.

τα καλύτερα είναι... δίπλα σας

πρώην συντονιστής συζητήσεων στα fora Windows Phone και Digital Gadgets[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Να ξαναφερω το θεμα καρτα μνημης.

 

Πηρα και εγω το 3600 και δεν ξερω τι να βαλω,αφου σε μερικους παιζει η 4GB και η 2 ενω σε αλλους οχι.

 

Λοιπον την ORA 4gb απο expansys την εχει δοκιμασει κανενας?

Πειτε ρε παιδια μαρκες 2 κ 4 giga που σας δουλευουν μια χαρα.

 

Σημ. Εχω win 5 και ελληνικα απο ACE!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια τωρα τελευταια εχω ενα προβλημα. Εχω ενα bluetooth ακουστικο samsung wep 200. Στην αρχη που πηρα το τηλεφωνο οταν ειχα αποσυνδεσει το bluetooth και ηθελα παλι να το συνδεσω απλως εκανα επανακληση απο το ακουστικο και συνδεοταν με το τηλεφωνο. Τωρα τις τελευταιες μερες δεν συνδεεται με τιποτα και πρεπει να το διαγραψω και να το ξανασυνδεσω απο την αρχη για να το δει. Και περαν απο αυτο δεν εχω βρει καπου στο μενου που μπορω να παω και να του δωσω εντολη να συνθεθει το τηλεφωνο με το ακουστικο. Οντως δεν υπαρχει ή εγω δεν το εχω βρει?
Link to comment
Share on other sites

Transcend 2GB 80x μου δουλεύει.

Αν και μερικές φορές την χάνει και πρέπει να τη βγάλεις και να την ξαναβάλεις για την ξαναδεί. Αλλά νομίζω ότι αυτό το πρόβλημα δεν έχει να κάνει με την κάρτα αλλά με τη συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Απλα βλεπω και σε ξανα φορουμ οτι μερικοι εχουν 4γιγα χωρις προβλημα και αφου δεν εχω παρει καρτα ακομα..καλο θα ηταν να ακουσω γνωμες!!!
Link to comment
Share on other sites

Transcend 2GB 80x μου δουλεύει.

Αν και μερικές φορές την χάνει και πρέπει να τη βγάλεις και να την ξαναβάλεις για την ξαναδεί. Αλλά νομίζω ότι αυτό το πρόβλημα δεν έχει να κάνει με την κάρτα αλλά με τη συσκευή.

Και εγώ αυτή είχα από το πλαίσιο και μου δημιουργούσε προβλήματα, την έχανε, έσβηνε όλα τα προγράμματα, έδειχνε ξαφνικά γεμάτη.....

 

Την πήρα πήγα στο πλαίσιο τους είπα ότι είχα πρόβλημα και μου την άλλαξαν....Σας πληροφορώ ότι από τότε όλα δουλεύουν ρολόι.....

 

Θα έλεγα ότι τελικά ίσως δεν φταίει πάντα η συσκευή....συχνά και σε άλλες συσκευές οι κάρτες μνήμης παρουσιάζουν πρόβλημα που πιστεύω ότι οφείλετε στην μαζική παραγωγή που κάνουν....για αυτό και δείνουν οι περισσότεροι lifetime waranty....

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πως πάω την μουσική στα ασυρματα bt ακουστικά μου?

 

Το βρήκα αλλά ακούγεται η μουσική με διακοπές τι κάνω?

έχω το nokia 12w

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ αυτή είχα από το πλαίσιο και μου δημιουργούσε προβλήματα, την έχανε, έσβηνε όλα τα προγράμματα, έδειχνε ξαφνικά γεμάτη.....

 

Την πήρα πήγα στο πλαίσιο τους είπα ότι είχα πρόβλημα και μου την άλλαξαν....Σας πληροφορώ ότι από τότε όλα δουλεύουν ρολόι.....

 

Θα έλεγα ότι τελικά ίσως δεν φταίει πάντα η συσκευή....συχνά και σε άλλες συσκευές οι κάρτες μνήμης παρουσιάζουν πρόβλημα που πιστεύω ότι οφείλετε στην μαζική παραγωγή που κάνουν....για αυτό και δείνουν οι περισσότεροι lifetime waranty....

 

Σου την άλλαξαν με ίδιου ή με άλλου τύπου κάρτα;

Link to comment
Share on other sites

Ego exo na po ena prabo sta paidia pou asxolounte kai mas dinoun modifications sta kinita mas :) Auto pou thelo na rotiso einai an balei kapios ta mobile 6 iparxei tropos na perasi argotera ta palia ? Kanena guide gia ta mobile 6 kai pos ta pernas sto pda exei bgei ?
Link to comment
Share on other sites

Ακρίβώς την ίδια, transcent 2Gb 80X.

 

Μάλιστα δεν είχα την απόδειξη και έψαξαν και την βρήκαν από το σύστημα τους. Είδαν ότι είχε πρόβλημα γιατί δεν την διάβαζε και ένα μηχάνημα τους. Απλά πήγα στο Πλαίσιο στο Mall και χρειάζεται να έχεις λίγο υπομονή εκεί γιατί είναι μόνο δύο τεχνικοί και πολύς κόσμος από έξω που περιμένει να δώσει ή να παραλάβει συσκευές για επισκευή, (άσχετο αλλά όση ώρα ήμουν εκεί η πλειοψηφία των μηχανημάτων για επισκευή ήταν τύπου Turbo X..... γιατί άραγε??).

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Ακρίβώς την ίδια, transcent 2Gb 80X.

 

Μάλιστα δεν είχα την απόδειξη και έψαξαν και την βρήκαν από το σύστημα τους. Είδαν ότι είχε πρόβλημα γιατί δεν την διάβαζε και ένα μηχάνημα τους. Απλά πήγα στο Πλαίσιο στο Mall και χρειάζεται να έχεις λίγο υπομονή εκεί γιατί είναι μόνο δύο τεχνικοί και πολύς κόσμος από έξω που περιμένει να δώσει ή να παραλάβει συσκευές για επισκευή, (άσχετο αλλά όση ώρα ήμουν εκεί η πλειοψηφία των μηχανημάτων για επισκευή ήταν τύπου Turbo X..... γιατί άραγε??).

σε αυτα ειναι καλο το πλαισιο,οσο για τα turbo ειναι απλα για τα μπαζα:p :p
Link to comment
Share on other sites

σε αυτα ειναι καλο το πλαισιο,οσο για τα turbo ειναι απλα για τα μπαζα:p :p

 

Ωραία δυσφήμιση κάνεις φίλε μου! Τώρα πώς γίνεται εγώ προσωπικά να έχω τρεις υπολογιστές Turbo-X και η εταιρία μου τριάντα και να μην έχουν πάθει ποτέ τίποτα, τη στιγμή που κάτι IBM, Compaq, HP είχαν συνεχώς προβλήματα και κατέληγαν τελικά στα σκουπίδια, μήπως μπορείς να το εξηγήσεις; Μία φορά χρειάστηκε αλλαγή το DVD-R του PC μου στο γραφείο και ήρθαν και το άλλαξαν επί τόπου (και ήταν και Sony, όχι Turbo-X). Aς αναγνωρίζουμε ορισμένες Ελληνικές εταιρίες που κάνουν καλή και πρωτόγνωρη για την Ελλάδα προσπάθεια. Μη ξεχνάμε ότι μέχρι πριν λίγα χρόνια δεν φτιάχναμε ούτε σπίρτα! Αλλά, θα μου πεις, είναι στην ιδιοσυγκρασία μας να τα καταλλύουμε όλα...

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

paidia 8elw mia boh8eia opwsdhpote giati 8a to peta3w.exw ena 3600 exw balei to destinator 6 to exw egatastisei anoigei kanonika kai exw balei tis ru8miseis pou grafetai edw gia na brei sima. to afinw gia 1-2 wres e3w kai mou grafei to mhnuma den bre8hke keraia!!prosoxh!oxi den bre8hke sima alla den bre8hke keraia! ti kanw la8os???boh8eia please
Link to comment
Share on other sites

το 3600 ειναι συμβατο με τις υπηρεσιες streaming της wind?

gia live tv και internet?

το χει τσεκαρει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Ωραία δυσφήμιση κάνεις φίλε μου! Τώρα πώς γίνεται εγώ προσωπικά να έχω τρεις υπολογιστές Turbo-X και η εταιρία μου τριάντα και να μην έχουν πάθει ποτέ τίποτα, τη στιγμή που κάτι IBM, Compaq, HP είχαν συνεχώς προβλήματα και κατέληγαν τελικά στα σκουπίδια, μήπως μπορείς να το εξηγήσεις; Μία φορά χρειάστηκε αλλαγή το DVD-R του PC μου στο γραφείο και ήρθαν και το άλλαξαν επί τόπου (και ήταν και Sony, όχι Turbo-X). Aς αναγνωρίζουμε ορισμένες Ελληνικές εταιρίες που κάνουν καλή και πρωτόγνωρη για την Ελλάδα προσπάθεια. Μη ξεχνάμε ότι μέχρι πριν λίγα χρόνια δεν φτιάχναμε ούτε σπίρτα! Αλλά, θα μου πεις, είναι στην ιδιοσυγκρασία μας να τα καταλλύουμε όλα...
εσυ μπορει να μην εχεις προβλημα αλλα εγω ειχα σε 2 λαπτοπ που πηγαν στα σκουπιδια,δηλαδη πιστευεις οτι ποιοτικα ειναι το ιδιο με ενα vaio η toshiba;ειδικα στο σασι τους,πλητρολογιο,και στο θεμα της θερμοτητας,γιατι στα εσωτερικα βαζεις οτι θελεις εσυ απο επωνυμα,οποιος τα δει ανοιχτα και προσεξει την συναρμολογηση-καλωδια σε 1 toshiba-turbo θα καταλαβει,θα μου πεις οτι εχουν 15% διαφορα στην τιμη,αλλα δυστυχως η ποιοτητα κατασκευης δεν ειναι 15% αλλα πολυ πιο κατω,δεν μιλησα για την ελληνικη εταιρεια που λες,και δεν καταλαβα γιατι την μπλεκεις, απο την οποια δεν εχω κανενα παραπονο,ειμαι πανω απο 10 χρονια πελατης τους και συνεχιζω,αλλα απο το συγκεκριμενο τυπο προιοντος,και ουτε μηδενισα τα παντα,την αποψη μου ειπα αν μου επιτρεπεις να την πω,οπως ειπες και εσυ την δικια σου,αλλα επειδη εδω ειμαστε οφ-τοπικ οπως καταλαβες,ανοιξε ενα θεμα στο αναλογο thread και μπορουμε να τα πουμε απο εκει,ας συνεχισουμε εδω με το 3600
Link to comment
Share on other sites

Απλα βλεπω και σε ξανα φορουμ οτι μερικοι εχουν 4γιγα χωρις προβλημα και αφου δεν εχω παρει καρτα ακομα..καλο θα ηταν να ακουσω γνωμες!!!

 

Και εγω εχω μια transcent 4GB HC από το πλαισιο με 47? η οποια δουλευει αψογα από την πρωτη μερα που εχω το Ρ3600 μου το οποιο δουλευει αψογα χαρη στην τελευταία ROM του ausdim!

Link to comment
Share on other sites

Ωραία δυσφήμιση κάνεις φίλε μου! Τώρα πώς γίνεται εγώ προσωπικά να έχω τρεις υπολογιστές Turbo-X και η εταιρία μου τριάντα και να μην έχουν πάθει ποτέ τίποτα, τη στιγμή που κάτι IBM, Compaq, HP είχαν συνεχώς προβλήματα και κατέληγαν τελικά στα σκουπίδια, μήπως μπορείς να το εξηγήσεις; Μία φορά χρειάστηκε αλλαγή το DVD-R του PC μου στο γραφείο και ήρθαν και το άλλαξαν επί τόπου (και ήταν και Sony, όχι Turbo-X). Aς αναγνωρίζουμε ορισμένες Ελληνικές εταιρίες που κάνουν καλή και πρωτόγνωρη για την Ελλάδα προσπάθεια. Μη ξεχνάμε ότι μέχρι πριν λίγα χρόνια δεν φτιάχναμε ούτε σπίρτα! Αλλά, θα μου πεις, είναι στην ιδιοσυγκρασία μας να τα καταλλύουμε όλα...

 

θα μαs τρελανειs φιλε τωρα?εδω πηγαινει καποιοs ασχετοs να κανει format τον υπολογιστη του και του λενε 60-80ε!!!τουs πιανει τον κολ. κανονικα!!!για ποια σοβαρη εταιρια μιλαs???:mad:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,ενα λεπτο ρε παιδιά.Ποσο θέλετε να σας χρεώνει για ένα Format??

10 euro είναι καλά?Όσο για τα desktop pc δεν βρίσκω λόγο να μην είναι καλά.Επωνυμα parts χρησιμοποιούν,γιατί να μην είναι σωστά τα pc, για τα laptop κρατάω μια επιφύλαξη, γιατι σασί και board είναι δικά τους.Άρα σίγουρα η ποιότητα δεν είναι εφάμυλη με κάποιο επώνυμο, το καταλαβαίνεις απο την αφή,σου δίνει την αίσθηση του ψεύτικου.

Link to comment
Share on other sites

εσυ μπορει να μην εχεις προβλημα αλλα εγω ειχα σε 2 λαπτοπ που πηγαν στα σκουπιδια,δηλαδη πιστευεις οτι ποιοτικα ειναι το ιδιο με ενα vaio η toshiba;ειδικα στο σασι τους,πλητρολογιο,και στο θεμα της θερμοτητας,γιατι στα εσωτερικα βαζεις οτι θελεις εσυ απο επωνυμα,οποιος τα δει ανοιχτα και προσεξει την συναρμολογηση-καλωδια σε 1 toshiba-turbo θα καταλαβει,θα μου πεις οτι εχουν 15% διαφορα στην τιμη,αλλα δυστυχως η ποιοτητα κατασκευης δεν ειναι 15% αλλα πολυ πιο κατω,δεν μιλησα για την ελληνικη εταιρεια που λες,και δεν καταλαβα γιατι την μπλεκεις, απο την οποια δεν εχω κανενα παραπονο,ειμαι πανω απο 10 χρονια πελατης τους και συνεχιζω,αλλα απο το συγκεκριμενο τυπο προιοντος,και ουτε μηδενισα τα παντα,την αποψη μου ειπα αν μου επιτρεπεις να την πω,οπως ειπες και εσυ την δικια σου,αλλα επειδη εδω ειμαστε οφ-τοπικ οπως καταλαβες,ανοιξε ενα θεμα στο αναλογο thread και μπορουμε να τα πουμε απο εκει,ας συνεχισουμε εδω με το 3600

 

ΠΕΣΤΑ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΕ!!! Laptop Turbo-X? ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ! Ο,ΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ. Μπαταρία; Οθόνη; Service; Τι να το κάνω το "μεσα σε 2 ώρες" όταν δεν επισκεύαζαν τίποτα; Άλλο πλαίσιο σαν μαγαζί (πολύ καλό) και άλλο Turbo-x!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλα στα λόγια είναι όλοι μανούλες.Μου την δίνει όταν λένε μεγάλα λόγια πχ. σε 4 ώρες αναβάθμιση,σε 2 ώρες επισκευή και πας και μένεις με το ... laptop στα χέρια.Ας μιλησουμε για το υπερκινητό:lol: μας τώρα και ας αφήσουμε τα χάλια τους.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...