Jump to content

[Επίσημο] HTC Ρ3600 (Trinity)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τωρα που ψαχνω για νεο κινητο(hd,xperia) και τα δοκιμαζω βλεπω οτι με τον οπερα browser οχι τον mini τα ελληνικα σε ιστοσελιδες φαινονται κανονικα.στο 3600 μου φαινονται κινεζικα,γιατι?και στα κινητα που δοκιμασα και στο δικο μου τα wm ειναι αγγλικα και τα regional settings στο greek.μπορει να με βοηθησει κανεις?

αν μπορουσε καποιος να μου δωσει το λινκ γιατι κατεβασα τον opera mobile και ειναι χαλια!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια χρησημοποιει καποιος απο εσας καμια μαγειρευμενη ρομ και ειναι ευχαρηστημενος?εβαλα μια με wmbolie 6.5 αλλα δε τρελενομαι κιολας
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ελπίζω να παρακολουθεί ακόμα κάποιος αυτό το thread. Αποφάσισα κι εγώ επιτέλους να αλλάξω για πρώτη φορά ρομ στο κινητό μου. Έχει κανείς υπόψη του κάποια ρομ 6.1 στα Ελληνικά για το 3600 μας;

 

Παιδιά, δεν έχει δοκιμάσει κανείς ελληνική ρομ, WM6.1 ή έστω WM6 απο το xda;

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
αν δεν κανω λαθος δεν εχει βγει κατι ελληνικο,μονο ο ausdim ειχε ασχοληθει αλλα εχει να φανει κανενα χρονο:( ειναι η μονη ελληνικη με 6
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε Λαγουδάκη. Θα το ψάξω κι αν έχω καμμιά απορία επιστρέφω.

 

Έκανα αναζήτηση στο xda αλλά δεν βρήκα πουθενά ρομ από τον ausdim. Μήπως είναι σε κανένα άλλο φόρουμ;

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Γνώμη μου πάντως είναι ότι υπάρχουν πολύ πιο καινούργιες ROM που αξίζουν πραγματικά μιας και του Ausdim είναι καλή αλλά παλιά. Εξάλλου το ελληνικό μενού σε αυτές τις συσκευές δεν είναι και τόσο απαραίτητο (κατά τη γνώμη μου πάντα) αφού μπορείς να έχεις πλήρη υποστήριξη ελληνικών.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

athanaso77

 

Για να είμαι ειλικρινής θα προτιμούσα κάποια ελληνική ρομ επειδή έχω συνηθίσει μ' αυτή, αλλά δε με χαλάει να δοκιμάσω και καμμιά αγγλική αν είναι να έχω τα 6.1. Μπορείς σε παρακαλώ να μου προτείνεις κάποια αξιόπιστη 6.1 ρομ, έστω κι αγγλική;

 

Κι επειδή είναι η πρώτη φορά που θα δοκιμάσω να περάσω μαγειρεμένη ρομ στο κινητό μου (εκτός από τα 6.1 που πέρασα στο Qtek s100 και μου φάνηκε παιχνιδάκι η διαδικασία), ίσως χρειαστώ λίγη βοήθεια στη διαδικασία, αν φυσικά δεν αναφέρεται στο site που θα προτείνεις.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
οταν ειχα το 3600 θυμαμε οτι τις περναγα χωρις καμμια διαδικασια(ξεκλειδωματα κλπ)απλα οταν την ετρεχα μου εβγαζε error και την ξαναπερναγα χωρις να βγαλω το καλωδιο,δεν ξερω τωρα αν εχει αλλαξει κατι
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
αγγελε δεν μπορω να σου πω κατι γιατι εδω και 1 χρονο δεν το εχω το μηχανακι οποτε δεν....και βλεπω να το εχουν λιγοι εδω(ασχετα αν ειναι πολυ καλο)οποτε γνωμη να ξεκινησεις διαβασμα στο xda για να δεις τι λενε οι κατοχοι για την καθε ρομ
Link to comment
Share on other sites

παιδια help το 3600 μου κατι επαθε και κανει συνεχεια ρεσταρτ σε ανηποψιαστο χρονο στα καλα καθουμενα αλλαξα καποιες ρομ αλλα τα ιδια!καποια βοηθεια?
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

παιδιά μια χαζή ερώτηση από νέο με HTCΡ3600,το πήρα μεταχειρισμένο και δεν είχε τα cd's.θέλω να βάλω τις εργοστασιακές ρυθμίσεις στο κινητό και να επαναφέρω το wm5 που είχε στην αρχή.

Το παραπάνω γίνετε?

ειναι εφικτο?

και αν ναι πειτε κανα τροπό.

ευχαριστω προκαταβολικά

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
παιδιά μια χαζή ερώτηση από νέο με HTCΡ3600,το πήρα μεταχειρισμένο και δεν είχε τα cd's.θέλω να βάλω τις εργοστασιακές ρυθμίσεις στο κινητό και να επαναφέρω το wm5 που είχε στην αρχή.

Το παραπάνω γίνετε?

ειναι εφικτο?

και αν ναι πειτε κανα τροπό.

ευχαριστω προκαταβολικά

φυσικα και γινετε,θα κανεις εγγραφη στο http://www.htc.com.gr/forum/index.php και λεει οδηγιες πως θα περασεις την τελευταια αναβαθμιση των 5,τα cd δεν εχουν τιποτα σπουδαιο,το active μπορεις να το κατεβασεις απο το ιντερνετ για να μπορεις να κανεις συνχρονισμο και να περνας τις ρομ
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
γεια σας παιδια.... εχω το htc3600 και σκεφτομαι σε μερικες μερες που παιρνω την επιδοτηση να αλλαξω συσκευη.... οι επιλογες μου ειναι μεταξυ του htc cruise II, και του htc touch hd. καμια ιδεα???
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Τέτοιες συζητήσεις γίνονται ευρέως στους Διαξιφισμούς. Σίγουρα αυτό που σε ενδιαφέρει έχει συζητηθεί ήδη. Εάν δεν καλυφθείς, μπορείς να ανοίξεις ένα δικό σου θέμα. Συνέχεια εκεί λοιπόν μιας και εδώ είμαστε off topic.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Ρε παιδια εχει κανενας την Gelly_01 πουθενα σωσμενη! Απο το rapidshare εχει χαθει προ πολλου! Απο το 4shared δεν την κατεβαζεις αν δεν τους πληρωσεις! Βαλτε την καπου και δωστε κανα λινκ! Ανακαλυψα το 3600 μου καπου πεταμενο και ειπα να το αναστησω!!! Please αν κυκλοφορει κανεις εδω ακομα!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ρε παιδια εχει κανενας την Gelly_01 πουθενα σωσμενη! Απο το rapidshare εχει χαθει προ πολλου! Απο το 4shared δεν την κατεβαζεις αν δεν τους πληρωσεις! Βαλτε την καπου και δωστε κανα λινκ! Ανακαλυψα το 3600 μου καπου πεταμενο και ειπα να το αναστησω!!! Please αν κυκλοφορει κανεις εδω ακομα!!!

 

Απευθύνσου και στο σχετικό θέμα στο xda.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...