Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα λάβεις μήνυμα στο 80% και όταν εξαντληθεί.

Μετά το 80% θα πρέπει να έχεις και άλλα λεπτά ομιλίας ή ΜΒ πριν συνεχίσεις.

Link to comment
Share on other sites

χρόνια πολλά σε όλους!!!

Βασίλη δεν στέλνουν παντού και πάντα,

τουλάχιστον σε μένα πολλές φορές δεν έρχεται sms στο 80%

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς να δηλώσεις νούμερα CU? Μπορείς να το αναλύσεις λίγο γιατί δεν το ξέρω

 

Στάλθηκε από το Lenovo P1a42 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

ναι το πάρε να έχεις εννοώ. αλλά ξέχασα ότι με on line ανανέωση δίνει επιπλέον 500 mb internet για 15 ημέρες μια φορά τον μήνα.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ετοιμαζόμουν να αναφέρω και εγώ.. Αυτό που είπε ο Γιάννης δηλαδή, ότι τα δωρεάν ακόμα και με την νέα αναβάθμιση της εφαρμογής συνεχίζουν να κάνουν τους Αμερικανούς και να μην τα εμφανίζουν.

Απλά ένα SMS μου στείλαν ότι ενεργοποιήσαν την προσφορά των 1000' προς όλους.

 

Αυτό δηλαδή :

 

AΠO ΣHMEPA 25/12 MEXPI KAI TIΣ 31/12 EXEIΣ 1000 ΛEΠTA ΔΩPEAN ΠPOΣ OΛOYΣ ΓIA NA EYXHΘEIΣ XPONIA ΠOΛΛA! IΣXYEI ΓIA XPHΣH ENTOΣ EΛΛAΔOΣ.

 

Καλησπέρα, Χρόνια Πολλά σε όλους. Ενώ ήρθε μνμ οτι τα δωρεάν λεπτά έχουν ενεργοποιηθεί, εξακολουθούν και καταναλώνονται απο το ενεργοποιημένο πακέτο ομιλίας. Τι συμβαίνει;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, Χρόνια Πολλά σε όλους. Ενώ ήρθε μνμ οτι τα δωρεάν λεπτά έχουν ενεργοποιηθεί, εξακολουθούν και καταναλώνονται απο το ενεργοποιημένο πακέτο ομιλίας. Τι συμβαίνει;

 

Μήπως καταναλώνεις τα προς CU λεπτά;

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μήπως καταναλώνεις τα προς CU λεπτά;

γιατί το προς όλους δεν είναι και για cu?

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το προς όλους είναι και για CU όταν δεν έχεις λεπτά ομιλίας προς CU. Όταν έχεις προηγείται το προς CU.
Link to comment
Share on other sites

Το προς όλους είναι και για CU όταν δεν έχεις λεπτά ομιλίας προς CU. Όταν έχεις προηγείται το προς CU.

λογικό αλλά το αρχικό ερώτημα ήταν άλλο,γιατί καταναλώνει από το πακέτο ομιλίας που είχε ήδη κι όχι από το δώρο

 

Στάλθηκε από το LG-H960

χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Αυτό θα μπορούσε να συμβεί αν το πακέτο που είχε ήδη λήγει νωρίτερα.
Link to comment
Share on other sites

Δέχθηκα χθες το παρακάτω μήνυμα...

'' ΔΩPO 1GB ΓIA NA EYXHΘEIΣ XPONIA ΠOΛΛA ΣTIΣ ΓIOPTEΣ AΠO ΣHMEPA EΩΣ KAI 31/12. ΣTEIΛE N ΣTO 1339 ΓIA NA TO ΠAPEIΣ.. KAI MERRY XMAS AΠO TO CU!''

Στέλνω σήμερα για να το ενεργοποιήσω και μου έρχεται αυτό...

'' TO ΔΩPO ΣOY ENEPΓOΠOIHΘHKE! ME TO 1GB ΠOY EΠEΛEΞEΣ AΠO THN XPIΣTOYΓENNIATIKH ΠPOΣΦOPA ΘA ΣEPΦAPEIΣ OΣO ΘEΣ MEXPI K TIΣ 21/12, 23:59!''

Είτε κάτι δεν πάει καλά με τις ημερομηνίες είτε εγώ δεν κατάλαβα σωστά.

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο καιρό πήρα ένα νούμερο κλασσικά από άτομο της Vodafone σε μέτρο. Μου είχε δώσει 600 λεπτά και 2gb με 8 €. Έγραφε student pack ή κάτι τέτοιο... Οι άνθρωποι είναι απίστευτοι. Ψάχνω να το ανανεώσω ώστε να πάρω πάλι τα ίδια και η απάντηση τους είναι ότι ότι ήταν μόνο για μια φορά, να πιάσουν πελάτη. Πουλάνε πακέτα και καλά ιδιαίτερα και αυτα είναι μόνο για ένα μήνα

 

Στάλθηκε από το Lenovo P1a42 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

και πώς θα βγάλει η κοπέλα μεροκάματο που πρέπει να κάνει ένα ορισμένο αριθμό πωλήσεων κάθε μέρα?με ψέματα φυσικά

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

και πώς θα βγάλει η κοπέλα μεροκάματο που πρέπει να κάνει ένα ορισμένο αριθμό πωλήσεων κάθε μέρα?με ψέματα φυσικά

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αυτά τα πακέτα τα πουλάνε συνήθως σε τουρίστες που δύσκολο να ξαναέρθουν μέσα σε 12 μήνες ...

άρα ότι τους αρπάξουν για ένα μήνα (που δεν κάθονται τόσο) και μετά το νούμερο χάνεται

πίεζα μια κοπέλα να μου το δώσει (15 ευρώ / 6 Giga / 600 λεπτά / 600 SMS / 666 κάτι τέτοιο) και με τίποτα

"μόνο για τουρίστες"

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως με το Cu εχω βολευτει,ειδικα με το Under 24.

Μονο μειον ειναι οτι αν μπεις στο ιντερνετ χωρις mb σε χρεωνει 1,30€ και την πατησα προσφατα.Να ειχε κατι σαν το My Internet της Cosmote.

Δευτερον,το πακετο 300' προς cu +300' προς ολους με 7€ αξιζει,ειδικα αν παρεις και τα 100' προς ολους Online.Χαλαλι το 1€ παραπανω που δινω.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως με το Cu εχω βολευτει,ειδικα με το Under 24.

Μονο μειον ειναι οτι αν μπεις στο ιντερνετ χωρις mb σε χρεωνει 1,30€ και την πατησα προσφατα.Να ειχε κατι σαν το My Internet της Cosmote.

Δευτερον,το πακετο 300' προς cu +300' προς ολους με 7€ αξιζει,ειδικα αν παρεις και τα 100' προς ολους Online.Χαλαλι το 1€ παραπανω που δινω.

 

Θα συμφωνήσω. Αν υπήρχε υπηρεσία σαν το My Internet θα ήταν το κερασάκι στην τούρτα. Και το νέο πακέτο που λες με τα 300' προς CU + 400' προς όλους με 7€, είναι άριστο πράγματι.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανείς πώς να κατεβάσω το παλιό εφαρμογή mycu, γιατί το νέο δεν είναι συμβατό

ρίξε μια μάτια άμα υπάρχει στο. one mobile market!

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Πολύ προσοχή στα προϊόντα Cashback-pockee επιστροφής προς εξαργύρωση.

 

Σύμφωνα με ενημέρωση από την κα Σπυριδούλα (τη μοναδική υπάλληλο στο cc):

 

Τα προϊόντα που έχετε συμπεριλάβει βρίσκονται σε δεμένες συσκευασίες και συνεπώς έχουν διαφορετικό barcode από τα προϊόντα με Cashback. Θα σας προτείναμε για επόμενες αγορές να συμβουλεύεστε την περιγραφή των προϊόντων όπου αναγράφονται όλες οι απαραίτητες πληροφορίες για τα προϊόντα που συμμετέχουν.

 

Κάτι που είναι ανέφικτο.....

Link to comment
Share on other sites

το διάβασα στο φοιτητικό και είπα να δοκιμάσω...2018 στο 1252

https://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7440303

KAΛH XPONIA ME 2018 MB ΔΩPO ΓIA 7 MEPEΣ AΠO TO CU! ΘA ΛABEIΣ ENHMEPΩTIKO SMS ΣTO 80% KAI 100% THΣ XPHΣHΣ.

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 14 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πολύ προσοχή στα προϊόντα Cashback-pockee επιστροφής προς εξαργύρωση.

 

Σύμφωνα με ενημέρωση από την κα Σπυριδούλα (τη μοναδική υπάλληλο στο cc):

 

 

 

Κάτι που είναι ανέφικτο.....

 

αν είναι δεμένα π.χ μακαρόνια misko των τεσσάρων έχουν barcode στην ταινία που τα δένει όλα μαζί,κι αυτόν πρέπει να σκαναρεις για να δεις αν έχει κουπόνι,γενικά πάντως υπάρχει μπέρδεμα με το προϊόν του pockee και το αντίστοιχων του ΣΜ,πολλές φορές ταιριάζει απόλυτα αλλά στο σκαναρισμα βγάζει ότι δεν βρέθηκε προϊόν....

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

δεν υπάρχει τέτοιο πακέτο σε combo, τα MB που δίνει είναι μάλλον διακοσμητικά

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει παρά μόνο με 60 ΜΒ άρα είναι μη ικανοποιητικό.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...