Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θελω να δω τι θα αλλαξουν.Για μενα αν ειχαν σωστο δικτυο οπως οι αλλες ευχαριστως να μεινω.Αλλα ο κοσμος πισω σε Whats Up/F2G θα παει.Στη Πιερια οπου ειμαι η Wind ειναι καλυτερη απο την Vodafone,H+ παντου ενω η Vodafone ειδικα στο iPhone με ριχνει σε Edge.

Η wind στην Πιερία είναι άχρηστη τρώει βρίσιμο από πολλούς. Πραγματικά ο κόσμος δεν έχει σήμα για να καλέσει.Μιλάω για περιοχή Λιτοχωρο και τριγύρω .Εγώ είχα κοσμοτε και το 3g - 4g είναι ανύπαρκτο μιλάμε για 1 γραμμή κι αν.Αναγκάστηκα να σκάσω 30 για φορητοτητα για να πάω στην vodafone για να εγω ενα αξιοπρεπές 3G- 4G

Link to comment
Share on other sites

Σε καρτοκινητά δεν υπάρχουν εκπτώσεις

 

Προφανώς εννοεί (φοιτητικό) συμβόλαιο του mobile broadband.

Link to comment
Share on other sites

Η wind στην Πιερία είναι άχρηστη τρώει βρίσιμο από πολλούς. Πραγματικά ο κόσμος δεν έχει σήμα για να καλέσει.Μιλάω για περιοχή Λιτοχωρο και τριγύρω .Εγώ είχα κοσμοτε και το 3g - 4g είναι ανύπαρκτο μιλάμε για 1 γραμμή κι αν.Αναγκάστηκα να σκάσω 30 για φορητοτητα για να πάω στην vodafone για να εγω ενα αξιοπρεπές 3G- 4G

 

Η Vodafone δεν είναι χάλια σε 4G στην Πιερία, αλλά ούτε και super. Αλλά ανύπαρκτο το 3G και 4G της Cosmote στην Πιερία; Εγώ Κατερίνη έχω παντού 4G, με εξαίρεση μερικές περιοχές που έχω H για πολύ λίγο, έως ότου ξανά γυρίσει σε 4G. Ακόμα και μέσα στο σπίτι 4G έχω.

 

Επίσης η Cosmote έχει άριστο σήμα και στα χωριά της Κατερίνης.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ Λεπτοκαρυα 4g+ με ΟΤΕ μέτριο σήμα και 4g Vodafone με καλύτερο σήμα, δεν ξέρω πως γίνεται αυτό αλλά αυτό βλέπω

 

Στάλθηκε από το MHA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by vag74
Link to comment
Share on other sites

Η Vodafone δεν είναι χάλια σε 4G στην Πιερία, αλλά ούτε και super. Αλλά ανύπαρκτο το 3G και 4G της Cosmote στην Πιερία; Εγώ Κατερίνη έχω παντού 4G, με εξαίρεση μερικές περιοχές που έχω H για πολύ λίγο, έως ότου ξανά γυρίσει σε 4G. Ακόμα και μέσα στο σπίτι 4G έχω.

 

Επίσης η Cosmote έχει άριστο σήμα και στα χωριά της Κατερίνης.

Στην Κατερίνη ναι όλες πιάνουν και στο Λιτόχωρο το καλύτερο σημείο για καλό σήμα είναι στην πλατεία.Αλλού δεν πιάνει δύστυχος.

Σπίτι μου ας πούμε η κοσμοτε εχει 1 γραμμή 3g (αντε 2 αμα βγω μπαλκονι) ενώ η vodafone πιάνει φουλ.

Στην Πλάκα που ειναι πιο κάτω τα ιδια παλι

Edited by teosard
Link to comment
Share on other sites

Στην Κατερίνη ναι όλες πιάνουν και στο Λιτόχωρο το καλύτερο σημείο για καλό σήμα είναι στην πλατεία.Αλλού δεν πιάνει δύστυχος.

Σπίτι μου ας πούμε η κοσμοτε εχει 1 γραμμή 3g (αντε 2 αμα βγω μπαλκονι) ενώ η vodafone πιάνει φουλ.

Στην Πλάκα που ειναι πιο κάτω τα ιδια παλι

 

Ίσως υπάρχουν κάποια σημεία που κάνει νεράκια η Cosmote. Γενικά όμως δεν έχω παράπονο, ίσα ίσα. Όπως και η Vodafone, σε μερικά σημεία νερά στην Πιερία και σε άλλα καμπάνα 4G.

 

Πιστεύω και οι δύο παίζουν καλή μπάλα στην Πιερία, με εξαίρεση ίσως το καλύτερο σήμα της πράσινης στα χωριά που ανέφερα.

Edited by Ilovemetal
Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

 

Τελικα εμεις που εχουμε καρτοπρογραμμα και μας εκαναν μια καλη εκπτωση μπορουμε να κανουμε καταγγελια συμβασης; συσκευη δεν πηραμε ,γνωριζει κανεις;

Link to comment
Share on other sites

Το Data day, εληξε ως πακετο;

Κοιταζω εδω

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=1241

και γραφει

"H προσφορά ισχύει μέχρι 31/7"

Link to comment
Share on other sites

με CU, αν ξεμεινω απο MB στο χωριό, ή μονη λύση ειναι να αγοράσω με 6 ευρώ τα 600ΜΒ;

 

δεν υπάρχει κάτι καλυτερο;

 

(το πρόγραμμα που εχω με αυτόματη ανανέωση ειναι το combo 600 και δεν θέλω να το απενεργοποιήσω)

Link to comment
Share on other sites

με CU, αν ξεμεινω απο MB στο χωριό, ή μονη λύση ειναι να αγοράσω με 6 ευρώ τα 600ΜΒ;

 

δεν υπάρχει κάτι καλυτερο;

 

(το πρόγραμμα που εχω με αυτόματη ανανέωση ειναι το combo 600 και δεν θέλω να το απενεργοποιήσω)

Ναι,εκτος αν βαλεις αυτοματη ενεργοποιηση για να γινουν 1.100.

Αλλιως 1GB/1€ ή 3GB/2€ για το ΣΚ και Παρασκευη απο 18:00 εως τις 23:59.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Ναι,εκτος αν βαλεις αυτοματη ενεργοποιηση για να γινουν 1.100.

Αλλιως 1GB/1€ ή 3GB/2€ για το ΣΚ και Παρασκευη απο 18:00 εως τις 23:59.

 

ευχαριστω

 

ελπίζω να δώσουν κάνα GB την εβδομάδα του 15αυγουστου ή έστω καμιά προσφορά για αγορά

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω

 

ελπίζω να δώσουν κάνα GB την εβδομάδα του 15αυγουστου ή έστω καμιά προσφορά για αγορά

 

Εχει ηδη 20GB απο τις 20:00 μεχρι τις 08:00 της επομενης μερας.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Όχι ισχύει κανονικά το ενεργοποίησα προχτές.

 

A, ok, γιατι στο site λεει οτι ισχυε ως τελος Ιουλιου....

Link to comment
Share on other sites

έτσι και δεν υπήρχε το 30αρι για φορητότητα, η Voda θα είχε μείνει με τους μισούς.

 

Ετσι όπως συμπεριφέρεται στους καρτοκινητούς της αργά η γρήγορα θα συμβεί αυτό που γράφεις.

Link to comment
Share on other sites

έτσι και δεν υπήρχε το 30αρι για φορητότητα, η Voda θα είχε μείνει με τους μισούς.

 

Υπάρχουν κι άλλοι τρόποι (να γίνει αυτό που λες)...Ίσως με λίγο παραπάνω χρόνο...

 

Όσο δεν το καταλαβαίνει και "τα ίδια"....

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν κι άλλοι τρόποι (να γίνει αυτό που λες)...Ίσως με λίγο παραπάνω χρόνο...

 

Όσο δεν το καταλαβαίνει και "τα ίδια"....

για πες.....

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

για πες.....

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σε ποιό απ'όλα;

Στο "όσο κάνει τα ίδια";

Ή στο "υπάρχουν κι άλλοι τρόποι";

 

Στάσου και θα δεις......Ενδιαφέρεσαι για την εταιρία;

ΑΝ ενδιαφέρονταν τόσο κι αυτοί , όσο εσύ , θα τα είχαν καταλάβει και τα 2 παραπάνω.

 

Δε θα σου πω: Στάσου και θα δεις. ΜΟΝΟ αυτό. Κι αν δε σ'αρέσει, ΑΠΛΑ αγνόησέ το....:p

Link to comment
Share on other sites

την είχα μια για την κάθε,

φορητότητα με 0€ γίνεται?

 

Μόνο στη Cyta καρτοκινητή πια, απ'ό,τι ξέρω (Και δεν ξέρω για πόσο ακόμα).

Link to comment
Share on other sites

Προς Q 10ευρώ online τα οποία μπαίνουν μεσα.Πάντως η τσιγκουνιά την εταιρείας φέτος ήταν...@@

 

----- προσθήκη μηνύματος 30 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ευτυχώς έχω τις άλλες 2 και την κάρτα της βοντα στο συρτάρι και σύντομα στην ανακύκλωση.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Προς Q 10ευρώ online τα οποία μπαίνουν μεσα.Πάντως η τσιγκουνιά την εταιρείας φέτος ήταν...@@

 

----- προσθήκη μηνύματος 30 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ευτυχώς έχω τις άλλες 2 και την κάρτα της βοντα στο συρτάρι και σύντομα στην ανακύκλωση.

 

Μαζι σου,του χρονου θα παρω Whats Up κυρια και ενα F2G 2ο ή το αναποδο.Αναλογα την καλυψη.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...