Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απο σήμερα ενεργοποιήθηκε και εμένα το cu. Είχε 2 ευρώ μέσα και έβαλα αλλά 10. Έβαλα bonus τα 250 mb και με τα υπολοιπα εβαλα 5 ευρώ 130 μνμ προς όλους. Τα υπολοιπα 5 έβαλα 200 προς Vodafone και 200 προς λοιπούς αφού είδα με χαρά οτι αυξήθηκε το προς λοιπούς. Νομιζω θα με καλυψει στο μήνα αλλά θα δουμε.

Αν τελειωσουν τα 200 λεπτα προς Vodafone μετα αν ξαναπαρω Vodafone τα παιρνει απο τα 200 λεπτα προς λοιπούς η είναι αποκλειστικά για τις αλλες εταιρείες;

 

Εχω το talk to vodafone 300 με 200 προς vodafone και 100 προς ολους.οταν τελειωνει ο χρονος για vodafone ή προς υπολοιπους ΔΕΝ τα παιρνει απο τον αλλο.ετσι θαναι και σε σενα,πιστευω.

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

Απο σήμερα ενεργοποιήθηκε και εμένα το cu. Είχε 2 ευρώ μέσα και έβαλα αλλά 10. Έβαλα bonus τα 250 mb και με τα υπολοιπα εβαλα 5 ευρώ 130 μνμ προς όλους. Τα υπολοιπα 5 έβαλα 200 προς Vodafone και 200 προς λοιπούς αφού είδα με χαρά οτι αυξήθηκε το προς λοιπούς. Νομιζω θα με καλυψει στο μήνα αλλά θα δουμε.

Αν τελειωσουν τα 200 λεπτα προς Vodafone μετα αν ξαναπαρω Vodafone τα παιρνει απο τα 200 λεπτα προς λοιπούς η είναι αποκλειστικά για τις αλλες εταιρείες;

 

Που το βρήκες το πακέτο με 200 λεπτά προς υπόλοιπους????

Close your eyes, look into the dream

Winds of change, will winds of fortune bring...

Link to comment
Share on other sites

Απο σήμερα ενεργοποιήθηκε και εμένα το cu. Είχε 2 ευρώ μέσα και έβαλα αλλά 10. Έβαλα bonus τα 250 mb και με τα υπολοιπα εβαλα 5 ευρώ 130 μνμ προς όλους. Τα υπολοιπα 5 έβαλα 200 προς Vodafone και 200 προς λοιπούς αφού είδα με χαρά οτι αυξήθηκε το προς λοιπούς. Νομιζω θα με καλυψει στο μήνα αλλά θα δουμε.

Αν τελειωσουν τα 200 λεπτα προς Vodafone μετα αν ξαναπαρω Vodafone τα παιρνει απο τα 200 λεπτα προς λοιπούς η είναι αποκλειστικά για τις αλλες εταιρείες;

 

Πιο πακέτο είναι αυτό που δίνει 200 προς Vodafone και 200 προς λοιπούς?

Link to comment
Share on other sites

Πιο πακέτο είναι αυτό που δίνει 200 προς Vodafone και 200 προς λοιπούς?

 

Το 200+200 με 5 ευρώ και έχει και το 500+200 με 7 ευρω . πρεπει να είναι καινούργιο λόγω ανταγωνισμού με what's up. Και εχω μέχρι προχτες δεν το είχα δει.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να καταλάβω το γίνεται. Όταν είμαι online συνδεδεμένος στο site της cu μου βγάζει το talk to Vodafone 300 με 200+200 και έτσι μου έχει περαστεί που το αγορασα online. Όταν δεμ είμαι συνδεδεμένος το βγάζει ως 200+100. Ίσως έχει να κάνει σαν bonus όταν αγοραζεις online.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να καταλάβω το γίνεται. Όταν είμαι online συνδεδεμένος στο site της cu μου βγάζει το talk to Vodafone 300 με 200+200 και έτσι μου έχει περαστεί που το αγορασα online. Όταν δεμ είμαι συνδεδεμένος το βγάζει ως 200+100. Ίσως έχει να κάνει σαν bonus όταν αγοραζεις online.

 

Ποτε το ενεργοποιησες? Εμενα γιατι δε φενεται κατι τετοιο οταν ειμαι online?

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Ποτε το ενεργοποιησες? Εμενα γιατι δε φενεται κατι τετοιο οταν ειμαι online?

 

Σήμερα το ενεργοποιησα. Όταν μπαίνω online μου βγάζει αυτά που σου ανεφερα.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το ενεργοποιησα. Όταν μπαίνω online μου βγάζει αυτά που σου ανεφερα.

 

Μπηκα και γω μα δε μου γραφει τιποτα!!!

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Με ενδιαφέρει μονο internet, να μοιράζω βασικά στα ηχεία μουσική και φυσικά τη χρήση του κινητού.

 

Το red1 θα πάει στο δεύτερο κινητό οποτε το θέμα κλήσεων λύθηκε.

 

Αν δε πιάνει το F2G Surf Bonus εκεί,(που ξέρω ότι μπορώ να το ενεργοποιήσω πολλές φορες)τότε πρέπει να ξέρω αν το CU ενεργοποιείται πολλές φορες επίσης.

 

(Ο άνθρωπος εκεί χρεώνει το internet με την ώρα και με καλώδιο μάλιστα :wacko::wacko::wacko:)

 

Edit: Πήρα τηλέφωνο σε ένα κατάστημα και μου είπανε ότι το πακέτο 500 mb μπορώ μέχρι πέντε φορες σε ένα μηνα.

Aρα θα πρέπει να έχω περισσότερα νούμερα από ένα CU.

 

 

Πόσο όγκο δεδομένων υπολογίζεις ότι θα χρειαστείς? Μπορείς να πάρεις πακετάκια cosmote με την προσφορά που δίνει..

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=369839

 

Αν και πιστεύω και η vodafone όλο και κάτι θα βγάλει..

Link to comment
Share on other sites

Μπηκα και γω μα δε μου γραφει τιποτα!!!

 

Δεν ξέρω φιλε μου... Και μου λέει στα υπολοιπα μου 200+200.. 130 μνμ και 250 mb από το surf bonus.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αμα μπαίνω skype με βιντεοκλήση κλπ το ιντερνετ τρωγεται πιο πολυ ε;;;

Mobile User: iphone 5 16gb

Tablet User: ipad mini retina 4g

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αμα μπαίνω skype με βιντεοκλήση κλπ το ιντερνετ τρωγεται πιο πολυ ε;;;

Το skype καταναλώνει περίπου 1MB τα 2-3 λεπτά

Link to comment
Share on other sites

Πόσο όγκο δεδομένων υπολογίζεις ότι θα χρειαστείς? Μπορείς να πάρεις πακετάκια cosmote με την προσφορά που δίνει..

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=369839

 

Αν και πιστεύω και η vodafone όλο και κάτι θα βγάλει..

 

Θα χρειαστώ περίπου στα 7 GB (ένα την ημερα)

 

Καλή η προσφορα της Κοσμοτέ αλλα πάλι θα χρειαστώ δυο τουλάχιστον κάρτες-αριθμούς..........Με Vodafone τρεις κάρτες.

Δεν είναι τίποτα αλλα το να μαθαίνεις καινούργιους αριθμούς και υπηρεσίες είναι λίγο σπαστικό (Μπήκα λίγο στο site της CU και τρόμαξα....ένας χαμός :lol:)

 

Και αν έχει σήμα το F2G μονο τη κάρτα μου..Μάλλον θα έχει σήμα και καλο,αλλα καλά είναι να ξέρω από τώρα τι θα κάνω αμέσως αν δεν έχει :)

 

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις :)

 

Όσο για το χρηματικό θα πω ότι για Vodafone τα 7GB κάνουν 70 euro.

Για Cosmote 50 euro

Για F2G κάτω από 30....βάζεις 28euro παίρνεις 1.5 gb bonus και μετά ενεργοποιείς άλλες πέντε φορες 1Gb από πέντε euro (6.5gb total)

Link to comment
Share on other sites

Το στικακι το δινει η γουιντ νομιζω πολυ πιο χαμηλα ανα gb.

Toχεις κοιταξει;

Δινεο και μπονους στο ξεκινημα.

Link to comment
Share on other sites

Το στικακι το δινει η γουιντ νομιζω πολυ πιο χαμηλα ανα gb.

Toχεις κοιταξει;

Δινεο και μπονους στο ξεκινημα.

 

Δε γνωρίζω πολλά για το στικακι....θα το κοιτάξω και αν μπορώ να το πάρω μονο για ένα μηνα μια χαρά :)

Link to comment
Share on other sites

Δε γνωρίζω πολλά για το στικακι....θα το κοιτάξω και αν μπορώ να το πάρω μονο για ένα μηνα μια χαρά :)

 

Ειμαι στο κινητο και δεν μπορω να δω ακριβως, αλλα νομιζω ολοι εχουν καποια προσφορα στην ενεργοποιηση για τον πρωτο μηνα.

Στη γουιντ πουχα δει διναν 3gb στην αρχη πριν απο καιρο. Θα το ψαξω το βραδυ.

Link to comment
Share on other sites

Όσο για το χρηματικό θα πω ότι για Vodafone τα 7GB κάνουν 70 euro

12 πακέτα των 600MB = 7.2GB. 12*5€ = 60€

Link to comment
Share on other sites

12 πακέτα των 600MB = 7.2GB. 12*5€ = 60€

 

Για να το λες έτσι θα είναι,μάλλον με online bonus κτλ...δε ξέρω ακριβώς τις λεπτομέρειες...χοντρικά το είδα.

 

Ευχαριστώ......όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Θα χρειαστώ περίπου στα 7 GB (ένα την ημερα)

 

Καλή η προσφορα της Κοσμοτέ αλλα πάλι θα χρειαστώ δυο τουλάχιστον κάρτες-αριθμούς..........Με Vodafone τρεις κάρτες.

Δεν είναι τίποτα αλλα το να μαθαίνεις καινούργιους αριθμούς και υπηρεσίες είναι λίγο σπαστικό (Μπήκα λίγο στο site της CU και τρόμαξα....ένας χαμός :lol:)

 

Και αν έχει σήμα το F2G μονο τη κάρτα μου..Μάλλον θα έχει σήμα και καλο,αλλα καλά είναι να ξέρω από τώρα τι θα κάνω αμέσως αν δεν έχει :)

 

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις :)

 

Όσο για το χρηματικό θα πω ότι για Vodafone τα 7GB κάνουν 70 euro.

Για Cosmote 50 euro

Για F2G κάτω από 30....βάζεις 28euro παίρνεις 1.5 gb bonus και μετά ενεργοποιείς άλλες πέντε φορες 1Gb από πέντε euro (6.5gb total)

στην Vodafone , 7 κωδικοί καρτοίντερνετ 24 ωρών δίνουν 7 GB με 35 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

στην Vodafone , 7 κωδικοί καρτοίντερνετ 24 ωρών δίνουν 7 GB με 35 ευρώ.

 

Ακόμα μια καλή εναλλακτική αλλα θα προτιμήσω να δώσω internet από το F2G παρα να μπλέξω σε αγορές-παραγγελιες και όλα αυτά.

 

Αν δε πιάνει πηγαίνω στο περίπτερο αγοράζω δυο-τρεις κάρτες και τελειωσε η δουλειά στο πεντάλεπτο :)

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις φοιτητικό πάσο ή έχεις κάποιον γνωστό που να έχει, συμφέρει πάρα πολύ το καρτοιντερνετ φοιτητικό της Vodafone, 7 ευρώ τα 5 GB
Link to comment
Share on other sites

Αν και πιστεύω και η vodafone όλο και κάτι θα βγάλει..

 

Θα χρειαστώ περίπου στα 7 GB (ένα την ημερα)

 

Καλή η προσφορα της Κοσμοτέ αλλα πάλι θα χρειαστώ δυο τουλάχιστον κάρτες-αριθμούς..........Με Vodafone τρεις κάρτες.

Δεν είναι τίποτα αλλα το να μαθαίνεις καινούργιους αριθμούς και υπηρεσίες είναι λίγο σπαστικό (Μπήκα λίγο στο site της CU και τρόμαξα....ένας χαμός :lol:)

 

Και αν έχει σήμα το F2G μονο τη κάρτα μου..Μάλλον θα έχει σήμα και καλο,αλλα καλά είναι να ξέρω από τώρα τι θα κάνω αμέσως αν δεν έχει :)

 

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις :)

 

Όσο για το χρηματικό θα πω ότι για Vodafone τα 7GB κάνουν 70 euro.

Για Cosmote 50 euro

Για F2G κάτω από 30....βάζεις 28euro παίρνεις 1.5 gb bonus και μετά ενεργοποιείς άλλες πέντε φορες 1Gb από πέντε euro (6.5gb total)

 

 

Δεν έλεγα τίποτα άλλο! :rolleyes:

Vodafone: Προσφέρει δωρεάν απεριόριστο Μobile Ιnternet τον Αύγουστο

Βέβαια είναι από 8-18 Αυγούστου.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

αυτη η προσφορα με τα 7€ για 5GB εχει καταργηθει παιδες! εγω πηρα cu ακριβως για αυτο τον λογο!! επειδη μοιραζαν τους αριθμους μαζι με στικακια για ιντερνετ!! βεβαια πρωτα ηταν βοντα καρτοιντερνετ και για να αγορασεις 5gb ηθελες 40€! ετσι σε αναγκαζουν να το κανεις cu για να τα αγοραζεις φθηνοτερα!! και επειτα το εκανα φοιτητικο αλλα παλι δν υπαρχει τετοια προσφορα! οσοι προλαβαμε τν ηλιο ειδαμε!! χαχ

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...