Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν έλεγα τίποτα άλλο! :rolleyes:

Vodafone: Προσφέρει δωρεάν απεριόριστο Μobile Ιnternet τον Αύγουστο

Βέβαια είναι από 8-18 Αυγούστου.

 

11 με 18 θα λείπω....:lol::p:)

 

τότε παίρνει άδεια η φίλη μου :)

 

Έχω και 750 από το RED,ανανέωση στις 15 του μηνα,τα βγάλαμε τα μισά από τα 7 gb που θέλω.....τα υπόλοιπα από το F2G και τέλος.

 

Σημασία έχει όμως να υπάρχει σήμα εκεί....αυτός ήταν και ο λόγος που έγινε όλη η συζήτηση :)

Link to comment
Share on other sites

"Η προσφορά ενεργοποιείται αυτόματα και ισχύει από τις 08/08/2013 στις 24:00 μέχρι 18/08/2013 στις 23:59"

 

προφανώς εννοούν μόλις αλλάξει η μέρα σε 08/08 (θα έπρεπε να έλεγε 00:00)

Link to comment
Share on other sites

αυτη η προσφορα με τα 7€ για 5GB εχει καταργηθει παιδες! εγω πηρα cu ακριβως για αυτο τον λογο!! επειδη μοιραζαν τους αριθμους μαζι με στικακια για ιντερνετ!! βεβαια πρωτα ηταν βοντα καρτοιντερνετ και για να αγορασεις 5gb ηθελες 40€! ετσι σε αναγκαζουν να το κανεις cu για να τα αγοραζεις φθηνοτερα!! και επειτα το εκανα φοιτητικο αλλα παλι δν υπαρχει τετοια προσφορα! οσοι προλαβαμε τν ηλιο ειδαμε!! χαχ

μα στο φοιτητικό δίνει 4GB με 4.74 €

Link to comment
Share on other sites

μα στο φοιτητικό δίνει 4GB με 4.74 €

Μιλάει για το φοιτητικό CU on you.

Link to comment
Share on other sites

αυτη η προσφορα με τα 7€ για 5GB εχει καταργηθει παιδες! εγω πηρα cu ακριβως για αυτο τον λογο!! επειδη μοιραζαν τους αριθμους μαζι με στικακια για ιντερνετ!! βεβαια πρωτα ηταν βοντα καρτοιντερνετ και για να αγορασεις 5gb ηθελες 40€! ετσι σε αναγκαζουν να το κανεις cu για να τα αγοραζεις φθηνοτερα!! και επειτα το εκανα φοιτητικο αλλα παλι δν υπαρχει τετοια προσφορα! οσοι προλαβαμε τν ηλιο ειδαμε!! χαχ

 

Φίλε μου το αγόρασα πριν 3 βδομάδες όποτε δε νομίζω...!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω το έχω αυτό το φοιτητικό Ίντερνετ αν και δν το χρησιμοποιώ. Το έχω απλήρωτο πόσο καιρό και τωρα έφτασε τα 27€ ο λογαριασμός. Δεν το κόβω γιατί μου ζήτησαν 30€ για το στικακι. Που ξέρεις, μέχρι τον Νοέμβριο μπορεί και να το χρησιμοποιήσω καμία φορά.
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω το έχω αυτό το φοιτητικό Ίντερνετ αν και δν το χρησιμοποιώ. Το έχω απλήρωτο πόσο καιρό και τωρα έφτασε τα 27€ ο λογαριασμός. Δεν το κόβω γιατί μου ζήτησαν 30€ για το στικακι. Που ξέρεις, μέχρι τον Νοέμβριο μπορεί και να το χρησιμοποιήσω καμία φορά.

 

Αν συνεχίσεις να μην το πληρώνεις, στο τέλος θα πληρώσεις περισσότερα γιατί αν έκανες την διακοπή νωρίτερα, μαζί με το πρόστιμο (το ποσό του usb stick) θα πλήρωνες 34,74€.

Link to comment
Share on other sites

Μιλάει για το φοιτητικό CU on you.

 

ποτε καταργηθηκε αυτο ; παντως μεγαλη βλακεια που το cu on you δεν υπαρχει λινκ στο σιτε τους λες κα ιδεν θελουνε να το διαφημισουνε . και πλασαρουνε τα συμβολαια.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Αν συνεχίσεις να μην το πληρώνεις, στο τέλος θα πληρώσεις περισσότερα γιατί αν έκανες την διακοπή νωρίτερα, μαζί με το πρόστιμο (το ποσό του usb stick) θα πλήρωνες 34,74€.

 

Έχω ήδη πληρώσει κάποιους μήνες στην αρχή του συμβολαίου. Τότε το ψιλοχρησιμοποιουσα. Τώρα δεν με συμφέρει να το διακοψω. Θα πληρώσω το υπόλοιπο συν το πρόστιμο για το στικ

Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]34681[/ATTACH]

Ποιο είναι το ημερήσιο όριο ; Ούτε καν ήξερα ότι υπήρχε

 

Το ίδιο ακριβώς μήνυμα έλαβα όταν ξεπέρασα τα 500mb .

Link to comment
Share on other sites

ισχύει και για τα καρτοσυμβόλαια η προσφορά της vodafon με τα 3gb για τον Αύγουστο; http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=369986 . Έχω το unlimited που μου δίνει 30mb.
Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο ακριβώς μήνυμα έλαβα όταν ξεπέρασα τα 500mb .

 

Δεν μου έχουν τελειώσει ακόμα ούτε τα δωρεάν 500 mb ούτε τα mb απτο πακέτο που έβαλα . Έτσι κι αλλιώς μου ήρθε το μήνυμα το βράδυ , την ώρα που ήμουν " βρυκολακάκι" :P

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι. Στο Vodafone Double για καρτοκινητή, ξέρει κανείς αν την πρώτη φορά απλά σου δίνουν +1 sim ή αν σου αλλάζουν και την παλιά και σου δίνουν νέο ζευγάρι;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι. Στο Vodafone Double για καρτοκινητή, ξέρει κανείς αν την πρώτη φορά απλά σου δίνουν +1 sim ή αν σου αλλάζουν και την παλιά και σου δίνουν νέο ζευγάρι;

 

Σου δίνουν δύο sim

London for ever
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μίλησα με τη Vodafone και μου είπαν ότι στα πακέτα δεν υπάρχει όριο χρήσης αλλα στο βράδυ υπάρχει όριο 300 mb
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μίλησα με τη Vodafone και μου είπαν ότι στα πακέτα δεν υπάρχει όριο χρήσης αλλα στο βράδυ υπάρχει όριο 300 mb

Για ποιά προσφορά λες τώρα;

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι,

υπάρχει δυνατότητα ανανέωσης του χρόνου ομιλίας μέσω ίντερνετ, χωρίς δηλ. να χρειαστεί να έχω την κάρτα sim σε κάποιο κινητό και να στέλνω μηνυματα;

Ρωτάω γιατί θέλω να πάρω μια, να την βάλω σε ένα GPS και μου είναι δύσκολο να μπαινοβγάζω την sim κάθε φορά που θα τελειώνουν οι μονάδες.

Αλλιώς να πάω σε λύση συμβολαίου να ξεμπερδέυω.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι,

υπάρχει δυνατότητα ανανέωσης του χρόνου ομιλίας μέσω ίντερνετ, χωρίς δηλ. να χρειαστεί να έχω την κάρτα sim σε κάποιο κινητό και να στέλνω μηνυματα;

Ρωτάω γιατί θέλω να πάρω μια, να την βάλω σε ένα GPS και μου είναι δύσκολο να μπαινοβγάζω την sim κάθε φορά που θα τελειώνουν οι μονάδες.

Αλλιώς να πάω σε λύση συμβολαίου να ξεμπερδέυω.

 

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=8441&menuId=8441

Link to comment
Share on other sites

πλακα κανεις thakaran.. και το λεω αυτο διοτι ενα φιλαρακι μου πηγε να αγορασει cu αριθμο και τους λεει θελω το internet cu on you και του ειπαν οτι καταργηθηκε και οτι οσοι προλαβαν .. προλαβαν!! τι να πεις!!

ΥΓ. μου ηρθαν και εμενα τα 600' χωρις προειδοποιηση με μηνυμα.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου έχουν τελειώσει ακόμα ούτε τα δωρεάν 500 mb ούτε τα mb απτο πακέτο που έβαλα . Έτσι κι αλλιώς μου ήρθε το μήνυμα το βράδυ , την ώρα που ήμουν " βρυκολακάκι" :P

 

Κι εγώ "βρυκολακάκι" ήμουνα γιατί δεν έχω ενεργοποιημένο πακέτο και μόλις ξεπέρασα τα 400mb μου ήρθε μήνυμα. Δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει αυτό με τα 300mb όριο που λέει η Vodafone γιατί στο μετρητή του προγράμματός της έδειχνε πάνω από 360mb και η ταχύτητα λήψης ήτανε σταθερά μεταξύ 150-200kb/sec.

 

ΥΓ: Όσον αφορά τα λεπτά του φοιτητικού, κι εγώ τα έλαβα χωρίς μήνυμα.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι,

υπάρχει δυνατότητα ανανέωσης του χρόνου ομιλίας μέσω ίντερνετ, χωρίς δηλ. να χρειαστεί να έχω την κάρτα sim σε κάποιο κινητό και να στέλνω μηνυματα;

Ρωτάω γιατί θέλω να πάρω μια, να την βάλω σε ένα GPS και μου είναι δύσκολο να μπαινοβγάζω την sim κάθε φορά που θα τελειώνουν οι μονάδες.

Αλλιώς να πάω σε λύση συμβολαίου να ξεμπερδέυω.

 

με ονλαιν ανανεωση με πιστωτικη γινεται. εννοεις χωρις πιστωτικη?

Μπορείς να αγοράσεις εσύ κάρτα ανανέωσης χρόνου ομιλίας και να την περάσεις σε άλλο τηλέφωνο Vodafone, με δωρεάν κλήση στο 1254.

 

Ανανέωση χρόνου ομιλίας με ηλεκτρονική απόδειξη

Ανανέωση χρόνου ομιλίας μπορεί να γίνει με ηλεκτρονική απόδειξη από τερματικά τα οποία βρίσκονται σε περίπτερα και σε διάφορα σημεία πώλησης στην Ελλάδα. Κάλεσε το 1252 από το κινητό σου χωρίς χρέωση ή το 6944 40 1254 (με χρέωση) από σταθερό ψηφιακό τηλέφωνο και πληκτρολόγησε το 12φήφιο κωδικό που φαίνεται στην απόδειξη. Ανανέωση της κάρτας μπορεί να γίνει και από άλλο κινητό Vodafone (συμβόλαιο ή καρτοκινητό) με κλήση στο 1254 χωρίς χρέωση Ισχύει για ποσά από 5€ έως 30€.

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...