Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καντε καμια προσφορα της προκοπης ρε γαμοτο αν ειναι ποτε δυνατον.

 

Ειδες καμια φορα τα ορθογραφικα αφηνουν να εμφανιζονται κακελ λεξεις... Πιπερι :lol: :lol:

 

Η προσφορα ειναι "της πλακας" με την εννοια οτι δεν εχει ουσια κ ειναι για προσωρινη χρηση. Αν τη χρησιμοποιεις σε καθημερινη βαση δε νομιζω οτι ειναι ευκολο να κανεις αποσβεση των 30 ευρω που θα δωσεις για 1 μηνα!

 

Σαν σκεψη ειναι αρκετα καλη για να συγκεντρωσει και παλι πολλα ευρω η Vodafone! Μπραβο στο τμημα δημιουργιας υπηρεσιων/marketing! Εσεις που δεν σταματατε να στελνετε sms ειστε πολυ πολυ τυχεροι !!!

Link to comment
Share on other sites

Για να εχεις κερδος με αυτη την υπηρεσια αν υποθεσουμε οτι τη συγκρινουμε σε κοστος με την sms card τοτε θα πρεπει να στελνεις πανω απο 20 sms τη μερα για να κανεις αποσβρση του 1€ ξεχνοντας τον περιορισμο για μονο προς cu...Αρα μονο για περιορισμενη κατηγορια ανθρωπων απευθυνεται...
Link to comment
Share on other sites

δεν είναι ικανοποιητική η υπηρεσία αλλα το σίγουρο είναι ότι είναι μια καλή κίνηση για το CU που σιγά σιγά αργοπέθαινε...πιστεύω θα ακολουθήσουν κι άλλα για το CU.

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

δεν είναι ικανοποιητική η υπηρεσία αλλα το σίγουρο είναι ότι είναι μια καλή κίνηση για το CU που σιγά σιγά αργοπέθαινε...πιστεύω θα ακολουθήσουν κι άλλα για το CU.

Ε ναι να ακολουθησει τπτ της προκοπης γιατι κατι νεο εχει να βγει εδω και πανω απο 1.5 χρονο...

Link to comment
Share on other sites

Έτσι μαζεύει καινούριους συνδρομητές, είναι πολύ καλό κόλπο της !!! Πολλοί φίλοι μου άλλαξαν σε vodafone cu τα νούμερα τους. Μήν σας πώ και όλο σχεδόν τοι σόι μου.
Link to comment
Share on other sites

πρόβλεψη:

θα παίξει διαφήμιση κάθε 5 λεπτά που θα λέει για δωρεάν SMS και MMS! και στο κάτω κάτω μέρος της οθόνης με ταχύτητα flash θα περνάνε οι όροι που θα λένε ότι ισχύει μόνο για προς CU!

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

πρόβλεψη:

θα παίξει διαφήμιση κάθε 5 λεπτά που θα λέει για δωρεάν SMS και MMS! και στο κάτω κάτω μέρος της οθόνης με ταχύτητα flash θα περνάνε οι όροι που θα λένε ότι ισχύει μόνο για προς CU!

Έπαιξε ήδη! Ο εκφωνητής δεν λέει ότι είναι μόνο προς CU(?), το γράφει όμως στην οθόνη με κόκκινα γράμματα...

Link to comment
Share on other sites

παιδεία νομίζω πας αργοπεθαίνει η c.u!Την έχω πόσα χρόνια την κάρτα μ απο το 2001-02(δεν θυμάμαι)και την έχω μόνο και μόνο επειδή ξέρουν τον αριθμό πολλά άτομα....για τηλ και μνμ χρησιμοποιώ φρογκ και 1 g2g και έχω να βάλω καρτααααααααα κάτι μήνες.

Φιλικά Νικος

Link to comment
Share on other sites

και γιατι δεν κανεις μια φορητοτητα να τα γλυτωσεις ολα?:)

σε αυτο που λες δεν έχεις και άδικο ελα μου όμως που ψάχνω την ποιο καλή προσφορά:lol: με βλέπω για σύνδεση;)

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις αν μπορεις απο ενα νουμερο cu μπορεις να στειλεις χρηματα σε ενα αλλο νουμερο cu?
Link to comment
Share on other sites

Τουλαχστον θα μπορυσε σε αριθμους Βοντα μεταξυ τους να εχει φθηνες χρεωσεις και να μην σε βαζουν να πληρωνεις τσαπα καρτες. Τωρα ευτυχως που οι καρτοκινητοι εχουν υπηρεσιες 3ης γενιας. Αντε μετα ψαξε να βρεις για να εχεις χαμηλες χρωσεις ποιος εχει cu..
Link to comment
Share on other sites

Αγοραζοντας την cu καρτα με την οποια εχεις 100 5λεπτες κλησεις προς cu, υπαρχει η δυνατοτητα να μαθαινεις ποσες κλησεις σου μενουν ακομη?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Όταν είχα Cu νομίζω το έλεγε στον αριθμό που μαθαίνεις το υπόλοιπο, στο τέλος του μηνύματος.
Link to comment
Share on other sites

Μια καλή ανανέωση του cu θα μπορούσε να το πάει πολύ ψηλά. Το cu a lot έχει προ πολλού ξεπεραστεί, ειδικά από τo what's up με τα 600 λεπτά. Το χειρότερο βέβαια στο cu είναι η κανονική χρέωση μετά το 5λεπτο...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Όταν είχα Cu νομίζω το έλεγε στον αριθμό που μαθαίνεις το υπόλοιπο, στο τέλος του μηνύματος.

 

Ετσι ειναι...Thnx :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Μια καλή ανανέωση του cu θα μπορούσε να το πάει πολύ ψηλά. Το cu a lot έχει προ πολλού ξεπεραστεί, ειδικά από τo what's up με τα 600 λεπτά. Το χειρότερο βέβαια στο cu είναι η κανονική χρέωση μετά το 5λεπτο...

 

Έλα ντε...

 

Εδώ όλοι έχουν πάρει Whats UP, και μιλάνε συνέχεια. Το ίδιο και όσοι έχουν TIM με το NON STOP και το TIM Weekend.

 

Στην Vodadone τι περιμένουν τόσο καιρό και δεν κάνουν τίποτα?

 

Μια καλή προσφορά, για να τα χτυπήσει όλα, θα ήταν 600 λεπτά προς όλη τη Vodafone... ή 600 λεπτά + 600 μηνύματα προς CU με την ίδια τιμή.

 

Άλλωστε δεν χρεώνεται η Vodafone, όταν μιλάνε μεταξύ τους οι συνδρομητές...

 

Και σε λίγο καιρό θα κόψω την σύνδεσή μου, γιατί δεν γουστάρω να δίνω 10€ στο κράτος, και 9 λεπτά/SMS, και θέλω κάποια καλή προσφορά, αλλιώς θα πάω φορητότητα σε άλλο δίκτυο, και θα είναι κρίμα μετά από τόσα χρόνια...

 

Κάνε κάτι επιτέλους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ρε παιδες, το οτι με 1€ μπορεις να στειλεις απειρα mms + sms προς οποιονδηποτε vodafone για μια μερα, δεν ειναι ΠΡΟΣΦΟΡΑΡΑ?!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ρε παιδες, το οτι με 1€ μπορεις να στειλεις απειρα mms + sms προς οποιονδηποτε vodafone για μια μερα, δεν ειναι ΠΡΟΣΦΟΡΑΡΑ?!

Δεν είναι για οποιονδήποτε vodafone. Είναι μόνο για αποστολή mms + sms από CU σε CU προς όλα τα CU.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα θα ήθελα να ρωτήση αν πάρω ένα πακέτο καρτοκινητού που είδα απο vodafone nokia 1110i ,μπορώ να το χρησιμοποιήσω με κάρτα Tim ή είναι κλειδωμένο ? Φιλικά Κώστας Πάτρα
---rodco---
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να το χρησιμοποιήσεις με ότι κάρτα θέλεις. Εδώ και αρκετά χρόνια οι συσκευές στα πακέτα καρτοκινητών δεν είναι κλειδωμένα.
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Γιατι ρε παιδες, το οτι με 1€ μπορεις να στειλεις απειρα mms + sms προς οποιονδηποτε vodafone για μια μερα, δεν ειναι ΠΡΟΣΦΟΡΑΡΑ?!

 

Δηλαδή 30€ το μήνα έτσι?

 

Και μιλάμε για ΚΑΘΟΛΟΥ κλήσεις, αλλά μόνο ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΑ SMS προς CU.

 

Τρίχες...

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή 30€ το μήνα έτσι?

 

Και μιλάμε για ΚΑΘΟΛΟΥ κλήσεις, αλλά μόνο ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΑ SMS προς CU.

 

Τρίχες...

 

Μιλαμε για 1 ευρω την ημερα και αφου δε σε περιοριζει με μηνιαια ενεργοποιηση αλλα με ημερησια τοτε πως κανει λογο για 30 ευρω? Οτι βολευει τον καθε συνδρομητη ειναι θετικο γι' αυτον. Αλλωστε δε μπορει μια υπηρεσια καρτοκινητης να βολευει ολους τους συνδρομητες μιας εταιριας. :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...