Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είναι πολλά τα χρήματα για συστηματική, μηνιαία χρήση, αυτό προσπαθούν να πουν. Θα περιμέναμε από τη βόδιφον μια λύση μηνιαία (ή έστω ΣΚ όπως έκανε η ΤΙΜ). Πόσα sms/mms να στείλεις σε 1 μέρα; Εκτός αν είναι γιορτή και θες να στείλεις mms!!!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου ήρθε μήνυμα ότι μόνο με 2€ μπορώ να στείλω 100 ΜΜS προς εθνικούς προορισμούς μέχρι τις 17/12. Μη μου πείτε ότι δεν είναι καλό! :D :yahoo:

 

P.S. Έχω a la carte :mobile:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου ήρθε μήνυμα ότι μόνο με 2€ μπορώ να στείλω 100 ΜΜS προς εθνικούς προορισμούς μέχρι τις 17/12. Μη μου πείτε ότι δεν είναι καλό! :D :yahoo:

 

P.S. Έχω a la carte :mobile:

 

υποθετω οτι αυτο ειναι προσφορα για ορισμενους χρηστες παλι μονο:mad:

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθουν να προσεγγισουν διαφορετικες κατηγοριες συνδρομητων αλλα ποτε μα ποτε στο συνολο τους ωστε να υπαρχουν εσοδα, το λεω διοτι πολλες φορες ακομα και απο cu σε αλλο αριθμο Βονταφον το κσοτος κλησης ειναι ακριβο, κριμα...
Link to comment
Share on other sites

για οσους στελνουν καθημερινα μηνυματα δεν ειναι προσφορα..για οσους τυχει να μιλησουν 1-2 μερες..ναι ειναι πολυ καλη ;)

αναλογα τις αναγκες του καθενως..!

 

για τα χριστουγεννα ειναι οτι πρεπει ,θα στειλω σε ολους !!!!!!!!!!!!!:D :yahoo:

μαματη προσφορα!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλά, εκεί στη Vodafone κοιμούνται τον ύπνο του δικαίου μου φαίνεται.

 

Με ενα Whats UP έχεις εκτός από τα 600 λεπτά χωρίς όριο κλήσης, και μερικά sms δώρο με κάθε κάρτα που βάζεις (από 10 μέχρι 100) χωρίς να χρεωθείς τίποτα. Με αυτό τον τρόπο μπορείς και να παρατείνεις την διάρκεια όλων των SMS που σου απομένουν, αν δεν τα έχεις στείλει μέσα στον πρώτο μήνα.

 

Επίσης έχει πακέτα μηνυμάτων, με 250 και 500 SMS, όπου η χρέωση φτάνει τα 4 λεπτά(!!!!)

 

Και το CU που είναι και το πρώτο καρτοκινητό που εισήγαγε προσφορές στα μηνύματα και τις μεταξύ τους κλήσεις, ΔΕΝ έχει τίποτα ανάλογο, ΟΥΤΕ στην ομιλία ΟΥΤΕ στα SMS...

 

Ως πότε θα περιμένουμε?

Link to comment
Share on other sites

για οσους στελνουν καθημερινα μηνυματα δεν ειναι προσφορα..για οσους τυχει να μιλησουν 1-2 μερες..ναι ειναι πολυ καλη ;)

αναλογα τις αναγκες του καθενως..!

 

για τα χριστουγεννα ειναι οτι πρεπει ,θα στειλω σε ολους !!!!!!!!!!!!!:D :yahoo:

μαματη προσφορα!!!

 

 

Γιατί, όλοι έχουν CU????:wacko:

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση γινεται η οχι να μεταφερουμε λιγο χρονο απο cu προς cu η ala carte?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση γινεται η οχι να μεταφερουμε λιγο χρονο απο cu προς cu η ala carte?

Έχει αναφερθεί κι άλλες φορές, δεν γίνεται αυτό στη vodafone.

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Έχει αναφερθεί κι άλλες φορές, δεν γίνεται αυτό στη vodafone.

 

μεγαλη βλακεια αυτο,θα πρεπε να το διορθωσουν.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

άααααααααααααααλλο και αυτό. Καλά λέω εγώ οτι το έχουν αφήσει τελείως το CU στην τύχη του...

 

Απλά δεν τους νοιάζει για τους πελάτες τους πια. Αλλιώς δεν εξηγείται...

 

Κρίμα

Link to comment
Share on other sites

εδω δεν μπορεις να μαθεις ποτε ενεργοποιησες την sms η cualot ρε παιδια πλακα μας κανετε που θελετε και αλλη υπηρεσια? δεν εχουν μπει στον κοπο να βελτιωσουν τις ηδη υπαρχουσες...

το αλλο το καλο το μαθατε? στο καρφουρ η αντικατασταση καρτας σιμ, κοστιζει 5 ευρω, στα της βονταφον, 17,45!!! χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

εδω δεν μπορεις να μαθεις ποτε ενεργοποιησες την sms η cualot ρε παιδια πλακα μας κανετε που θελετε και αλλη υπηρεσια? δεν εχουν μπει στον κοπο να βελτιωσουν τις ηδη υπαρχουσες...

το αλλο το καλο το μαθατε? στο καρφουρ η αντικατασταση καρτας σιμ, κοστιζει 5 ευρω, στα της βονταφον, 17,45!!! χαχαχαχα

 

Ναι! κ εγω το παρατηρησα κ εμεινα βλακας!:wacko:

Don't Believe the truth
Link to comment
Share on other sites

Νέα προσφορά Vodafone a' la Carte

Το Vodafone a la Carte ταράζει τα νερά της καρτοκινητής για ακόμα μια φορά!

Πιο συγκεκριμένα, κερδίζεις 50% επιπλέον χρόνο ομιλίας για κάθε ανανέωση που πραγματοποιείς μέσω των καταστημάτων Vodafone. Ο επιπλέον χρόνος ομιλίας ισχύει για όλες τις διαθέσιμες αξίες συνδιαλέξεων δηλαδή από 10€ έως και 50€.

 

Το μέγιστο όριο ενεργοποιήσεων που κερδίζεις σε επιπλέον χρόνο ομιλίας, ορίζεται σε 2 ανανεώσεις από 8/12/06 έως και 8/1/07.

 

Σε περίπτωση που ξεπεράσεις το όριο των 2 ενεργοποιήσεως μέσα στο διάστημα αυτό θα κερδίζεις επιπλέον χρόνο ομιλίας βάση του προηγούμενου σχήματος. Πιο συγκεκριμένα για αξίες από 20€ -29€ θα δίνεται +10% επιπλέον χρόνος ομιλίας και για αξίες από 30€ -50€ θα δίνεται +15% επιπλέον χρόνο ομιλίας.

Link to comment
Share on other sites

Στο CU δεν έχει τα 1000 λεπτά (ή καλύτερα τα μέχρι 1000 λεπτά);

Τι εννοείς? Προχτές που έβαλα δεν μου ήρθε τπτ

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εδώ και καιρό αυτή η προσφορά. Ανάλογα με το ποσό που ανανεώνεις από τα καταστήματα μπορείς να πάρεις μέχρι και 1000 λεπτά δωρεάν χρόνο ομιλίας προς κινητά Vodafone (5λεπτες κλήσεις τύπου CU A LOT). Τα 1000 λεπτά τα πετυχαίνεις με 100 ευρώ ανανέωση, όπως καταλαβαίνεις...
Link to comment
Share on other sites

Περίεργο δεν μου ήρθε κανένα μήνυμα για κάτι τέτοιο. Θυμάμαι παλιότερα την προσφορά τους που έδινε μόνο για CU (μου είχαν βάλει 8 5λεπτες προς CU αλλα φυσικα δεν χρησιμοποιηθηκαν καθολου->αχρηστο)

αυτο για το ala carte ομως ειναι πολυ καλο γιατι το χρησιμοποιεις οπως θες

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Στο CU δεν έχει τα 1000 λεπτά (ή καλύτερα τα μέχρι 1000 λεπτά);

 

το κακο ειναι οτι ειναι 5αλεπτα δυστυχως.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ΤIP για CU.

Με 7 Ευρώ το μετατρέπεις σε allacarte.

Βάζεις 50 + 50 Ευρώ και πέρνεις 75 + 75 .

Αμέσως το κάνεις πάλι CU Συνολικό κέρδος 50 ευρώ - έξοδα 14 ευρώ= ΚΕΡΔΟΣ 36 .

Αυτό βέβεα αν σε ενδιαφέρει ο χρόνος για μυνήματα και όχι για τα 1000.+ 1000 λεπτά ομιλίας .

Link to comment
Share on other sites

ΤIP για CU.

Με 7 Ευρώ το μετατρέπεις σε allacarte.

Βάζεις 50 + 50 Ευρώ και πέρνεις 75 + 75 .

Αμέσως το κάνεις πάλι CU Συνολικό κέρδος 50 ευρώ - έξοδα 14 ευρώ= ΚΕΡΔΟΣ 26 .

Αυτό βέβεα αν σε ενδιαφέρει ο χρόνος για μυνήματα και όχι για τα 1000.+ 1000 λεπτά ομιλίας .

 

Εξυπνο!!!!:)

Link to comment
Share on other sites

ΤIP για CU.

Με 7 Ευρώ το μετατρέπεις σε allacarte.

Βάζεις 50 + 50 Ευρώ και πέρνεις 75 + 75 .

Αμέσως το κάνεις πάλι CU Συνολικό κέρδος 50 ευρώ - έξοδα 14 ευρώ= ΚΕΡΔΟΣ 26 .

Αυτό βέβεα αν σε ενδιαφέρει ο χρόνος για μυνήματα και όχι για τα 1000.+ 1000 λεπτά ομιλίας .

 

Με 50 ευρω ανανεωση παιρνεις δωρο 25 στο a la carte? Ειναι το αντιστοιχο των δωρεαν 5λεπτων του cu?

Συνολικα πολυ καλη σκεψη!

Link to comment
Share on other sites

ΤIP για CU.

Με 7 Ευρώ το μετατρέπεις σε allacarte.

Βάζεις 50 + 50 Ευρώ και πέρνεις 75 + 75 .

Αμέσως το κάνεις πάλι CU Συνολικό κέρδος 50 ευρώ - έξοδα 14 ευρώ= ΚΕΡΔΟΣ 26 .

Αυτό βέβεα αν σε ενδιαφέρει ο χρόνος για μυνήματα και όχι για τα 1000.+ 1000 λεπτά ομιλίας .

Μπράβο πολυ καλο!

Διαδωστε το σε γνωστους και φιλους.Να φαει ενα ωραιο φεσακι η τσιγκουνα βοντα...

Μας ρωτάνε:«Ποιος ανακάλυψε τον ηλεκτρισμό;»,«Ποιος μίλησε πρώτος για άτομα;»,«Ποιος ανακάλυψε πρώτος ότι η Γή στρέφεται γύρω από τον Ήλιo;» και απαντάμε: «Οι Έλληνες!».

 

Λάθος! Όλα αυτά τ'ανακάλυψαν ο Θαλής ,ο Δημόκριτος,ο Αρίσταρχος.Μεταξύ αυτών και του μέσου Έλληνα υπάρχει τόση απόσταση όσο μεταξύ του μέσου Έλληνα κι ενός «χιμπατζή».

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...