Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν το είχες κάνει βάζοντας κωδικό για να πάρεις την προσφορά ίσως έχουν και πατάνε γιατί ήταν επιλογή σου. Εγώ όταν ήρθα με φορητότητα δεν είχα επιλογή. Σε εμένα μια χαρά τα επιστρέφουν, τελευταία φορά πριν ένα μήνα, ίσως έπεσες σε λάθος άτομο ή άλλαξαν οι οδηγίες τους.

Edited by spiliot
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, spiliot said:

Εγώ τους παίρνω τηλ και τους λέω ότι δεν με ενδιαφέρει η προσφορά, άλλωστε όταν έκανα τις φορητότητες δεν υπήρχε επιλογή να μην το πάρεις αν δεν θες. Αφαιρούν τις παροχές και επιστρέφουν τα λεφτά σε λίγα λεπτά. Μια φορά μου επέτρεψαν τα λεφτά και άφησαν και τα απεριόριστα και δε πρόλαβα να τους το θυμίσω μέχρι να λήξουν 😁

Η εξυπηρέτηση δεν έβλεπε καν το ότι είχα την προσφορά. Δεν θα μπορούσαν ούτε να μου τα αφαιρέσουν. Αυτό γίνεται από το τμήμα ginecu και δεν αλλάζει.

20 minutes ago, spiliot said:

Αν το είχες κάνει βάζοντας κωδικό για να πάρεις την προσφορά ίσως έχουν και πατάνε γιατί ήταν επιλογή σου. Εγώ όταν ήρθα με φορητότητα δεν είχα επιλογή. Σε εμένα μια χαρά τα επιστρέφουν, τελευταία φορά πριν ένα μήνα, ίσως έπεσες σε λάθος άτομο ή άλλαξαν οι οδηγίες τους.

Όχι κανένας κωδικος.

Κατά τα άλλα σου λέει όλα unlimited με 10,90 αλλά αυτούς έτσι κι αλλιώς τους νοιάζει να πάρουν τα 10,90 στάνταρ το μήνα. Γι' αυτό και πήγαν την ανανέωση στα 13 ώστε να μην μπορείς εύκολα να το αποφύγεις. Και ο μόνος τρόπος μετά είναι το κατάστημα.

Link to comment
Share on other sites

Αν ενεργοποιηθεί μια sim καρτοκινητής μετά από πόσο καιρό μπορεί να φύγει με φορητότητα σε άλλο δίκτυο;


Sent from my iPhone 14 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zerokill said:

Αν ενεργοποιηθεί μια sim καρτοκινητής μετά από πόσο καιρό μπορεί να φύγει με φορητότητα σε άλλο δίκτυο;


Sent from my iPhone 14 Pro using Tapatalk

Μόλις ενεργοποιηθεί και κάνεις την πρώτη εξερχόμενη κλήση μπορείς να φύγεις

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ενεργοποιηθεί και κάνεις την πρώτη εξερχόμενη κλήση μπορείς να φύγεις

Οκ ευχαριστώ.


Sent from my iPhone 14 Pro using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Θελω να κανω φορητοτητα στη vodafone για να κανω τον αριθμο μου liquid. Ειδα οτι αν κανω φορητοτητα εχει τη προσφορα με 13€ απεριοριστα λεπτα και 50Gb για 9 μηνες. Ο αριθμος μπορει να γινει liquid? Η επειδη θα εχω τη προσφορα υπαρχει καποιος περιορισμος? Και εαν μπορει να γινει liquid,  οταν κανω ανανεωση 13€ τα χρηματα θα μενουν μεσα η θα ενεργοποιειται η προσφορα?

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, thanos678 said:

Θελω να κανω φορητοτητα στη vodafone για να κανω τον αριθμο μου liquid. Ειδα οτι αν κανω φορητοτητα εχει τη προσφορα με 13€ απεριοριστα λεπτα και 50Gb για 9 μηνες. Ο αριθμος μπορει να γινει liquid? Η επειδη θα εχω τη προσφορα υπαρχει καποιος περιορισμος? Και εαν μπορει να γινει liquid,  οταν κανω ανανεωση 13€ τα χρηματα θα μενουν μεσα η θα ενεργοποιειται η προσφορα?

Ναι αυτό είναι που επισημάναμε παραπάνω.

Προσωπικά πήγα σε cu με τον κωδικό του myphone για τους 9 μήνες unlimited. Βάζοντας 8€ τα χρήματα έμεναν στην κάρτα χωρίς να ενεργοποιηθεί κανένα πακέτο.

Τώρα που πήγαν ελάχιστη online ανανέωση 13€, σου αφαιρεί το ποσό και ενεργοποιεί το unlimited πακέτο της προσφοράς του myphone.

Αυτό ισχύει παντού, είτε είσαι είτε δεν είσαι liquid. Και δυστυχώς έτσι δεν μένουν και χρήματα για smart pocket. 

Οπότε για να μην ενεργοποιεί η προσφορά και χάσεις τα χρήματα, αναγκαστικά 8€ ανανέωση από το κατάστημα.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, EllinikoNisi said:

Ναι αυτό είναι που επισημάναμε παραπάνω.

Προσωπικά πήγα σε cu με τον κωδικό του myphone για τους 9 μήνες unlimited. Βάζοντας 8€ τα χρήματα έμεναν στην κάρτα χωρίς να ενεργοποιηθεί κανένα πακέτο.

Τώρα που πήγαν ελάχιστη online ανανέωση 13€, σου αφαιρεί το ποσό και ενεργοποιεί το unlimited πακέτο της προσφοράς του myphone.

Αυτό ισχύει παντού, είτε είσαι είτε δεν είσαι liquid. Και δυστυχώς έτσι δεν μένουν και χρήματα για smart pocket. 

Οπότε για να μην ενεργοποιεί η προσφορά και χάσεις τα χρήματα, αναγκαστικά 8€ ανανέωση από το κατάστημα.

Με άλλα λόγια αναγκάζουν πλαγιως μηνιαία ονλαιν ανανεωση. Εάν δεν θες, σου λέει, τρέχα σε κατάστημα. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, EllinikoNisi said:

Ναι αυτό είναι που επισημάναμε παραπάνω.

Προσωπικά πήγα σε cu με τον κωδικό του myphone για τους 9 μήνες unlimited. Βάζοντας 8€ τα χρήματα έμεναν στην κάρτα χωρίς να ενεργοποιηθεί κανένα πακέτο.

Τώρα που πήγαν ελάχιστη online ανανέωση 13€, σου αφαιρεί το ποσό και ενεργοποιεί το unlimited πακέτο της προσφοράς του myphone.

Αυτό ισχύει παντού, είτε είσαι είτε δεν είσαι liquid. Και δυστυχώς έτσι δεν μένουν και χρήματα για smart pocket. 

Οπότε για να μην ενεργοποιεί η προσφορά και χάσεις τα χρήματα, αναγκαστικά 8€ ανανέωση από το κατάστημα.

 

1 hour ago, EllinikoNisi said:

Ναι αυτό είναι που επισημάναμε παραπάνω.

Προσωπικά πήγα σε cu με τον κωδικό του myphone για τους 9 μήνες unlimited. Βάζοντας 8€ τα χρήματα έμεναν στην κάρτα χωρίς να ενεργοποιηθεί κανένα πακέτο.

Τώρα που πήγαν ελάχιστη online ανανέωση 13€, σου αφαιρεί το ποσό και ενεργοποιεί το unlimited πακέτο της προσφοράς του myphone.

Αυτό ισχύει παντού, είτε είσαι είτε δεν είσαι liquid. Και δυστυχώς έτσι δεν μένουν και χρήματα για smart pocket. 

Οπότε για να μην ενεργοποιεί η προσφορά και χάσεις τα χρήματα, αναγκαστικά 8€ ανανέωση από το κατάστημα.

Ευχαριστω για την απαντηση. Αλλη μια ερωτηση επειδη εχω μπερδευτει. Δε χρειαζεται να γινει μια online ανανεωση τουλαχιστον καθε 2μηνες? Επειδη σε αυτο το νουμερο δε θα γινεται πολυ χρηση μπορω με 8€ ανανεωση καθε διμηνο σε καταστημα να ειμαι liquid?

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, thanos678 said:

Θελω να κανω φορητοτητα στη vodafone για να κανω τον αριθμο μου liquid. Ειδα οτι αν κανω φορητοτητα εχει τη προσφορα με 13€ απεριοριστα λεπτα και 50Gb για 9 μηνες. Ο αριθμος μπορει να γινει liquid? Η επειδη θα εχω τη προσφορα υπαρχει καποιος περιορισμος? Και εαν μπορει να γινει liquid,  οταν κανω ανανεωση 13€ τα χρηματα θα μενουν μεσα η θα ενεργοποιειται η προσφορα?

Πολύ πιθανά όμως.. αν πάρεις τηλ και ζητήσεις φορητότητα χωρίς προσφορά, να σου έρθει ένα καθαρό CU χωρίς καμία δέσμευση.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, thanos678 said:

 

Ευχαριστω για την απαντηση. Αλλη μια ερωτηση επειδη εχω μπερδευτει. Δε χρειαζεται να γινει μια online ανανεωση τουλαχιστον καθε 2μηνες? Επειδη σε αυτο το νουμερο δε θα γινεται πολυ χρηση μπορω με 8€ ανανεωση καθε διμηνο σε καταστημα να ειμαι liquid?

Ναι . 

Ανανεωση μπορείς να κανεις και με το cashe back , με 1 ευρω αλλά εχει μαι διαδικασία , δες και στο τοπικ του casheback όποιος θέλει για τις προσφορές του όποιος ενδιαφέρεται σε συγκεκριμενα προιόντα  

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, thanos678 said:

 

Ευχαριστω για την απαντηση. Αλλη μια ερωτηση επειδη εχω μπερδευτει. Δε χρειαζεται να γινει μια online ανανεωση τουλαχιστον καθε 2μηνες? Επειδη σε αυτο το νουμερο δε θα γινεται πολυ χρηση μπορω με 8€ ανανεωση καθε διμηνο σε καταστημα να ειμαι liquid?

Ναι αλλά θα πρέπει η χρεωστική κάρτα που θα δηλώσεις στο liquid να μην έχει επαρκές υπόλοιπο την ημέρα που θα δηλώσεις να ανανεώνεται ή να φροντίζεις να την παγώνεις για την ημέρα εκείνη.

Το liquid θα χτυπιέται την πρώτη φορά ότι δεν κατάφερε να ανανεωθεί αλλά εσύ απτόητος.. μετά από έναν μήνα που δεν θα καταφέρει πάλι να ανανεωθεί θα σε πετάξει από το liquid στο κανονικό CU. Εσύ κανένα άγχος πηγαίνεις κατάστημα βάζεις την 8άρα και ξαναμπαίνεις liquid.

Αυτή είναι η ιστορία αν θες να τη βγάζεις με 8€ το δίμηνο ή και λιγότερα. Μόνο πρόσεχε στο 2μηνο μην λήξει το υπόλοιπο και χάσεις τα λεφτά. Πήγαινε κατάστημα 5 μέρες πριν.

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

Βασικά αυτό που έχει κουράσει εδώ μέσα δεν είναι ο blizard ούτε κανένας.
Είμαι 15 χρόνια μέλος κ θέλω να  αναλύσω 2 παράγοντες.
Α)Είναι οι επαναλήψεις. Ξανά τα ίδια και τα ίδια. Γράψτε μόνο αν έχετε κάτι νέο να πείτε είτε εάν κάτι έχει να απαντηθεί αρκετό καιρό. Αν κάποιος ρωτάει κάτι που απαντήθηκε πριν 15 μέρες αγνοήστε τον επιδεικτικά. Ας μπει στον κόπο να διαβάσει τις 10-15 τελευταίες σελίδες.
Β)Το οπαδιλίκι. Δεν ενδιαφέρει κανένα η γνώμη σας για το εάν η μία εταιρεία είναι καλύτερη ή αν ένα πρόγραμμα της ίδιας εταιρείας είναι καλύτερο από ένα άλλο. Δεν έχει νόημα. Οι ανάγκες είναι διαφορετικές, Τα χρήματα ,ο διαθέσιμος χρόνος και το θυμητικό του καθενός (πχ να μετακινεί μπάρες) το ίδιο. Όλα τα στοιχεία, όλα τα δεδομένα  είναι γραμμένα εδώ μέσα. Ας τα διαβάσει όποιος ενδιαφέρεται και ας κάνει την επιλογή του.

Edited by balkos
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, balkos said:

Βασικά αυτό που έχει κουράσει εδώ μέσα δεν είναι ο blizard ούτε κανένας.
Είμαι 15 χρόνια μέλος κ θέλω να το αναλύσω 2 παράγοντες.
Α)Είναι οι επαναλήψεις. Ξανά τα ίδια και τα ίδια. Γράψτε μόνο αν έχετε κάτι νέο να πείτε είτε εάν κάτι έχει να απαντηθεί αρκετό καιρό. Αν κάποιος ρωτάει κάτι που απαντήθηκε πριν 15 μέρες αγνοήστε τον επιδεικτικά. Ας μπει στον κόπο να διαβάσει τις 10-15 τελευταίες σελίδες.
Β)Το οπαδιλίκι. Δεν ενδιαφέρει κανένα η γνώμη σας για το εάν η μία εταιρεία είναι καλύτερη ή αν ένα πρόγραμμα της ίδιας εταιρείας είναι καλύτερο από ένα άλλο. Δεν έχει νόημα. Οι ανάγκες είναι διαφορετικές, Τα χρήματα ,ο διαθέσιμος χρόνος και το θυμητικό του καθενός (πχ να μετακινεί μπάρες) το ίδιο. Όλα τα στοιχεία, όλα τα δεδομένα  είναι γραμμένα εδώ μέσα. Ας τα διαβάσει όποιος ενδιαφέρεται και ας κάνει την επιλογή του.

Δεν είναι έτσι.. αλλιώς θα ήταν ένα site με πληροφορίες χωρίς διάλογο.

Εξάλλου εμάς δεν μας πειράζει να γράφουμε τα ίδια και να βοηθάμε τον κόσμο. 

Εσύ μπορείς να μην απαντάς.

2 ώρες πριν, balkos said:

Δεν ενδιαφέρει κανένα η γνώμη σας για το εάν η μία εταιρεία είναι καλύτερη ή αν ένα πρόγραμμα της ίδιας εταιρείας είναι καλύτερο από ένα άλλο.

Εμένα και πολλούς άλλους μας ενδιαφέρει.

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, balkos said:

 Το οπαδιλίκι. Δεν ενδιαφέρει κανένα η γνώμη σας για το εάν η μία εταιρεία είναι καλύτερη ή αν ένα πρόγραμμα της ίδιας εταιρείας είναι καλύτερο από ένα άλλο. Δεν έχει νόημα. Οι ανάγκες είναι διαφορετικές, Τα χρήματα ,ο διαθέσιμος χρόνος και το θυμητικό του καθενός (πχ να μετακινεί μπάρες) το ίδιο. Όλα τα στοιχεία, όλα τα δεδομένα  είναι γραμμένα εδώ μέσα. Ας τα διαβάσει όποιος ενδιαφέρεται και ας κάνει την επιλογή του.

Εισαι στην ρομαντική εποχή  ....  θα μπορούσε να υπάρξει εταιρία που πουλάει ενα προιόν 3 ευρω και εχει κέρδος 1 ευρω αφήνοντας τον κόσμο να μιλάει για αυτό , και υπάρχει εταιρία που το πουλάει 5 ευρω και δίνει 2 για διαφήμηση η μίζες  , πολύ διαδεδομένο  μαλιστα. Και υπάρχουν προιόντα φτηνά ή ακριβά , καλά η κακά , που αξίζουν η σε ξεγελούν , γνωστά η άγνωστα , απλά η πολύπλοκα , δεν είναι όλα θέμα επιλογης

Το πρόβλημα με την διαφήμιση στην σύγχρονη εποχή είναι οτι τα πιο μεγάλα ποσα διαφήμησης πάνε στο ιντερνετ και σε infulencer η "troll" πληρωμένα για να μπερδέψουν όπως βλέπουμε εδω καλή ώρα και εκει είναι ολοτο πρόβλημα  , Δεν είναι φανατισμός η κακία πιστέυω αλλα πιο πολύ λεφτά  και άτομα που προσπαθούν να τους παλέψουν και να βοηθήσοιυν τα οποία δεν πρέπει να τα βρίζουμε και να τα τσουβαλιαζουμε με τους αλλους

Μια λύση θα ήταν να έχουμε κάποιους διαχειριστές με γνώσεις που να παίρνουν θέση στα πολύ σοβαρά θέματα ....  Πχ ειχαν γράψει πολλές φορές  οτι στο liquid δεν δουλευει το smart poket  μαλιστα με ελεγαν ψέυτη και καλούσαν τον mod να παρέμβει ... ήρθε είδε και δεν αποφάσισε τιποτα οπότε συνεχίστηκε αυτό το βιολι ,  Τα ίδια και με το θέμα αν μπορεί κάποιος να χειρίζεται το liquid των γονιών του και τόσα αλλα .

Το πρόβλημα  ομως είναι οτι δεν υπαρχουν άτομα σε καμία θέση που να μην τα παιρνουν , είναι και δύσκολο να σταματήσεις δημητρούλες ... οπότε ΠΡΕΠΕΙ  να παμε κόντρα στους πληρωμένους και ας λέμε τα ίδια 100 φορές και κουράζουμε  , δεν υπάρχει η τέλεια λύση με ηρεμία και σωστή ενημέρωση

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

Στα έχω ξαναπεί blizard: Το >95% μας ΑΔΥΝΑΤΕΙ. Αναλίσκεται σε "αυτό" που θεωρεί ουσία: Τις λεπτομέρειες, όπως τους μάθαν από σχολειά, οικογένειες και κοινωνία.

Εάν:

1) Πήγαιναν να σηκώσουν έστω το 50% των καταθέσεών τους στις τράπεζες θα βλέπαν τη γύμνια της μόχλευσης στις πλάτες τους, που την ΑΠΟΔΕΧΟΝΤΑΙ.

2) Αρνιόνταν να αγοράζουν σε Black Friday υποτιθέμενες τιμές ούτε 1 προϊόν θα βλέπαν μετά από λίγους μήνες τις πραγματικές τιμές/αξίες των προϊόντων στις οποίες ΟΝΤΩΣ κερδίζουν οι διαμεσολαβητές/έμποροι, αλλά θα πάνε να ΑΓΟΡΑΣΟΥΝ αυτές τις μέρες.

3) Περίμεναν 6 μήνες χωρίς τάϊσμα στο καρτοκινητό τους κάθε λιγότερο από μήνα οι συντριπτική πλειοψηφία θα βλέπαν σε ποιές τιμές οι εταιρίες κινητής ΟΝΤΩΣ κερδίζουν και όχι κερδοσκοπούν στις πλάτες τους.

4) Άκουγαν κριτικά όλες τις απόψεις εδώ myphone άνευ οπαδισμού και κολλημάτων κάθε τύπου χωρίς μπανιαρίσματα και ΜΑΖΙΚΕΣ βρισιές όταν δε τους βρίζουν ΑΤΟΜΙΚΑ ούτε μισή φορά κανέναν από δαύτους θα ΔΥΝΑΝΤΑΙ έστω να ΑΚΟΥΣΟΥΝ κι ας ΑΓΝΟΗΣΟΥΝ.

 

Από τη στιγμή που ΔΕ ΔΥΝΑΝΤΑΙ (το >95% μας): Άστους , δεν έχει κανένα νόημα.

Θα επαναληφθεί η Ιστορία: Θα πάθουν δις φορές και ΠΑΛΙ ούτε μισή να μάθουν.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά τους κωδικούς για Vodafone tv και 18-24 που δεν προλάβαμε να πάρουμε, τους χάσαμε; Με ποιον τρόπο μπορούμε να τους μάθουμε; (αν μπορούμε)

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, kalitexnis_g said:

Τελικά τους κωδικούς για Vodafone tv και 18-24 που δεν προλάβαμε να πάρουμε, τους χάσαμε; Με ποιον τρόπο μπορούμε να τους μάθουμε; (αν μπορούμε)

Ναι χάνονται. Εάν τους είχες εκδώσει θα υπήρχαν είτε σε sms, είτε μέσα στην εφαρμογή. 

Ο κωδικός του VF TV θα έληγε τέλους του χρόνου, ενώ του 18 24 travel αύριο.

Link to comment
Share on other sites

Όποιος θέλει κωδικό για vodafone tv ας μου στείλει pm, έχω ακόμα κάνα 5ρι και δε πρόκειται να τα χρησιμοποιήσω ούτε κανείς από τους γνωστούς μου ενδιαφέρεται. Για το ταξιδιωτικό πρακτορείο ούτε που μπήκα στον κόπο να τα εκδώσω.

Link to comment
Share on other sites

Βγήκα από liquid για να κάνω cash back και δεν μπαίνει με τίποτα στο Vodafone app. Τι της διέγραψα τα δεδομένα, τι την απεγκατέστησα και την ξανα πέρασα, τίποτα! Δεύτερο cu και σταθερό εμφανίζονται κανονικά στο vodafone app κάτω από ένα λογαριασμό αλλά όχι το cu που έχω το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, staurosmar said:

Βγήκα από liquid για να κάνω cash back και δεν μπαίνει με τίποτα στο Vodafone app. Τι της διέγραψα τα δεδομένα, τι την απεγκατέστησα και την ξανα πέρασα, τίποτα! Δεύτερο cu και σταθερό εμφανίζονται κανονικά στο vodafone app κάτω από ένα λογαριασμό αλλά όχι το cu που έχω το θέμα.

Καψονια σε όσους μπαινοβγαινουν για κασμπακ...

Link to comment
Share on other sites

Σε iPhone πάντως πλέον σε αφήνει να κανεις Χ στο παράθυρο χωρίς να κανει αποσύνδεση και λειτουργεί κανονικά η εφαρμογή. 

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, paanos said:

Σε iPhone πάντως πλέον σε αφήνει να κανεις Χ στο παράθυρο χωρίς να κανει αποσύνδεση και λειτουργεί κανονικά η εφαρμογή. 

Τι είπες τώρα! Έβαλα το Vodafone app σε ipad και μπήκα από εκεί και καταχώρησα την απόδειξη για cashback! Φαντάζομαι προσωρινό θα είναι! thanks

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πριν, kalitexnis_g said:

 

Δεν ενδιαφέρει κανένα η γνώμη σας για το εάν η μία εταιρεία είναι καλύτερη ή αν ένα πρόγραμμα της ίδιας εταιρείας είναι καλύτερο από ένα άλλο

Εμένα και πολλούς άλλους μας ενδιαφέρει.



Το να απομονώνεις μια πρόταση είναι δικηγορίστικο. Αμέσως μετά εξηγώ ότι αυτό δεν έχει νόημα και το αναλύω.
Το παραθέτω ολόκληρο.

Β)Το οπαδιλίκι. Δεν ενδιαφέρει κανένα η γνώμη σας για το εάν η μία εταιρεία είναι καλύτερη ή αν ένα πρόγραμμα της ίδιας εταιρείας είναι καλύτερο από ένα άλλο. Δεν έχει νόημα. Οι ανάγκες είναι διαφορετικές, Τα χρήματα ,ο διαθέσιμος χρόνος και το θυμητικό του καθενός (πχ να μετακινεί μπάρες) το ίδιο. Όλα τα στοιχεία, όλα τα δεδομένα  είναι γραμμένα εδώ μέσα. Ας τα διαβάσει όποιος ενδιαφέρεται και ας κάνει την επιλογή του.

 



Το άλλο που θέλω να σου πω είναι ότι φυσικά έχεις δικαίωμα να επαναλαμβάνεις συνεχώς τα ίδια για να  βοηθάς τον άλλο που βαριέται να διαβάσει. Δικαίωμά σου. 

Εγώ όντως δεν απαντώ, αλλά έχω δει στην πράξη ότι όταν υπάρχουν "σεντόνια" χάνεται η χρήσιμη πληροφορία μέσα στο πλήθος των πληροφοριών. Τα περνάω στα γρήγορα. Αυτό νιώθω και αυτό έγραψα.

Link to comment
Share on other sites

  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...