Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν σου ήρθε μήνυμα ότι ενεργοποιήθηκε στείλε sms Υ στο 1252 και δες τι θα σου απαντήσει

Επίσης που λέει ότι κερδίζεις 5000 κρυστάλλους; Πρακτικά "χάνεις" 5000 κρυστάλλους για να σου δώσει 15gb για 6 ημέρες ουσιαστικά. Αφού για να σε αφήσει να πάρεις πάλι το πακέτο πρέπει να περάσει και το πρωινό της 6ης ημέρας

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τη βλακεία είναι αυτή ? Αντί να στείλει ότι έβαλαν αυτό το πακέτο και κοστίζει 5000 κρυστάλλους τι να πω. Τέλος πάντων διαγράφω το μυνημα και δεν ενεργοποιώ τίποτα.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

κατι αλλο αυτο με τα δωρεαν 15gb για 5 ημερες μεσω του bing bang app που λεει οτι κερδιζεις 5000 κρυσταλλους και 15gb για 5 ημερες χρηση 20:00 - 8:00 πως το ενεργοποιησατε; μου εχει στειλει μυνημα και σε εμενα και στον κινητου του πατερα μου .

Στο κινητο του πατερα μου στην εφαρμογη bing bang game εκανα αναβαθμιση στο android market και δεν μου εδωσει κατι τετοιο . Τι δεν κανω σωστα; .

 

Μπορείς να γράψεις το μήνυμα που σου ήρθε ;

Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να γράψεις το μήνυμα που σου ήρθε ;

 

το διεγραψα το μυνημα θα δω στο κινητο της μανας μου αμα εχει ερθει και θα σου πω.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

DLt63BY.png

 

Μάλλον ο φίλος εννοεί αυτό. Δεν έχω παίξει ποτέ big bang, και ειλικρινά, έτσι όπως το γράφει το μήνυμα, δεν καταλαβαίνω ακριβώς τί κάνει. Σου δίνουν για να εξαργυρώσεις και να πάρεις δωρεάν να σου λένε "πάρε 5€ δώρο από εμάς να βάλεις πακέτο" ή σου τρώνε πόντους ως αντάλλαγμα 15 Gb σε στυλ προσφοράς? :blink:

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Σου λένε παίξε και αν κερδίσεις 5000 πόντους μπορείς να τους εξαργυρώσεις και να πάρεις 15gb βραδινά για 5 ημέρες

Εdit

μήπως δοκίμασες σε πόσο χρόνο απο τότε που έληξε το cu shake, σου έδωσε πίσω τα mb?

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

1.Μπες στο Big Bang

2.Παίξε μέχρι να κερδίσεις 5.000 κρυστάλους

3.Εξαργύρωσε τους 5.000 κρυστάλους (εφόσον έπαιξες και τους μάζεψες) και σε αντάλαγμα πάρε 15 GB για νυχτερινή χρήση.

logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

Το ποσο επιστροφής που εχει βγει απο μια απόδειξη, που δηλώθηκε σε έναν αριθμο, μπορει να μεταφερθεί σε κάποιον αλλο αριθμο για γινει απο εκει η εξαργύρωση για ανανεωση ;

 

Μπορει να επιλέγει συγκεκριμμενο ποσο για εξαργύρωση η υποχρεωτικά εξαργυρώνεται ολο το ποσο που υπαρχει ;

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Το ποσο επιστροφής που εχει βγει απο μια απόδειξη, που δηλώθηκε σε έναν αριθμο, μπορει να μεταφερθεί σε κάποιον αλλο αριθμο για γινει απο εκει η εξαργύρωση για ανανεωση ;

Μπορει να επιλέγει συγκεκριμμενο ποσο για εξαργύρωση η υποχρεωτικά εξαργυρώνεται ολο το ποσο που υπαρχει ;

Sent from my iPad using Tapatalk

Στο cashback αναφερεσαι; Και στα δυο οχι.

Link to comment
Share on other sites

Το ποσο επιστροφής που εχει βγει απο μια απόδειξη, που δηλώθηκε σε έναν αριθμο, μπορει να μεταφερθεί σε κάποιον αλλο αριθμο για γινει απο εκει η εξαργύρωση για ανανεωση ;

 

Μπορει να επιλέγει συγκεκριμμενο ποσο για εξαργύρωση η υποχρεωτικά εξαργυρώνεται ολο το ποσο που υπαρχει ;

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

όχι είναι συνδεδεμένα με τον αριθμό και τα δυο

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

. Δεν έχω παίξει ποτέ big bang,

Shame, shame,shame...

Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

DLt63BY.png

 

Μάλλον ο φίλος εννοεί αυτό. Δεν έχω παίξει ποτέ big bang, και ειλικρινά, έτσι όπως το γράφει το μήνυμα, δεν καταλαβαίνω ακριβώς τί κάνει. Σου δίνουν για να εξαργυρώσεις και να πάρεις δωρεάν να σου λένε "πάρε 5€ δώρο από εμάς να βάλεις πακέτο" ή σου τρώνε πόντους ως αντάλλαγμα 15 Gb σε στυλ προσφοράς? :blink:

 

Ναι ακριβώς αυτό !! Πολύ μπερδεμένο μυνημα λες και σου δίνει δώρο το κατάλαβα εγώ.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Ναι ακριβώς αυτό !! Πολύ μπερδεμένο μυνημα λες και σου δίνει δώρο το κατάλαβα εγώ.

Σίγουρα δεν σου δίνει δώρο; Μπήκες στην εφαρμογή να δεις τι γίνεται;

Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα δεν σου δίνει δώρο; Μπήκες στην εφαρμογή να δεις τι γίνεται;

 

Τουλάχιστον στη δική μου περίπτωση, οι πόντοι μένουν σταθεροί αν δεν παίξεις. 10k είχα και πριν, 10 έχω και τώρα. Μάλλον, όπως είπε ο φίλος πιο πάνω, πρέπει να παίξεις και απλά το πακέτο είναι σε προσφορά.

 

Άκυρο: στην εφαρμογή του CU έγραφε 10k, μόλις άνοιξα τώρα ξανά το Big Bang και έχω 13k. Ίσως έληξαν κάποιοι από τους 10, μου πρόσθεσαν και δεν ανανέωνεται αυτόματα η εφαρμογή του CU? Μόνο αυτοί ξέρουν

Edited by ParafronGR

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Στο cashback αναφερεσαι; Και στα δυο οχι.

 

 

Ναι, στο cashback.

Ευχαριστω.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

 

Άκυρο: στην εφαρμογή του CU έγραφε 10k, μόλις άνοιξα τώρα ξανά το Big Bang και έχω 13k. Ίσως έληξαν κάποιοι από τους 10, μου πρόσθεσαν και δεν ανανέωνεται αυτόματα η εφαρμογή του CU? Μόνο αυτοί ξέρουν

 

Η αυτό που λες ή αν ενεργοποιήσες πακέτο cu combo σου έδωσαν το bonus των πόντων

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα δεν σου δίνει δώρο; Μπήκες στην εφαρμογή να δεις τι γίνεται;

 

Ναι δεν μου ήρθε κάποιο μυνημα όταν μπήκα στο bing bang game

Edited by JOHNMEGARYTHMOS

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Η αυτό που λες ή αν ενεργοποιήσες πακέτο cu combo σου έδωσαν το bonus των πόντων

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Από το Νοέμβρη που ξαναχρησιμοποιώ το συγκεκριμένο νούμερο τα μόνα πακέτα που έχω ενεργοποίησει είναι αυτά του απεριόριστου ίντερνετ των γιορτών & το φοιτητικό των 7€. Αν θεωρείται κάποιο αυτά combo ή ότι έχει σχέση, δεν ξέρω.

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από εμένα. Νέος στη cu.

Ενεργοποίησα πακέτο cu combo και cu combo l. Αν κάνω ανανέωση πριν την λήξη, τα λεπτά που έμειναν μεταφέρονται;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από εμένα. Νέος στη cu.

Ενεργοποίησα πακέτο cu combo και cu combo l. Αν κάνω ανανέωση πριν την λήξη, τα λεπτά που έμειναν μεταφέρονται;

 

Καλησπέρα,

 

Ναι, μεταφέρονται.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από εμένα. Νέος στη cu.

Ενεργοποίησα πακέτο cu combo και cu combo l. Αν κάνω ανανέωση πριν την λήξη, τα λεπτά που έμειναν μεταφέρονται;

 

προσοχη !! πρεπει να ενεργοποιησεις το ιδιο ακριβως πακετο για να μεταφερθουνε και πριν ληξει το πρωτο ιδιο πακετο .

 

 

κατι αλλο ειδα την προσφορα αυτην στο facebook!!

Προσφορα ευρωπαικης καρτας νεων

Η Ευρωπαϊκή κάρτα νέων σας ενημερώνει για τη νέα τιμολογιακή πολιτική που θα ισχύσει από 1 Φεβρουαρίου 2021 με μεγαλύτερη χρονική διάρκεια σε ανάλογη προνομιακή τιμή:

10 ευρώ με ισχύ για έναν χρόνο,

17 ευρώ με ισχύ για δυο χρόνια,

24 ευρώ με ισχύ για τρία χρόνια

������Mην ξεχνάτε την προσφορά μας, μέχρι και 31 Ιανουαρίου 2021, με τον κωδικό EYCG8, έχετε την δυνατότητα να αποκτήσετε την κάρτα στα 8 ευρώ‼

για την προσφορα του vodafone cu

<< Έκπτωση: Mε ανανέωση χρόνου ομιλίας από 10€ και άνω οι συνδρομητές λαμβάνουν έξτρα 10€ Bonus για να τα χρησιμοποιήσουν όπως θέλουν για ένα μήνα. Τα 10€ bonus αποδίδονται σε μία ανανέωση ανά 30 ημέρες. Για ενεργοποίηση της προσφοράς, οι συνδρομητές θα πρέπει να αποστείλουν τον αριθμό της Ευρωπαϊκής Κάρτας Νέων με δωρεάν γραπτό μήνυμα στο 1280. Η προσφορά ισχύει για 12 μήνες από τη στιγμή της ενεργοποίησής της.

 

Σχετικά με τη προσφορά της Vodafone σας ενημερώνουμε πως οι κωδικοί στέλνονται μαζικά κάθε μέσα και τέλος μήνα. Για παράδειγμα εάν λάβετε τη κάρτα σας πριν τις 15 του μήνα, ο κωδικός σας θα ενεργοποιηθεί περίπου μέχρι τις 18 του ίδιου μήνα. Αντιστοίχως, εάν τη λάβετε μετά τις 15 του μήνα η προσφορά θα ενεργοποιηθεί αρχές του επόμενου.>>

https://europeanyouthcard.gr/offers/vodafone-cu/

Αραγε η ενεργοποιηση της προσφορας στο vodafone cu θα μπορουσε να ενεργοποιηθει πχ για 2ή 3 χρονια με τον ιδιο αριθμο καρτας στο vodafone cu ; ή οχι;

Υπενθυμιζω οτι εως 30 χρονων εκδιδεται αμα συμπληρωσεις τα 30 δεν σε αφηνει το συστημα να ανανεωσεις την καρτα.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Τότε γιατί στο site τους γράφει ότι:

- Η διάρκεια του πακέτου είναι 30 ημέρες από την ενεργοποίηση και με τη λήξη του πακέτου τα λεπτά δεν μεταφέρονται αλλά χάνονται.

Link to comment
Share on other sites

Τότε γιατί στο site τους γράφει ότι:

- Η διάρκεια του πακέτου είναι 30 ημέρες από την ενεργοποίηση και με τη λήξη του πακέτου τα λεπτά δεν μεταφέρονται αλλά χάνονται.

 

ετσι γραφει δεν ισχυει παντως !! .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Τέλεια τότε!!!

Πότε πρέπει να βάλω κάρτα και να κάνω πάλι ενεργοποίηση;

Αν ενεργοποιήσω μόνο το ένα πακέτο λογικά μεταφέρονται μόνο του ενός πακέτου;

Edited by xaralvamv
Link to comment
Share on other sites

Τότε γιατί στο site τους γράφει ότι:

- Η διάρκεια του πακέτου είναι 30 ημέρες από την ενεργοποίηση και με τη λήξη του πακέτου τα λεπτά δεν μεταφέρονται αλλά χάνονται.

Εννοεί προφανώς δεν μεταφέρονται αν λήξει το πακέτο!

Αν ανανεώσεις πριν λήξει (δηλαδή μέχρι 23:59 της ημερομηνίας που λήγει) μεταφέρονται!

Link to comment
Share on other sites

Τέλεια τότε!!!

Πότε πρέπει να βάλω κάρτα και να κάνω πάλι ενεργοποίηση;

Αν ενεργοποιήσω μόνο το ένα πακέτο λογικά μεταφέρονται μόνο του ενός πακέτου;

 

εγω βαζω καρτα 2 ημερες πριν ληξει το πακετο και ενεργοποιω το ιδιο πακετο ξανα , διοτι μου εχει τυχει να υπαρχει προβλημα με το συστημα και να μην μπορω να κανω ανανεωση πχ ημερα πριν και δεν το ρισκαρω να το κανω τελευταια στιγμη.

Τελος αμα δεν κανεις χρηση πολυ και να τα χασεις μετα παλι δεν θα τα χρειαζεσαι , αφου αναγκαστηκα θα πρεπει να βαλεις καρτα , το εκανα αρκετα χρονια πριν αυτο και εβαζα καρτα και τελικα η χρηση μου ητανε παρα πολυ περιορισμενη, τελικα σταματησα να βαζω καρτα καθε μηνα και να ενεργοποιω πακετα και το γυρισα σε voip , βαζω που και που καρτα για να ενεργοποιω το πακετο με 1,50 ευρω αμα δεν μπορω να ακουσω καλα μεσω voip ή μεσω bing bang app.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...