Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα περασα σημερα στο καταστημα της κερατεας Αττικης και βλεπω εξω ανακοινωση οτι το καταστημα αναστειλλει την λειτουργια του.

Πολυ κριμα , πηρα τηλεφωνο στο καταστημα Μαρκοπουλου να το επιβεβαιωσω και μου ειπανε ναι εκλεισε!!

Τωρα οι κατοικοι της Λαυρεωτικης αλλα και του Σαρωνικου θα πρεπει να πανε ειτε στο καταστημα στο Μαρκοπουλου Μεσογαιας ειτε στο καταστημα Αναβυσσου. Αρκετη μεγαλη αποσταση αλλα νομιζω οτι ειναι πιο ευκολα βρισκεις το καστηματα στο Μαρκοπουλο παρα στην Αναβυσσο που ακομα και στο google steet view δεν περναει απεξω!! , παντως πολυ κριμα. :(:(:(

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Με τα 0.65 download που βλέπω είναι μια χαρά .... :lol::lol::lol::lol:

 

Στην Πιερία πάντως και Θεσσαλονίκη που κινούμαι είναι απόλυτα ευχαριστημένος. Δε καταλαβαίνω το σχόλιο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 57 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πολυ καλές προσφορες! Έχεις πολύ καιρό να βάλεις κάρτα;

 

Όχι ιδιαίτερα φίλε μου. Και να αναφέρω ότι δέχεται σαν ανανέωση και τυχών υπόλοιπο από το cashback.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Είχα το "απεριόριστα data" με 9.90 για ένα μήνα,έληξε προχθές και έβγαλε πάλι την προσφορά,πρέπει να ενεργοποιηθεί μέχρι 10/1.

Πολύ καλό το βρίσκω αυτό.

Όταν ενας άνθρωπος ειναι περιτυλιγμένος γύρω απο τον εαυτό του,δημιουργεί πολυ μικρό δέμα.
Link to comment
Share on other sites

Η κάρτα ήταν Citibank Vodafone. Όταν τα «μάζεψε» η τράπεζα από την Ελλάδα η κάρτα έγινε Alphabank Vodafone. με την τράπεζα που μίλησα μου είπαν ότι πάω σε κατάστημα Vodafone και ζητάει να μου με μετατρέψουν τους διαθέσιμους πόντους σε χρήματα και τα πιστώνουν στο υπόλοιπο του τηλεφώνου εφόσον είναι καρτοκινητό.

 

πρέπει να το δοκιμάσω στην πράξη. Η κάρτα υπάρχει και ισχύει ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

προγραμμα bonus και εξαργυρωση 1000 ποντων σε 3gb internet για 7 ημερες η ενεργοποιηση μαλλον γινεται απο το bonus app τησ alpha bank

εγω τυχαια εψαχνα στο μπονους προγραμα της αλφα μπανκ και το ειδα

 

194.png

δειτε εδω https://www.alpha.gr/el/idiotes/bonus/megaloi-sunergates/vodafone

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα περασα σημερα στο καταστημα της κερατεας Αττικης και βλεπω εξω ανακοινωση οτι το καταστημα αναστειλλει την λειτουργια του.

Πολυ κριμα , πηρα τηλεφωνο στο καταστημα Μαρκοπουλου να το επιβεβαιωσω και μου ειπανε ναι εκλεισε!!

Τωρα οι κατοικοι της Λαυρεωτικης αλλα και του Σαρωνικου θα πρεπει να πανε ειτε στο καταστημα στο Μαρκοπουλου Μεσογαιας ειτε στο καταστημα Αναβυσσου. Αρκετη μεγαλη αποσταση αλλα νομιζω οτι ειναι πιο ευκολα βρισκεις το καστηματα στο Μαρκοπουλο παρα στην Αναβυσσο που ακομα και στο google steet view δεν περναει απεξω!! , παντως πολυ κριμα. :(:(:(

 

Το βασικό πρόβλημα ποιο είναι δηλαδή ;;

Γιατι να πανε στο κατάστημα ;;

Για να έκλεισε θα ηταν ψόφιο σε κίνηση, πωλήσεις κλπ

Link to comment
Share on other sites

Από 3/1 έχω ζητήσει μια αναλυτική χρεώσεων γιατί λείπουν χρήματα από το υπόλοιπο του cu μου χωρίς να το χρησιμοποιώ και ακόμα να μου την στείλουν....
Link to comment
Share on other sites

Δεν την Στειλαν εντός 48 ωρών; Απαράδεκτο.

:)

 

Μίλησα ξανά στο chat και το σούπερ εκπαιδευμένο προσωπικό τους δεν είχαν φτιάξει καλά την αίτηση για να την προωθήσουν και το ξαναεκανε αυτήν την φορά σωστά. Το θέμα είναι ότι είχα το υπόλοιπο ακριβώς για να ενεργοποιήσω το πακέτο και όταν ήθελα να το βάλω είχα κάποια λεπτά λιγότερα με αποτέλεσμα να έπρεπε να βάλω ξανά 10ευρω κάρτα. Θέλω να δω που εξαφανίστηκαν τα χρήματα αφού η κάρτα είναι σε παλιό τηλέφωνο δεν μπαίνει στο ίντερνετ, μηνύματα δεν στέλνονται και κλήσεις σε αριθμούς με χρέωση δεν έγιναν. Να σημειώσω ότι δεν γίνεται πρώτη φορά. Τις προηγούμενες δεν ασχολήθηκα αλλά τώρα με έχουν εκνευρίσει.

Ps τουλάχιστον στο chat απαντούν αμέσως.

Edited by P_papadis
Link to comment
Share on other sites

Εδω και ωρα δε μπορω να μπω στο app γνωριζει καποιος κάτι?Υπαρχει κόλλημα?

Μπηκα..οκ.

Edited by Nickchris36
Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά έτσι φαίνεται και σας η εφαρμογή ?

ούτε καν μπορώ να διαβάσω

433ce5bc50579c4cc53aa53391ce17ed.jpg

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οχι σε εμένα είναι λευκό αλλά δεν έχω βάλει στο κινητό μου dark theme
μα δεν είναι μόνο το λευκό ή μαύρο!!!αλλά ψιλά γράμματα,το φόντο γενικά όλα είναι σαν σε ομίχλη,κρίμα δεν το βλέπουν άραγε ?

 

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον κάποιο θέμα έχεις στο κινητό σου που το κάνει έτσι.
κανένα θέμα δεν έχει το κινητό μου ας το κάνουν σαν το VODAFONE app

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έτσι πρέπει να το δείχνει κανονικά

Screenshot-20210107-151840.jpg

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

έτσι δείχνει σε λευκό φόντο αλλά και πάλι δεν βολεύει,βλέπω από chrome είναι πολύ καλύτερα τα πράγματα ,οπότε με ένα shortcut λύνεται το πρόβλημα

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

κανένα θέμα δεν έχει το κινητό μου ας το κάνουν σαν το VODAFONE app

 

Το θέμα που έχεις επιλεγμένο στο miui το κάνει έτσι, οχι θέμα της συσκευής.

Link to comment
Share on other sites

έτσι δείχνει σε λευκό φόντο αλλά και πάλι δεν βολεύει,βλέπω από chrome είναι πολύ καλύτερα τα πράγματα ,οπότε με ένα shortcut λύνεται το πρόβλημα

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

 

Δοκίμασε να σβήσεις την cache/δεδομένα της εφαρμογής My CU. Αλλιώς, άλλαξε theme στο κινητό.

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα...θελω να κανω φορητοτητα (wind) και θα ηθελα να σας ρωτησω.....οταν βαζετε καρτα σας δινει λεπτα ομηλιας?....και μενουν τα χρηματα?....εχει οριο

καθε ποτε πρεπει να μπανει καρτα?...ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Δεν δίνει λεπτά ομιλίας παρά μόνο mb. 1.2gb για ένα μήνα ή 2gb για μια εβδομάδα, συν 100mb από το just surf bonus και άλλα 100mb από το πάρε να έχεις με online ανανέωση. Σε σχέση με την wind όλα αυτά τα mb μπορούν να μεταφερθούν στον επόμενο μήνα αν ανανεωσεις πριν λήξουν και επίσης με 0€ υπόλοιπο έχεις κανονικά τα πακέτα σου μέχρι να λήξουν.

Τα φθηνότερα πακέτα κοστίζουν 10€ οπότε θέλεις 12€ κάρτα

Κάρτα ανά δύο μήνες για να μην λήξει το υπόλοιπο σου και ανά 3 μήνες για να μην μπει φραγή εισερχομένων-εξερχομένων

Τι όριο να έχει;

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα...θελω να κανω φορητοτητα (wind) και θα ηθελα να σας ρωτησω.....οταν βαζετε καρτα σας δινει λεπτα ομηλιας?....και μενουν τα χρηματα?....εχει οριο

καθε ποτε πρεπει να μπανει καρτα?...ευχαριστω

ούτε η wind δίνει λεπτά ομιλίας αν εννοείς προς ολους

αφού δεν μηδενίζει τα αγορασμενα πακέτα στην ουσία κάθε τρίμηνο ....χμ όχι ακριβώς, εξαρτάται κάθε πότε αγοράζεις

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Κιου και Φρογκ δίνουν προς το ίδιο δίκτυο. Στην Vodafone νομίζω το International και το Olympiacos δίνουν δώρο ανανέωσης ομιλίας λεπτά προς το ίδιο δικτυο
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...