Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 hour ago, kalitexnis_g said:

Δεν έβαλες σωστά τον κωδικό.

Τελικά δεν τον είχα επιβεβαιώσει. Δυτυχως για τις παιδικες ταινίες θέλει την εφαρμογή Disney+ η οποία ζητάει λεφτά... 

Link to comment
Share on other sites

To δωρο αφορα το Vodafone TV start που δεν συμπεριλαμβανει το Disney+
image.thumb.png.844b64b1dcdbe250159b63eb0ef804dd.png

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, HEO said:

Μια χαρά το τζάμπα Vodafone TV

Βάλτε LDPlayer (android προσομοίωση σε PC) αν θέλετε να βλέπετε σε υπολογιστή δουλεύει άψογα

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 

Και με ένα HDMI... τσουπ! 

IMG_20231026_211038.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν συνδέεται με τα απεριόριστα ή με τα vodafone tv αλλά τις τελευταίες μέρες κυρίως 8 με 11 κάθε βράδυ το ίντερνετ της vodafone χάνει περισσότερα πακέτα από όσα περνάει εντός του δικτύου της (50-80% packet loss σύμφωνα με τα εργαλεία δικτύου). Δράμα η κατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, spiliot said:

Δεν ξέρω αν συνδέεται με τα απεριόριστα ή με τα vodafone tv αλλά τις τελευταίες μέρες κυρίως 8 με 11 κάθε βράδυ το ίντερνετ της vodafone χάνει περισσότερα πακέτα από όσα περνάει εντός του δικτύου της (50-80% packet loss σύμφωνα με τα εργαλεία δικτύου). Δράμα η κατάσταση.

Εγώ δεν την πιάνω τη λογική τους.. και την πολιτική τους.. (αν υπάρχει)

Link to comment
Share on other sites

Σας δουλεύει εσάς το cu app;

Δεν μπορώ να δω πόσους κρυστάλλους έχω και κάνει log in αργά

Screenshot_20231026_222930_My CU.jpg

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, eridion25 said:

Σας δουλεύει εσάς το cu app;

Δεν μπορώ να δω πόσους κρυστάλλους έχω και κάνει log in αργά

Screenshot_20231026_222930_My CU.jpg

Έτσι ακριβώς είναι τα πράγματα δεν είναι δικό σου το πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, stathis123 said:

To δωρο αφορα το Vodafone TV start που δεν συμπεριλαμβανει το Disney+
image.thumb.png.844b64b1dcdbe250159b63eb0ef804dd.png

Άρα, το δώρο δεν αφορά αποκωδικοποιητή;

Link to comment
Share on other sites

Είναι χωρίς αποκωδικοποιητή. Μπορείς να συνδεθείς σε Android TV αν θέλεις 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, paanos said:

Είναι χωρίς αποκωδικοποιητή. Μπορείς να συνδεθείς σε Android TV αν θέλεις 

Είναι όμως συγκεκριμένες εκδόσεις που υποστηρίζει. Διαβάστε τα σχόλια στο app και θα καταλάβετε.

Link to comment
Share on other sites

Θέλει κανονικό android tv με πάνω από 2GB RAM. Στη πράξη, με apk side load παίζει σε κάθε android tv box, τηλεόραση ή stick ανεξάρτητα από την μνήμη 

Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω ότι παίζει και σε PC αν βάλεις κάποιον προσομοιωτή android

Εγώ έχω βάλει τον, LDPlayer

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk



Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, paanos said:

Θέλει κανονικό android tv με πάνω από 2GB RAM. Στη πράξη, με apk side load παίζει σε κάθε android tv box, τηλεόραση ή stick ανεξάρτητα από την μνήμη 

Να σε ρωτήσω.. επειδή δεν τα ξέρω καλά.. με Chromecast παίζει με κάποιο κόλπο;

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

πηρα εχθες το απογευμα με φορητοτητα απο την προσφορα με 10 ευρω επιδοτση για καθε 13 ευρω λογαριασμου που κανω στο καρτοκινητο βοντα...

Δεν εχω ενεργοποιησει ακομη και εχω σημα απο την προηγουμενη εταιρεια μου!

Ξερει κανεις ποσο καιρο μπορω να κρατησω τα προνομια λεπτα που εχω ανεκμεταλλευτα απο την προηγουμενη εταιρεια μου μεχρι να μου το διακοψουν και οδηγησουν στην Βοντα?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pedro_G said:

πηρα εχθες το απογευμα με φορητοτητα απο την προσφορα με 10 ευρω επιδοτση για καθε 13 ευρω λογαριασμου που κανω στο καρτοκινητο βοντα...

Δεν εχω ενεργοποιησει ακομη και εχω σημα απο την προηγουμενη εταιρεια μου!

Ξερει κανεις ποσο καιρο μπορω να κρατησω τα προνομια λεπτα που εχω ανεκμεταλλευτα απο την προηγουμενη εταιρεια μου μεχρι να μου το διακοψουν και οδηγησουν στην Βοντα?

Θα σε καλέσουν από Vodafone και θα σου πούνε ποτέ περίπου θα γίνει η φορητότητα.

Link to comment
Share on other sites

Είχα κάνει φορητότητα το καλοκαίρι, και μαζί με τη sim μου έστειλαν και 2η όπως συνηθίζουν, τον οποία δεν χρησιμοποίησα.

Σήμερα μου ήρθε μήνυμα:

UNLIMITED DATA ΓIA 3 MHNEΣ. BAΛE KAPTA ΣTO ΔΩPO NOYMEPO 694χχχχχχ  ΠOY EΛABEΣ AΠO TO CU MAZI ME THN ΠAPAΓΓEΛIA ΣOY MEXPI 31/10 KAI TA UNLIMITED DATA ΘA ΠPOΣTEΘOYN ΣTO NEO CU APIΘMO ΣOY EΩΣ TIΣ 14/11.

 

Την έχει ενεργοποιήσει κανείς αυτή την προσφορά να μου πει τι είναι ακριβώς; Δηλ βάζω μια κάρτα και δεν ξαναβάζω για 3 μήνες, και έχω απεριόριστα δεδομένα; Ή βάζω μια κάρτα κάθε μήνα και για 3 μήνες θα παίρνω την προσφορά;

Link to comment
Share on other sites

Ο κωδικός του Vodafone tv από το cu είναι ατομικός ή μπορεί να δοθεί και σε άλλον χρήστη? Φυσικά μαζί με τον κωδικό θα δωθεί και το link.

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση μετα τους 70000+ κρυσταλλους γινεται ρισετ η το οριστικο ειναι οι 200 συμμετοχες που λαμβανουμε για την κληρωση? 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, EllinikoNisi said:

Ο κωδικός του Vodafone tv από το cu είναι ατομικός ή μπορεί να δοθεί και σε άλλον χρήστη? Φυσικά μαζί με τον κωδικό θα δωθεί και το link.

Μπορεί να δωθεί. Εγώ με τον κωδικό της γυναίκας μου έκανα λογαριασμό βάζοντας το δικό μου τηλ που είναι Cosmote. Το link δεν είναι προσωπικό. Είναι το γενικό που ενεργοποιεί κανείς το Vodafone tv start. Απλώς μόλις βάλεις τον κωδικό σου λέει πως έχεις 7 μήνες δώρο.

https://www.vodafone.gr/vodafone-tv-eggrafi

11 minutes ago, CamuCamu said:

Ερωτηση μετα τους 70000+ κρυσταλλους γινεται ρισετ η το οριστικο ειναι οι 200 συμμετοχες που λαμβανουμε για την κληρωση? 

Κάτσε φρόνημα μην έχει κάνα bug ως συνήθως και σου μηδενίσει τα πάντα στις 80.000.. 😂😂😂

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, kalitexnis_g said:

Μπορεί να δωθεί. Εγώ με τον κωδικό της γυναίκας μου έκανα λογαριασμό βάζοντας το δικό μου τηλ που είναι Cosmote. Το link δεν είναι προσωπικό. Είναι το γενικό που ενεργοποιεί κανείς το Vodafone tv start. Απλώς μόλις βάλεις τον κωδικό σου λέει πως έχεις 7 μήνες δώρο.

https://www.vodafone.gr/vodafone-tv-eggrafi

Κάτσε φρόνημα μην έχει κάνα bug ως συνήθως και σου μηδενίσει τα πάντα στις 80.000.. 😂😂😂

Λες? Νταξει θα το παρω με το μαλακο αμα ειναι.. 😂

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, jaranor said:

Είχα κάνει φορητότητα το καλοκαίρι, και μαζί με τη sim μου έστειλαν και 2η όπως συνηθίζουν, τον οποία δεν χρησιμοποίησα.

Σήμερα μου ήρθε μήνυμα:

UNLIMITED DATA ΓIA 3 MHNEΣ. BAΛE KAPTA ΣTO ΔΩPO NOYMEPO 694χχχχχχ  ΠOY EΛABEΣ AΠO TO CU MAZI ME THN ΠAPAΓΓEΛIA ΣOY MEXPI 31/10 KAI TA UNLIMITED DATA ΘA ΠPOΣTEΘOYN ΣTO NEO CU APIΘMO ΣOY EΩΣ TIΣ 14/11.

 

Την έχει ενεργοποιήσει κανείς αυτή την προσφορά να μου πει τι είναι ακριβώς; Δηλ βάζω μια κάρτα και δεν ξαναβάζω για 3 μήνες, και έχω απεριόριστα δεδομένα; Ή βάζω μια κάρτα κάθε μήνα και για 3 μήνες θα παίρνω την προσφορά;

Με μία κάρτα, 90 μέρες unlimited. Το έχω κάνει.

Μόνο να ξέρεις σε εμάς πριν κάνα μήνα πέρασαν μερικές μέρες από την ημερομηνία που γράφει, μιλήσαμε στο chat και στο τέλος μπήκανε. Κλασική Vodafone δλδ.

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, kalitexnis_g said:

Με μία κάρτα, 90 μέρες unlimited. Το έχω κάνει.

Μόνο να ξέρεις σε εμάς πριν κάνα μήνα πέρασαν μερικές μέρες από την ημερομηνία που γράφει, μιλήσαμε στο chat και στο τέλος μπήκανε. Κλασική Vodafone δλδ.

Κορυφή αυτό

Link to comment
Share on other sites

  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...