Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τον προηγούμενο μήνα μου είχε έρθει προσφορά 1000 προς όλους , 500 Mb και social pass με 3 ευρώ . Την ενεργοποίησα και πριν λίγο ήρθε πάλι το ίδιο μήνυμα για να την ξαναενεργοποιησω έως την 1/10 . Τσεκαρετε εάν σας έχει έρθει κάτι σχετικό .

 

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τον προηγούμενο μήνα μου είχε έρθει προσφορά 1000 προς όλους , 500 Mb και social pass με 3 ευρώ . Την ενεργοποίησα και πριν λίγο ήρθε πάλι το ίδιο μήνυμα για να την ξαναενεργοποιησω έως την 1/10 . Τσεκαρετε εάν σας έχει έρθει κάτι σχετικό .

 

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

 

πριν λιγο ηρθε και σε μενα, λες να το εχουμε καθε μηνα;

edit εχεις το φοιτητικο ;

Edited by dimtz
Link to comment
Share on other sites

εμένα για χαζο μάλλον...εδώ και δύο τρείς μήνες μόνο αυτό...

TO ΠAKETO ME TA 300 ΣE ΠEPIMENEI! 300' ΠPOΣ OΛOYΣ + 300MB ΓIA 1 MHNA ME AΦAIPEΣH 9E AΠO TO YΠOΛOIΠO ΣOY! ΓIA AΓOPA ΣTEIΛE 9 ΣTO 1355 EΩΣ 25/09!

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε και εμένα το μήνυμα για την προσφορά 1000 προς όλους , 500 Mb και social pass με 3 ευρώ αν και έχω ενεργοποιήσει την προηγούμενη φορά που μου ξανά ήρθε. Η προηγούμενη έλεγε μέχρι 30/9 ενώ αυτή λέει μέχρι 1/10... Όσοι θέλετε αυτήν την προσφορά σταματήστε να βάζετε κάρτα :lol:
Link to comment
Share on other sites

Τι στελνουμε και που ρε παιδια να το δοκιμασουμε και εμεις που δε μας το στελνουν;

 

Στάλθηκε από το LG-H870DS μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τον προηγούμενο μήνα μου είχε έρθει προσφορά 1000 προς όλους , 500 Mb και social pass με 3 ευρώ . Την ενεργοποίησα και πριν λίγο ήρθε πάλι το ίδιο μήνυμα για να την ξαναενεργοποιησω έως την 1/10 . Τσεκαρετε εάν σας έχει έρθει κάτι σχετικό .

 

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

 

Πολύ πιθανό για όσους δεν την ενεργοποιήσουν (ενώ τους ήρθε ως 30/9 ενεργοποίηση)

Τον Οκτώβρη, Νοέμβρη κλπ να τους ξανάρθει.

 

Και από Γενάρη (με την κατάλληλη "υπομονή") ίσως ακόμα καλύτ€ρη.

Link to comment
Share on other sites

πριν λιγο ηρθε και σε μενα, λες να το εχουμε καθε μηνα;

edit εχεις το φοιτητικο ;

Ναι έχω φοιτητικό αλλά υποπτεύομαι ότι είναι επειδή μέχρι τον Σεπτέμβριο ο συγκεκριμένος αριθμός έπαιρνε ο ανανέωση ανά τρίμηνο .

 

Sent from my MediaPad X1 7.0 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βάζοντας κάρτα 10 ευρώ τον μήνα + 10 ευρώ extra για μια φορά τον μήνα

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Άλλαξε ... τώρα λέει : Η διάρκεια του πακέτου είναι 30 ημέρες από την ενεργοποίηση και, με τη λήξη του πακέτου τα λεπτά δεν μεταφέρονται αλλά χάνονται

Και το λέει σε όλα τα πακέτα ομιλίας.... περίεργο

 

τερμα η μεταφορα λεπτων η' επανηλθε;

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα. Μόλις έβαλα πακέτο σε φοιτητικό. Σε λίγες μέρες θα βάλω και στους δικούς μου που έχουν απλά νούμερα και θα ενημερώσω.

cbe62605bed2cb68bf66eb023b92b918.jpg

 

Sent from my XT1068

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά 1000 προς όλους , 500 Mb και social pass με 3 ευρώ μεταφέρονται στον επόμενο μήνα με ανανέωση ίδιου πακετου ;
London for ever
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά αν αφορα το φοιτητικό η προσφορά είναι ανάγκη να μας κάνετε να ζηλεύουμε?στο άλλο thread please

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά αν αφορα το φοιτητικό η προσφορά είναι ανάγκη να μας κάνετε να ζηλεύουμε?στο άλλο thread please

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

 

ΝΑΙ:

Μάλλον αυτή έχει έρθει ΜΟΝΟ σε φοιτητικά:

 

Screenshot_2017_09_01_20_31_19.png

 

Και ΑΝ και ΔΕΝ την έχω ενεργοποιήσει (ακόμα κ ούτε πρόκειται), μου ήρθε χτες η ίδια για έως 1/10.

Άρα είναι άσχετο με το ΑΝ έχει ενεργοποιήσει κανείς την αρχική (ως 30/9).

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ποσό κοστίζει το σμς;;;

Είχα 7.83 μέσα έστειλα ένα σμς και πήγε 7.03

Χααχαχαχα τι γίνεται;;;

κάτι στραβό, το μήνυμα κάνει 0.25 λεπτα.... πιθανόν να ήταν μεγάλο η μικρά ελληνικά γραμματα και το μέτρησε τριπλό

...

 

Sent from my L200 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά αν αφορα το φοιτητικό η προσφορά είναι ανάγκη να μας κάνετε να ζηλεύουμε?στο άλλο thread please

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Έχει έρθει και σε μη φοιτητές νομίζω, το ποσταρα γιατί εδω μιλάμε για όλα τα καρτοκινητα της Vodafone και αναλύουμε όλες τις προσφορές.

 

Sent from my MediaPad X1 7.0 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

κάτι στραβό, το μήνυμα κάνει 0.25 λεπτα.... πιθανόν να ήταν μεγάλο η μικρά ελληνικά γραμματα και το μέτρησε τριπλό

...

 

Sent from my L200 using Tapatalk

 

Ήμαρτον. Με μικρά ελληνικά δηλαδή τι πρόβλημα έχει; Χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

παιδια ποια ειναι η προσφορα του cu για αυτους που εχουν την ευρωπαικη καρτα νεων?

 

Βάζοντας κάρτα 10 ευρώ τον μήνα + 10 ευρώ extra για μια φορά τον μήνα

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

karlito για μενα ηταν η απαντηση? Αν ναι τα 10 ευρω ειναι μονο για μια φορα τον μηνα,καθε μηνα?

Link to comment
Share on other sites

κάτι στραβό, το μήνυμα κάνει 0.25 λεπτα.... πιθανόν να ήταν μεγάλο η μικρά ελληνικά γραμματα και το μέτρησε τριπλό

...

 

Sent from my L200 using Tapatalk

πάλι 75 λεπτά βγαίνει όχι 80

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

karlito για μενα ηταν η απαντηση? Αν ναι τα 10 ευρω ειναι μονο για μια φορα τον μηνα,καθε μηνα?

 

 

 

Ναι για κια φορά τον μήνα.Αν βάλεις μέσα στον μήνα 10 ευρώ θα πάρεις τε +10 δωρο.Αν μετά από πχ 5 μέρες βάλεις 10 ευρώ πάλι,δεν θα πάρεις τα +10 ευρώ bonus.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Ναι για κια φορά τον μήνα.Αν βάλεις μέσα στον μήνα 10 ευρώ θα πάρεις τε +10 δωρο.Αν μετά από πχ 5 μέρες βάλεις 10 ευρώ πάλι,δεν θα πάρεις τα +10 ευρώ bonus.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

και πρεπει να ληξει το προηγουμενο μπονους και να σου ερθει μυνημα ετσι ωστε να μπορεσεις να ξανα βαλεις 10 ευρω και να παρεις αλλα 10 ευρω μπονους, σημειωση τα 10 ευρω μπαινουνε καθαρα , και απο τα 10 ευρω που βαζεις μπαινουνε 8,92 , συνολο 18,92ευρω.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Σε φοιτητικό CU σήμερα διαπίστωσα ότι έχουν εξαφανιστεί από το λογαριασμό μου όλα τα αθροισμένα MB και λεπτά ομιλίας προς CU που μπαίνουν κάθε 1η του μήνα. Έχουν μείνει μόνο τα 600' και 600ΜΒ του τρέχοντος μήνα.

Για κάντε έναν έναν έλεγχο στους λογαριασμούς σας.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...