Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα!

Μου μεταφέρει κάποιος ποσό από καρτοκινητό με το VODAFONE sharing. Με μήνυμα από το 1331. Λαμβάνω το ποσό. Πάω να μεταφέρω εγώ σε άλλο καρτοκινητό με τον ίδιο τρόπο, μήνυμα στο 1331, αλλά δε γίνεται. Μου στέλνει μήνυμα η υπηρεσία. "Στείλτε μήνυμα στο 1331 το ποσό στο 69......" Κάνω ότι πρέπει & μου ξαναστέλνει να το κάνω με τον ίδιο τρόπο. 3 φορές αποτυχία.

Ξέρετε τι συμβαίνει;

Samsung S8
Link to comment
Share on other sites

Έχει καταλάβει κανεις τι σημαίνουν τα ψιλά γράμματα και συγκεκριμένα το σημείο που αναφέρει "...προτεραιότητα στην κατανάλωση εχουν τα συγκεκριμένα πακέτα";;

Δηλαδή αν εχω υπόλοιπα 100 ΜΒ σε ενα πακέτο internet θα πρεπει μα μηδενίσουν για να ξεκινήσει η κατανάλωση των ΓΚΙΚΑ ΝΥΧΤΕΣ;;

Μηπως γι'αυτό δεν φαίνονται τα υπόλοιπα του πακέτου και θα εμφανιστούν μονο τοτε ;;

http://a68.tinypic.com/2q1f6hf.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Μου μεταφέρει κάποιος ποσό από καρτοκινητό με το VODAFONE sharing. Με μήνυμα από το 1331. Λαμβάνω το ποσό. Πάω να μεταφέρω εγώ σε άλλο καρτοκινητό με τον ίδιο τρόπο, μήνυμα στο 1331, αλλά δε γίνεται. Μου στέλνει μήνυμα η υπηρεσία. "Στείλτε μήνυμα στο 1331 το ποσό στο 69......" Κάνω ότι πρέπει & μου ξαναστέλνει να το κάνω με τον ίδιο τρόπο. 3 φορές αποτυχία.

Ξέρετε τι συμβαίνει;

Πρέπει να έχεις χρηματικό υπόλοιπο συγκεκριμένου ύψους από ανανεώσεις για να μπορείς να το μεταφέρεις. Κοινώς αυτό που σου μεταφέρανε, δεν...

 

 

Sent from my XT1068

Link to comment
Share on other sites

Έχει καταλάβει κανεις τι σημαίνουν τα ψιλά γράμματα και συγκεκριμένα το σημείο που αναφέρει "...προτεραιότητα στην κατανάλωση εχουν τα συγκεκριμένα πακέτα";;

Δηλαδή αν εχω υπόλοιπα 100 ΜΒ σε ενα πακέτο internet θα πρεπει μα μηδενίσουν για να ξεκινήσει η κατανάλωση των ΓΚΙΚΑ ΝΥΧΤΕΣ;;

Μηπως γι'αυτό δεν φαίνονται τα υπόλοιπα του πακέτου και θα εμφανιστούν μονο τοτε ;;

 

Ναι,αναφέρει πως εφόσον έχεις ενεργοποιημένο κάποιο πακέτο που εμπεριέχει mb,θα καταναλωθούν πρώτα αυτά και μετά του gigaνύχτες...

Τα φοιτητικά,δηλαδή,πρέπει να καταναλώσουν ό,τι έχουν μαζέψει για να χρησιμοποιήσουν το gigaνύχτες..;;; Μμμάλιστα.....

Link to comment
Share on other sites

Άρα ψιλό απάτη το ΓΚΙΓΚΑ ΝΥΧΤΕΣ !!

Εχω τουλάχιστον 1.5GB/μήνα που προφανώς τα θέλω για πρωι και ΣΚ !!

Σιγά μην τα κάψω για να εχω GB τα μεσάνυχτα ...

Link to comment
Share on other sites

Ναι,αναφέρει πως εφόσον έχεις ενεργοποιημένο κάποιο πακέτο που εμπεριέχει mb,θα καταναλωθούν πρώτα αυτά και μετά του gigaνύχτες...

Τα φοιτητικά,δηλαδή,πρέπει να καταναλώσουν ό,τι έχουν μαζέψει για να χρησιμοποιήσουν το gigaνύχτες..;;; Μμμάλιστα.....

Κοίτα στην κοσμοτε που το έχω έχουν απόλυτη πρωτιά τα ΜΒ του giga after dark...αν η vodafone είναι τόσο λαμόγιο δεν το ξέρω...με κοσμοτε πάντως μόλις φτάσει η ώρα γυρνάει αυτόματα...ό,τι και να έχεις μέσα το αφήνει στην άκρη...εγώ έχω 7GB από το φοιτητικό και δεν τα αγγίζει...

 

----- προσθήκη μηνύματος 107 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Άρα ψιλό απάτη το ΓΚΙΓΚΑ ΝΥΧΤΕΣ !!

Εχω τουλάχιστον 1.5GB/μήνα που προφανώς τα θέλω για πρωι και ΣΚ !!

Σιγά μην τα κάψω για να εχω GB τα μεσάνυχτα ...

ΕΛΠΙΖΩ να κάνουμε ΛΑΘΟΣ...

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μάλλον δεν κάνουμε λαθος...δείτε τι γράφει η κοσμοτε:

https://www.whatsup.gr/el/services/after-dark-10gb-mono-me-5eu

 

''Τα ΜΒ του πακέτου καταναλώνονται με προτεραιότητα σε σχέση με τα ΜΒ που προέρχονται από άλλα χρεώσιμα μηνιαία πακέτα δεδομένων ''

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Μεταβολές σε πακέτα και τιμολογιακές αλλαγές για τους συνδρομητές Kαρτοκινητής και Καρτοπρογράμματος

 

Η εταιρία VODAFONE – ΠΑΝΑΦΟΝ ΑΕΕΤ (Vodafone) ανακοινώνει τις παρακάτω αλλαγές στα εμπορικά διαθέσιμα πακέτα Καρτοκινητής και Καρτοπρογράμματος:

 

Από 21/08/2017 για όλους τους υφιστάμενους και νέους συνδρομητές Vodafone CU, Καρτοκινητού Vodafone, Vodafone International, Καρτοκινητού Ολυμπιακός, ΕΛΤΑ Καρτοκινητής, Καρτοκινητής Carrefour και Taza Mobile που δεν έχουν ενεργοποιήσει κάποιο πρόγραμμα Mobile Internet, η χρέωση της υπηρεσίας Internet Όλη Μέρα (που ενεργοποιείται κατά την πρώτη πλοήγηση σε σελίδα Internet), αυξάνεται από 1,01€ σε 1,2€ και αντί για 15 MB θα προσφέρει 50MB. Για κάθε επιπλέον 50ΜΒ θα καταναλώνονται εντός της ημέρας και έως τις 4 π.μ., η τιμή αυξάνεται από 1,01€ σε 1,2€.

Η αντίστοιχη μεταβολή θα ισχύσει και για τους νέους και υφιστάμενους συνδρομητές Καρτοπρογράμματος από 11/09/2017.

 

Από 21/08/2017 για όλους τους υφιστάμενους και νέους συνδρομητές του Καρτοκινητού Vodafone, Vodafone CU, Vodafone International, Καρτοκινητού Ολυμπιακός, και Tazamobile, η χρέωση για κλήσεις και βιντεοκλήσεις προς εθνικά σταθερά και κινητά μετά την παρέλευση του ενσωματωμένου χρόνου ομιλίας αυξάνεται από 0,0108 € / δευτερόλεπτο σε 0,0124 € / δευτερόλεπτο. Ο ελάχιστος χρόνος χρέωσης και το βήμα χρέωσης παραμένουν το ένα (1) λεπτό.

 

Από 21/08/2017, για όλους τους υφιστάμενους και νέους συνδρομητές του Καρτοκινητού Vodafone, Vodafone CU, Vodafone International, Καρτοκινητού Ολυμπιακός, και Tazamobile, η χρέωση για αποστολή SMS μετά την κατανάλωση της ενσωματωμένης παροχής, αυξάνεται από 0,19€ /SMS σε 0,25€ /SMS.

 

Από 21/08/2017, για όλους τους υφιστάμενους και νέους συνδρομητές Vodafone CU, Καρτοκινητού Vodafone, Vodafone International, και Καρτοκινητού Ολυμπιακός, το πακέτο SMS 60 που παρέχει 60 SMS προς όλα τα Εθνικά δίκτυα για 1 μήνα με χρέωση 3,02€, θα μετονομαστεί σε SMS 100 και θα παρέχει 100 SMS προς όλα τα Εθνικά δίκτυα για 1 μήνα με χρέωση 4€.

 

Από 05/09/2017 για τους συνδρομητές του Καρτοκινητού Vodafone, Vodafone CU, Vodafone International, Καρτοκινητού Ολυμπιακός, ΕΛΤΑ Καρτοκινητής, Καρτοκινητής Carrefour και Taza Mobile, το χρονικό διάστημα μετά το πέρας του οποίου, αν ο συνδρομητής δεν έχει κάνει ανανέωση χρηματικού υπολοίπου, ενεργοποιείται αυτόματα φραγή εισερχομένων και εξερχομένων κλήσεων και μηνυμάτων, μειώνεται από 12 σε 4 μήνες. Η παραπάνω μεταβολή ισχύει και για τους συνδρομητές που έχουν κάνει ανανέωση χρηματικού υπολοίπου έως και τις 05/09/2017. Οι συνδρομητές που έχουν κάνει ανανέωση πριν τις 5/5/2017 (δηλαδή σε χρόνο μεγαλύτερο των τεσσάρων μηνών από τις 05/09/2017), την 05/09/2017 θα γίνει φραγή των εισερχόμενων και εξερχομένων κλήσεων. Η διάρκεια μετά το πέρας της οποίας, αν δεν πραγματοποιηθεί μία νέα ανανέωση χρόνου ομιλίας γίνεται αποσύνδεση του τηλεφωνικού αριθμού του συνδρομητή από το δίκτυο παραμένει 12 μήνες.

Από 11/09/2017 για όλους τους συνδρομητές των πακέτων Καρτοκινητής και Καρτο-προγράμματος μεταβάλλεται η χρέωση της υπηρεσίας «Επέκταση υπολοίπου» από €0,60 σε €0,75 για επέκταση χρόνου ομιλίας αξίας €4 και από €0,91 σε €1,00 για επέκταση χρόνου ομιλίας αξίας €6.

Από 07/09/2017 μεταβάλλονται τα παρακάτω εμπορικά διαθέσιμα πακέτα για τους συνδρομητές Vodafone CU που είναι εγγεγραμμένοι στην Φοιτητική Προσφορά και την προσφορά CU Special, ως εξής :

Το πακέτο Student Xclusive 5 που προσφέρει 1.000’ λεπτά ομιλίας προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής και 200ΜΒ Internet για 30 μέρες με χρέωση 5,04€, μετονομάζεται σε Student Xclusive 6 και θα παρέχει πλέον 1.000’ λεπτά ομιλίας προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής και 400ΜΒ για 30 μέρες με χρέωση 6€.

Το πακέτο Student Xclusive 7 που προσφέρει 1.200’ λεπτά ομιλίας, 100 μηνύματα προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής και 600ΜΒ Internet για 30 μέρες με χρέωση 7,06€, μετονομάζεται σε Student Xclusive 8 και θα παρέχει πλέον 1.200’ λεπτά ομιλίας, 100 μηνύματα προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής και 1024ΜΒ για 30 μέρες με χρέωση 8€. Διευκρινίζεται ότι η προσφορά με την οποία παρέχονται 1.200 SMS ισχύει έως 30/09/2017.

Το πακέτο CU Special 5 που προσφέρει 500’ λεπτά ομιλίας προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής και 200ΜΒ Internet για 30 μέρες με χρέωση 5€, μετονομάζεται σε CU Special 6 και θα παρέχει πλέον 500’ λεπτά ομιλίας προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής και 400ΜΒ για 30 μέρες με χρέωση 6€.

Το πακέτο CU Special 7 που προσφέρει 600’ λεπτά ομιλίας και 100 μηνύματα προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής και 600ΜΒ Internet για 30 μέρες με χρέωση 7€, μετονομάζεται σε CU Special 8 και θα παρέχει πλέον 600’ λεπτά ομιλίας και 100 μηνύματα προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και 1024ΜΒ για 30 μέρες με χρέωση 8€.

Για όλα τα παραπάνω πακέτα η ελάχιστη διάρκεια κλήσης παραμένει τα 3 λεπτά και μετά ισχύει χρέωση ανά λεπτό.

Επισημαίνεται ότι οι συνδρομητές που έχουν ενεργοποιήσει τα παραπάνω πακέτα έως και την 06/09/2017, θα συνεχίζουν να χρησιμοποιούν τα πακέτα αυτά με τις υφιστάμενες παροχές έως τη λήξη τους ή μέχρι την εξάντληση των παροχών τους.

Όλες οι παραπάνω τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ 24% .

 

Οι συνδρομητές των ανωτέρω προγραμμάτων, έχουν το δικαίωμα να διακόψουν αζημίως (εξαιρούνται τυχόν επιδοτήσεις) τη σύνδεσή τους εντός ενός μηνός από την παρούσα ενημέρωση.

http://www.vodafone.gr/portal/client/news/announcementClient!pressReleaseDetails.action?pressReleaseId=40508&dateFrom=&dateUntil=

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα με cu στο WhatsApp. Φυσικά πρώτα "τρώει" από το giga νύχτες. Θα το ξεκαθαρίσουν λέει όσο πιο γρήγορα γίνεται.

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα με cu στο WhatsApp. Φυσικά πρώτα "τρώει" από το giga νύχτες. Θα το ξεκαθαρίσουν λέει όσο πιο γρήγορα γίνεται.

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Μακάαααρι!!Τότε είναι πολύ ανώτερο από κομσοτε καθώς με 6 ευρώ για 8-8 έχει 20GB....

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Ήταν κατηγορηματική/ος στο WhatsApp. Πρώτα το giga νύχτες. Θα ενημερώσει είπε το αρμόδιο τμήμα άμεσα για να το ξεκαθαρίσουν.

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ήταν κατηγορηματική/ος στο WhatsApp. Πρώτα το giga νύχτες. Θα ενημερώσει είπε το αρμόδιο τμήμα άμεσα για να το ξεκαθαρίσουν.

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Θα κατεβάσω ένα μικρό αρχείο το βράδυ και θα σας πω

Πάντως είναι κρίμα και ψιλό απάτη

Να τρώει μετά τις οκτώ από τα άλλα πακέτα,επίσης κάπου πρεπει να βλέπουμε το υπόλοιπο του

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Εγω διαβαζω το παρακατω. http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=1241

 

Σε περίπτωση που έχεις υπολειπόμενα δεδομένα από άλλα πακέτα, προτεραιότητα στην κατανάλωση έχουν τα δεδομένα του συγκεκριμένου πακέτου.

 

Αν καποιος χρεωνεται διαφορετικα γιατι δεν το λεει στην εξυπηρετηση;

Link to comment
Share on other sites

Εγω διαβαζω το παρακατω. http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=1241

 

Σε περίπτωση που έχεις υπολειπόμενα δεδομένα από άλλα πακέτα, προτεραιότητα στην κατανάλωση έχουν τα δεδομένα του συγκεκριμένου πακέτου.

 

Αν καποιος χρεωνεται διαφορετικα γιατι δεν το λεει στην εξυπηρετηση;

Έχω την εντύπωση ότι το διόρθωσαν

Άλλες γκουντ

Edit:Y στο 1252

20394.5 MB ΓIA XPHΣH KAΘE MEPA 20:00-8:00 ΠOY ΛHΓOYN ΣTIΣ 04-09-2017

Άρα δουλεύει κανονικά και έχουμε και ενημέρωση υπολοίπου :cool:

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Η προπληρωμένη κάρτα λειτουργεί ακριβώς όπως μια χρεωστική. Δεν νομίζω ότι χρειάζεται να υπάρχει ξεχωριστή περιγραφή για να εννοείται η λειτουργία της.

 

Και όμως τελικά με Cosmote Mastercard Prepaid δεν την πήρε.. έβγαζε σφάλμα..

 

* Για ανανέωση χρόνου ομιλίας.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλους

μπορείτε σας παρακαλώ να μου πείτε ποια η διαφορά στις εφαρμογές my vodafone και my cu?

υπάρχει κάτι στην εφαρμογή My cu που δεν υπάρχει στο my vodafone?

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν στο cu χρεώνεσαι με 1€ για χρήση δεδομένων σε περίπτωση που δεν έχεις πακέτο, όπως στη wind; Αν ναι, πως μπορεί να το αποφύγει κανείς;

 

Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν στο cu χρεώνεσαι με 1€ για χρήση δεδομένων σε περίπτωση που δεν έχεις πακέτο, όπως στη wind; Αν ναι, πως μπορεί να το αποφύγει κανείς;

 

Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι,υπάρχει και νομίζω ειναι 15mb και δεν γινεται να το αποφύγεις έκτος αν κλείσεις τελείως τα δεδομένα

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

Από 01/09 υφιστάμενοι συνδρομητές

  • CU
  • Καρτοκινητό VF
  • Ολυμπιακός
  • Carrefour
  • ΕΛΤΑ
  • Καρτοπρόγραμμα

ανανέωση ίση ή μεγαλύτερη των €9 από καταστήματα

 

Από 01/09 υφιστάμενοι συνδρομητές

  • Taza
  • International

ανανέωση ίση ή μεγαλύτερη των €6 από καταστήματα

 

Ανανεώσεις των €5, €6, €7, €8 με χρήση πιστωτικής/χρεωστικής/PayPal μέσω των εφαρμογών ή του site

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν στο cu χρεώνεσαι με 1€ για χρήση δεδομένων σε περίπτωση που δεν έχεις πακέτο, όπως στη wind; Αν ναι, πως μπορεί να το αποφύγει κανείς;

 

Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Απλά κλείσε τα δεδομένα

Δεν είναι σαν την wind που ανοικτά κλειστά χρεώνεσαι

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας. Απλά φοβόμουν περίπτωση αντίστοιχη της wind.

 

Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από 01/09 υφιστάμενοι συνδρομητές
  • CU
  • Καρτοκινητό VF
  • Ολυμπιακός
  • Carrefour
  • ΕΛΤΑ
  • Καρτοπρόγραμμα

ανανέωση ίση ή μεγαλύτερη των €9 από καταστήματα

 

Από 01/09 υφιστάμενοι συνδρομητές

  • Taza
  • International

ανανέωση ίση ή μεγαλύτερη των €6 από καταστήματα

 

Ανανεώσεις των €5, €6, €7, €8 με χρήση πιστωτικής/χρεωστικής/PayPal μέσω των εφαρμογών ή του site

 

Τι κουταμαρες είναι αυτά;;;;

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Από 01/09 υφιστάμενοι συνδρομητές

  • CU
  • Καρτοκινητό VF
  • Ολυμπιακός
  • Carrefour
  • ΕΛΤΑ
  • Καρτοπρόγραμμα

ανανέωση ίση ή μεγαλύτερη των €9 από καταστήματα

 

Από 01/09 υφιστάμενοι συνδρομητές

  • Taza
  • International

ανανέωση ίση ή μεγαλύτερη των €6 από καταστήματα

 

Ανανεώσεις των €5, €6, €7, €8 με χρήση πιστωτικής/χρεωστικής/PayPal μέσω των εφαρμογών ή του site

σε κάνα δυο χρονια - μπορεί και λιγότερο- θα είναι υποχρεωτικό η ανανέωση με 10 ευρω κάθε μηνα....

 

να μου το θυμηθείτε..... θα είναι ο θάνατος του καρτοκινητού.... όπου το λεπτό ομιλίας θα έχει φτάσει το 1 ευρώ και το μήνυμα στο μισό ευρω..... :D

 

Sent from my L200 using Tapatalk

Edited by HEO

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

σε κάνα δυο χρονια - μπορεί και λιγότερο- θα είναι υποχρεωτικό η ανανέωση με 10 ευρω κάθε μηνα....

 

να μου το θυμηθείτε..... θα είναι ο θάνατος του καρτοκινητού.... όπου το λεπτό ομιλίας θα έχει φτάσει το 1 ευρώ και το μήνυμα στο μισό ευρω..... :D

 

Sent from my L200 using Tapatalk

 

Θα μας αναγκασουν να παμε σε συμβολαια.Οι αλλαγες ειναι παραλογες πλεον.Για μενα το CU θα παρει ληξη.Πλεον γινεται πιο ακριβο και απο τα Whats Up/F2G.Κοβεις τη περιαγωγη στα φοιτητικα CU και σε ολα τα αλλα πακετα σου εκτος CU και Καρτοκινητο Vodafone.Βαζεις φραγη εισερχομενων στο 4μηνο και τωρα αναγκαζεις τον αλλο να κανει ελαχιστη ανανεωση 10€ στο καταστημα.Πρεπει ο αλλος να βαλει 10€ στο καταστημα με το ζορι αν δεν μπορει να κανει ανανεωση μεσα απο τον υπολογιστη/smartphone του;

Και δεν εχει εξαντλησει ακομα ολο το φασμα αριθμοδοτησης της ακομα οπως μια αλλη.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Ειναι σχεδον Αδυνατο να μην επιτρεψει μεσω καρτας/paypal να κανεις ανανεωση οσου ποσου θες...ελεος δλδ....

 

ποσοι εχουν κοντα τους καταστημα Vodafone?

Πόσοι από εμας δε βαζουμε στους γονεις μας/παιδια μας απευθειας καρτες?

 

 

Δε νομιζω να γινει...

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...