Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

6€

Δηλαδή μέχρι 4/11.....μια χαρά

Δεν ισχύει για εξωτερικό και δεν μεταφέρεται

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Ναι το μπέρδεψα με κοσμοτε και wind.Ελπίζω να έχουν φτιάξει το σήμα στην κερατεα.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Double ΓΚΙΓΚΑΝΥΧΤΕΣ

αν το ενεργοποιήσεις μέχρι 4/9

20GB για 60 μέρες, κάθε μέρα 20:00-08:00

Tell me more!

Το πακέτο μπορεί να καταναλωθεί καθημερινά από τις 20:00 μέχρι τις 08:00 το επόμενο πρωί

Η διάρκεια του πακέτου είναι 60 μέρες

Σε περίπτωση που έχεις υπολειπόμενα δεδομένα από άλλα πακέτα, προτεραιότητα στην κατανάλωση έχουν τα δεδομένα της συγκεκριμένης προσφοράς

Σε περίπτωση που θέλεις να ξανά αγοράσεις το πακέτο και δεν έχεις καταναλώσει τα προηγούμενα MB του πακέτου, τότε τα υπολειπόμενα MB που είχες χάνονται και δεν μεταφέρονται για χρήση με το νέο πακέτο

Η προσφορά ισχύει έως 04/9/2017

Για ενεργοποίηση του πακέτου μέσω SMS, στέλνεις 19 με δωρεάν SMS στο 1252

Το πακέτο δεν ισχύει στο εξωτερικό.

Edited by vtag
Link to comment
Share on other sites

Το dataκαλοκαιρο της κοσμοτε ηταν καλυτερο γιατι σου εδινε 60 και οχι 20 γκιγκα για 60 ημερες και επελεγες οποιο οχταωρο της ημερας ηθελες για να καταναλωσεις καθε γκιγκα.

Θα το σκεφτω ομως..

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Το dataκαλοκαιρο της κοσμοτε ηταν καλυτερο γιατι σου εδινε 60 και οχι 20 γκιγκα για 60 ημερες και επελεγες οποιο οχταωρο της ημερας ηθελες για να καταναλωσεις καθε γκιγκα.

Θα το σκεφτω ομως..

 

Ισχυει,αλλα περυσι Κοσμοτε και Πιερια ειχα θεμα.Μεσα στο σπιτι ειχα Edge και οριακα 4G.Με Vodafone θα εχω H+ και πολυ πιθανο 4G απο B20.

Επειδη φετος εχω και θερινα λογω πανελληνιων θα βολευτω και στο σπιτι με 4G.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Ισχυει,αλλα περυσι Κοσμοτε και Πιερια ειχα θεμα.Μεσα στο σπιτι ειχα Edge και οριακα 4G.Με Vodafone θα εχω H+ και πολυ πιθανο 4G απο B20.

Επειδη φετος εχω και θερινα λογω πανελληνιων θα βολευτω και στο σπιτι με 4G.

Μπορει να εφτιαξε η καλυψη απο περσι μεχρι φετος ομως..

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Πιερία και η Cosmote έχει καλή κάλυψη σε 4G και η Vodafone. Προσωπικά άφησα το CU στην άκρη και έχοντας το What's Up σαν βασικό, μπορώ να πω ότι η κάλυψη της Cosmote σε 4G στην Πιερία, είναι άριστη.
Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Πιερία και η Cosmote έχει καλή κάλυψη σε 4G και η Vodafone. Προσωπικά άφησα το CU στην άκρη και έχοντας το What's Up σαν βασικό, μπορώ να πω ότι η κάλυψη της Cosmote σε 4G στην Πιερία, είναι άριστη.

 

Επειδη πηγαινω χρονια Λεπτοκαρυα και κινουμαι απο κατερινη εως νεους πορους ειδα αρκετα σημεια που η κοσμοτε απλα ειχε θεμα.Εχουμε και λεμε: Πλακα Λιτοχωρου στο υψος του Μυλου,Le Moon.4G απο B20 ασθενες και 2/5 3G το οποιο γυριζε σε Edge.Στο shark κατω απο το camping παιζει μαζι με τις αλλες σε 2G.Πανω στο καμπινγκ κανονικα 3G.

Λεπτοκαρυα στο Olympian Bay,ΚΑΑΥ εως τα πλατανια εχει 4G με B20 και 2-3/5 γραμμες το πολυ.3G επισης και αυτο στα ιδια χαλια.Σε σπιτι μεσα Edge και λιγο 3G/4G.Αυτο συμβαινει εδω και αρκετα χρονια,απο το 2011 το ιδιο θεμα ειχαμε οταν οι δικοι μου ηταν στη Cosmote.Κατω απο το καστρο του Πλαταμωνα 3G/4G με 1-2 γραμμες και γυρισμα σε Edge.Στα ιδια σημεια η Vodafone επαιζε καλυτερα.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Το Γκίγκανύχτες διπλασιάσταηκε και δίνει 20 GB. Δεν το μάθατε από μένα. :secret:

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ανανέωση χρόνου με προπληρωμένη κάρτα γίνεται ?

 

Ένας πωλητής μου είπε δεν γίνεται.. αλλά δεν είμαι σίγουρος εάν όντως έτσι είναι..

Σε άλλη εταιρία γίνεται..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ανανέωση χρόνου με προπληρωμένη κάρτα γίνεται ?

 

Ένας πωλητής μου είπε δεν γίνεται.. αλλά δεν είμαι σίγουρος εάν όντως έτσι είναι..

Σε άλλη εταιρία γίνεται..

 

Να πεις στον πωλητη οτι δεν ξερει τι του γινεται

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ανανέωση χρόνου με προπληρωμένη κάρτα γίνεται ?

 

Ένας πωλητής μου είπε δεν γίνεται.. αλλά δεν είμαι σίγουρος εάν όντως έτσι είναι..

Σε άλλη εταιρία γίνεται..

Και γιατί δεν δοκιμάζεις?

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

http://www.vodafone.gr/portal/client/news/announcementClient!pressReleaseDetails.action?pressReleaseId=40508&dateFrom=&dateUntil=

Πολλές αλλαγές και στα φοιτητικά και στη διάρκεια συνδεσης. Φραγή στους 4 μήνες μετά την τελευταία ανανέωση.Όπως είχε κάνει και η κοσμοτέ. Αυξησεις στα sms,στην επέκταση υπολοίπου κ.α.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ανανέωση χρόνου με προπληρωμένη κάρτα γίνεται ?

 

Ένας πωλητής μου είπε δεν γίνεται.. αλλά δεν είμαι σίγουρος εάν όντως έτσι είναι..

Σε άλλη εταιρία γίνεται..

 

Επειδή έχω και cu και what's up, και στα δύο υπάρχει επιλογή για ανανέωση χρόνου με χρεωστική, πιστωτική, προπληρωμένη, PayPal, και κάρτα ανανέωσης.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Το Γκίγκανύχτες διπλασιάσταηκε και δίνει 20 GB. Δεν το μάθατε από μένα. :secret:

Όντως. Αναφέρθηκε πρώτα χθες, μια σελίδα πίσω.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το κόστος της κλήσης εκτός πακέτου έχει καταντήσει γελοίο. 0,75€ το λεπτό με βήμα ανά λεπτό. Δηλαδή κλήση ενός λεπτού και ενός δευτερολέπτου θα κοστίζει 1,5€.

Για σύγκριση, στη Πολωνία η κλήση από καρτοκινητό εκτός πακέτου, κοστίζει 0,065€ το λεπτό με χρέωση ανά δευτερόλεπτο από το πρώτο δευτερόλεπτο. Δηλαδή η ίδια κλήση των 61sec κοστίζει κάτω από 7 λεπτά του ευρώ. Διαφορά 2150% .

Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε να βλέπουμε κάπου υπόλοιπο από το πακέτο γκικανυχτες; στην εφαρμογή δεν το βρίσκω κάπου...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

-iPhone 6s

-iPad Air 2

Link to comment
Share on other sites

http://www.vodafone.gr/portal/client/news/announcementClient!pressReleaseDetails.action?pressReleaseId=40508&dateFrom=&dateUntil=

Πολλές αλλαγές και στα φοιτητικά και στη διάρκεια συνδεσης. Φραγή στους 4 μήνες μετά την τελευταία ανανέωση.Όπως είχε κάνει και η κοσμοτέ. Αυξησεις στα sms,στην επέκταση υπολοίπου κ.α.

 

Μέγα λάθος της βονταφον. Εαν ειναι να δινει τις ιδιες υπηρεσιες ή και ακριβότερες από τη κοσμοτε, θα διαλέξω κοσμοτε, που εχει καλυτερες ταχυτητες και καλυψη. Εαν δεν το παρει πισω, οπως εκανε στην αποτυχια της στην περιαγωγη, θα συνεχισει να χανει πελατες.

Link to comment
Share on other sites

0.75 το λεπτό η ομιλία, και 0.25 το μήνυμα..... με μισθούς 586,08 ευρώ μικτά.....

 

έχουμε τρελαθεί τελείως ....

 

Sent from my L200 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Μέγα λάθος της βονταφον. Εαν ειναι να δινει τις ιδιες υπηρεσιες ή και ακριβότερες από τη κοσμοτε, θα διαλέξω κοσμοτε, που εχει καλυτερες ταχυτητες και καλυψη. Εαν δεν το παρει πισω, οπως εκανε στην αποτυχια της στην περιαγωγη, θα συνεχισει να χανει πελατες.

 

Ακριβως αν και προτιμω Wind.Ουτως η αλλιως εχουν κοινο δικτυο με τη Vodafone σε πολλα σημεια και οπου αναβαθμιζει ειναι καλυτερη απ ολες ειδικα σε γεωγραφικη καλυψη.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω και cu και what's up, και στα δύο υπάρχει επιλογή για ανανέωση χρόνου με χρεωστική, πιστωτική, προπληρωμένη, PayPal, και κάρτα ανανέωσης.

 

Thanks.. απ' ότι κατάλαβα εάν ένας πωλητής δεν το ξέρει ή δεν το έχει ψάξει καλύτερα, μάλλον σου λέει ότι λέει το Info της CU

εδώ, που δεν λέει κάτι για προπληρωμένες..

https://www.vodafonecu.gr/online-ananeosi-xronou-omilias/

Link to comment
Share on other sites

Η προπληρωμένη κάρτα λειτουργεί ακριβώς όπως μια χρεωστική. Δεν νομίζω ότι χρειάζεται να υπάρχει ξεχωριστή περιγραφή για να εννοείται η λειτουργία της.

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

Η προπληρωμένη κάρτα λειτουργεί ακριβώς όπως μια χρεωστική. Δεν νομίζω ότι χρειάζεται να υπάρχει ξεχωριστή περιγραφή για να εννοείται η λειτουργία της.

Νομίζω κι εγώ ότι αυτό ισχύει.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε να βλέπουμε κάπου υπόλοιπο από το πακέτο γκικανυχτες; στην εφαρμογή δεν το βρίσκω κάπου...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Έλα μου ντε ...ούτε στο 1252 το λέει

Επίσης κόλλησα και δεν το βρίσκω...που είναι τα ενεργά πακέτα?

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...