Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απ ότι φαίνεται είναι κατά λάθος αφημένο γιατί ρώτησα και στο chat και μου είπαν πως η προσφορά ισχύει μόνο για καρτοπρογραμματα και συμβόλαια!!! Όποτε όσοι είναι να το βάλετε γιατί βαλτε το βλέπω να το κλείνουν για τα καρτοκινητά! Edited by vtag
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,για να παρω τα 500 mb από online ανανέωση ,πρέπει να γίνει μόνο μέσα από την εφαρμογή CU app?Αν κάνω μέσα από την εφαρμογή της Πειραιώς πχ θα μου τα δώσει;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

 

 

Γνωρίζει κάποιος;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Από ότι ξέρω όχι. Είναι σαν να αγοράζεις κάρτα από περίπτερο, που σου δίνει κωδικό και τον περνάς.

 

Sent from my Moto X Play

Link to comment
Share on other sites

Απ ότι φαίνεται είμαι κατά λάθος αφημένο γιατί ρώτησα και στο chat και μου είπαν πως η προσφορά ισχύει μόνο για καρτοπρογραμματα και συμβόλαια!!! Όποτε όσοι είναι να βάλετε γιατί βλέπω να το κλείνουν για τα καρτοκινητά!

δεν τα ρωτάνε αυτά....

LG V10 ΤΟ 10 ΤΟ ΚΑΛΟ!!!

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Μου θυμίζει έρανο... Πρέπει να έσφιξαν πολύ τα πράγματα στη Vodafone

 

αφου πηρε δανειο απο την μαμα vodafone για να καλυψει τα δανεια.

Link to comment
Share on other sites

10gb με 2 ευρω για 4 ημερες στελνεις Ν στο 1339 ......το εκανα σε ala carte!!!!!

καλο 3μερο!!!!!!!!!!!

 

10gb, για 4 μέρες; Αν είναι δυνατόν. Ας το έκανε, για 15 τουλάχιστον.

 

Και για να προλάβω μερικούς, που θα μου γράψουν ότι είναι λόγω τριημέρου, ας έκανε την περίοδο ενεργοποίησης μόνο σκδ.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Μηνύματα μετακινήθηκαν στη σωστή ενότητα. Παρακαλώ να παραμένετε στο θέμα της ανάρτησης. :down:
Link to comment
Share on other sites

καλημερα, πάντως ειναι αδικο καποιοι να εχουν τζαμπα πολλά Gb και αλλοι να πληρώνουν και για να μην υπαρχουν παρεξηγησεις ειμαι συνδρομητης καρτοκινητης Vodafone και ούτε προκειτε να αλλαξω εχω 15000 λεπτα ομιλιας και 7 gb αλλα θα ηθελα να δωσει κατι .Προσφατα επεισα φιλους να το κανουν και εφυγαν απο την πρασινη και τωρα μου την λενε.

Απλως δεν ξερω αν ειμαι εκτος θέματος

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,για να παρω τα 500 mb από online ανανέωση ,πρέπει να γίνει μόνο μέσα από την εφαρμογή CU app?Αν κάνω μέσα από την εφαρμογή της Πειραιώς πχ θα μου τα δώσει;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

500mb (just surf bonus Για έναν μήνα ) παίρνεις με οποιονδήποτε τρόπο και αν ανανεώσεις. Επίσης, εάν ανανεώσεις από κατάστημα ή χρεωστική κάρτα, παίρνεις επιπλέον 500mb για 15 ημέρες.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

καλημερα, πάντως ειναι αδικο καποιοι να εχουν τζαμπα πολλά Gb και αλλοι να πληρώνουν και για να μην υπαρχουν παρεξηγησεις ειμαι συνδρομητης καρτοκινητης Vodafone και ούτε προκειτε να αλλαξω εχω 15000 λεπτα ομιλιας και 7 gb αλλα θα ηθελα να δωσει κατι .Προσφατα επεισα φιλους να το κανουν και εφυγαν απο την πρασινη και τωρα μου την λενε.

Απλως δεν ξερω αν ειμαι εκτος θέματος

 

Ακριβως,η Vodafone πλεον εκοψε τα δωρακια.Δευτερον οι φιλοι σου απο τη πρασινη μπορει να στην ειπαν γιατι ειναι χειροτερα και απο δωρα και απο δικτυο.Θεσσαλονικη οπου μενω εχει σημεια που Vodafone/Wind που εχουν θεμα και ας εχουν στησει κοινο δικτυο μεσω της Victus.Ενω η Πρασινη ειναι καλυτερη.Γενικα καλη επιλογη το CU αλλα εχει ελαφρως χειροτερο σημα.Για μενα πρεπει να πεσει σε τιμες Wind γιατι εχει θεματα σε χωρητικοτητα πλεον.Το 3G της ειναι πιτα στη θεσσαλονικη σε σχεση με τη Wind που πηγαιναν ολα αερα.

Δευτερον οι αλλαγες απο 3G σε Edge οταν ειμαι με δεδομενα ανοιχτα και ανοιγω σελιδες ειναι απιστευτα σπαστικο και μαζι παει και ο κοφτης.

Πηγα στο CU γιατι τα καλυπτε ολα στο θεμα σημα και τιμες εφοσον εχω iPhone και οχι δικαρτο.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Για δες από ποια τρώει. Από τα 10240 που αγόρασες ή τα υπόλοιπα 500;

 

edit: Δοκίμασα ξανά σήμερα και τελικά τρώει από τα 10GB. Μάλλον ήθελε να ξεκινήσει το 3ήμερο για να μπορεί να καταναλώνει από αυτά.

Τώρα θα κοιτάξω να φάω 1,5GB να δω πως θα συμπεριφερθεί...

Edited by Mark_K
Link to comment
Share on other sites

 

edit: Δοκίμασα ξανά σήμερα και τελικά τρώει από τα 10.

επιβεβαιώνω

 

LG V10 ΤΟ 10 ΤΟ ΚΑΛΟ!!!

Link to comment
Share on other sites

Για δες από ποια τρώει. Από τα 10240 που αγόρασες ή τα υπόλοιπα 500;

 

edit: Δοκίμασα ξανά σήμερα και τελικά τρώει από τα 10GB. Μάλλον ήθελε να ξεκινήσει το 3ήμερο για να μπορεί να καταναλώνει από αυτά.

Τώρα θα κοιτάξω να φάω 1,5GB να δω πως θα συμπεριφερθεί...

Ενημέρωσε τι γίνεται μετά το 1,5GB.

Ενδιαφέρομαι σφόδρα

 

Τώρα είδα που το ποσταρες στο άλλο νήμα. Μια τραγωδία και μισή. Υπέρτατη ξεφτίλα.

Αρα απλά δεν ισχύουν τα 10gb σε καρτοκινητο.

Είναι 3 x 1,5 = 4,5GB

Edited by Bayern7
Link to comment
Share on other sites

Έπεσε τσεκούρι!Ἄπλά κοροιδεύουν!

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε παιδιά στο 1.5 πέφτει ταχύτητα το είπα και σε άλλο νήμα το ρώτησα κιόλας και μου είπαν οτι απλά ταχύτητα κόβει μπορείτε να τα καταναλώνετε και τους απαντάω με ταχύτητα τέτοια ούτε 100 mb δεν χαλάς πέραν του 1.5 ημερησίως αλλά και πάλι κάτι ήταν.
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

έχουν τα συμβόλαια πολιτική ορθή χρήσης?

αν δεν κάνω λάθος για αυτούς είναι κανονικά η προσφορά..σε εμάς είναι γνωστός κόφτης έτσι κι αλλοιως

 

 

LG V10 ΤΟ 10 ΤΟ ΚΑΛΟ!!!

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωσε τι γίνεται μετά το 1,5GB.

Ενδιαφέρομαι σφόδρα

 

Τώρα είδα που το ποσταρες στο άλλο νήμα. Μια τραγωδία και μισή. Υπέρτατη ξεφτίλα.

Αρα απλά δεν ισχύουν τα 10gb σε καρτοκινητο.

Είναι 3 x 1,5 = 4,5GB

 

Έπεσε τσεκούρι!Ἄπλά κοροιδεύουν!

 

Ναι, όπως έγραψα και στο άλλο νήμα πέφτει η ταχύτητα.

Το ότι δεν ίσχύουν τα 10GB σε καρτοκινητό είναι κάτι αυτονόητο εξ'ορισμού.

Επαναλαμβάνω πως ουδέποτε διαφήμισε πάρε 10GB με 2€ για 3 μέρες, απλά το δοκιμάσαμε και δουλεύει.

Αν θέλανε να το βγάλουν και για τα καρτοκινητά, το πιθανότερο είναι να σου έλεγαν αντίστοιχα πάρε 4,5GB με το τάδε αντίτοιμο.

Link to comment
Share on other sites

έχουν τα συμβόλαια πολιτική ορθή χρήσης?

αν δεν κάνω λάθος για αυτούς είναι κανονικά η προσφορά..σε εμάς είναι γνωστός κόφτης έτσι κι αλλοιως

 

 

LG V10 ΤΟ 10 ΤΟ ΚΑΛΟ!!!

 

Παντού έχει κόφτη αν φας το 1.5giga

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

έχουν τα συμβόλαια πολιτική ορθή χρήσης?

αν δεν κάνω λάθος για αυτούς είναι κανονικά η προσφορά..σε εμάς είναι γνωστός κόφτης έτσι κι αλλοιως

 

 

LG V10 ΤΟ 10 ΤΟ ΚΑΛΟ!!!

 

Παντού έχει κόφτη αν φας το 1.5giga

 

Τα συμβολαια εχουν κοφτη... τα 30GB.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πότε ακριβώς λήγουν τα μηνιαία πακέτα στο CU;

Πχ. το πακέτο ομιλίας μου λήγει 30/4. Αυτό σημαίνει ότι λήγει 00:001 μόλις μπει η 30η, τα μεσάνυχτα της 30ης ή την ίδια ώρα που είχα ενεργοποιήσει το πακέτο;

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πότε ακριβώς λήγουν τα μηνιαία πακέτα στο CU;

Πχ. το πακέτο ομιλίας μου λήγει 30/4. Αυτό σημαίνει ότι λήγει 00:001 μόλις μπει η 30η, τα μεσάνυχτα της 30ης ή την ίδια ώρα που είχα ενεργοποιήσει το πακέτο;

30/4 23:59 θα σου έρθει και μήνυμα

Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...