Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καποιοι αλλοι που δεν εχουν ορια ομως...κοντευουν να την αγγιξουν...

 

Από πότε το "κοντεύω" σημαίνει σχεδόν 1.000.000 συνδρομητές; :rolleyes:

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

χμμμμμμ

500.000 να μην εγιναν....

και τι ειναι 1.000.000??

να ηταν ευρω οκ,αλλα σε συνδρομητες?

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Για να μη λέμε λόγια του αέρα, καλύτερα να περιμένουμε κινήσεις από vodafone και τέλος του χρόνου τα νούμερα ;)
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

τελος του χρονου?

πιο νωρις δεν εχει?

@τιτινακι..................

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

billako η Vodafone μπορεί μεν να έχει "πέσει" κάπως η Τim όμως για να την φτάσει θα πρέπει να μοχθήσει πολύ ακόμα.. ;)
http://www.eppforum.org/gkr41/eye2.pngΤα μάτια καθρέφτες και φως της ψυχής..
Link to comment
Share on other sites

για να δουμε τωρα τι θα απαντησει στα τσαμπα mms της cosmote...

τι να κάνει? χαχαχα!!! ούτε που θα συγκινηθεί!

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Άντε να δούμε τι θα κάνει η vodafone.Η cosmote έβγαλε το frog mobile και για τους κανονικούς καρτοκινητούς έβγαλε τσάμπα mms + τις πρηγούμενες υπηρεσίες που ήδη είχε(είτε what up είτε cosmokarta).Η tim έβαλε και δεύτερον στο f2g και το mo mad.Η voda τι κάνει;Μάλλον κοιτάει πρώτα να δει τι προστιμο θα φάει από την ΑΔΑΕ για τις υποκλοπές και μετά θα δώσει προσφορές;Αφύστε που ότι προσφορά δείνει από πίσω κλέβει.Τι εννοώ.Μη μου πήτε ότι κανένας σας δεν έχει χρεωθεί με την CU a LOt;Όλοι μας λίγο πολύ έχουμε ξεχαστεί και έχουμε μιλήσει παραπάνω των 5 λετπών(άρα φάε ευρουλάκια από εκει.Και ευρώ ευρω,πάει η κάρτα),και φαντάζου να είναι ενεργοποιημένη και η sms card,άρα κλάψε με(γιατί αν ξεχαστούμε και έχουμε κάτω των 0,086 νομίζω ευρώ τότε bye bye και τα sms).Θα μπορούσε να το κάνει σαν την cosmote που έχει με 5 ευρώ 600 λεπτά με ελάχιστα τα 3 λεπτά και μετά από εκεί χρέωση ανά λεπτό(και κανείς δε χρεώνεται όσο και αν μιλήσει).Τέσπα.Περιμένουμε κάποια κίνηση,γιατί αν δε κινηθεί γρήγορα εγώ σύντομα θα την πάνω από vodafone.Ευχαριστώ για το χρόνο σας.
Link to comment
Share on other sites

κάτι μμου λέει ότι η vodafone δεν θα βγάλει κάτι παρόμοιο με ΤΙΜ και Cosmote! δεν ξέρω γιατί αλλά αυτό πιστεύω.

 

Και εγώ συμφωνώ με αυτό;) . Τέσπα το δικό μου νούμερο βλέπω να γίνεται FROG:)

Link to comment
Share on other sites

Άντε να δούμε τι θα κάνει η vodafone.Η cosmote έβγαλε το frog mobile και για τους κανονικούς καρτοκινητούς έβγαλε τσάμπα mms + τις πρηγούμενες υπηρεσίες που ήδη είχε(είτε what up είτε cosmokarta).Η tim έβαλε και δεύτερον στο f2g και το mo mad.Η voda τι κάνει;Μάλλον κοιτάει πρώτα να δει τι προστιμο θα φάει από την ΑΔΑΕ για τις υποκλοπές και μετά θα δώσει προσφορές;Αφύστε που ότι προσφορά δείνει από πίσω κλέβει.Τι εννοώ.Μη μου πήτε ότι κανένας σας δεν έχει χρεωθεί με την CU a LOt;Όλοι μας λίγο πολύ έχουμε ξεχαστεί και έχουμε μιλήσει παραπάνω των 5 λετπών(άρα φάε ευρουλάκια από εκει.Και ευρώ ευρω,πάει η κάρτα),και φαντάζου να είναι ενεργοποιημένη και η sms card,άρα κλάψε με(γιατί αν ξεχαστούμε και έχουμε κάτω των 0,086 νομίζω ευρώ τότε bye bye και τα sms).Θα μπορούσε να το κάνει σαν την cosmote που έχει με 5 ευρώ 600 λεπτά με ελάχιστα τα 3 λεπτά και μετά από εκεί χρέωση ανά λεπτό(και κανείς δε χρεώνεται όσο και αν μιλήσει).Τέσπα.Περιμένουμε κάποια κίνηση,γιατί αν δε κινηθεί γρήγορα εγώ σύντομα θα την πάνω από vodafone.Ευχαριστώ για το χρόνο σας.

Κι εγώ αυτό πιστεύω. Οι "επιδώσεις" της έπεσαν από τότε με τις υποκλοπές! Εντάξει δεν ήταν και λίγο αυτό! Όπως και να'χει εμένα ακόμα εξακολουθεί να με συμφέρει το cu από τα υπόλοιπα πακέτα!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ αυτό πιστεύω. Οι "επιδώσεις" της έπεσαν από τότε με τις υποκλοπές! Εντάξει δεν ήταν και λίγο αυτό! Όπως και να'χει εμένα ακόμα εξακολουθεί να με συμφέρει το cu από τα υπόλοιπα πακέτα!

 

Το καλο ειναι οτι οι χαμηλες χρεωσεις ισχυουν προς ολους του συνδρομητες CU και οχι για εναν ή 2 συνδρομητες!;)

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ συμφωνώ με αυτό;) . Τέσπα το δικό μου νούμερο βλέπω να γίνεται FROG:)

κι εμένα μου αρέσει το frog και ας μην έχει Wap (που δεν χρησιμοποιώ) και ας μην έχει πολλά άλλα, αλλά δεν μπορώ χωρίς ειδοποίηση κλήσεων! όταν με το καλό βάλει ειδοποίηση κλήσεων τότε το σκέφτομαι.

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

κι εμένα μου αρέσει το frog και ας μην έχει Wap (που δεν χρησιμοποιώ) και ας μην έχει πολλά άλλα, αλλά δεν μπορώ χωρίς ειδοποίηση κλήσεων! όταν με το καλό βάλει ειδοποίηση κλήσεων τότε το σκέφτομαι.

 

Πράγματι αυτό είναι μειονέκτημα(σοβαρό!)...Wap έχω χρησιμοποποιήσει 15 φορές στη ζωή μου, άρα ούτε εμένα με απασχολεί!

Link to comment
Share on other sites

Κάτι θα βγάλει

Για κάποιο λόγο εσένα σε εμπιστεύομαι ;) για πότε περίπου να περιμένουμε;

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια σας εχει ερθει κανα μηνυμα απο την vodafone που να λεει αν στειλεις ενα mms σου κανει για τις επομενες 24 ωρες αλλα 10 τσαμπα και οτι αυτο ισχυει μεχρι 31/8?σε μια φιλη μου ηρθε που εχει ala cart.ισχυει για ολους μας?
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια σας εχει ερθει κανα μηνυμα απο την vodafone που να λεει αν στειλεις ενα mms σου κανει για τις επομενες 24 ωρες αλλα 10 τσαμπα και οτι αυτο ισχυει μεχρι 31/8?σε μια φιλη μου ηρθε που εχει ala cart.ισχυει για ολους μας?

νομίζω ισχύει μόνο για όσους έχουν λάβει αυτό το μήνυμα.

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

νομίζω ισχύει μόνο για όσους έχουν λάβει αυτό το μήνυμα.

Αδικια:mad: .Η cosmote εδωσε 40 τσαμπα mms και η βοδαφον....μην πω!

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε αν μπορώ να αλλάξω το κινητό μου που είναι CU σε al' carte. Επειδή οι χρεώσεις για κλήση με CU είναι πολύ πιο ακριβές από το al' carte και επιπλέον έχει διάφορες προσφορές όπως 10 ευρώ μισή ώρα. Και αν ναι πως μπορεί να γίνει αυτό...

 

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε αν μπορώ να αλλάξω το κινητό μου που είναι CU σε al' carte. Επειδή οι χρεώσεις για κλήση με CU είναι πολύ πιο ακριβές από το al' carte και επιπλέον έχει διάφορες προσφορές όπως 10 ευρώ μισή ώρα. Και αν ναι πως μπορεί να γίνει αυτό...

 

Ευχαριστώ πολύ.

1266 από το κινητό σου. Θα χρεωθείς 7€ μαζί με το Φ.Π.Α. για την αλλαγή.

 

(Ενημερωτικά το μήνυμα στο `a la carte είναι 0,13€)

Link to comment
Share on other sites

1266 από το κινητό σου. Θα χρεωθείς 7€ μαζί με το Φ.Π.Α. για την αλλαγή.

 

(Ενημερωτικά το μήνυμα στο `a la carte είναι 0,13€)

 

Σ' ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπέρα:) Έμαθα για μια πολύ ωραίο πακέτο ομιλίας του what's up pou sou dinei 600 lepta omilias me kapoia liga xrimata pros xristes what's up... Ithela na rotisw... iparxei kati analogo gia ti vodafone.. (a la carte ή cu)??? Den ennow ekptosi stin omilia i na dialexeis dio arithmous kai na minlias dwrean... Kati analogo me to what's up iparxei??:O
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...