Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

8 minutes ago, jaranor said:

Πρέπει να έχεις βάλει 13 ή 15 ευρώ τουλάχιστον μέσα στον μήνα τελικά;

Κοίτα, εξ αρχής το νούμερο είχε έρθει με 13 ευρώ κάρτα (11.81 μετά φόρου) οποτε δεν ξέρω τι θα γινόταν αν δεν είχε μπει κάρτα 13 ή 15€.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, duellergr said:

Τα τυπογραφικά λάθη καλά κρατούν. Ημαρτον...

Εκτός κι αν το αφεντικό τρελάθηκε.

Screenshot_2024-07-06-01-13-20-772_gr.mobile.vodafone-edit.jpg

Δεν είναι τυπογραφικό.Ετσι το λέει.Θελει να σου πει ο ποιητής με απλά ελληνικά ότι το 10 γιγα μπορείς να τα φας ΜΟΝΟ Ελλάδα .Τώρα θα μου πεις και η Ελλάδα εντός είναι.Αλλα έτσι το λέει.

Edited by glofiish
Link to comment
Share on other sites

Δεν μου παίζει καμία εφαρμογή (vodafone+cu),ειναι γενικό?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, kmpatra said:

Δεν μου παίζει καμία εφαρμογή (vodafone+cu),ειναι γενικό?

Ούτε εμένα μπαίνει στο CU app! Μάλλον γενικό είναι... 

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Titarasaudi said:

Ούτε εμένα μπαίνει στο CU app! Μάλλον γενικό είναι... 

Όντως,γενικό ήταν παιδιά

Link to comment
Share on other sites

Έχουν θέμα,πάνε και έρχονται σήμερα.

Και γενικότερα τις τελευταίες ημέρες ήταν πολύ αργές οι εφαρμογές.

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω θέμα να συνδεθώ στην εφαρμογή. Στο μεταξύ έπρεπε να τρέξει χθες αυτόματη ανανέωση και δεν έγινε ποτέ. Δεν μας τα λένε καλά 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, paanos said:

Και εγώ έχω θέμα να συνδεθώ στην εφαρμογή. Στο μεταξύ έπρεπε να τρέξει χθες αυτόματη ανανέωση και δεν έγινε ποτέ. Δεν μας τα λένε καλά 

Πάνο σε ποια από τις εφαρμογές της ήταν η αυτόματη ανανέωση;
Γιατί εμένα μου ήρθε αναβάθμιση του Big Bang πριν 1-2 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Είχε γραφτεί ότι η αυτόματη ανανέωση απενεργοποιήθηκε σε όλους τελικά. Εγώ την είχα απενεργοποιήσει χειροκίνητα και δεν ξέρω τι παίζει.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, kmpatra said:

Είχε γραφτεί ότι η αυτόματη ανανέωση απενεργοποιήθηκε σε όλους τελικά. Εγώ την είχα απενεργοποιήσει χειροκίνητα και δεν ξέρω τι παίζει.

Η αυτόματη ανανέωση από το liquid όντως απενεργοποιήθηκε μόνη της μετά από λίγες μέρες αν εννοείς αυτο.Εμενα ήταν κανονικά να γίνει 1/7 και δεν έγινε.

Edited by glofiish
Link to comment
Share on other sites

Έχει αναφερθεί στο αντίστοιχο θέμα, κάποιες αλλαγές κάνουν  και γίνεται μπλέξιμο ορισμένες φορές

1 ώρα πριν, glofiish said:

Η αυτόματη ανανέωση από το liquid όντως απενεργοποιήθηκε μόνη της μετά από λίγες μέρες αν εννοείς αυτο.Εμενα ήταν κανονικά να γίνει 1/7 και δεν έγινε.

Αυτό εννοώ

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, VIPdriver said:

Σε 2 γνωστούς μου το κασμπακ τους λέει ότι η αποδειξη που εχουν ανεβάσει έχει ήδη ανέβει... 

Να πάρουν στο pockee και να το λύσουν.

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, konstantinos77 said:

Πάνο σε ποια από τις εφαρμογές της ήταν η αυτόματη ανανέωση;
Γιατί εμένα μου ήρθε αναβάθμιση του Big Bang πριν 1-2 μέρες.

Στο CU και ήταν ανανέωση που έβαλα εγώ μετά το liquid, επειδή ήθελα να αλλάξω και κάρτα 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, paanos said:

Στο CU και ήταν ανανέωση που έβαλα εγώ μετά το liquid, επειδή ήθελα να αλλάξω και κάρτα 

Όπως φαίνεται πρέπει να ανανεώνουν όλες τις εφαρμογές τους.
Ίσως γι'αυτό το σχετικά γενικό black out που έζησα και εγώ όπως οι περισσότεροι.

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, konstantinos77 said:

Όπως φαίνεται πρέπει να ανανεώνουν όλες τις εφαρμογές τους.
Ίσως γι'αυτό το σχετικά γενικό black out που έζησα και εγώ όπως οι περισσότεροι.

Προσπαθώ εδώ και ώρα να μπω στο CU app αλλά αποτυγχάνει η σύνδεση.

Όχι τότε άλλο, αλλά έληξε η προσφορά που είχα και ξέμεινα από δεδομένα και χρόνο ομιλίας και δεν μπορώ να βγω έξω!

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, geoponer said:

Προσπαθώ εδώ και ώρα να μπω στο CU app αλλά αποτυγχάνει η σύνδεση.

Όχι τότε άλλο, αλλά έληξε η προσφορά που είχα και ξέμεινα από δεδομένα και χρόνο ομιλίας και δεν μπορώ να βγω έξω!

Να πας που;;; 😳😋😂😉
Πέρα από την πλάκα, επικοινώνησε με το LIve Chat και θα το διευθετήσουν... 😉

Και αν δεν, μπορείς να του στείλεις και μέσω FB messenger στην σελίδα τους στο FB.

Edited by konstantinos77
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, konstantinos77 said:

Να πας που;;; 😳😋😂😉
Πέρα από την πλάκα, επικοινώνησε με το LIve Chat και θα το διευθετήσουν... 😉

Και αν δεν, μπορείς να του στείλεις και μέσω FB messenger στην σελίδα τους στο FB.

Ένα καφεδάκι είπα να πάρω, αλλά χωρίς κινητό δεν γίνεται πλέον (πότε δεν ξέρεις τι συμβαίνει έξω). 😋

Πριν λίγο κατάφερα να συνδεθώ και στις δύο εφαρμογές και έκανα κανονικά ανανέωση. Λες να με διαβάζουν εδώ από το live chat; 😁

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, geoponer said:

Πριν λίγο κατάφερα να συνδεθώ και στις δύο εφαρμογές και έκανα κανονικά ανανέωση. Λες να με διαβάζουν εδώ από το live chat; 😁

Τι να σου πω δεν ξέρω... 🤔
Ακούγονται διάφορα εδώ μέσα... 😂😋😉

Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογή για iOS παίζει, για android και μέσω site όχι. Τι κάνουν από εχθές;;

 

Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποίησα αυτό το πακέτο για ομιλία, αφού με καλύπτουν τα 400 λεπτά αυτό το διάστημα (ακόμη και ανά 3λεπτο): https://www.vodafonecu.gr/paketa?inner=400-προς-Ελλάδα-και-22-διεθνείς-προορισμούς/

Μετά είδα ότι είναι στα διεθνή πακέτα, αλλά ισχύει για κλήσεις προς Ελλάδα. Είμαι οκ ή να ανησυχήσω;

Screenshot_20240707-123809.png

Edited by geoponer
Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, geoponer said:

Ενεργοποίησα αυτό το πακέτο για ομιλία, αφού με καλύπτουν τα 400 λεπτά αυτό το διάστημα (ακόμη και ανά 3λεπτο): https://www.vodafonecu.gr/paketa?inner=400-προς-Ελλάδα-και-22-διεθνείς-προορισμούς/

Μετά είδα ότι είναι στα διεθνή πακέτα, αλλά ισχύει για κλήσεις προς Ελλάδα. Είμαι οκ ή να ανησυχήσω;

Screenshot_20240707-123809.png

Ισχύει και για Ελλάδα. Δοκιμασμένο!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...