Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 minute ago, Teiresias_ said:

Τώρα πέρα απ' την πλάκα.. αν κάνεις το cashbackι σου... Μετά όσα γκολ και να μπουν δεν σε ενδιαφέρει. Αλλά γίνεται;;

Έλα ντε. Στους όρους τι λέει;

Link to comment
Share on other sites

Αν το έχεις μέσα στην εφαρμογή της vodafone μπορείς να δεις αν υπάρχει η υπηρεσία του cashback και αν μπαίνεις μέσα κανονικά και αν σε αφήνει να περάσεις απόδειξη.

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, sou_d said:

Έλα ντε. Στους όρους τι λέει;

Δεν βγάζω άκρη γι' αυτό ρωτάω εδώ.. θα ρωτήσω και σε κανένα τσατ να δούμε..

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Teiresias_ said:

Δεν βγάζω άκρη γι' αυτό ρωτάω εδώ.. θα ρωτήσω και σε κανένα τσατ να δούμε..

Εδώ λέει ετσι:

Διευκρινίσεις

• To bonus ισχύει για κάθε γκολ που σημειώνεται εφόσον κατά την διάρκεια των 30 ή 31 προηγούμενων ημερών από την ημέρα διεξαγωγής του συγκεκριμένου αγώνα, ο συνδρομητής έχει κάνει ανανέωση χρόνου ομιλίας ανεξαρτήτου αξίας

 

http://wp.mgmt.olympiacos.org/2011/09/16/olympiakos-kartokinito/

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, sou_d said:

Εδώ λέει ετσι:

Διευκρινίσεις

• To bonus ισχύει για κάθε γκολ που σημειώνεται εφόσον κατά την διάρκεια των 30 ή 31 προηγούμενων ημερών από την ημέρα διεξαγωγής του συγκεκριμένου αγώνα, ο συνδρομητής έχει κάνει ανανέωση χρόνου ομιλίας ανεξαρτήτου αξίας

 

http://wp.mgmt.olympiacos.org/2011/09/16/olympiakos-kartokinito/

 

Ναι αλλά μπορούμε να κάνουμε cashback στο συγκεκριμένο καρτοκινητό;

Ποια πακέτα ενεργοποιούμε; Της κλασικής καρτοκινητής Vodafone;

12 minutes ago, kmpatra said:

Αν το έχεις μέσα στην εφαρμογή της vodafone μπορείς να δεις αν υπάρχει η του cashback και αν μπαίνεις μέσα κανονικά και αν σε αφήνει να περάσεις απόδειξη.

Θα μετατρέψω ένα cu και θα σας ενημερώσω!

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Teiresias_ said:

Ναι αλλά μπορούμε να κάνουμε cashback στο συγκεκριμένο καρτοκινητό;

Ποια πακέτα ενεργοποιούμε; Της κλασικής καρτοκινητής Vodafone;

Θα μετατρέψω ένα cu και θα σας ενημερώσω!

Έχει συγκεκριμένα πακέτα. Μην με αναγκάζεις να μπω κι άλλο στο γαυροσάιτ 😂😂

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, sou_d said:

Έχει συγκεκριμένα πακέτα. Μην με αναγκάζεις να μπω κι άλλο στο γαυροσάιτ 😂😂

Ας πούμε πως ενεργοποιείς αυτό το πακέτο.. στατιστικά πόσα γκολ/ευρώ θα πάρεις σε έναν χρόνο;; Νομίζω αξίζει τον κόπο.

Παιδιά εγώ δεν ασχολούμαι με ομάδες κλπ μην παρεξηγηθώ.. μιλάμε καθαρά για το πακέτο.

Screenshot_2024-06-01-21-22-24-654_com.sec.android.app.sbrowser.jpg

Πολύ παραπάνω, αν απλώς συντηρείς ένα νούμερο με cashback και μπαίνουν και τα λεφτά από τα γκολ, θα παίρνεις μία στο τόσο ένα πακετάκι . Τι είχες τι έχασες;;!!

Edited by Teiresias_
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, paanos said:

Τι εννοείς; 

 

9 ώρες πριν, kmpatra said:

Δηλαδή?

Στο μεταξύ υπάρχει διαγωνισμός για 50€ κουπόνι από e-food, που σου δίνει ένα κωδικό. Έρχεται μήνυμα ότι έχω κωδικό για e-food και μπορώ να το εξαργυρώσω μέχρι 8 του μήνα. Φυσικά το e-food τον κωδικό δεν τον δέχεται. Είναι τα τελευταία ψηφία του τηλεφώνου. Τώρα τι ακριβώς εννοεί ο ποιητής δεν ξέρω. Η κλήρωση πάντως είναι σήμερα και υποτίθεται ότι 6:00 το απόγευμα θα ενημερώσουν τους 5 νικητές....

κάτι σαν το wolt

https://techmaniacs.gr/efood-pro-me-syndromi-kai-to-efood-pleon/

Link to comment
Share on other sites

Για να κάνετε ένα καρτοκινητό βόνταφον σε Ολυμπιακός, καλείτε δωρεάν το 1266.

Διευκρινίσεις:

  • Η υπηρεσία είναι διαθέσιμη για τους συνδρομητές των προγραμμάτων Καρτοκινητό Vodafone, CU, Καρτοκινητό Ολυμπιακός και Vodafone International.

  • Η υπηρεσία παρέχεται δωρεάν.

  • Επιτρέπεται μία (1) αλλαγή προγράμματος ανά 30 ημέρες.

  • Σε περίπτωση αλλαγής προγράμματος τυχόν ενεργοποιημένα πακέτα ομιλίας, SMS ή Internet από το κινητό (ΜΒ), θα διαγράφονται και δεν θα μεταφέρονται.

  • Για συνδρομητές Καρτοκινητό Ολυμπιακός, κατά την αλλαγή σε οποιοδήποτε πρόγραμμα, τυχόν υπολειπόμενη αξία (€) στον λογαριασμό θα διαγράφεται και δεν θα μεταφέρεται.

  • Για συνδρομητές CU και Καρτοκινητό Vodafone, κατά την αλλαγή σε Vodafone International, τυχόν υπολειπόμενη αξία (€) στον λογαριασμό θα διαγράφεται και δεν θα μεταφέρεται.

Μετά κατεβάζετε το myVodafone app και μπαίνετε στην εφαρμογή με το γάυρικο νούμερο σας και βλέπετε εάν υπάρχει επιλογή Cashback. 

Εγώ πιστεύω ότι γίνεται. 

Link to comment
Share on other sites

On 1/6/2024 at 9:25 ΠΜ, Teiresias_ said:

Όσον αφορά το liquid, και στην εξυπηρέτηση πλέον μιλάνε για μικρή (έως μεγάλη θα έλεγα εγώ) παράταση.

Οπότε όποιος δεν βιάστηκε να φύγει, μόνο κερδισμένος θα βγει.

Η unlimited ομιλία δεν θα περάσει στο κανονικό CU.

 

Ξέρουμε για πόσο;

Link to comment
Share on other sites

On 1/6/2024 at 10:25 ΠΜ, Teiresias_ said:

Όσον αφορά το liquid, και στην εξυπηρέτηση πλέον μιλάνε για μικρή (έως μεγάλη θα έλεγα εγώ) παράταση.

Οπότε όποιος δεν βιάστηκε να φύγει, μόνο κερδισμένος θα βγει.

Η unlimited ομιλία δεν θα περάσει στο κανονικό CU.

 

Μπορούμε να το ενεργοποιήσουμε δλδ ?

Δεν το είχα ενεργοποιήσει ποτέ.

If it isn't Amstrad, it isn't good enough

Amstrad CPC 6128, Zilog Z80, 4 MHz, 128 kb RAM, 64 kb ROM, 27 colours (16 on screen) 3+1 sound channels, Disk Drive 3" 178k, AMSDOS-CP/M

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, Lurker said:

Μπορούμε να το ενεργοποιήσουμε δλδ ?

Δεν το είχα ενεργοποιήσει ποτέ.

Έχει ειπωθεί ότι δεν γίνονται νέες ενεργοποιήσεις....

Υπήρχε ένα παράθυρο τις πρώτες ημέρες αλλά κόπηκε κι αυτό....

Στο στόμα του σκύλου....

Link to comment
Share on other sites

Μολις εβαλα 8€ απο καταστημα Vodafone, και εδωσε και την προσφορα 1000' προς ολους και 30GB για 30 μερες, για την οποια ειχα ενημερωση στο MyCU app.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, alteisei said:

Μολις εβαλα 8€ απο καταστημα Vodafone, και εδωσε και την προσφορα 1000' προς ολους και 30GB για 30 μερες, για την οποια ειχα ενημερωση στο MyCU app.

Μια χαρά

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κάποιος που να έχει κερδίσει απεριόριστη ομιλία και data για 1 χρόνο μπορεί να μας πει αν τελικά λήγει το χρηματικό υπόλοιπο μετά το δίμηνο?

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, GiorgosNs said:

Καλημέρα, κάποιος που να έχει κερδίσει απεριόριστη ομιλία και data για 1 χρόνο μπορεί να μας πει αν τελικά λήγει το χρηματικό υπόλοιπο μετά το δίμηνο?

 Ναι, λήγει. 

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα σήμερα από ένα κατάστημα vodafone γιατί ήθελα να πάρω καρτοκινητό να δω τι ταχύτητες πιάνει το δίκτυο της στην περιοχή μου αλλά κυρίως μέσα στο σπίτι μου. Μου είπαν ότι η απόκτηση κάρτας κοστίζει 23€! Τόσο κοστίζει γενικά η κάρτα απο vodafone χωρίς συμβόλαιο; Δεν υπάρχει πιο φθηνή;

 

Edited by opmgls
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, opmgls said:

Πέρασα σήμερα από ένα κατάστημα vodafone γιατί ήθελα να πάρω καρτοκινητό να δω τι ταχύτητες πιάνει το δίκτυο της στην περιοχή μου αλλά κυρίως μέσα στο σπίτι μου. Μου είπαν ότι η απόκτηση κάρτας κοστίζει 23€! Τόσο κοστίζει γενικά η κάρτα απο vodafone χωρίς συμβόλαιο; Δεν υπάρχει πιο φθηνή;

 

23 ευρω;;;

προφανως σε καταστηματα ο καθενας λεει οτι θελει

παρτην απο την σελιδα της CU

https://www.vodafonecu.gr/ela-sto-cu/online

απο 13 ευρω,

και αν θελεις τους λες να μην ενεργοποιησουν πακετο και να μεινουν τα λεφτα στην καρτα

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, costastro said:

 

6 ώρες πριν, costastro said:

 

6 ώρες πριν, costastro said:

 Ναι, λήγει. 

Τα απεριόριστα που κέρδισες δουλεύουν κανονικά; Είσαι ανάμεσα στον 3ο και 4ο μήνα από την τελευταία ανανέωση;

Edited by VIPdriver
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, opmgls said:

Πέρασα σήμερα από ένα κατάστημα vodafone γιατί ήθελα να πάρω καρτοκινητό να δω τι ταχύτητες πιάνει το δίκτυο της στην περιοχή μου αλλά κυρίως μέσα στο σπίτι μου. Μου είπαν ότι η απόκτηση κάρτας κοστίζει 23€! Τόσο κοστίζει γενικά η κάρτα απο vodafone χωρίς συμβόλαιο; Δεν υπάρχει πιο φθηνή;

 

Και στον αδερφό μου έλεγαν τα ίδια μέχρι που άρχισε να γκρινιάζει και το γυρίσαν μετά ότι μπορεί να την πάρει και με λιγότερα λεφτά νομίζω 13 ευρώ την πήρε, αλλά μετά από πολύ γκρίνια. Είναι η πολιτική των καταστημάτων για να παίρνουν όσο δυνατόν περισσότερα....

6 ώρες πριν, noter said:

Τα ακουστικά ήρθαν σε κανέναν;

Καποιος φιλος πιο πίσω ειχε παραλάβει, προφανώς από τους πρώτους που είχαν κάνει παραγγελία. Εγώ έχω ένα ερωτηματικό γιατί βλέπω ότι δεν μπορούν να συνδυαστουν τα ακουστικά με αλλο κωδικο προσφοράς. Ο όρος αυτός μπήκε όταν είχε και προσφορά από τα λαγονικά. Το ερώτημα είναι αν το bring a friend ακυρώνει το δώρο σε αυτή την περίπτωση όμως....

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, VIPdriver said:

Τα απεριόριστα που κέρδισες δουλεύουν κανονικά; Είσαι ανάμεσα στον 3ο και 4ο μήνα από την τελευταία ανανέωση;

Ναι κι όλα λειτουργούν κανονικά. Απλώς μηδενίστηκε το υπόλοιπο, το οποίο ήταν 30 σεντς αν θυμάμαι καλά.

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, costastro said:

Ναι κι όλα λειτουργούν κανονικά. Απλώς μηδενίστηκε το υπόλοιπο, το οποίο ήταν 30 σεντς αν θυμάμαι καλά.

Μετά τον 4ο μήνα (που το συστημα βάζει φραγή) θα φανεί. Μακαρι να μην έχεις θέμα. 

Link to comment
Share on other sites

Για καποιο αγνωστο λογο σε CU μετα τους 4 μηνες απο την τελευταια καρτα , αφου ειχαν περασει πανω απο 2 μηνες απο τη ληξη υπολοιπου, μπηκαν δωρο ομιλια και data. Ενοσω προηγουμενως ουτε sms δε λαμβανε, μπορουσε αφου ελαβε το δωρο και να καλει και να κανει χρηση των data. Ενω στα sms συνεχισε να μην λαμβανει και οσο ειχε το δωρο ομιλια και data.

Αρα, για καποιο περιεργο λογο, στα CU εφοσον εχουν ομιλια η data, ακομα κι εαν εχει παρελεθει το 4μηνο απο τελευταια καρτα, μπορει να γινει χρηση σε αυτα. Ενω δε λαμβανουν sms λογω "φραγης"!

Screenshot_20240609_194759_My Vodafone.jpg

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, VIPdriver said:

Μετά τον 4ο μήνα (που το συστημα βάζει φραγή) θα φανεί. Μακαρι να μην έχεις θέμα. 

Κοίταξε, η προσφορά άρχισε από τις 16/02/2024. Επειδή τον αριθμό που κέρδισε το δώρο δεν τον πολυχρησιμοποιούσα, κούμπωσα την κάρτα στο τάμπλετ. Με λίγα λόγια μόνο το Ίντερνετ χρησιμοποιώ. Δεν πιστεύω να έχω πρόβλημα. Άλλωστε με έχουν διαβεβαιώσει πως δεν χρειάζεται να κάνω ανανέωση υπολοίπου.Θα δούμε… 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...