Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το καλοκαίρι πήρε παράταση μέχρι 30/09/2023. (kalokeristas)

Όπως ακριβώς ήταν αναμενόμενο. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, duellergr said:

Δυστυχώς μέχρι χθές το μεσημέρι που το ενεργοποίησα δεν το είχαν ενημερώσει στην εφαρμογή. Ότι να'ναι...

Ούτε μέχρι τις 23:00 που το ενεργοποίησα!
Vodafone πρέπει να τα διορθώσεις λίγο αυτά... 😉

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Vasileios said:

Το καλοκαίρι πήρε παράταση μέχρι 30/09/2023. (kalokeristas)

Όπως ακριβώς ήταν αναμενόμενο. 

Αν ειναι δυνατον 🤣

Λογικα θελω να πιστευω οτι θα ειναι και η τελευταια τους προσφορα για την καμπανια αυτη. 

Εχουμε και αλλη καρτα να συντηρησουμε. 😂

Edited by CamuCamu
Link to comment
Share on other sites

On 17/9/2023 at 3:02 ΜΜ, kalitexnis_g said:

Θα περιμένεις να λήξουν τα extra € και τα 9 θα τα φας μέσω smart pocket. Οπότε ουσιαστικά σου κάναν δώρο 3 μήνες ίντερνετ.

To smart pocket προϋποθέτει ανανέωση 15€ τον τελευταίο μήνα και ενεργοποίηση ενός πακέτου αξίας τουλάχιστον 6€. Όποτε δε μπορώ να αξιοποιήσω τα χρήματα ως smart pocket. Μάλλον στους κωδικούς του cu around που πάνε σε φιλανθρωπικούς σκοπούς το κόβω να τα ξοδεύω.

 

Επίσης, η ερώτηση αφορά το πώς να ξοδέψω τα διπλασιασμενα €. Γιατί να τα αφήσω να λήξουν;

Edited by gpapas640
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, gpapas640 said:

To smart pocket προϋποθέτει ανανέωση 15€ τον τελευταίο μήνα και ενεργοποίηση ενός πακέτου αξίας τουλάχιστον 6€. Όποτε δε μπορώ να αξιοποιήσω τα χρήματα ως smart pocket. Μάλλον στους κωδικούς του cu around που πάνε σε φιλανθρωπικούς σκοπούς το κόβω να τα ξοδεύω.

 

Επίσης, η ερώτηση αφορά το πώς να ξοδέψω τα διπλασιασμενα €. Γιατί να τα αφήσω να λήξουν;

Αν γίνεις liquid δεν προϋποθέτει πακέτο. Τεσπα. Σε 5ψήφια δεν μπορείς να τα δώσεις πάντως.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kalitexnis_g said:

Αν γίνεις liquid δεν προϋποθέτει πακέτο. Τεσπα. Σε 5ψήφια δεν μπορείς να τα δώσεις πάντως.

Δεν αναφέρομαι σε 5ψηφια αλλά σε CU around κωδικούς με κόστος 0,50€ που πάνε φιλανθρωπία. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, gpapas640 said:

Δεν αναφέρομαι σε 5ψηφια αλλά σε CU around κωδικούς με κόστος 0,50€ που πάνε φιλανθρωπία. 

Δεν το ήξερα αυτό..

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, gpapas640 said:

To smart pocket προϋποθέτει ανανέωση 15€ τον τελευταίο μήνα και ενεργοποίηση ενός πακέτου αξίας τουλάχιστον 6€. Όποτε δε μπορώ να αξιοποιήσω τα χρήματα ως smart pocket. Μάλλον στους κωδικούς του cu around που πάνε σε φιλανθρωπικούς σκοπούς το κόβω να τα ξοδεύω.

 

Επίσης, η ερώτηση αφορά το πώς να ξοδέψω τα διπλασιασμενα €. Γιατί να τα αφήσω να λήξουν;

Στους ορους δεν αναγραφεται ποσης αξιας πακετο πρεπει να ενεργοποιησεις..εισαι σιγουρος?? Αμα ισχυει αυτο ειναι τραγικοι που αλλα γραφουν και αλλα ισχυουν στην πραγματικοτητα. 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, kalitexnis_g said:

Δεν το ήξερα αυτό..

 

Screenshot_2023-09-18-21-48-13-022.jpg

 

8 minutes ago, CamuCamu said:

Στους ορους δεν αναγραφεται ποσης αξιας πακετο πρεπει να ενεργοποιησεις..εισαι σιγουρος?? Αμα ισχυει αυτο ειναι τραγικοι που αλλα γραφουν και αλλα ισχυουν στην πραγματικοτητα. 

 

Screenshot_2023-09-18-21-48-47-865.jpg

Screenshot_2023-09-18-21-50-54-445.jpg

Edited by gpapas640
Link to comment
Share on other sites

Επειδή κι εγώ είμαι πρωτάρης στο cu και μάλιστα στον πρώτο μήνα του πληρωμένου liquid διαπίστωσα ότι το μέγιστο ποσό που με αφήνει να ξοδέψω σε smart pocket είναι συνολικό_ποσό/1,24 δηλ. όπως λέει αφαιρούμενο το 24%. Η ερώτηση είναι η εξής: έχω πχ 20€ και φτιάχνω κουπόνι 10€. Μου δίνει 10€ για smart pocket και μένουν 10€ υπόλοιπο για χρήση liquid;

Ή φτιάχνω 10€ κουπόνι και μένουν 8,06€ , δηλ. αφαιρείται και 24% ;

Edited by duellergr
Link to comment
Share on other sites

Σημερα ητςν να μου μπουν τα πρωτα 10 ευρω της προσφορας....δεν μου τα εβαλαν..τους στο ζητησα στο chat κ μου ειπαν οτι ειχαν συστημικο λαθος κ μου το εβαλαν χειροκινητα!

Στάλθηκε από το RMX3474 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vasilhs_lamia said:

Σημερα ητςν να μου μπουν τα πρωτα 10 ευρω της προσφορας....δεν μου τα εβαλαν..τους στο ζητησα στο chat κ μου ειπαν οτι ειχαν συστημικο λαθος κ μου το εβαλαν χειροκινητα!

Στάλθηκε από το RMX3474 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ευτυχώς που το έγραψες γιατί το είχα ξεχάσει. Είδα το μήνυμα της VF και κανονικά τα χρήματα ήταν να μπουν χθες, 18/9 και φυσικά δεν μπήκε τίποτα. Ίσα που τους πρόλαβα στο τσατ και μου είπαν ότι θα το προωθήσουν να μου μπουν εντός 24 ωρών. 

spacer.png& άλλα που δεν φαίνονται =(

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vasilhs_lamia said:

Σημερα ητςν να μου μπουν τα πρωτα 10 ευρω της προσφορας....δεν μου τα εβαλαν..τους στο ζητησα στο chat κ μου ειπαν οτι ειχαν συστημικο λαθος κ μου το εβαλαν χειροκινητα!

Στάλθηκε από το RMX3474 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Τι ακριβώς είναι αυτά τα 10€;

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, gpapas640 said:

Τι ακριβώς είναι αυτά τα 10€;

Ήταν μια προσφορά που είχε έρθει σε κάποιους αριθμούς στις αρχές του Σεπτέμβρη και με κάθε παραγγελία νέας SIM έως 10/9 έπαιρνες 10€ δώρο κάθε μήνα σε κάθε ανανεωση για ένα χρόνο (στη νέα κάρτα). Κάτι δλδ σαν το bonus της Ευρωπαϊκής κάρτας Νέων, αλλά χωρίς να τη χρειάζεσαι. 

spacer.png& άλλα που δεν φαίνονται =(

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Για να δούμε θα εφαρμοστούν από αύριο οι νέες τιμολογιακές αλλαγές που έχει ανακοινώσει η Vodafone από το καλοκαίρι
Η κάρτα των 8 ευρώ παραμένει ακόμα

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, HEO said:

Η κάρτα των 8 ευρώ παραμένει ακόμα

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 

Και δεν πρέπει να έχει υπάρξει ενημέρωση για το liquid με sms ότι θα πάει στα 12 η 8άρα ;

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

Και δεν πρέπει να έχει υπάρξει ενημέρωση για το liquid με sms ότι θα πάει στα 12 η 8άρα έτσι δεν είναι;
Πολύ σωστά

Λογικά με την εφαρμογή της κατάργησης της κάρτας των.8 ευρώ θα πρέπει να υπάρχει ενημέρωση με sms

Καθώς δεν παρακολουθώ όλοι τον πίνακα ανακοινώσεων της voda

Sent from my Redmi Note 11 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, HEO said:

Πολύ σωστά

Λογικά με την εφαρμογή της κατάργησης της κάρτας των.8 ευρώ θα πρέπει να υπάρχει ενημέρωση με sms

Καθώς δεν παρακολουθώ όλοι τον πίνακα ανακοινώσεων της voda

Sent from my Redmi Note 11 using Tapatalk
 

Πάντως δεν το γλυτώνουμε.. μίλησα στο τσατ και μέσα στη μέρα θα γίνουν οι αλλαγές. Έχουν αποφασίσει να χάσουν κόσμο.

Link to comment
Share on other sites

Βρε μπας και ανακοινώσουν καινούργια πακέτα ή κάτι άλλο; Φαντάζομαι αν θέλουν να βγάλουν και να διαφημίσουν κάτι συμφέρον δεν θα το ανακοίνωναν 1 μιση μήνα πριν, για να είναι έκπληξη, να κάνει μπαμ! 
μπορεί να λέω και βλακείες βεβαια. να μην θέλω να πιστέψω πως θα πάει ελάχιστη ανανέωση καρτοκινητής 13 ευρώ ξέρω γω...

Edited by staurosmar
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, staurosmar said:

Βρε μπας και ανακοινώσουν καινούργια πακέτα ή κάτι άλλο; Φαντάζομαι αν θέλουν να βγάλουν και να διαφημίσουν κάτι συμφέρον δεν θα το ανακοίνωναν 1 μιση μήνα πριν, για να είναι έκπληξη, να κάνει μπαμ! 
μπορεί να λέω και βλακείες βεβαια. να μην θέλω να πιστέψω πως θα πάει ελάχιστη ανανέωση καρτοκινητής 13 ευρώ ξέρω γω...

Ουσιαστικά για εμάς που θα ανανεώσουμε τη λήξη του υπολοίπου με cashback δεν αλλάζει κάτι.. αλίμονο σε αυτούς που δεν τα ξέρουν τα κόλπα..

Θα μου πεις αυτοί που δεν ξέρουν τα κόλπα είναι αυτοί που την πατάνε από τις αλλαγές των εταιρειών.

Κατά τα άλλα σε 30 ώρες είσαι σε άλλη εταιρεία με δωράκια για το καλώς ήρθες!!! 😉

Link to comment
Share on other sites

Μου είπε η εταιρεία έχει πάρει μια μικρή παράταση ωρών η αλλαγή. Μέχρι το απόγευμα θα συμμορφωθούν με τις αλλαγές 

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, kalitexnis_g said:

Πάντως δεν το γλυτώνουμε.. μίλησα στο τσατ και μέσα στη μέρα θα γίνουν οι αλλαγές. Έχουν αποφασίσει να χάσουν κόσμο.

Ποντάρουν στο οτι εχουν μαζεψει πολυ κοσμο με τις προσφορες τον τελευταίο καιρό. Κάποιοι έχουν τα παντα απεριόριστα ως τέλος του χρόνου. Τα νούμερα τα στέλνανε δυο δυο σε φορητοτητες. Και το βασικο να φύγει το νεο θα μείνει ενεργό. Αλλοι εχουν ακομα υπολοιπα απο ανανέωση ή liquid. Και δεν είναι και εντελώς ρουτίνα η διαδικασία του να αλλάζεις πάροχο κάθε 2-3 μηνες. Σκεφτόμουν βέβαια οτι μπορεί να αναβάλλει γιατι δεν ακολούθησαν οι άλλοι. Αν σας είπαν οτι θα το κάνουν,χάσα-νε(με)

19 minutes ago, kalitexnis_g said:

Ουσιαστικά για εμάς που θα ανανεώσουμε τη λήξη του υπολοίπου με cashback δεν αλλάζει κάτι.. αλίμονο σε αυτούς που δεν τα ξέρουν τα κόλπα..

Θα μου πεις αυτοί που δεν ξέρουν τα κόλπα είναι αυτοί που την πατάνε από τις αλλαγές των εταιρειών.

Κατά τα άλλα σε 30 ώρες είσαι σε άλλη εταιρεία με δωράκια για το καλώς ήρθες!!! 😉

Δεν το παρακολουθησα απο την αρχή του, υποψιάζομαι οτι είναι ατυπο και ανα πασα στιγμή το πειραζουν χωρίς να πουν τιποτα...οπως και στην πράσινη με το παρε μοιρασε παλιοτερα...

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, kmpatra said:

Δεν το παρακολουθησα απο την αρχή του, υποψιάζομαι οτι είναι ατυπο και ανα πασα στιγμή το πειραζουν χωρίς να πουν τιποτα...οπως και στην πράσινη με το παρε μοιρασε παλιοτερα...

Κοίταξε αν φτάσουμε σε σημείο να πληρώνουμε τη Vodafone για Cosmote, πάμε Cosmote. Απλό!

Και μην αρχίσουμε πάλι να λέμε πάλι ότι υπάρχει ένα σημείο στην Ελλάδα που πιάνει καλύτερα η Vodafone.. 😉

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...