Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά επειδή έχω ένα νούμερο κοσμοτέ κάρτα και θέλω να το κάνω φορητότητα, τι προσφορές έχει η βόνταφον σε καρτοκινητό;, ενδιαφέρομαι κυρίως για χρόνο ομιλίας προς όλους και ιντερνέτ. Ευχαριστώ πολύ
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ένα τιζερ με 10gb internet μου είπαν ότι έχει βγάλει το cu. Ξέρει κανεις κάτι;

 

Αυτή η προσφορά αφορά το Vodafone International. Δεν έχει ακόμα κάτι ακουστεί για CU .

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η προσφορά αφορά το Vodafone International. Δεν έχει ακόμα κάτι ακουστεί για CU .

 

Οχι εχει βγει και για το cu αλλα πρεπει να κανεις σχολιο σε facebook και instagram και επειτα απο κληρωση περνεις 10GB!

Link to comment
Share on other sites

Σε καρτοκινητό VF, αν καλέσετε το 1252 και πληκτρολογήσετε το "0", έχετε 400 λεπτά προς όλους για 7 ημέρες και από τις 17:00-21:00. Ενεργοποίηση προσφοράς μέχρι 16/02.
Link to comment
Share on other sites

Σε καρτοκινητό VF, αν καλέσετε το 1252 και πληκτρολογήσετε το "0", έχετε 400 λεπτά προς όλους για 7 ημέρες και από τις 17:00-21:00. Ενεργοποίηση προσφοράς μέχρι 16/02.

κάτι πήγε λάθος μου λέει

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μην γίνεται σε CU. Σε δύο διαφορετικά νούμερα καρτοκινητού vodafone, η προσφορά ενεργοποιήθηκε κανονικά.
Link to comment
Share on other sites

CU ONSTAGE WEEK: 1GB ΔΩPO ΓIA 7 MEPEΣ. ΣTEIΛE ΔΩPEAN ONSTAGE ΣTO 1398 EΩΣ 19/2 K ANEBAΣE ΦΩTOΓPAΦIEΣ/BINTEO TOY CU ONSTAGE ALTERNATIVE EDITION KI OXI MONO!

 

Μια χαρα δηλαδη.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

αυτά ειναι με τόσα δώρα δεν υπάρχει αμφιβολία ποιο είναι το πιο συμφέρον καρτοκινητο!
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

CROWDΣΕΡΦΑΡΕΙΣ

 

Δώρο 1GB από το CU ONSTAGE WEEK!

 

 

 

2GB με 3€ για όλες τις καθημερινές του Φεβρουαρίου!

 

Για εγγραφή στείλε δωρεάν ONSTAGE στο 1398 και θα πάρεις 1GB δωρεάν για 7 ημέρες.

 

Tell me more, tell me more…!

 

Η εγγραφή στην προσφορά μπορεί να γίνει από τις 13/2 έως και τις 19/02 23:59, μέσα από το 1252 ή στέλνοντας δωρεάν SMS με τη λέξη onstage στο 1398

 

Από την στιγμή που πάρεις το δώρο σου θα έχεις στη διάθεση σου 7 ημέρες για να το χρησιμοποιήσεις.

 

 

Το υπόλοιπό σου μπορείς να το μάθεις στο 1252, στο My CU APP καθώς και στο CU site. Θα λάβεις ενημερωτικό SMS στο 80% και 100% της χρήσης.

 

Η προσφορά ισχύει για καρτοκινητά CU που έχουν πραγματοποιήσει τουλάχιστον μία ανανέωση οποιασδήποτε αξίας από τις 13/12/2016 και έπειτα.

 

 

Η προσφορά ισχύει για συνδρομητές CU που έχουν ενεργοποιήσει τον αριθμό τους έως και 29/1/2017.

 

Σε περίπτωση που έχεις ήδη MB από άλλο πακέτο, προτεραιότητα στην κατανάλωση έχουν τα δωρεάν MB.

 

 

Η προσφορά δεν ισχύει για χρήση σε καθεστώς περιαγωγής.

Link to comment
Share on other sites

Σιγά-σιγά ρίχνει και η βονταφον (επιτέλους) την αξία του γιγαμπαιτ, αντε σιγά-σιγά να γινόμαστε Ευρώπη...

 

Δύσκολη η θέση της, πάντως, να δίνει κάποια λίγα (2-3-4 ή και 5) GB με τιμή <6€, όπως έχει το πακέτο της των 600ΜΒ με 6€.

 

ΑΝ συμβεί κάτι τέτοιο στη Vodafone CU (σε €υρωπαϊκές τιμές) θα πρέπει να αλλάξουν και το πακέτο των 600ΜΒ κατά κάποιο τρόπο.

 

Θα έρθει και αυτή η ώρα, όμως.

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε αυτό το sms!

MΠHKEΣ ΣTO KOΛΠO ΓIA ΠPOΣΦOPEΣ;KEPΔIΣEΣ!TON IANOYAPIO EΞOIKONOMHΣEΣ TOYΛAXIΣTON 11E XPHΣIMOΠOIΩNTAΣ ΠPOΣΦOPEΣ AΠO TO CU AROUND!ΣYNEXIZE NA EΞAPΓYPΩNEIΣ KΩΔIKOYΣ & MEINE ΣYNTONIΣMENOΣ ΓIA NEEΣ ΠPOΣΦOPEΣ.

Σας έχει έρθει και σε εσάς αντίστοιχο? :)

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως όχι

 

Στάλθηκε από το FDR-A01L μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

iphone 6s plus 64,xiaomi A1M1

teclast t10,Cube iWork10

COOLEME MB3,KII PRO

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε αυτό το sms!

MΠHKEΣ ΣTO KOΛΠO ΓIA ΠPOΣΦOPEΣ;KEPΔIΣEΣ!TON IANOYAPIO EΞOIKONOMHΣEΣ TOYΛAXIΣTON 11E XPHΣIMOΠOIΩNTAΣ ΠPOΣΦOPEΣ AΠO TO CU AROUND!ΣYNEXIZE NA EΞAPΓYPΩNEIΣ KΩΔIKOYΣ & MEINE ΣYNTONIΣMENOΣ ΓIA NEEΣ ΠPOΣΦOPEΣ.

Σας έχει έρθει και σε εσάς αντίστοιχο? :)

 

μηπως εχεις αγορασει καποια προσφορα με sms ; πχ ενας καφες δωρο; παντως οι προσφορες του cu around ειναι εδω http://www.cu-around.gr/?_ga=1.154370175.634791734.1480628693#ta-spas .

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε αυτό το sms!

MΠHKEΣ ΣTO KOΛΠO ΓIA ΠPOΣΦOPEΣ;KEPΔIΣEΣ!TON IANOYAPIO EΞOIKONOMHΣEΣ TOYΛAXIΣTON 11E XPHΣIMOΠOIΩNTAΣ ΠPOΣΦOPEΣ AΠO TO CU AROUND!ΣYNEXIZE NA EΞAPΓYPΩNEIΣ KΩΔIKOYΣ & MEINE ΣYNTONIΣMENOΣ ΓIA NEEΣ ΠPOΣΦOPEΣ.

Σας έχει έρθει και σε εσάς αντίστοιχο? :)

 

χα χα και μενα το ιδιο ηρθε. Σε αλλο φιλο μου εγραφε 17€ στο ποσο.:lol::lol::p

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρεα, σκεφτομαι εναν αριθμο what's up να το μεταφερω σε cu , η αποριες μου ειναι 2

1.Ποσο στοιχιζει η μεταφορα και αν γινετε να το κανω online

2.Με καταχωρηση καρτας 5 ευρω εχει καποιο πακετο χρονο ομιλιας ;

Ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

μηπως εχεις αγορασει καποια προσφορα με sms ; πχ ενας καφες δωρο; παντως οι προσφορες του cu around ειναι εδω http://www.cu-around.gr/?_ga=1.154370175.634791734.1480628693#ta-spas .

 

Ναι παίρνω συχνά κωδικούς για 1+1 :) Από τα δυνατά + του CU πιστεύω!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρεα, σκεφτομαι εναν αριθμο what's up να το μεταφερω σε cu , η αποριες μου ειναι 2

1.Ποσο στοιχιζει η μεταφορα και αν γινετε να το κανω online

2.Με καταχωρηση καρτας 5 ευρω εχει καποιο πακετο χρονο ομιλιας ;

Ευχαριστω εκ των προτερων

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=169530

διάβασε εδώ και πρός τα πίσω

 

στο δεύτερο όχι όλα με 6€ και πάνω ειναι

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Πακέτο <=5€ θα βρεις στο CU ΜΟΝΟ ΑΝ έχεις την υπομονή να περιμένεις προσφορές όπως τις παρακάτω (με 4 ή 5€):

 

Screenshot_2017_02_16_06_07_58.png

 

Παλιότερα είχε προσφορές σε πακέτα στο CU και με λιγότερα €.

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

 

Έχει αναφερθεί φίλε ξανά μία σελίδα πίσω!!!!

Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=169530

διάβασε εδώ και πρός τα πίσω

 

στο δεύτερο όχι όλα με 6€ και πάνω ειναι

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Ok ευχαριστω

 

Πακέτο <=5€ θα βρεις στο CU ΜΟΝΟ ΑΝ έχεις την υπομονή να περιμένεις προσφορές όπως τις παρακάτω (με 4 ή 5€):

 

Screenshot_2017_02_16_06_07_58.png

 

Παλιότερα είχε προσφορές σε πακέτα στο CU και με λιγότερα €.

 

Μαλιστα ,κανω την μεταφορα και περιμενω ,ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

σε συσκευη παλια οπου δεν μπαινει cu app

θελω να απενεργποιησω την αυτοματη ανανεωση πακετων.

πως θα το κανω απο τη στιγμη που το 1252 δεν το υποστηριζει,εκτος απονα το κανω σε καταστημα?

Link to comment
Share on other sites

σε συσκευη παλια οπου δεν μπαινει cu app

θελω να απενεργποιησω την αυτοματη ανανεωση πακετων.

πως θα το κανω απο τη στιγμη που το 1252 δεν το υποστηριζει,εκτος απονα το κανω σε καταστημα?

Δεν μπορείς να μπεις με το usrrname και το password που εχεις για το συγκεκριμένο νουμερο στην ιστοσελίδα του cu ή στην εφαρμογή απο αλλο κινητο;Εγω έτσι ανανεωνω σε 4 άτομα μεγαλης ηλικιας που δεν ξέρουν πως και τι..

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...