Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άντε πάλι καλά αφού θα δώσουν έστω και καθυστερημένα! Φαίνεται άκουσαν πολύ δυσαρέσκεια αυτές τις ημέρες που δεν έβαλαν κάποιο πακέτο με mb όπως το Wats Up!

Άντε να δούμε! :)

 

η vodafone ειχε δωσει και τα free απογευματα, εδωσε και τα 1500 κ τωρα δινει ξανα 2017 ΜΒ για μια εβδομαδα.

Μην ειστε αχαριστοι..

η wind εδωσε ψιχουλα!

 

----- προσθήκη μηνύματος 31 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

***2017 MB***

 

Σύμπτωμα 2017: Γκιγκαμίτης

 

Καλή Χρονιά με ΔΩΡΕΑΝ 2017 MB στο κινητό σου για 7 ημέρες!

 

Για εγγραφή, στείλε 2017 με δωρεάν SMS στο 1398 έως και 16/1/17.

 

 

 

Tell me more, tell me more…!

 

Η προσφορά ισχύει για όλους τους συνδρομητές CU και μπορεί να ενεργοποιηθεί μόνο μία φορά

Από τη στιγμή της ενεργοποίησης, λαμβάνεις 2017 ΜΒ να τα χρησιμοποιήσεις όπως θες για 7 ημέρες

Για το υπόλοιπο σου θα ενημερωθείς μέσω SMS στο 80% και στο 100% της χρήσης

Σε περίπτωση που έχεις υπολειπόμενα ΜΒ από άλλα πακέτα, προτεραιότητα στην κατανάλωση έχουν τα ΜΒ της προσφοράς

Για να ενεργοποιηθεί η προσφορά, αρκεί να έχει γίνει μια ανανέωση χρόνου ομιλίας οποιασδήποτε αξίας από τις 2/11/16 και μετά

Η προσφορά ισχύει για συνδρομητές CU που έχουν ενεργοποιήσει τον αριθμό τους έως και 30/11/2016

H προσφορά δεν ισχύει για χρήση στο εξωτερικό

http://www.vodafonecu.gr/gr/upiresies-cu/ananeosi-hronou-omilias-1/2017-mb/

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει μία εβδομάδα δεν είναι και πολύ...... :(

Πέρυσι ήταν 2 εβδομάδες......

Το θετικό είναι ότι είναι δωρεάν!

Edited by vtag
Link to comment
Share on other sites

Για να ενεργοποιηθεί η προσφορά, αρκεί να έχει γίνει μια ανανέωση χρόνου ομιλίας οποιασδήποτε αξίας από τις 2/11/16 και μετά

Η προσφορά ισχύει για συνδρομητές CU που έχουν ενεργοποιήσει τον αριθμό τους έως και 30/11/2016

Εγώ που έχω να βάλω κάρτα από τις 1/9/2016 πήρα κανονικά την προσφορά.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που έχω να βάλω κάρτα από τις 1/9/2016 πήρα κανονικά την προσφορά.

Eσύ έχεις φοιτητικό και είναι σαν να έχεις ανανεώσει έτσι κι αλλιώς. Τα είχαμε πει ξανά αυτά πριν λίγες μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που έχω να βάλω κάρτα από τις 1/9/2016 πήρα κανονικά την προσφορά.

 

Φοιτητικό δεν σου είναι?

Link to comment
Share on other sites

Eσύ έχεις φοιτητικό και είναι σαν να έχεις ανανεώσει έτσι κι αλλιώς. Τα είχαμε πει ξανά αυτά πριν λίγες μέρες.

οφειλα να ενημερώσω ομως

Φοιτητικό δεν σου είναι?

 

Ναι φοιτητικό είναι..

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Το μεγαλύτερο πακέτο είναι αυτό που βλέπω με τα 1.1GB/6€; Κάνα μεγαλύτερο δεν υπάρχει ρε παιδιά;
Link to comment
Share on other sites

Όχι. +500 μπορείς να πάρεις αν έχεις ενεργοποιημένο το just surf bonus αλλά με ανανέωση 10€.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Όχι. +500 μπορείς να πάρεις αν έχεις ενεργοποιημένο το just surf bonus αλλά με ανανέωση 10€.

Καλά αυτό εννοείται, και όχι μόνο 500mb αλλά 1gb αφού πλέον ξαναεπεστρεψε το bonus των 500mb για 15 ημέρες!

Απλα θα ήταν καλό να υπήρχε κάνα μεγαλύτερο πακέτο πχ 5GB/5€ :)

Link to comment
Share on other sites

αλλά 1gb αφού πλέον ξαναεπεστρεψε το bonus των 500mb για 15 ημέρες!

 

τι εννοεις?

iphone 6s plus 64,xiaomi A1M1

teclast t10,Cube iWork10

COOLEME MB3,KII PRO

Link to comment
Share on other sites

Απλα θα ήταν καλό να υπήρχε κάνα μεγαλύτερο πακέτο πχ 5GB/5€ :)

Η Wind (μέσω Q) έδωσε για δεύτερη χρονιά το 8γιγα/8μηνες/8ευρω και η Cosmote(μέσω Frog) εδώ και 4 μήνες δίνει 4γιγα κάθε μήνα με 4,44ευρω. Η Vodafone;

Link to comment
Share on other sites

Η Wind (μέσω Q) έδωσε για δεύτερη χρονιά το 8γιγα/8μηνες/8ευρω και η Cosmote(μέσω Frog) εδώ και 4 μήνες δίνει 4γιγα κάθε μήνα με 4,44ευρω. Η Vodafone;

 

υπαρχει προς το παρον προσφορα στο vodafone international,διαβασε απο εδω και κατω

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6952116#post6952116

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

 

Εχω καρτοκινητο vodafone και στο 1252, επιλογη 3 μου λεει για επεκταση υπολοιπου 4ευρω η 6ευρω.

Δεν μου δινει παραπανω πληροφοριες ομως. Τι ακριβως ειναι αυτο; Αν επιλεξω τα 4 ευρω ποσο χρονο θα προσθεσω στο υπολοιπο; Μπορω να το κανω στην ληξη του χρονου η πρεπει να γινει οσο εχω υποιλοπο χρονου ομιλιας; Ξερει κανεις;

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

 

Εχω καρτοκινητο vodafone και στο 1252, επιλογη 3 μου λεει για επεκταση υπολοιπου 4ευρω η 6ευρω.

Δεν μου δινει παραπανω πληροφοριες ομως. Τι ακριβως ειναι αυτο; Αν επιλεξω τα 4 ευρω ποσο χρονο θα προσθεσω στο υπολοιπο; Μπορω να το κανω στην ληξη του χρονου η πρεπει να γινει οσο εχω υποιλοπο χρονου ομιλιας; Ξερει κανεις;

 

Ευχαριστω

 

http://www.vodafonecu.gr/gr/upiresies-cu/peri-monadon/epektasi-upoloipou/

 

Αν επιλεξεις τα 4 ευρω, θα προσθεσεις 4€ στο υπολοιπο σου.

Δεν επεκτείνει τη διάρκεια υπολοίπου κατά 3 μήνες.

Link to comment
Share on other sites

Παίρνεις 4€ ή 6€ επιπλέον χρόνο ομιλίας, τα οποία θα αφαιρεθούν από την επόμενη κάρτα που θα βάλεις.

 

Διευκρινίσεις :

  • Αν ξεμείνεις από μονάδες, κάνε επέκταση στο υπόλοιπό σου και το ποσό θα αφαιρεθεί από την επόμενη κάρτα που θα βάλεις. Για να μην ανησυχήσεις όταν βάλεις κάρτα και λείπουν μονάδες, μόλις αφαιρεθούν, θα ειδοποιηθείς με SMS.
  • Η χρέωση της υπηρεσίας είναι 0,60€ για επέκταση αξίας 4€ και 0,91€ για επέκταση αξίας 6€.
  • Για να χρησιμοποιήσεις την υπηρεσία, θα πρέπει να έχεις βάλει κάρτα τουλάχιστον μία φορά πριν από την τελευταία φορά που έκανες επέκταση υπολοίπου, αλλά και να μην έχεις αρνητικό υπόλοιπο στον λογαριασμό σου.
  • Επίσης, θα πρέπει να έχεις βάλει συνολικά 20€ στον λογαριασμό σου, τους τελευταίους τρεις μήνες.
  • Αν έχεις περισσότερα από 6€ στο λογαριασμό σου δεν μπορείς να χρησιμοποιήσεις την υπηρεσία επέκτασης υπολοίπου

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει προς το παρον προσφορα στο vodafone international,διαβασε απο εδω και κατω

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6952116#post6952116

 

το vodafone international είναι κάποιο ειδικό- πακέτο; από που μπορώ να το πάρω;

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να αλλάξεις ένα υπάρχον καρτοκινητό σε ότι θέλεις με κλήση στο 1266. Μπορείς να κάνεις μια αλλαγή το μήνα.
Link to comment
Share on other sites

έχε υπόψη πως αν κάνεις αλλαγή πακέτου με κλήση έχοντας ήδη άλλο καρτοκινητό vodafone, χάνεις υπόλοιπα σε χρόνο ομιλίας και δεδομένα, δεν είμαι σίγουρος για το χρηματικό υπόλοιπο. Βέβαια σε καταστήματα vodafone έχουν κάρτες sim κατευθείαν για vodafone international. Αν δεν έχουν, τότε παίρνεις μια sim cu και το αλλάζεις άμεσα σε international.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tip: Κάνε ανανέωση 10€ μέσω πιστωτικής / χρεωστικής / Paypal ή σε κατάστημα και πάρε επιπλέον 500ΜΒ για 15 μέρες!

 

Για CU 500MB για ενα μηνα δεν εχει;

Μονο αυτα για 15 μερες;

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Είναι διαφορετικό από το just surf bonus(αν αυτό εννοείς). Για παράδειγμα, αν έχεις ενεργοποιημένο το just surf και ανανεώσεις 10€ θα πάρεις 500ΜΒ για 15 ημέρες και 500 για 30.
Link to comment
Share on other sites

Είναι διαφορετικό από το just surf bonus(αν αυτό εννοείς). Για παράδειγμα, αν έχεις ενεργοποιημένο το just surf και ανανεώσεις 10€ θα πάρεις 500ΜΒ για 15 ημέρες και 500 για 30.

 

Ωραια,το ειχα απορια τοσο καιρο γιατι σκεφτομουν το CU αλλα θα μου βγαινε πιο ακριβα.Τελικα και με 10€ μπορω+τα περισσοτερα λεπτα και τα 1+1.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να αλλάξεις ένα υπάρχον καρτοκινητό σε ότι θέλεις με κλήση στο 1266. Μπορείς να κάνεις μια αλλαγή το μήνα.

 

έχε υπόψη πως αν κάνεις αλλαγή πακέτου με κλήση έχοντας ήδη άλλο καρτοκινητό vodafone, χάνεις υπόλοιπα σε χρόνο ομιλίας και δεδομένα, δεν είμαι σίγουρος για το χρηματικό υπόλοιπο. Βέβαια σε καταστήματα vodafone έχουν κάρτες sim κατευθείαν για vodafone international. Αν δεν έχουν, τότε παίρνεις μια sim cu και το αλλάζεις άμεσα σε international.

 

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

Link to comment
Share on other sites

επιβεβαιώνω και εγώ: Με μεταφορά στο International χάνεις όλο το χρηματικό υπόλοιπο.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...