Jump to content

Φθηνά αεροπορικά εισιτήρια


xpuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ακόμα 18€ μου το βγάζει...Εχω πει σε όλους τους γνωστούς και φίλους και δεν μπορεί κανείς...:(

Δεν πιστεύω να κοιτάς σκέτο το κουτάκι τι λέει.

Βάλε να πας και επιστροφή και δες το σύνολο.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 569
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν πιστεύω να κοιτάς σκέτο το κουτάκι τι λέει.

Βάλε να πας και επιστροφή και δες το σύνολο.

 

18€ με επιστροφή μου το βγάζει.

Link to comment
Share on other sites

Αυτή που λες οτι έκλεισε εννοείς τη SkyEurope;

 

ναι! 5 φορές πήγα βιέννη.... αλλά τώρα δεν μπορω.....τη λατρεύω! έχω και πολλούς φίλους

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

ναι! 5 φορές πήγα βιέννη.... αλλά τώρα δεν μπορω.....τη λατρεύω! έχω και πολλούς φίλους

 

Και γω ήθελα να πάω το Σεπτέμβρη, αλλά 250€ που ζήταγε η Austrian Airlines, δεν τα έδινα...

Link to comment
Share on other sites

Και γω ήθελα να πάω το Σεπτέμβρη, αλλά 250€ που ζήταγε η Austrian Airlines, δεν τα έδινα...

 

ναι πάνε οι εποχές με τη skyeurope που πετούσες με 24 ευρώ....:lol:

πρέπει να βρούμε και καμιά άλλη.... η ryanair πετάει σε μετρημένες πόλεις δηστυχώς και σε δευτερεύοντα αεροδρόμια.

 

 

edit:

έκλεισα εισιτήρια μέσω ryanair για Ιούνιο αλλά με τις κρυφές χρεώσεις τους και τα online check in x4 και τέτοια ξέρετε πόσο μου βγήκε? 74 ευρώ πάνε έλα το άτομο!!

αυτά τα κριφά κάνει η ryanair και σε κλέβει.... τέλος πάντων να βρώ ένα φτηνό ξενοδοχείο τώρα να καλύψω την απάτη!@ άκου εκεί 18 ευρώ..... δεν γράφουνε βαλίτσες +40 checkin+12 κ.λ.π....

 

 

edit2: έκλεισα στο B&B Alex II που είναι στο κέντρο, πολύ εύκολα προσβάσιμο από αεροδρόμιο, και το βασικότερο έχει λέει προσωπική τουαλέτα και ντουζιέρα.... έκλεισα το τελευταίο δωμάτιο που είχαν για τις μέρες που το ήθελα. Αλλά για να είναι τόσο φτηνό κάτι βρωμάει....δεν ξέρω... 35 ευρώ μόνο η βραδιά? για κέντρο? κουλό..... άθλιο θα είναι αλλά εμείς το θέλουμε μόνο για ύπνο, ντουζ και τουαλέτα.... δεν μας νοιάζει ούτε το πρωινό(που άθλιο θα είναι) ούτε περιττές ανέσεις τύπου σπα και τέτοια. το καλό είναι αν το μετανοιώσω είναι δωρεάν η ακύρωση....όλα τα άλλα που βρήκα όμως σε καλές τιμές, ή θα είχαν κοινόχρηστο μπάνιο, ή θα ήταν πιο έξω από το κέντρο.... μέσω booking.com κοίταξα

Edited by hackfree
technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Δεν βρίσκω τίποτα κρυφό στην RYANAIR.

Ταξίδεψα όπως ανέφερα και νωρίτερα για 1η φορά με αυτή την εταιρεία, μετά την Πρωτοχρονιά προς ΟΣΛΟ με 1 βαλίτσα για 2 άτομα.

Όλα πολλά ξεκάθαρα και για το checkin και για τις χρεώσεις.

Πώς γίνεται να κάνεις λάθος και μην ξέρεις τι σε χρεώνει όταν σου βγάζει αναλυτικά την κάθε χρέωση και σε ρωτάει και πόσες φορές πριν πληρώσεις??

Δεν γίνεται να χρεωθείς κάτι χωρίς να το ξέρεις. :O

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Δεν βρίσκω τίποτα κρυφό στην RYANAIR.

Ταξίδεψα όπως ανέφερα και νωρίτερα για 1η φορά με αυτή την εταιρεία, μετά την Πρωτοχρονιά προς ΟΣΛΟ με 1 βαλίτσα για 2 άτομα.

Όλα πολλά ξεκάθαρα και για το checkin και για τις χρεώσεις.

Πώς γίνεται να κάνεις λάθος και μην ξέρεις τι σε χρεώνει όταν σου βγάζει αναλυτικά την κάθε χρέωση και σε ρωτάει και πόσες φορές πριν πληρώσεις??

Δεν γίνεται να χρεωθείς κάτι χωρίς να το ξέρεις. :O

 

αυτα εχουν οι low cost εταιρειες..

 

παντως δεν ειναι κλεψια, αφου σου δειχνει ολες τις χρεωσεις πριν πληρωσεις..

 

επισης προσοχη να εχεις εκτυπωμενες τις καρτες επιβιβασης γιατι αλλιως θα σκασεις ενα 40αρι..

Link to comment
Share on other sites

Στην ryanair πληρώνεις βαλίτσα είτε την δώσεις στο check in είτε την πάρεις πάνω;

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Στην ryanair πληρώνεις βαλίτσα είτε την δώσεις στο check in είτε την πάρεις πάνω;

 

αν θυμαμαι καλα..

 

καθε επιβατης δικαιουται (δωρεαν δηλαδη) χειραποσκευη στο αεροπλανο με αυστηρους περιορισμους στις διαστασεις..

αν θες μεγαλυτερη αποσκευη-βαλιτσα αναγκαστικα πληρωνεις το αντιστοιχο ποσο μεσα απο τη σχετικη επιλογη κατα τη διαδικασια εκδοσης του εισητηριου..

 

διαβασε προσεκτικα εδω για να μη βρεθεις προ εκπληξεως..

http://www.ryanair.com/en/terms-and-conditions#article8

Link to comment
Share on other sites

απο τις διαστασεις που δινει ,καταλαβαινω πως περιγραφει οποιαδηποτε weekend luggage,wheeled ή οχι...Τετοιο μεγεθος εχουν.....Απο ο,τι ειδα δεν εχει Αθηνα :( η ryanair....
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω να κάνω μια ερώτηση. Έχει κανείς σας ακουστά αυτο το σαιτ: http://www.edreams.com/ ?

Ψάχνουμε με την παρέα μου να κλείσουμε εισητήρια για Μόνοχο τέλη Σεπτεμβρίου (oktoberfest) και η καλύτερη τιμή που μπορέσαμε να βρούμε είναι σε αυτό το σάιτ (150€) και είναι να τα κλείσουμε την παρασκευή. Έχει κανείς αποψη σχετικά με αυτό αν είναι αξιόπιστο κτλ? :)

Link to comment
Share on other sites

Είναι παλιό γνωστό Site . Μπορείς ννα το εμπιστευτείς

Αλλά αν περιμένεις μέχρι την Παρασκευή , δεν είναι καθόλου σίγουρο ότι θα ισχύουν οι προσφορές, μια που αφορούν πάντα περιορισμένες θέσεις

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω να κάνω μια ερώτηση. Έχει κανείς σας ακουστά αυτο το σαιτ: http://www.edreams.com/ ?

Ψάχνουμε με την παρέα μου να κλείσουμε εισητήρια για Μόνοχο τέλη Σεπτεμβρίου (oktoberfest) και η καλύτερη τιμή που μπορέσαμε να βρούμε είναι σε αυτό το σάιτ (150€) και είναι να τα κλείσουμε την παρασκευή. Έχει κανείς αποψη σχετικά με αυτό αν είναι αξιόπιστο κτλ? :)

 

στεφανε για ποιες ημερομηνιες ακριβως θελεις..?

 

και με ποια αεροπορικη εταιρεια βρηκες αυτη την τιμη?

Link to comment
Share on other sites

Είναι παλιό γνωστό Site . Μπορείς ννα το εμπιστευτείς

Αλλά αν περιμένεις μέχρι την Παρασκευή , δεν είναι καθόλου σίγουρο ότι θα ισχύουν οι προσφορές, μια που αφορούν πάντα περιορισμένες θέσεις

Χμ άρα να το βιαστούμε ε? Ευχαριστώ για την πληροφορία..:)

 

στεφανε για ποιες ημερομηνιες ακριβως θελεις..?

 

και με ποια αεροπορικη εταιρεια βρηκες αυτη την τιμη?

 

Οι ημερομηνίες Δημήτρη που μπορούμε να φύγουμε είναι απο τις 25 Σεπτεμβρίου (μετά το τέλος της εξεταστικής περίπου) και μετά για 6 μέρες.

 

Τα εισητήρια που έχω βρει είναι για 29/9 Θεσσαλονίκη-Μόναχο απ' ευθείας με Aegean και επιστροφή 4/10 με Air Berlin πάλι απ'ευθείας.

Link to comment
Share on other sites

Το φθηνότερο που βρίσκω για αυτές τις ημερομηνίες είναι με 162,65€ με Aegean και επιστροφή με Air Berlin.

 

Ακυρο, το βρήκα και με 148€

Edited by soublaki-3
Link to comment
Share on other sites

 

 

Οι ημερομηνίες Δημήτρη που μπορούμε να φύγουμε είναι απο τις 25 Σεπτεμβρίου (μετά το τέλος της εξεταστικής περίπου) και μετά για 6 μέρες.

 

Τα εισητήρια που έχω βρει είναι για 29/9 Θεσσαλονίκη-Μόναχο απ' ευθείας με Aegean και επιστροφή 4/10 με Air Berlin πάλι απ'ευθείας.

 

κοιτα οι τιμες μια χαρα ειναι...

δε γνωριζω τι παιζει απο θεμα αξιοπιστιας του site που ανεφερες..

 

και με μετρο οι μπυρες... :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ΠΟΥ να ψαξω για φθηνα εισητηρισ για Ευρωπη, για μετα το γαμο για καμια εβδομαδα;Λεω απο 26Αυγουστου εως 10 Σεμπτεμβρη.Εχω στο μυαλο μου Πραγα και Μαδριτη αλλα δεχομαι και αλλου προτασεις.Προτιμω Ευρωπη.Θα πεταξω απο Θεσσαλονικη και θελω να φτασω την ιδια μερα και οχι με διανυκτευρεση πουθενα αλλου

 

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Μιας και δεν έχεις αποφασίσει ούτε για το πού, ούτε για το πότε, μπες στο skyscanner.net και γράψε από Θεσσαλονίκη (ή από Αθήνα, ή από Σόφια) to everywhere. ;)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω την εντυπωση οτι για το εσωτερικο οι εκπτωση οσο νωρις και να κλεισεις τα αεροπορικα δεν ειναι μεγαλη! Ελπιζω στο εξωτερικο να ειναι καλυτερα τα πραγματα!...θα σας πω εμπειριες και για τα 2 γιατι θα τα χρησιμοποιησω μεσα στο καλοκαιρι.
Link to comment
Share on other sites

Η έκπτωση είναι πολύ μεγάλη , όποτε βγάλουν προσφορά, και εφόσον κλείσεις σε συγκεκριμένο διάστημα.

Εγώ έκλεισα Αθήνα -Χίο - Αθήνα 22/07-25/07 μόνο 84 ευρώ πήγαινε έλα με Aegean στην προηγούμενη προσφορά Άσε που είναι αργία στην Χίο ( της Αγίας Μαρκέλλας 22/07 ) .

Τώρα που δεν έχει προσφορές δεν βρίσκεις τέτια τιμή .

Να γραφτείς στο Newsletter της Ο.Α και της Aegean για αν μαθαίνεις πότε βγαίνουν προσφορές.

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι για πτήση Ηράκλειο - Άμστερνταμ το 1ο Σαβ/κο του Ιουνίου (αναχ-3/6 - επιστρ-6/6). Σε ποιά μηχανή προτείνετε να ψάξω;

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

Βρίσκω απευθείας οικονομικά με transavia. Έχετε εμπειρία από την εταιρία αυτή;

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...