Jump to content

Αστυνομικές και Στρατιωτικές Σχολές


Cloud
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η πρόβλεψή σας για το 10% στην Αστυνομία είναι ότι θα ανέβει ή θα πέσει?Ήταν 15500 πρόπερσι και πέρσι έπεσε στα 13800.Πάντως το κακό φέτος είναι οτι παίρνουν λιγότερους από πέρσι.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ τα σταμάτησα τα αθλήματα μετά απο 2 μήνες που κανα, θα αρχίσω παλι Ιουνιο με το που τελειωνουν οι πανελλήνιες

LAZIO IRRIDUCIBILI CURVA NORD

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Θα ανεβει σιγουρα..Τωρα το ποσο δεν ξερω..Αλλα δεν προκειτε να ειναι κατω απο 14.500.

 

ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΝΤΑΡ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 14.500!ΑΝ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΣΕ ΚΕΡΑΣΩ!!:p

ΤΕΦΑΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Καλα.. μη το λες αυτο φιλε.Σου εξηγω.Μπορει να ειναι και 15.500 το 10% μπορει ομως και λιγοτερο πχ γυρω στο 14.500.Το 10% ειναι απροβλεπτο..Σου εξηγω απλα φετος τι εγινε...Ειχε 13.800.Εγω ξερω παιδι στην σχολη μου με 13.900.Λες αυτος να περιμενε πως θα περασει οταν η βαση ηταν 15500 ?
Link to comment
Share on other sites

Καλα.. μη το λες αυτο φιλε.Σου εξηγω.Μπορει να ειναι και 15.500 το 10% μπορει ομως και λιγοτερο πχ γυρω στο 14.500.Το 10% ειναι απροβλεπτο..Σου εξηγω απλα φετος τι εγινε...Ειχε 13.800.Εγω ξερω παιδι στην σχολη μου με 13.900.Λες αυτος να περιμενε πως θα περασει οταν η βαση ηταν 15500 ?

 

ΞΕΡΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΛΕΩ!ΑΝ ΕΙΧΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΕ ΤΝ ΠΡΩΤΗ ΕΛ.ΑΣ ΤΩΡΑ Θ ΘΑ ΕΙΧΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Τ ΣΧΟΛΗ ΚΑΙ Θ ΗΜΟΥΝ ΗΔΗ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΕΞΩ!!ΠΑΡΟΛΟ ΑΥΤΑ ΠΟΤΕ ΔΝ ΞΕΡΕΙΣ ΟΠΟΤΕ ΑΣ ΜΝ ΠΡΟΤΡΕΧΩ!

ΤΕΦΑΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Paides to 10% tha anevei sta sigoura.Pistevo oti logo ton 125 atomon p pernei i geniki seira tou 10% i vasi tha kimanthei pano apo tis 14500 moria.Alla sigoura kato apo ta 15500.Twra to mono p exete na kanete einai na proetoimasteite gia ta athlimata.

 

Wesker p pas praktiki??

 

Ego paw Santorini.........:cool::cool::cool:

 

Sti komotini den egine dekto to aitima gia na forame mperedes se esas ekei sto Didimoteixo forate i oxi?

Link to comment
Share on other sites

ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ SITE ΤΗΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΕΛΕΙΠΟΙ ΕΓΓΡΑΦΑ?

 

αν δεν είναι το όνομα σου σε αυτή τη κατάσταση http://www.sse.gr/SSE/links/greek/%CA%C1%D4%C1%D3%D4%C1%D3%C7%20%D5%D0%CF%D8%C7%D6%C9%D9%CD%20%D3%D3%C5%20%CC%C5%20%C5%CB%CB%C9%D0%C7%20%C4%C9%CA%C1%C9%CF%CB%CF%C3%C7%D4%C9%CA%C1_08.pdf

τότε δεν έχεις ελλιπή έγγραφα...

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Τι χρειαζεται καποιος για να μπει στα EKAM ή σε καποια αλλη ομαδα των ειδικων δυναμεων αστυνομιας?
Μέγιστη επιτρεπόμενη εικόνα 420Χ150 και 16Κ.
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου,δεν ειναι σιγουρο γιατι απο οτι φαινεται θα ανεβουν πολυ οι βασεις για αστυφυλακων,αλλα ποτε δεν ξερεις...οποτε κανε προπονηση για τα αθληματα κ ηλπιζε!!!καλη επιτυχα μας.....
Link to comment
Share on other sites

Οριστε κ η προκύρηξη..!!!

 

HERE!!!

Υ.Γ. 1266 ατομα θα παρουν απο Γ'Λυκειου!! προβλέπω αυξηση βασεων ΓΜΤ!!!

Μέγιστη επιτρεπόμενη εικόνα 420Χ150 και 16Κ.
Link to comment
Share on other sites

Οριστε κ η προκύρηξη..!!!

 

HERE!!!

Υ.Γ. 1266 ατομα θα παρουν απο Γ'Λυκειου!! προβλέπω αυξηση βασεων ΓΜΤ!!!

 

Eχει παει κανεις να κανει την αιτηση?

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια,καποιος που ξερει μπορει να πει καποια μεθοδο για αυξηση της αντοχης??αυτο το 1000αρι με τιρανναει!!αν και εχω ακουσει οτι περανε τους περισσοτερουν ακομη κ αν εχουν ξεπερασει τα 4.20.εχει τυχει λενε να περασουν κ ατομα που το καναν σε 5 λεπα!!!ξερει κανεις αν οντως αληθευουν αυτα?????
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια,καποιος που ξερει μπορει να πει καποια μεθοδο για αυξηση της αντοχης??αυτο το 1000αρι με τιρανναει!!αν και εχω ακουσει οτι περανε τους περισσοτερουν ακομη κ αν εχουν ξεπερασει τα 4.20.εχει τυχει λενε να περασουν κ ατομα που το καναν σε 5 λεπα!!!ξερει κανεις αν οντως αληθευουν αυτα?????

Τα κορίτσια τα κόβουν αμέσως, τώρα για τα αγόρια υπάρχει μια σχετική ανοχή.. Ελάχιστη όμως..

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...