Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

FREAK το θέμα είναι ότι το να μην απαντάς σε κλήσεις και μηνύματα δεν είναι τρόπος αντιμετώπισης,ο άλλος ανησυχεί μήπως σου συνέβη τίποτα,τόσα γίνονται κάθε μέρα.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

soublaki-3 το δικαίωμα αυτό το είχες και ας μην σου το έδινε αυτή.Ανθρώπινο είναι.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παρεπιπτόντως, μια φίλη μου της έδωσε περιθώριο 4 μέρες για να πάρει τηλέφωνο...

εγω ποσο σοιυ ειχα πει να περιμενεις??απο σαββατο ως τεταρτη??:ninja:

FREAK το θέμα είναι ότι το να μην απαντάς σε κλήσεις και μηνύματα δεν είναι τρόπος αντιμετώπισης,ο άλλος ανησυχεί μήπως σου συνέβη τίποτα,τόσα γίνονται κάθε μέρα.
σιγουρα δεν ειναι σωστος τροπος αντιμετωπισης.

αλλα η συγκεκριμενη κοπελα απαντησε μια φορα σε κληση και ειπε πως "ειναι πνιγμενη"

αρα ηταν καλα,απλα δεν ειχε ανεση για εξοδο...

και οταν δεν εχεις ανεση για εξοδο ΑΛΛΑ ενδιαφερεσαι,στελνεις κανα σμς..απαντας σε κλησεις ...κτλ κτλ.

δεν εξαφανιζεσαι.γιατι οταν το κανεις αυτο-να εξαφανιστεις- σημαινει πως δε γουσταρεις

υγ. Το νικ μου ειναι freak_of_nature. Mη μου το κουτσουρευεις.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

A ok αφού απάντησε έστω και μια φορά,ε τότε εντάξει.

Εγώ νόμιζα ότι καθόλου δεν το σήκωσε.

 

Την επόμενη φορά θα γράφω ολόκληρο το Nickname :)

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον

θα πω μια ιστορια,

ειμαι απο θεσσαλονικη,ενα βραδυ πριν μια εβδομαδα περιπου εκανα chat σε ενα site τελειως τυχαια.Λεγοντας τυχαια σημαινει οτι δεν ειμαι συχνως χρηστης και μπαινω πολυ σπανια.

Δυστηχως εκει εγινε το μοιραιο.

Δηλαδη γνωρισα μια κοπελα 36 ετων απο αθηνα (εγω ειμαι 34),στην συζητηση που ειχαμε μου λεει "αυριο ερχομαι θσσαλονικη","να βρεθουμε τις λεω" οπου και εγινε.

Περιμενα κατι αλλο,αλλα οταν την ειδα θολωσα,εχασα την μπαλα,και δεν επρεπενα γινει αυτο.

απο τοτε μιλαμε καθε μερα,στο τηλεφωνο ,εχτες την πειρα τηλεφωνο το σηκωσε και μου ειπε θα σε παρω εγω,αλλαακομα δεν το εκανε και κοντευω να τρελαθω δεν ξερω τι να κανω το μομο που ξερω οταν σκεφτομαι ειναι πως

δεν επρεπε,δεν επρεπε γιατι ειμαι παντρεμενος με ενα μωρο,αλλα το μυαλο μου εχει κολησει,και το κεφαλι μου παει να σπασει ,περιμενω τηλεφωνο και εχω ατονησει.Την πατησα σαν μωρο παιδι κατι που δεν επρεπε να παθω.

sadite
Link to comment
Share on other sites

easy come easy go..

δεν λεω οχι σε κεραυνοβολο ερωτα αλλα εσυ εχεις και ευθυνες...το σκεφτηκες καλα?

νομιζω πως το γεγονος πως δεν σε παιρνει τηλεφωνο ειναι για το καλο ΟΛΩΝ

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

οσο και να με ποναει αυτο συμπατριωτισσα ξερω οτι εχεις δικαιο ,και ειναι ετσι ακριβως.

Αλλα αυτα τα παιχνιδια τα εγγεφαλικα ειναι κατι που τα χρειαζεσαι,ισως για να μπορεις να συνεχισεις......

sadite
Link to comment
Share on other sites

σε ποια παιχνιδια αναφερεσαι??

ξερεις,δε χρειαζεται να σε εξιταρει ενας νεος ερωτας απλα για να συνεχισεις με τον "παλιο"

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

το νεο παιχνιδι ναι...αλλα το παλιο??

αποψεις ειναι αυτες φυσικα,δε προσπαθω να σοθ κουνησω το δαχτυλο λεγοντας σου πως κανεις κατι κακο,ανηθικο ή λαθος..

απλα θεωρω πως απαξ και δημιουργησεις οικογενεια, περιοριζεις τα εξω-οικογενειακα παιχνιδακια.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

easy come easy go..

δεν λεω οχι σε κεραυνοβολο ερωτα αλλα εσυ εχεις και ευθυνες...το σκεφτηκες καλα?

νομιζω πως το γεγονος πως δεν σε παιρνει τηλεφωνο ειναι για το καλο ΟΛΩΝ

 

συμφωνω οταν τον ξαναπαρει ομως τοτε ειναι που αρχιζουν τα "προβληματα"

 

οσο και να με ποναει αυτο συμπατριωτισσα ξερω οτι εχεις δικαιο ,και ειναι ετσι ακριβως.

Αλλα αυτα τα παιχνιδια τα εγγεφαλικα ειναι κατι που τα χρειαζεσαι,ισως για να μπορεις να συνεχισεις......

 

φιλε συμφορουμιτη η γνωμη μου ειναι πως αυτο που εσυ χρειαζεσαι ειναι να κοιταξεις τι δεν παει καλα στην σχεση σου την νομιμη οχι την παρανομη ε!!!

Link to comment
Share on other sites

Φιλε sadite προσεξε! Καλυτερα να ανανεωσεις τη σχεση με τη γυναικα σου παρα να κυνηγησες την αλλη! Αν στο εκανε αυτο η γυναικα σου πως θα ενιωθες ? Θα σου αρεσε ?Ολα στο μυαλο ειναι. Αν θες την ξεχνας την καινουρια, αν θες οχι με οτι συνεπαγεται αυτο! Δεν εισαι και μικρος...
Hello !
Link to comment
Share on other sites

συμφωνω οταν τον ξαναπαρει ομως τοτε ειναι που αρχιζουν τα "προβληματα"

 

 

 

φιλε συμφορουμιτη η γνωμη μου ειναι πως αυτο που εσυ χρειαζεσαι ειναι να κοιταξεις τι δεν παει καλα στην σχεση σου την νομιμη οχι την παρανομη ε!!!

 

Οταν ξαναπαρει τοτε η καμπανα χτυπα για τον συνφορουμιτη.

πρεπει να σκεφτει τι πραγματικα θελει,να καταλαβει τι ακριβως συμβαινει κτλ κτλ

για να τον βοηθησουμε και λιγο να του υπενθυμισουμε πως η κοπελια που του φουντωσε το ενδιαφερον ειναι απο αθηνα...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Πάνω από όλα η οικογένεια.

Προσπάθησε να φτιάξεις την σχέση σου με την γυναίκα σου και άστην την Αθηναία.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Φίλε σταμάτα το όσο πιο γρήγορα γίνεται γιατί κανείς δεν θα βγει κερδισμένος. Άνθρωπος με οικογένεια και εφόσον αποφάσισες να κάνεις κάτι τέτοιο πρέπει να αναλάβεις τις ευθύνες του. Και άλλοι ερωτεύτηκαν αλλά τώρα με οικογένεια δεν πάει. Κρίμα είναι ρε φίλε! ;)
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Πάνω από όλα η οικογένεια.

Προσπάθησε να φτιάξεις την σχέση σου με την γυναίκα σου και άστην την Αθηναία.

 

φιλε συμφορουμιτη η γνωμη μου ειναι πως αυτο που εσυ χρειαζεσαι ειναι να κοιταξεις τι δεν παει καλα στην σχεση σου την νομιμη οχι την παρανομη ε!!!

 

Συμφωνώ και τους 2 παραπάνω..Όταν είσαι σε μια σχέση και αρχίζεις να ψάχνεις κάτι άλλο που να σε εξιτάρει ή να σε τρελάνει ή δεν ξέρω εγώ τι τότε η σχέση στην οποία είσαι μάλλον κάπου μπάζει νερά..

 

Και τα πράγματα γίνονται ακόμα χειρότερα όταν είσαι παντρεμένος γιατί θεωρητικά πια για να φτάσεις να παντρευτείς σημαίνει πως το άλλο πρόσωπο είναι αυτό με το οποίο επιλέγεις να περάσεις την υπόλοιπη ζωή σου και δόξα το Θεό πια δεν στο φόρτωσαν όπως παλιότερα --βλέπε συνοικέσια και έτοιμοι γαμπροί και νύφες--και το όλο πράγμα χειροτερεύει ακόμα περισσότερο όταν στην μέση βρίσκεται ένα παιδί που δεν φταίει σε κάτι.

 

Γνώμη μου είναι να προσπαθήσεις να διορθώσεις ότι δεν σου αρέσει στον γάμο σου ξεκινώντας από σένα. Και ευχήσου να μην καταλάβει κάτι η γυναίκα σου γιατί τότε πραγματικά :X:X

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον

θα πω μια ιστορια,

ειμαι απο θεσσαλονικη,ενα βραδυ πριν μια εβδομαδα περιπου εκανα chat σε ενα site τελειως τυχαια.Λεγοντας τυχαια σημαινει οτι δεν ειμαι συχνως χρηστης και μπαινω πολυ σπανια.

Δυστηχως εκει εγινε το μοιραιο.

Δηλαδη γνωρισα μια κοπελα 36 ετων απο αθηνα (εγω ειμαι 34),στην συζητηση που ειχαμε μου λεει "αυριο ερχομαι θσσαλονικη","να βρεθουμε τις λεω" οπου και εγινε.

Περιμενα κατι αλλο,αλλα οταν την ειδα θολωσα,εχασα την μπαλα,και δεν επρεπενα γινει αυτο.

απο τοτε μιλαμε καθε μερα,στο τηλεφωνο ,εχτες την πειρα τηλεφωνο το σηκωσε και μου ειπε θα σε παρω εγω,αλλαακομα δεν το εκανε και κοντευω να τρελαθω δεν ξερω τι να κανω το μομο που ξερω οταν σκεφτομαι ειναι πως

δεν επρεπε,δεν επρεπε γιατι ειμαι παντρεμενος με ενα μωρο,αλλα το μυαλο μου εχει κολησει,και το κεφαλι μου παει να σπασει ,περιμενω τηλεφωνο και εχω ατονησει.Την πατησα σαν μωρο παιδι κατι που δεν επρεπε να παθω.

αυτο το εντελως τυχαια εμενα γιατι δεν μου καθεται και τοσο καλα???????????:confused:

Link to comment
Share on other sites

τελικα μου εστειλε μηνυμα εχθες και σημερα μιλησαμε δυο φορες....

Φίλε, σταμάτα το. Έχεις μια γυναίκα και ένα παιδί. Ελπίζω αυτό να είναι έρωτας και να μην είναι ένας απλός ενθουσιασμός.

αυτο το εντελως τυχαια εμενα γιατι δεν μου καθεται και τοσο καλα???????????:confused:

Η τύχη του πρωτάρη...!!:p

Link to comment
Share on other sites

αυτο το εντελως τυχαια εμενα γιατι δεν μου καθεται και τοσο καλα???????????:confused:

εμενα δε μου κανει εντυπωση..πολυς κοσμος κανει τσατ μια στο τοσο...

αυτο που θα επρεπε να μας κανει εντυπωση ειναι πως ενας αγνωστος μιλαει σε ενα τσατρουμ με μια επισης αγνωστη για πρωτη φορα.

και με μια συνομιλια λιγων λεπτων(?), αντε ωρων, κλεινουν και ραντεβου.

οποτε οδηγουμαστε στα εξης συμπερασματα

-αν ειναι και οι 2 ελευθεροι σχεσης ,οκ ,ψαχνονται και κανουν οτι θελουν

- αν ειναι μονο ο ενας φρι,τοτε αυτος ψαχνεται. ο αλλος ομως??

 

 

πιστευω πως η κοπελα(που δεν γνωριζουμε αν ξερει για τον γαμο και το παιδι) δεν κανει κατι κακο.

ο συνφορουμιτης ομως?μηπως η κοπελα δεν ειναι η αιτια αλλα μια καλη ευκαιρια??που αν δε βρισκοταν σε εκεινο το τσατ ρουμ θα βρισκοταν καπου αλλου?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να ψάξει να βρει τί φταίει και περνάει κρίση ο γάμος του,δεν διαλύεις έτσι απλά μια οικογένεια,γιατί κακά τα ψέματα αυτή που βρέθηκε τώρα δεν ήρθε για καλό.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

μπορει να μην ειναι και τιποτα..

λενε πως οταν εισαι σε σχεση και δεις καποιον αλλο ερωτικα, αν το εξομολογηθεις στον συντροφο σου, φευγει και ο "ερωτας" προς το 3ο προσωπο.

και αυτο γιατι υπαρχειτο "μυστικο","απαγορευμενο" το οποιο μολις αποκαλυφθει στον τριτο της παρεας, παυει να υφισταται..

ποιος ξερει...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

μπορει να μην ειναι και τιποτα..

λενε πως οταν εισαι σε σχεση και δεις καποιον αλλο ερωτικα, αν το εξομολογηθεις στον συντροφο σου, φευγει και ο "ερωτας" προς το 3ο προσωπο.

και αυτο γιατι υπαρχειτο "μυστικο","απαγορευμενο" το οποιο μολις αποκαλυφθει στον τριτο της παρεας, παυει να υφισταται..

ποιος ξερει...

 

Άντε και το λες...Ποιος σου λέει ότι ο σύντροφός σου δεν θα τα πάρει στο κρανίο και δεν θα σε αποχαιρετήσει μια για πάντα?!?Και στην περίπτωση που συζητάμε δεν θέλω να φανταστώ την γυναίκα του να παίρνει το παιδί τους και να τον αφήνει σύξυλο..

 

Και εδώ κολλάει το

 

"Λατρεμένο το απαγορευμένο λες

Αγκαλιά μου μέσα στα φιλιά μου κλαις

Δε σ 'αφήνω δε σε δίνω πια και

Δεν είναι η αγάπη έγκλημα...έγκλημα..."

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...