Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αν ντρεπόντουσαν θα κάνανε αυτά που κάνουν; ;)

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Welcome to Earth.:p ;)

Ελπιζω να το ξεπερνας ηδη το σκηνικο, ειδικα αφου αυτος καιγοταν αρχικα(μετα κολλησες κι εσυ βεβαια φανταζομαι) και να βρεις ενα ωραιο πιπινι να περασεις τον δυσκολο χειμωνα που ερχεται. :happy:

 

:lol::lol::lol:

γιατι δυσκολος?? λογω κρισης?? :ρ

 

καθε εμποδιο σε καλο κοριτσια,ξανατονιζω!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Οχι λογω κρισης ρε, για χορηγο τον θελουμε τον αντρα?(Οκ μερικες γι'αυτο τον θελουν:rolleyes:)

Λογω κρυου :O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σταματησα να κοροιδευω τις γυναικες που παιρνουν την μιση θεσσαλονικη οταν γνωρισα εκεινες που δεν παιρνονταν με τιποτα και οταν το εκαναν γελουσε ολη η πολη.Και που κοιμουνται με ολους τι εγινε?Μιλαμε για ice age αντιληψεις...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Άμα θέλει κάποιος ή κάποια να κοιμηθεί με όλη την πόλη θα το κάνει κι ας είναι απο εμφάνιση όπως θέλετε. Και σεμνό παιδί να είναι, το ίδιο.... Βρε ας κάνουν ότι θέλουν, συνέιδηση των πράξεών τους να έχουν. Μην πουν μετά τι πήγα κι έκανα, δεν έπρεπε να γίενι αυτό κτλ. Πολλοί άντρες λένε ότι αυτά είναι ξεπερασμένες απόψεις, αλλά άμα έχουν γυναίκα (αδερφή τους ή κοπέλα τους) τότε αλλάζουν τα πράγματα (ίσως)...

 

 

ΥΓ: Μην παρεξηγηθώ από κανέναν καλοπροαίρετα μίλησα.

Hello !
Link to comment
Share on other sites

Σταματησα να κοροιδευω τις γυναικες που παιρνουν την μιση θεσσαλονικη οταν γνωρισα εκεινες που δεν παιρνονταν με τιποτα και οταν το εκαναν γελουσε ολη η πολη.Και που κοιμουνται με ολους τι εγινε?Μιλαμε για ice age αντιληψεις...

Δεν είναι " ice age" αντιλήψεις και ούτε είπαμε να φτάσουμε στο άλλο άκρο.Αλλά γυναίκες "εύκολες" που δεν θυμούνται με πόσους έχουν παει δεν τις έχω σε εκτίμηση.Και πολλοί αλλοι επίσης.Δεν είναι συντηρητισμος αυτό,ειναι θέμα αξιών και αρχων που έχει ο καθένας στη ζωή του.

Link to comment
Share on other sites

Εγω ομολογω οτι τις κραζω καμια φορα αλλα αν το καλοσκεφτεις δεν κανουν κατι ανηθικο. Απο την στιγμη που δεν πληγωνουν κανεναν και δεν φερονται ατιμα, κανουν κατι που τους αρεσει παρα πολυ,σεξ, οκ, που ειναι το κακο σ'αυτο? Ειδικα οταν το αντιστοιχο σε αρσενικο, θεωρειται μανγκας.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

sofi, τα ίδια λέει και μια γνωστή μου, που πάει με τον έναν και τον άλλον. Αλλά να στο θέσω αλλιώς, αν μετά από μερικά χρόνια μαθαινα για το ιστορικό της, ε δεν νομίζω να μου καλοφαινότανε...
Link to comment
Share on other sites

κοιτα,θεωρώ άδικο εναν αντρα που εχει παει με πολλές να τονν λενε γ..... και μια γυναίκα π.......

δεν πάει έτσι...πήγε με πολλούς; ΜΑΓΚΙΑ ΤΗΣ,ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ,και δε αφορά ούτε τον νυν,ούτε τον επόμενο..όπως φυσικά δεν αφορά κ εκείνη η προσωπική του ζωή πριν απο αυτήν...

 

δε τη καταλαβαίνω αυτή τη λογική..ποτέ δεν έδωσα αναφορά για αυτό σε κανέναν,αλλά ποτέ δε πήρα και απο κανέναν

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

virginia285 μήπως σκέφτηκες ότι υπάρχουν λανθασμένα πρότυπα μαγκιάς ?Μαγκιά δεν είναι να πηγαίνει ο άντρας ή γυναίκα με πολλές και πολλούς αντίστοιχα,μαγκιά είναι να κάνει σωστές επιλογές και μετρημένες.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

αυτό είναι επιλογές ζωής..ειτε ειναι 50 οι πρώην,ειτε ειναι 2 δε νομίζω οτι αφορά τον άλλον..οταν ερωτευεσαι κάποιον

ερωτευεσαι ΟΣΑ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ,και όσα ειναι..δεν ερωτευεσαι με βαση το χθες του ;)

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

..δεν ερωτευεσαι με βαση το χθες του ;)

 

γιατί όχι; Το παρελθόν καθορίζει αυτό που είμαστε τώρα. Όλες οι εμπειρίες, τα λάθη, κτλπ κτλπ φτιάχνουν έναν άνθρωπο

Link to comment
Share on other sites

virginia285 μήπως σκέφτηκες ότι υπάρχουν λανθασμένα πρότυπα μαγκιάς ?Μαγκιά δεν είναι να πηγαίνει ο άντρας ή γυναίκα με πολλές και πολλούς αντίστοιχα,μαγκιά είναι να κάνει σωστές επιλογές και μετρημένες.

 

αυτό είναι επιλογές ζωής..ειτε ειναι 50 οι πρώην,ειτε ειναι 2 δε νομίζω οτι αφορά τον άλλον..οταν ερωτευεσαι κάποιον

ερωτευεσαι ΟΣΑ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ,και όσα ειναι..δεν ερωτευεσαι με βαση το χθες του ;)

 

αλλο το "δινω αναφορα στον συνροφο μου για το πριν" και αλλο το "εχω προτυπο μαγκιας"

ουδεμια σχεση το ενα με το αλλο

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

απλά σχολίασα προηγούμενο πόστ..δεν εξέφρασα τη γνώμη μου περι "μαγκιάς" ;)

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Όταν κάποιος συνηθίσει σε μία τέτοιου είδους ερωτική και προσωπική ζωή είτε άντρας είτε είναι γύναικα, δε νομίζω ότι αλλάζει πολύ εύκολα και πάει στο στάδιο της μονογαμίας και της σχέσης... Μαγκία είναι να ξέρεις τι λες και να μην κοροιδεύεις τον άλλον στα προσωπικά σου, είτε είχες 50 πρώην είτε 1.
Hello !
Link to comment
Share on other sites

ετσι..να ξέρει απο την πρώτη στιγμή τι θες,και τι αντέχεις ;)

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

virginia285 μήπως σκέφτηκες ότι υπάρχουν λανθασμένα πρότυπα μαγκιάς ?Μαγκιά δεν είναι να πηγαίνει ο άντρας ή γυναίκα με πολλές και πολλούς αντίστοιχα,μαγκιά είναι να κάνει σωστές επιλογές και μετρημένες.

συμφωνω απολυτα και απαντω οτι δυστυχως αυτα τα λανθασμενα προτυπα μαγκιας ειναι που μας επηρεαζουν λίγο ή πολύ όλους μας.Το θεμα ειναι να ξέρουμε τι θέλουμε και να μην κοροιδεύουμε.

pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

sofi, τα ίδια λέει και μια γνωστή μου, που πάει με τον έναν και τον άλλον. Αλλά να στο θέσω αλλιώς, αν μετά από μερικά χρόνια μαθαινα για το ιστορικό της, ε δεν νομίζω να μου καλοφαινότανε...

 

Σε κανέναν δεν καλοφαίνεται..Εδώ που μένω υπάρχει ένα τέτοιο άτομο που έχει πάει με τον καθένα και έχει διαλύσει ουκ ολίγες σχέσεις άλλων ατόμων καθώς και πάμπολλες δικές της..Κάθε φορά που μαθαίνεται ότι είναι με κάποιον βάζουνε στοιχήματα πόσο θα κρατήσει ή πως θα τον σουτάρει..:X

 

virginia285 μήπως σκέφτηκες ότι υπάρχουν λανθασμένα πρότυπα μαγκιάς ?Μαγκιά δεν είναι να πηγαίνει ο άντρας ή γυναίκα με πολλές και πολλούς αντίστοιχα,μαγκιά είναι να κάνει σωστές επιλογές και μετρημένες.

 

Μαγκιά είναι να ξέρεις ότι αυτό που κάνεις είναι αυτό που θέλεις και οι επιλογές σου είναι σωστές..Τώρα για το μετρημένες δεν ξέρω να σου απαντήσω..

 

γιατί όχι; Το παρελθόν καθορίζει αυτό που είμαστε τώρα. Όλες οι εμπειρίες, τα λάθη, κτλπ κτλπ φτιάχνουν έναν άνθρωπο

 

+1

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά,κάνετε οτι δε καταλαβαίνετε; οκ μπορεί να χρησιμοποίησα λάθος λέξη,αλλά νομίζω οτι το νόημα όσων έγραψα το αντιλαμβάνεστε..μην κολλάτε στη λάθος (οκ,το δέχομαι λανθασμένη) λέξη..δειτε τι εννοώ :)

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

τιποτα..θα μας γραψει συντομα την επομενη κατακτηση του :)
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω παντως με Dead Angel αρκετα. Το παρελθον καθοριζει αρκετα πραγματα, οχι ομως και ολα. Οπως και να χει, οταν ενας αντρας ξερω οτι εχει παει με ολη τη σαρα και τη μαρα, δεν θα μου κανει καλη εντυπωση, γιατι ενα απο τα χαρακτιριστικα που μ'αρεσουν στους αντρες ειναι η επιλεκτικοτητα. Για καποιαν αλλη ισως ειναι μηδαμινης σημασιας αυτο. Θεμα γουστου.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τελικα με τον σουβλακη τι εγινε??? (περιεργος here :p)

Απέφευγε τα τηλεφωνήματά μου, ώσπου πήγα σήμερα από τη δουλειά της Μου είπε ότι είμαι πιεστικός μαζί της, της είπα ότι είναι καθαρά ενδιαφέρον και τίποτα παραπάνω, ότι δεν μου αρέσει να αποφευγει ο άλλος να αντιμετωπίσει μια κατάσταση, και ότι θα έπρεπε να μου πει κατάμουτρα να μην την ενοχλώ. Τη ρώτησα αν θα ξαναβρεθούμε, έστω και φιλικά, και της είπα ότι δεν θα την ξαναενοχλήσω.

 

Μπορεί να έπεσε λιγο η περηφάνεια μου, αλλά νομίζω ξεκαθάρισα τη θέση μου.

Link to comment
Share on other sites

Καλά έκανες και πήγες να την βρείς.Είναι μεγάλη χαζομάρα αυτό που κάνουν μερικές,δεν σηκώνουν τηλέφωνα,αν δεν γουστάρουν ας το σηκώσουν και να δώσουν μια απάντηση να ξέρει ο άλλος.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

θεωρω πως εκανε λαθος.

η κοπελα εκανε ποσο...10 μερες να σηκωσει το τηλεφωνο?να στειλει ενα σμς?

οπερ σημαινει πως δε γουσταρει.

μπορει να φοβηθηκε,μπορει να μη της αρεσε,μπορει αν το ξανασκεφτηκε,μπορει 1002..

φυσικα και ηταν το σωστο το να σηκωσει το τηλεφωνο και να πει "ξερεις το και το" αλλα δε το εκανε.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...