Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχάριστο παιδιά για την παρηγοριά σας. Και πιστεύω ότι μονο ο χρόνος θα με κάνει να ξεπεράσω. Πάντως τώρα νιώθω σαν χαμένος, τα πάντα μου φταίνε και δεν έχω όρεξη για τίποτα...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ευχάριστο παιδιά για την παρηγοριά σας. Και πιστεύω ότι μονο ο χρόνος θα με κάνει να ξεπεράσω. Πάντως τώρα νιώθω σαν χαμένος, τα πάντα μου φταίνε και δεν έχω όρεξη για τίποτα...

Γιατί χωρίσατε, αν επιτρέπεται;

Link to comment
Share on other sites

συγνώμη ρε παιδια που επεμβαίνω, αλλά έχω ένα πρόβλημα..ποτέ δεν καταφέρνω να ξεπεράσω καμιά! απο τις τρείς που έιχα? θέλω ψυχολόγο? όταν λέω δεν μπορώ να τις ξεπεράσω εννοώ οτι και για τις τρεις ώρες ώρες σκέφτομαι διαφοα.. τί θα γνόταν άμα ήμασταν μαζι.. αναμνήσεις.. τι θα τις έλεγα άμα έβλεπα κάτι που μάρεσε.. το νέο μου κινητό! τις εργασίες μου... κτλ. ιδιάιτερα με τις δύο τέλευταίες. δεν θυμάμαι τα κακά αλλά τα καλά, να πάρει ευχη. με προβληματίζει όμως που ακλόμα έχω υπόψη μου την 3η. και μου τη δίνει αυτό το πράγμα! δεν γίνονται erase?:worry:
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

συγνώμη ρε παιδια που επεμβαίνω, αλλά έχω ένα πρόβλημα..ποτέ δεν καταφέρνω να ξεπεράσω καμιά! απο τις τρείς που έιχα? θέλω ψυχολόγο? όταν λέω δεν μπορώ να τις ξεπεράσω εννοώ οτι και για τις τρεις ώρες ώρες σκέφτομαι διαφοα.. τί θα γνόταν άμα ήμασταν μαζι.. αναμνήσεις.. τι θα τις έλεγα άμα έβλεπα κάτι που μάρεσε.. το νέο μου κινητό! τις εργασίες μου... κτλ. ιδιάιτερα με τις δύο τέλευταίες. δεν θυμάμαι τα κακά αλλά τα καλά, να πάρει ευχη. με προβληματίζει όμως που ακλόμα έχω υπόψη μου την 3η. και μου τη δίνει αυτό το πράγμα! δεν γίνονται erase?:worry:

Η καρδιά δεν είναι υπολογιστής, να κάνεις ένα φορμάτ και να χαθούν όλα... ;)

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Γιατί χωρίσατε, αν επιτρέπεται;
Δεν υπήρχαν τα συναισθήματα που υπήρχαν τον 1 χρόνο τις σχέσης. Με λίγα λόγia είχε χαθεί ο ερωτας από μεριά τις... :( . Κατά τα αλλα λέει ότι ακόμα μ'αγαπάει και νοιάζεται για μένα...:cry:
Link to comment
Share on other sites

συγνώμη ρε παιδια που επεμβαίνω, αλλά έχω ένα πρόβλημα..ποτέ δεν καταφέρνω να ξεπεράσω καμιά! απο τις τρείς που έιχα? θέλω ψυχολόγο? όταν λέω δεν μπορώ να τις ξεπεράσω εννοώ οτι και για τις τρεις ώρες ώρες σκέφτομαι διαφοα.. τί θα γνόταν άμα ήμασταν μαζι.. αναμνήσεις.. τι θα τις έλεγα άμα έβλεπα κάτι που μάρεσε.. το νέο μου κινητό! τις εργασίες μου... κτλ. ιδιάιτερα με τις δύο τέλευταίες. δεν θυμάμαι τα κακά αλλά τα καλά, να πάρει ευχη. με προβληματίζει όμως που ακλόμα έχω υπόψη μου την 3η. και μου τη δίνει αυτό το πράγμα! δεν γίνονται erase?:worry:

 

Μια ειναι η λυση φιλε μου!!! Να βρεις μια αλλη κοπελα και θα δεις που τοτε θα σκεφτεσαι μονο εκεινη!!!! Ειναι φυσικο να σκεφτεσαι τις ωραιες στιγμες που εχεις ζησει με τις πρωην κοπελιες σου...:)

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπήρχαν τα συναισθήματα που υπήρχαν τον 1 χρόνο τις σχέσης. Με λίγα λόγia είχε χαθεί ο ερωτας από μεριά τις... :( . Κατά τα αλλα λέει ότι ακόμα μ'αγαπάει και νοιάζεται για μένα...:cry:

να ρωτησω κι εγω κατι??αν 8ελεις απαντας φυσικα..

εσυ αποφασισες να χωρισετε?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Μια ειναι η λυση φιλε μου!!! Να βρεις μια αλλη κοπελα και θα δεις που τοτε θα σκεφτεσαι μονο εκεινη!!!! Ειναι φυσικο να σκεφτεσαι τις ωραιες στιγμες που εχεις ζησει με τις πρωην κοπελιες σου...:)

 

 

να δουμε τώρα αν περνά η μπογιά μου γιατί έχω αμφιβολίες:lol:

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κι εγω κατι??αν 8ελεις απαντας φυσικα..

εσυ αποφασισες να χωρισετε?

Όχι βεβαια αν ήθελα εγώ, δεν θα ήμουν τώρα έτσι...Εκείνη το ήθελε...
Link to comment
Share on other sites

δλδ ειπε πως σε αγαπαει αλλα δεν ειναι ερωτευμενη μαζι σου..

ισως 8ελει να ξεκα8αρισει μεσα της πως νιω8ει..

δωστε χρονο ο ενας στον αλλο και συνχρονως στους ιδιους σας τους εαυτους!!καλο 8α σας κανει!!!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

λιμα ζουλου και αντε γεια

"σαγαπω αλλα οχι οπως πριν δυο χρονια" δηλαδη πως με αγαπας? ε ρε γελια τελικα αυτες οι γυναικες ειναι απυθμενες στο να βρισκουν να λενε μ*****ες:p

Link to comment
Share on other sites

Όχι, είπε ότι με αγαπάει αλλα δεν νιώθει όπως ένιωθε τα πρώτα 2 χρονια... Δεν μένει και τίποτα άλλο να κάνω. Ο χρόνος θα δείξει...

 

Φίλε Poseidn υπομονή..πρέπει να το πάρεις απόφαση καταρχήν, καταλαβαίνω απόλυτα τη θέση σου. Θα δεις όμως στο τέλος ότι έτσι έπρεπε να γίνει όσο και αν σου φαίνεται αδύνατο.. Εσύ φαντάζομαι από τη μεριά σου έκανες ότι μπορούσες, αλλά από την άλλη τι να κάνεις? Προτιμάς να μείνει μαζί σου και να νιώθει έτσι όπως σου είπε? Αν την αγαπάς τότε δυστυχώς πρέπει να σεβαστείς την απόφασή της. Είσαστε μικροί όμως ακόμη, μη σε παίρνει από κάτω τόσο. Εγώ πιστεύω ότι θα σου βγει σε καλό όλο αυτό στο τέλος και να με θυμηθείς;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όντως αυτό που μου είπε ήταν κάπως... Και το αστείο είναι ότι ακόμα πιστεύει ότι με αγαπάει αλλα...

Ναι θεώνη έκανα ότι μπορούσα, τις έδειξα τα συναισθήματα μου και τελικά μάλλον τα έκανα χειρότερα γιατί μου είπε ότι αισθάνθηκε χειρότερα, γιατί αυτή δεν νιώθει όπως εγώ...Και εγώ θέλω να ελπίζω ότι θα μου βγει σε καλο...Αν και μου είναι δύσκολο να το φανταστώ :(

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια. Θέλω να σας πω κάτι που με απασχολεί αυτό τον καιρό.... Αν και τα έχω φτιάξει με αρκετές νομίζω κοπέλες στη ζωή μου όλες τις φορές υπήρχε έρωτας (χάδια, φιλιά) και όταν τελείωνε, έπερνε και τη σχέση στο λαιμό του:( . Δεν θα βρω ποτέ μια κοπέλα που να μην είναι ερωτευμένη μαζί μου, αλλά να με αγαπάει, που να προσπαθούμε μέσα από την αγάπη να επεκτείνουμε τα σύνορα του εαυτού μας(γιατί αυτό είναι η πραγματική αγάπη κατά τη γνώμη μου);

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα βρω ποτέ μια κοπέλα που να μην είναι ερωτευμένη μαζί μου, αλλά να με αγαπάει, που να προσπαθούμε μέσα από την αγάπη να επεκτείνουμε τα σύνορα του εαυτού μας

 

Εσυ δεν θελεις σχεση, θελεις παιχνιδια χωρις συνορα!:happy:

http://new.koolart.co.uk/catalog/images/1822.jpg

http://www.msprotege.com/vbb225/images/smilies/drive.gif

My love for you insatiable, not superficial

You 'LL never waLk aLone!

Link to comment
Share on other sites

δλδ ειπε πως σε αγαπαει αλλα δεν ειναι ερωτευμενη μαζι σου..

ισως 8ελει να ξεκα8αρισει μεσα της πως νιω8ει..

δωστε χρονο ο ενας στον αλλο και συνχρονως στους ιδιους σας τους εαυτους!!καλο 8α σας κανει!!!

 

Θα συμφωνησω εδω απολυτα!!

Δωσε λιγο χρονο και λιγο χωρο στη κοπελα σου και σκεψου και κατι μηπως την πιεσες καπου?? :worry: απλη ερωτηση ειναι κι αν θες απαντας!!

Μακαρι ολα να πανε καλα!! ( και να γυρισει )

[sIGPIC][/sIGPIC]

Δεν υπαρχει δυσκολος στοχος ..

υπαρχει δυνατη θεληση!!

Link to comment
Share on other sites

μπορει και να μη την πιεσε κα8ολου..

απλα να ενιωσε η κοπελα πως δε ειναι ερωτευμενη μαζι του..δεν ειναι σπανιο..

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Mαλλον ηθελε να σου πει οτι της εχει φυγει ο ενθουσιασμος,

ο ερωτας αυτο τα καρδιοχτυπι που νιωθεις τον πρωτο καιρο

αλλα μετα ειναι αλλα πραγματα που σε συνδεουν με τον αλλο

η αγαπη,τα ονειρα ,βεβαια σε αυτην ηλικια δεν ξερω αν μπορουν να υπαρξουν...

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

Όντως αυτό που μου είπε ήταν κάπως... Και το αστείο είναι ότι ακόμα πιστεύει ότι με αγαπάει αλλα...

Ναι θεώνη έκανα ότι μπορούσα, τις έδειξα τα συναισθήματα μου και τελικά μάλλον τα έκανα χειρότερα γιατί μου είπε ότι αισθάνθηκε χειρότερα, γιατί αυτή δεν νιώθει όπως εγώ...Και εγώ θέλω να ελπίζω ότι θα μου βγει σε καλο...Αν και μου είναι δύσκολο να το φανταστώ :(

 

Αν δεν νιωθει οπως εσυ, απλα φευγεις. Οσο και να ποναει. Ειναι ματαιο και δεν βγαζει πουθενα να εισαι με καποιο ατομο που δεν νοιωθει πια για εσενα. Απο τα λεγομενα σου νομιζω πως ησουν και εισαι ερωτευμενος μαζι της. Ειναι κριμα να αγαπας να νοιαζεσαι για καποιον και να νιωθεις ερωτευμενος αλλα να μην νιωθει το ιδιο.

Το οτι σε αγαπαει δεν σημαινει κατι. Και εγω αγαπαω στο σκυλο μου, το θειο μου, τα αδερφια μου κτλ. Αλλα πιστεψε με δεν νιωθω με τιποτα ερωτευμενος με το σκυλο μου και ουτε μπορω. Καποιες φορες η φθορα ερχεται πολυ πιο γρηγορα απο οσο θελουμε. Εισαι μικρος ακομα, πιστεψε με θα βρεις κατι που θα σου αρμοζει και θα νιωθει οτι νιωθεις.

Link to comment
Share on other sites

Mαλλον ηθελε να σου πει οτι της εχει φυγει ο ενθουσιασμος,

ο ερωτας αυτο τα καρδιοχτυπι που νιωθεις τον πρωτο καιρο

αλλα μετα ειναι αλλα πραγματα που σε συνδεουν με τον αλλο

η αγαπη,τα ονειρα ,βεβαια σε αυτην ηλικια δεν ξερω αν μπορουν να υπαρξουν...

 

Γιατι οχι;...εγω τετοια ονειρα εκανα απο το νηπιαγωγειο...:O (αληθεια!...ακομα τη θυμαμαι την κοπελα (κοριτσακι τοτε)...τη συναντησα κιολας μετα απο 10 και βαλε χρονια..αυτη ειναι αλλη ιστορια!!!)

Link to comment
Share on other sites

μπορει και να μη την πιεσε κα8ολου..

απλα να ενιωσε η κοπελα πως δε ειναι ερωτευμενη μαζι του..δεν ειναι σπανιο..

 

Ιδιαιτερα για γυναικα...εμπειρικα το λεω...σ'αυτη την ηλικια (και κατω) γενικα οι γυναικες ειναι μπερδεμενες, δεν ξερουν τι θελουν! :O

 

Οι αντρες απο την αλλη σκεφτονται πιο απλα...σερνονται πισω απο τις πιο "ομορφες", αυτες που μοιαζουν με μοντελα κ.λπ. :p :p

Link to comment
Share on other sites

Ιδιαιτερα για γυναικα...εμπειρικα το λεω...σ'αυτη την ηλικια (και κατω) γενικα οι γυναικες ειναι μπερδεμενες, δεν ξερουν τι θελουν! :O

 

Οι αντρες απο την αλλη σκεφτονται πιο απλα...σερνονται πισω απο τις πιο "ομορφες", αυτες που μοιαζουν με μοντελα κ.λπ. :p :p

 

Εισαι απόλυτα σωστός!!! Οι περισσότερες ειναι ανώριμες κ δεν ξέρουν τι θέλουν παραμόνο να παιξουν μαζί σου και να σε κανουν να τρέχεις απο πίσω τους!!! ουφ!!

 

εχω μάθει ενα πράγμα: Οσο πιο πολύ το φτίνεις το γραμματόσημμο τοσο πιο πολύ κολλάει!!!!;)

 

συνήθως πιάνει!!! αλλα όχι παντα!!!

Μέγιστη επιτρεπόμενη εικόνα 420Χ150 και 16Κ.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...