Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

18 και οι δυο...

τι να πει κανεις....:(

Αυτή η συμπεριφορά δεν είναι για 18άρα. Σαν κοριτσάκι απάντησε ρε γ@μώτο. Αν δεν ήθελε ας έλεγε έχει μια δουλειά. Άκου "κάτσε να ρωτήσω το αγόρι μου" :mad:

Φίλε μου φαίνεται πως παραείναι ανώριμη για την ηλικία της...

Πάμε γι'άλλα (αν και εύκολο να το λες...)

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Αυτή η συμπεριφορά δεν είναι για 18άρα. Σαν κοριτσάκι απάντησε ρε γ@μώτο. Αν δεν ήθελε ας έλεγε έχει μια δουλειά. Άκου "κάτσε να ρωτήσω το αγόρι μου" :mad:

Φίλε μου φαίνεται πως παραείναι ανώριμη για την ηλικία της...

Πάμε γι'άλλα (αν και εύκολο να το λες...)

 

δεν ητανε και καμια σοβαρη σχεση ...αλλα ηθελα να κρατισει λιγο ακομα.....παιρνουσα καλα μαζι της:D :D :D

δεν βαριεσαι σιγα....ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...........

KeepWalking
Link to comment
Share on other sites

Σοβαρη ξεσοβαρη η σχεση (αν και η λεξη "σχεση" -για εμενα τουλαχιστον- ειναι αμεσα συνδεδεμενη με την λεξη "σοβαρη".Αλλιως μιλαμε για "φαση" κι οχι για σχεση) ετσι και για τον οποιοδηποτε λογο τελειωσει, μονο για τα καλυτερα θα παμε...:happy:

Εαν υπαρχει εστω κι ενας που να λεει παμε για τα χειροτερα...τοτε εχει σοβαρες τασεις αυτοκαταστροφης.:O :blink:

 

Gazofon υπαρχει και το ενδεχομενο να στο ειπε για να σε "πικαρει".

Λεμε τωρα...υπαρχει μια...στις τοσες.

Link to comment
Share on other sites

εγω παιδια προσφατα τα φτιαξα με το πιο γλυκο πλασμα στον κοσμο και ειμαι πολυ ερωτευμενος....:love: ελινα μουυυυ!! :love:
Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1647245#post1647245

 

κατι που έγινε πριν λίγο στο "Πολύ την Κυριακή"!

http://new.koolart.co.uk/catalog/images/1822.jpg

http://www.msprotege.com/vbb225/images/smilies/drive.gif

My love for you insatiable, not superficial

You 'LL never waLk aLone!

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρη ξεσοβαρη η σχεση (αν και η λεξη "σχεση" -για εμενα τουλαχιστον- ειναι αμεσα συνδεδεμενη με την λεξη "σοβαρη".Αλλιως μιλαμε για "φαση" κι οχι για σχεση) ετσι και για τον οποιοδηποτε λογο τελειωσει, μονο για τα καλυτερα θα παμε...:happy:

Εαν υπαρχει εστω κι ενας που να λεει παμε για τα χειροτερα...τοτε εχει σοβαρες τασεις αυτοκαταστροφης.:O :blink:

 

Gazofon υπαρχει και το ενδεχομενο να στο ειπε για να σε "πικαρει".

Λεμε τωρα...υπαρχει μια...στις τοσες.

 

 

to skeutika kai egw auto

alla pote den ksereis

KeepWalking
Link to comment
Share on other sites

καλα ναι αυτο εννοειται...

παντως αντρες σας χαιρομαι..

επεσα σε σχεση που αγαπησα πολυ και αγαπηθηκα δεν αντιλεγω αλλα ηταν κατι περιεργο που απλα διεφερε πολυ απο ολες τις σχεσεις και οχι παντα προς το καλο...

να μην δωσω εκταση...

απλα ηθελα να σας πω πως σας χαιρομαι που αγαπατε και το λετε,και το υποστηριζεται...και το πολεματε και ολα αυτα...

και ευχομαι και εγω να τυχω εναν σαν και εσας για το απο εδω και περα της ζωης μου...

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε miranta.

Το να εύχεσαι είναι εύκολο.

Το δύσκολο -και κατά εμένα σωστό- είναι να το απαιτείς από τον εαυτό σου.

Ξέρεις ότι αυτά που επιθυμούμαι δεν μας έρχονται ως μάνα εξ' ουρανού σε αυτή τη ζωή, αλλά πρέπει να "πολεμήσουμε", να πονέσουμε κ.τ.λ. για να τα κατακτίσουμε. Έχω άδικο; Με πιάνεις;

Link to comment
Share on other sites

Αχ!!!!

Κάθε μέρα που περνάει όλο και πιο πολύ ερωτευμένη είμαι :love: :love: :love:

Και πολύ το χαίρομαι!

Και πολύ μου αρέσει :love: :love:

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε miranta.

Το να εύχεσαι είναι εύκολο.

Το δύσκολο -και κατά εμένα σωστό- είναι να το απαιτείς από τον εαυτό σου.

Ξέρεις ότι αυτά που επιθυμούμαι δεν μας έρχονται ως μάνα εξ' ουρανού σε αυτή τη ζωή, αλλά πρέπει να "πολεμήσουμε", να πονέσουμε κ.τ.λ. για να τα κατακτίσουμε. Έχω άδικο; Με πιάνεις;

 

εννοειτε και σε ''πιανω'' απλα οτι ειναι να γινει θα γινει και τα καλυτερα ερχονται σε αυτους που περιμενουνε:happy:

Link to comment
Share on other sites

εννοειτε και σε ''πιανω'' απλα οτι ειναι να γινει θα γινει και τα καλυτερα ερχονται σε αυτους που περιμενουνε:happy:

 

Ελπίζω όχι "άπραγοι" και "άπραγες" :D

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω όχι "άπραγοι" και "άπραγες" :D

 

:lol:

δεν εννοω να καθεσαι και απλα να ανοιξει ο ουρανος και να σου πεσει το ετερον στο κεφαλι...:lol: αλλα να μην την ψαχνεις σαν τρελος σε οτι σου γυαλισει το ματι και αυτο που τελικα ειναι για σενα το προσπερασεις...:cool:

...τα πραγματα πάνε πάντα οπου τα παμε εμεις...:X

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω εν μέρη...

Τα πράγματα πάνε πάντα όπου τα πάμε εμείς, αλλά σε ότι αφορά την πορεία.

Στο αποτέλεσμα εμπλέκονται και άλλοι παράγοντες...

Αλλά μην κολλήσουμε σε αυτά τα λόγια. Έγινε κατανοητό το τι θέλουμε να μεταφέρουμε. :)

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω εν μέρη...

Τα πράγματα πάνε πάντα όπου τα πάμε εμείς, αλλά σε ότι αφορά την πορεία.

Στο αποτέλεσμα εμπλέκονται και άλλοι παράγοντες...

Αλλά μην κολλήσουμε σε αυτά τα λόγια. Έγινε κατανοητό το τι θέλουμε να μεταφέρουμε. :)

 

να σαι καλα ευχομαι....παντα και ολα να σου ερθουνε ετσι απλα....:)

Link to comment
Share on other sites

να σαι καλα ευχομαι....παντα και ολα να σου ερθουνε ετσι απλα....:)

 

Απλώς το ότι μου λείπουν 2 πόδια, 2 χέρια, 2 αυτιά και μία γλώσσα να μου είναι ένα μικρό εμποδιάκι στην αρχή, αλλά πιστεύω ότι θα τα καταφέρω στην τελική.

 

...

 

...

 

...

 

...

 

...

 

...

 

...

 

...

 

 

 

Πλάκα κάνω!!! :)

 

Σε ευχαριστώ. "Το ίδιο επιθυμώ και για εσάς" :)

Link to comment
Share on other sites

Eιναι στιγμες που σε σκεφτομαι...σε θελω και παλι κοντα μου..μα δυστηχως δεν γινεται..το μονο που μπορω,ειναι καθε φορα που σε σκεφτομαι..να ευχομαι να εισαι καλα....

 

:love:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Η Ζωη μου δεν ειχε νοημα πριν τη γνωρισω.. απο την πρωτη φορα που πατησα στο σχολειο εγινε το συμβολο και το σημα κατατεθεν μου.. καθε μου ανασα επνεε απο ανχος μηπως κανω καμια κινηση λαθος, μα δεν θα ημουν ο εαυτος μου αμα δεν τα ειχαμε.. για μια ολοκληρη ζωη....:O

 

τωρα το εβγαλα απο το μυαλο μου... η ερωτας οπως βλεπετε εμπνεει..

Εικόνα εκτός ορίων Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

ολα μοιαζουνε ομορφα ,οταν ομορφα τα κοιτας...γι αυτο μην ξεχνας πως στον ερωτα,αυτο που δεν εγινε ακομη ειναι αυτο που δεν τολμησαμε...

να το εφιερωσω εξαιρετικα....:)

Link to comment
Share on other sites

Όταν προσπαθείς να χτίσεις μία γέρυφα επικοινωνίας και ο άλλος σου την γκρεμίζει, έχεις όρεξη να ξαναπροσπαθήσεις; Μέχρι πριν λίγες ώρες πίστευα πως μπορείς. Τώρα όμως όχι πια. Τώρα εξαγριώθηκα. Άραγε είναι φυσιολογικό; Ή μήπως φαντάζει τρελό;
Link to comment
Share on other sites

αναλογα την περιπτωση

περιμενε να περασουν ακομα λιγες ωρες,να ξεθυμανεις και πες μας αν νιωθεις το ιδιο απροθυμος

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Έχουνε περάσει ατελείωτες ώρες περιμένοντας, αλλά τίποτα.

Κάποτε είχα πει στον εαυτό μου, θα θυμώνεις όταν σε πληγώνουν... Καταλαβαίνεις ότι αθέτησα την υπόσχεσή μου...

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...