Jump to content

Ταινίες: Προτάσεις - Κριτική


nelly
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αχχχ αυτο ηθελα να δω και τελικα πηγα στο predators και κλαιω τα λεφτα μου.Πολυ μετρια ταινια ΔΕΝ την προτεινω.

Ο Ραμπο με καλη παρεα τα σπαει ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

TO SALT με την τζολι το χει δει κανεις;;αξιζει για σινεμα η μπά???

 

Το SALT δεν θα το προτεινα για σινεμα.. καλη ταινια, βλεπεται ευχαριστα, αλλα υπερβολικη αρκετα. Και το παρακανει λιγο με την πλοκη. Για dvd σπιτι ειναι μια χαρα, γνωριζοντας οτι προκειται για αμερικανια, και να μην εχεις πολλες απαιτησεις :D

Link to comment
Share on other sites

Το SALT δεν θα το προτεινα για σινεμα.. καλη ταινια, βλεπεται ευχαριστα, αλλα υπερβολικη αρκετα. Και το παρακανει λιγο με την πλοκη. Για dvd σπιτι ειναι μια χαρα, γνωριζοντας οτι προκειται για αμερικανια, και να μην εχεις πολλες απαιτησεις :D

Μα οι ταινίες δράσεις είναι κυρίως για σινεμά (εκτός και αν έχεις τρελά ηχοσυστήματα, 50άρα και BD player)

Το Salt είναι ουσιαστικά ένα κράμα James Bond/Bourne Identity με πιο ωραία πρωταγωνίστρια.

Και μόνο για τις σκηνές δράσης πάντως, εγώ θα το πρότεινα για σινεμά, χωρίς να υποστηρίζω πως είναι και η ταινία της χρονιάς. Μια popcorn movie είναι, αλλά είναι αρκετά διασκεδαστική ως τέτοια.

Προσωπικά τη χάρηκα πολύ περισσότερο απ'ότι τα τελευταία 1-2 James Bond.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Της επεσε πολυ βαρια η Ανταλλαγη της Τζολι φαινεται και το ξαναγυρισε σε κικ-ας movies παλι. Κριμα. :(

 

Ειδα το Rescue Dawn με τον Christian Bale. Παροτι ηταν καλη ταινια για το ειδος της, δεν μου αφησε κατι, την ειδα περισσοτερο απο εκτιμηση προς τον πρωταγωνιστη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ειδα χθες το FROZEN.Πάρα πολύ καλό θρίλερ δείτε το.

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

Αυτό σκεφτόμουν να δω τώρα.

Σε τι στυλ είναι;

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Να δειτε την ταινια "The Experiment" ειναι αρκετα καλη.

Ξερεται ποτε ερχεται η "Machete" στην Ελλαδα?

Link to comment
Share on other sites

Είναι στυλ μένω μια βδομάδα στο κρύο χιονοδρόμικο μεταφορέα πως λεγετε και δεν μπορώ να φύγω:lol::lol:

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

Είναι στυλ μένω μια βδομάδα στο κρύο χιονοδρόμικο μεταφορέα πως λεγετε και δεν μπορώ να φύγω:lol::lol:

 

Αααα χιλοφορεμένο στυλ :p

την είδα τελικά. Καλή μου φάνηκε. Είχε και ρεαλιστικούς διαλόγους (αυτό μου έκανε περισσότερο εντύπωση). Περίμενα όπως συνήθως γίνεται σε ταινίες που μένουν κλεισμένοι κάπου, να αρχίσουν τα φιλοσοφικά περί ανέμων και υδάτων.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Σας προτείνω να δείτε το "Δημόσιος Κίνδυνος Νούμερο 1" (ή όπως αλλιώς έχει μεταφραστεί στην Ελλάδα.

 

http://www.imdb.com/title/tt0411272/

http://www.imdb.com/title/tt1259014/

 

Αφορούν τον Mesrine, τον Γάλλο κακοποιό. Παίζει ο Vincent Cassel. Από τις καλύτερες του είδους που έχω δεί τον τελευταίο καιρό.

 

Επίσης, μια ταινία που δεν κυκλοφόρησε ιδιαίτερα και πούλησε περισσότερο σε dvd (αλλά αξίζει να δείτε) είναι η 25η ώρα του Spike Lee με τον Edward Norton. Σε όποιον πρότεινα να την δει, 9/10 φορές του άρεσε πάρα πολύ ;).

Edited by DJDB
Link to comment
Share on other sites

Τις λυπάμαι αυτές τις ταινίες: έχουν όλες τις καλές προθέσεις, είναι προσεγμένες στη λεπτομέρεια, άψογες εικόνες, σκηνοθεσία, καλούς ηθοποιούς, καλό σενάριο...τους λείπει όμως αυτό το "κάτι" που θα τις έκανε σπουδαίες ταινίες. Δε μπορώ να πω οτι δεν είναι μια καλή ταινία, δηλαδή, αλλά δεν είναι και τίποτα παραπάνω από αυτό.

 

Κι αυτά τα τρέιλερ ρε παιδί μου...παρόλο που το χα δει πολύ καιρό πριν δω την ταινία, το θυμόμουνα καλά και πραγματικά αποκάλυπτε κάθε σημείο της , δεν άφηνε τίποτα στο θεατή να το ανακαλύψει βλέποντας το έργο....ε, αυτά τα τρέιλερ μερικές φορές είναι πολύ φλύαρα.

Link to comment
Share on other sites

Τις λυπάμαι αυτές τις ταινίες: έχουν όλες τις καλές προθέσεις, είναι προσεγμένες στη λεπτομέρεια, άψογες εικόνες, σκηνοθεσία, καλούς ηθοποιούς, καλό σενάριο...τους λείπει όμως αυτό το "κάτι" που θα τις έκανε σπουδαίες ταινίες. Δε μπορώ να πω οτι δεν είναι μια καλή ταινία, δηλαδή, αλλά δεν είναι και τίποτα παραπάνω από αυτό.

 

Κι αυτά τα τρέιλερ ρε παιδί μου...παρόλο που το χα δει πολύ καιρό πριν δω την ταινία, το θυμόμουνα καλά και πραγματικά αποκάλυπτε κάθε σημείο της , δεν άφηνε τίποτα στο θεατή να το ανακαλύψει βλέποντας το έργο....ε, αυτά τα τρέιλερ μερικές φορές είναι πολύ φλύαρα.

Διαφωνώ, just_a_comment.

Το trailer αποκαλύπτει αυτά ακριβώς που αποκαλύπτει και η σύνοψη του έργου που μπορείς να βρεις στο πίσω μέρος του βιβλίου ή στο imdb: ότι δηλαδή είναι η ιστορία ενός κοριτσιού που έχασε τη ζωή του άδικα από τον γείτονα τους.

 

Και άλλωστε, αυτό που για εμένα ήταν πρωτοποριακό σε αυτή την ταινία είναι πως ενώ ξεκινά με τη λογική "να τιμωρηθεί ο ένοχος", μέχρι το τέλος του έργου (και αντίστοιχα του βιβλίου) καταλαβαίνεις πως τελικά δεν έχει και τόση σημασία αυτό, όσο το να μάθουν οι άνθρωποι να ζουν και χωρίς αυτούς που αγάπησαν αλλά και ότι έρχεται κάποια στιγμή που πρέπει να αφήσουμε τους ανθρώπους που αγαπήσαμε να "φύγουν". Και αυτό είναι ιδιαίτερα εμφανές στο

θάνατο του κακού, που απασχόλησε το έργο για μια σκηνή που κράτησε 3 λεπτά το πολύ και ήταν όσο πιο αδιάφορο γίνεται - σα να μην είχε καν σημασία πλέον η τιμωρία ή ο θάνατός του. Στο βιβλίο αντίστοιχα, αφιερώνονται μόλις 1,5-2 σελίδες για αυτό και έπειτα η συγγραφέας -ως το νεκρό κορίτσι - συνεχίζει λέγοντας "ας προχωρήσουμε όμως σε αυτά που έχουν πραγματικά σημασία"

 

 

Προσωπικά θεωρώ πως η ταινία θα μπορούσε να ήταν πολύ καλύτερη αν είχε λιγότερα εφε (αλλά o Jackson δεν είναι από τους ανθρώπους που τσιγκουνεύονται τα εφέ :p). Πέρα από αυτό, για εμένα είναι μια εξαιρετική supernatural/κοινωνική/δραματική ταινία με ένα εξαιρετικό - και ταυτόχρονα τραγικό - μήνυμα για τους θεατές: πως η ζωή συνεχίζεται με ή χωρίς εσένα σε αυτή.

 

Και το βιβλίο και η ταινία, μου άρεσαν πάρα πολύ.

Edited by DesertSMisSRaiN

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Πέρα από αυτό, για εμένα είναι μια εξαιρετική supernatural/κοινωνική/δραματική ταινία με ένα εξαιρετικό - και ταυτόχρονα τραγικό - μήνυμα για τους θεατές: πως η ζωή συνεχίζεται με ή χωρίς εσένα σε αυτή.

Ναι, οκ, σ΄αυτά συμφωνώ αλλά και πάλι: δεν έφτασαν για να μου προκαλέσουν αυτό το συναισθηματικό "κλικ" ...δεν μπόρεσα ούτε να ταυτιστώ, ούτε να συγκινηθώ.

 

Btw: αρκετά παρόμοια θεματολογία αλλά από άλλη οπτική γωνία έχει ένα αφήγημα της Σώτης Τριανταφύλλου με τίτλο "η συγχώρεση" - για κάποιο λόγο το σκεφτόμουν συνέχεια όσο έβλεπα την ταινία...θα το συνέστηνα

 

Άλλο ελαφρύ μείον: κι αυτός ο δολοφόνος, πιο κλισέ φάτσα δε θα μπορούσε να χει...

έβλεπαν εκεί στο hair/make up department της ταινιας? :p
Link to comment
Share on other sites

Άλλο ελαφρύ μείον: κι αυτός ο δολοφόνος, πιο κλισέ φάτσα δε θα μπορούσε να χει...

έβλεπαν εκεί στο hair/make up department της ταινιας? :p

 

Χαχαχαχα.

Δίκιο έχεις. :lol::lol:

Αλλά μην ξεχνάς πως η ταινία υποτίθεται ότι αναφέρεται στο 1973 και τότε τα γυαλιά ήταν όντως έτσι. Δεν τα φόραγαν μόνο οι βιαστές :p

 

ΥΓ: ενώ αρχικά με ιντριγκάρισες με το βιβλίο της Τριανταφύλλου, διάβασα την περίληψη και ξενέρωσα.:p Δε μου αρέσει η συγχώρεση σε τέτοια θέματα. Τη βρίσκω αντιρεαλιστική και βαρετή :p Άσε που το βιβλίο/ταινία The Lovely Bones δεν είχε να κάνει με τη συγχώρεση όσο με την αδιαφορία για τον κακό.

Edited by DesertSMisSRaiN

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Άσε που το βιβλίο/ταινία The Lovely Bones δεν είχε να κάνει με τη συγχώρεση όσο με την αδιαφορία για τον κακό.

Kοίτα, σ'αυτή την περίπτωση δε θα πρεπε να τον έχουν καθόλου τον κακό στην ιστορία, ενω αντίθετα δημιούργησαν σασπενς γύρω απ την ιστορία του

για το αν θα πιάσει τελικά και την αδερφή, ενώ έφαγαν χρόνο (εστω λίγο) να μας ενημερώσουν για τα υπολοιπα θύματά του

και έτσι απέκτησε κι αυτός υπόσταση ως χαρακτήρας, αλλά κάπως μονοδιάστατη. Εκεί είναι που βλέπω ένα φάουλ της ταινίας, οτι μάλλον πήγε ν' ανοιξει περισσότερα θέματα απ' όσα μπορούσε να κλείσει. Ας ήταν μόνο για το πως η πεθαμένη απ' τη μια και η οικογένεια από την άλλη μαθαίνουν να αντιμετωπίζουν τη νέα κατάσταση κι ας έμπαιναν βαθύτερα στο συναισθηματικό κόσμο αυτών.

 

α, το άλλο που σκεφτόμουν κατα τη διάρκεια της ταινίας (ειδικά εκει προς το τέλος;) ): "Ε, ρε χαρά που θα κανε ο Ντεξτερ!":p

Link to comment
Share on other sites

1.Δειτε το ''Das Experiment'' (Πρωτοτυπη γερμανικη εκδοση του The experiment)

2.Αμα ειστε φιλοζωοι και συγκεκριμενα φιλοσκυλοι,δειτε το Eight Below (2006).Εξαιρετικη ταινια,δεν θα την ξεχασετε.

Link to comment
Share on other sites

1.Δειτε το ''Das Experiment'' (Πρωτοτυπη γερμανικη εκδοση του The experiment)

Φοβερή ταινία. Το ανατριχιαστικό είναι ότι βασίζεται σε αληθινά γεγονότα. Ανήκει σ' αυτή την κατηγορία γερμανικών ταινιών (μαζί με το Die Welle) που προβληματίζονται για τους παράγοντες που οδηγούν σε βίαιες/απάνθρωπες συμπεριφορές. Παρόλο που το αληθινό πείραμα (the Stanford prison experiment -1971) έγινε στην Αμερική, δεν είναι άξιο απορίας το γιατί οι Γερμανοί ειδικά δείχνουν ιδιαίτερη ευαισθησία σε τέτοια θέματα, δεδομένων των συμπλεγμάτων ενοχής που σέρνουν οι μεταπολεμικές γενιες.

 

Η ταινία πάντως είναι άψογη απ' όλες τις απόψεις και δεδομένου ότι είναι σχετικά πρόσφατη (2001), το φετινό Αμερικάνικο ριμέικ είναι εκ των πραγμάτων εντελώς άσκοπο (παρόλο που βρίσκω πολύ καλή την επιλογή πρωταγωνιστη - Adrien Brody)

 

2.Αμα ειστε φιλοζωοι και συγκεκριμενα φιλοσκυλοι,δειτε το Eight Below (2006).Εξαιρετικη ταινια,δεν θα την ξεχασετε.
Aπαπα... με τίποτα, εδώ έκλαιγα μες στο αεροπλάνο που μας είχαν βάλει το Marley and Me [:p:O:X ] βλέποντας ένα σκυλάκι να υποφέρει, φαντάσου να με βάλουν να δω ολόκληρη οικογένεια σκυλιών να ταλαιπωριέται μες στα χιόνια:cry:

 

Και μιας και λέμε για σκυλιά: σήμερα είδα το Amores Perros. Ηταν η μόνη από την ας-την-πούμε τριλογία των Inaritu- Arriaga που δεν είχα δει (οι άλλες 2 είναι τα 21grams και η Βαβέλ και χαρακτηρίζονται ως τριλογία λόγω του κοινού φορμάτ με παράλληλες δραματικές ιστορίες)

 

Μεταξύ των τριών, η μόνη που δε μου άρεσε ήταν τα 21 γραμμάρια, γιατί τη βρήκα υπερβολικά δραματική, σε βαθμό σαδισμού προς το θεατή, και δεν έβρισκα άλλο σκοπό στην τόση συμφορά ... "η συγκίνηση για τη συγκίνηση" σα να λέμε. (τα 21 γραμ. δεν προσπαθουσε να διασκευασει αυτη η ατάλαντη-χοντρη-ξανθια-που-το-παίζει-φαμ-φαταλ στο Μεγκα με Σεργιανόπουλο και Παπουτσάκη? - μπλιεχ!)

 

Η Βαβέλ ήταν σαφώς καλύτερη, γιατί είχε έναν πολύ ενδιαφέροντα κεντρικό άξονα: το θέμα της ασυνεννοησίας μεταξύ των ανθρώπων, όχι (μόνο) λόγω των διαφορετικών γλωσσών αλλά (κυρίως) λόγω διαφορετικών χαρακτήρων/αξιών/τρόπων σκέψης... Εκεί οι παράλληλες ιστορίες ήταν εξαιρετικά πλεγμένες μεταξύ τους παρόλο που απλώνονταν στις ακρες του κόσμου.

 

[Edited:] Τώρα το Amores Perros δεν πρέπει να μπαίνει και στην ίδια κλίμακα σύγκρισης γιατί καταρχάς πρόκειται για μη αγγλοφωνη ταινία με έντονο δικό της στυλ (οι δρόμοι της πρωτευουσας του Μεξικου). Και πάλι οι ιστορίες μπλέκονται πολύ πετυχημένα, οι ηθοποιοί είναι πολύ καλοί.... σε σχέση με τη Βαβελ είναι λίγο πιο "αδύναμος" ο συνδετικός κρίκος (Ιστορίες αγαπης. Που σχετίζονται με σκυλια) αλλά η κάθε μία ιστορία χωριστά (ειδικα η 2η και η 3η) είναι από μόνη της εξαιρετικη - συνολικά μια πολύ καλή ταινία!

 

Το imdb δε συμφωνει μαζί μου, βάζει: Βαβελ (7.6) < 21 γραμ. (7.9) < Amores Perros (8.2)

Edited by just_a_comment
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ίσως να είμαι off topic αλλά έχετε δει τί έχει γίνει στο IMDb με τους τίτλους των ταινιών; Προφανώς αναγνωρίζει από την IP address ότι ο χρήστης είναι στην Ελλάδα και βγάζει τους τίτλους σε άθλια greeklish.

 

Για παράδειγμα αυτή τη στιγμή στην πρώτη σελίδα του IMDb διαβάζουμε :"O thrylos ton iptamenon frouron", Wall Street: to xrhma pote den pethainei (γιατί όχι Gouol Strit? :p), και "Oloi theloun ligi agapi"

 

Επίσης το all time αγαπημένο μου "Neoi, oraioi kai anergoi" (Reality Bites)

Edited by marvin

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

ναι αυτό γιατί γίνεται;;δεν μπορώ να καταλάβω τι ταινία εννοεί!!εδώ αλλιώς μεταφράζουν τις ταινίες εκεί όπως να'ναι τα λένε!υπάρχει κάποια επιλογή να το απενεργοποιήσουμε αυτό;;;
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω ιδέα.

 

Δείτε τη σελίδα bio του Robert De Niro:

 

Robert De Niro, who is thought of as one of the greatest actors of his time, was born in New York City in 1943 to two artists. He was trained at the Stella Adler Conservatory and the American Workshop. He first gained fame for his role in Bang the Drum Slowly (1973), but he gained his reputation as a volatile actor in Kakofimoi dromoi (1973), which was his first film with director Martin Scorsese. In 1974 De Niro received an Academy Award for best supporting actor for his role in O nonos, meros 2o (1974) and received Academy Award nomations for best actor in O taxitzis (1976), O elafokynigos (1978), and To akrotiri tou fovou (1991). He won the best actor award in 1980 for Orgismeno eidolo (1980). De Niro currently heads his own production company, Tribeca Film Center, and made his directorial debut in 1993 with Istories tou Bronx (1993).

:lol:

 

http://www.imdb.com/name/nm0000134/bio

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Ίσως να είμαι off topic αλλά έχετε δει τί έχει γίνει στο IMDb με τους τίτλους των ταινιών; Προφανώς αναγνωρίζει από την IP address ότι ο χρήστης είναι στην Ελλάδα και βγάζει τους τίτλους σε άθλια greeklish.

 

Για παράδειγμα αυτή τη στιγμή στην πρώτη σελίδα του IMDb διαβάζουμε :"O thrylos ton iptamenon frouron", Wall Street: to xrhma pote den pethainei (γιατί όχι Gouol Strit? :p), και "Oloi theloun ligi agapi"

 

Επίσης το all time αγαπημένο μου "Neoi, oraioi kai anergoi" (Reality Bites)

Νομίζω το πιο άσχημο σε αυτό το θέμα, είναι ο τρόπος που έχουν αποδοθεί οι τίτλοι στα ελληνικά και σε αυτό δυστυχώς δε φταίει το imdb.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Update: Αν έχεις λογαριασμό στο IMDb ή κάνεις login μέσω Facebook μπορείς να αλλάξεις την επιλογή των τίτλων στο original και πάλι από τις ρυθμίσεις του λογαριασμού σου.

 

Νομίζω το πιο άσχημο σε αυτό το θέμα, είναι ο τρόπος που έχουν αποδοθεί οι τίτλοι στα ελληνικά και σε αυτό δυστυχώς δε φταίει το imdb.

 

Εντάξει, πολλοί είναι απαράδεκτοι αλλά τους έχω συνηθίσει. Πιο πολύ μου χτύπησαν τα greeklish και εκεί φταίει το IMDb.

Edited by marvin

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

To είχε ξεκινήσει δοκιμαστικά αυτό το imdb. Αρχικά μου το έβγαζε μόνο όταν έμπαινα με Chrome, και μάλιστα όχι πάντα. Πλέον το έχει επεκτείνει.

Δεν έχω πρόβλημα με αυτήν την ενέργεια, ίσα-ίσα βλέπεις και εκτιμάς ωραιότατους ελληνικούς τίτλους (απλά βάλτε στην αναζήτηση "zombies" ή "vampires" και θα δείτε ανεπανάληπτες μεταφράσεις από ταινίες περασμένων δεκαετιών)! :p

Link to comment
Share on other sites

Μερικά σχόλια για το Inception:

 

1. Μου θύμησε matrix, που έπρεπε να το καμμιά δεκαριά φορές για να το καταλάβω.

(χωρίς να είμαι 100% σίγουρος ακόμα)

 

2. Ίσως, παραπάνω ντόρος απο ότι τελικά αξίζει.

 

2. Χάνεις τη μπάλα στο όνειρο - του ονείρου- ω όνειρο!!!

 

4. Σε κάποιο σημείο χάνει τη μαγία του και αρχίζουν τα πιστολιδια !!!

 

5. Ίσως και να κανω λάθος...να πρέπει να το ξαναδω ...

Link to comment
Share on other sites

Ο aplha δειχνει αυτη τη στιγμη το "I am Sam" ...

Ταινια με παρα πολυ ωραιο νοημα ...!

Edited by Kinitakias24
Πωλειται lg gt505...Pm me....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...