Jump to content

Samsung Galaxy S24 Ultra


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν κάποιος ψήνεται να πάρουμε μαζί από την Προσφορά του Κωτσοβολου 2 s24u 512,στα 980€ έκαστο κ δικαιούται αποφορολόγηση, ας με ενημερώσει! 

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, thalassi said:

Καλημερα! Το Google play σας εχει τελευταια ενημερωση  Ιουλιος 2023?

Κι εμένα Ιούλιος 2023 αναφέρει 

36 minutes ago, konakis said:

Έφτιαξε... κάνε χειροκίνητη ενημέρωση μέσα απ'τις ρυθμίσεις... Ιανουαρίου είναι η τελευταία του έκδοση 

Δοκίμασα να κάνω χειροκίνητα την ενημέρωση αλλά δεν την κάνει αναφέρει ότι η συσκευή είναι ενημερωμένη. 

Δοκίμασα να διαγράψω και την cache μήπως και γίνει αλλά πάλι τα ίδια. 

 

Link to comment
Share on other sites

Θα ανοίξετε το Playstore

θα πατήσετε στο εικονίδιο σας πάνω δεξιά

Θα επιλέξετε Ρυθμίσεις

Σχετικά(About)

Κάτω από το Play Store Version πατήστε Update Play Store

Επανεκκίνηση

 

Link to comment
Share on other sites

Την καλησπέρα μου σε όλους κλείνω και εγώ μια εβδομάδα με το τηλέφωνο προερχόμενος από iphone 2 σχόλια υπερβολικό κράξιμο αλλά και δίκαιο μερικές φορές γιατί στην κάμερα υπάρχει φορές που τα αποτελέσματα είναι καλύτερα και από το 14 pro και από το 15 pro αλλά δεν είναι συνεχώς άρα δυνατότητες έχει αλλά θέλει διόρθωση

Στα θετικα  η  πραγματική αποτύπωση στα χρώματα στο τοπίο .

Οθόνη απίστευτα όμορφη χωρίς είδωλα ευδιάκριτο και ας μην έχει υπερκορεσμενα χρώματα .

Σύνδεση με airpods πολύ καλή και μεγαλύτερη εμβελια .

Μπαταρία πάντα θέλω περισσότερo 

Multi window πάρα πολύ καλό μου έλειψε. 

 Λίγα λόγια για την samsung όταν θέλεις να γίνεις leader συμπεριφεσαι στος πελάτες σου όπως κάνει και ο μεγαλύτερος ανταγωνιστής απαράδεκτο να μην έχει samsung pay στην Ελλάδα και  day one για όλους τα update .

Edited by Evagelos_

iPHONE 14 Pro Max 512GB   S24ULTRA 512GB

Link to comment
Share on other sites

Σε σχέση με το 23 ultra έχετε δει διαφορές μεγάλες και αν ναι που? 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Athkatla said:

Θα ανοίξετε το Playstore

θα πατήσετε στο εικονίδιο σας πάνω δεξιά

Θα επιλέξετε Ρυθμίσεις

Σχετικά(About)

Κάτω από το Play Store Version πατήστε Update Play Store

Επανεκκίνηση

 

Σε ευχαριστώ αλλά και πάλι μου γράφει ότι είναι ενημερωμένο. 

Τι να πω, κάτι θα υπάρχει που το κολλάει 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, anastasg said:

Σε ευχαριστώ αλλά και πάλι μου γράφει ότι είναι ενημερωμένο. 

Τι να πω, κάτι θα υπάρχει που το κολλάει 

Και σε μενα τα ιδια κανει...

Link to comment
Share on other sites

@thalassiρυθμίσεις ασφάλεια και απόρρητο πατάς εκεί που λέει ενημέρωση συστήματος Google play 

Screenshot_20240211_132543_Settings Suggestions.jpg

2 ώρες πριν, rapsodos1979_ said:

Αν κάποιος ψήνεται να πάρουμε μαζί από την Προσφορά του Κωτσοβολου 2 s24u 512,στα 980€ έκαστο κ δικαιούται αποφορολόγηση, ας με ενημερώσει! 

Μου ήρθε κι εμένα η ειδοποίηση από Κώτσο κι έχω την δυνατότητα, μιας κι εχω να κόψω τιμολόγιο από το 2018 για κινητό τηλέφωνο, όμως είμαι τόσο ευχαριστημένος με το 23u που θεωρώ περιττή την μετάβαση για τα δικά μου πάντοτε θέλω...είναι δελεαστική πάντως...

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, rapsodos1979_ said:

Αν κάποιος ψήνεται να πάρουμε μαζί από την Προσφορά του Κωτσοβολου 2 s24u 512,στα 980€ έκαστο κ δικαιούται αποφορολόγηση, ας με ενημερώσει! 

Ενδιαφέρομαι κ εγώ αν υπάρχει κάποιος από Αθήνα.. 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, konakis said:

@thalassiρυθμίσεις ασφάλεια και απόρρητο πατάς εκεί που λέει ενημέρωση συστήματος Google play 

Screenshot_20240211_132543_Settings Suggestions.jpg

 

Πάλι τα ίδια λέει, ότι είναι ενημερωμένο. 

Παιδιά μια ερώτηση. Στο προφίλ απόδοσης μεταξύ Ήπιο και Τυπικό τι χρησιμοποιείται εσείς; Βλέπω αρκετούς σε φορουμ και βίντεο να λένε ότι στο ήπιο δεν έχει τρελή διαφορά (εξαρτάται και από την χρήση του καθενός βέβαια). Για πείτε τις απόψεις σας. Προσωπικά δεν έχω δει διαφορά. Απλά μου σπάει τα ψυχαναγκαστικά μου κύτταρα όταν κατεβάζεις το drop down menu να βλέπω το εικονίδιο όταν το έχω στο ήπιο. 

 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, konakis said:

@thalassiρυθμίσεις ασφάλεια και απόρρητο πατάς εκεί που λέει ενημέρωση συστήματος Google play 

Screenshot_20240211_132543_Settings Suggestions.jpg

...

Δυστυχώς πάλι μου γράφει ότι είναι ενημερωμένη η εφαρμογή 

333448494_SmartSelect_20240211_154908_GooglePlayStore.thumb.jpg.0008da1c79b98182eee3c88096ea58e0.jpg

 

 

1 ώρα πριν, tsigdi said:

Πάλι τα ίδια λέει, ότι είναι ενημερωμένο. 

Παιδιά μια ερώτηση. Στο προφίλ απόδοσης μεταξύ Ήπιο και Τυπικό τι χρησιμοποιείται εσείς; Βλέπω αρκετούς σε φορουμ και βίντεο να λένε ότι στο ήπιο δεν έχει τρελή διαφορά (εξαρτάται και από την χρήση του καθενός βέβαια). Για πείτε τις απόψεις σας. Προσωπικά δεν έχω δει διαφορά. Απλά μου σπάει τα ψυχαναγκαστικά μου κύτταρα όταν κατεβάζεις το drop down menu να βλέπω το εικονίδιο όταν το έχω στο ήπιο. 

 

Στο τυπικό το έχω 

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση να σας κάψω τα εγκεφαλικά κύτταρα, 

Ποιον browser χρεισιμοποιητε και γιατί;

Ποιος είναι battery friendly ; 

Προσωπικά έχω τον brave , εσείς; 

Link to comment
Share on other sites

Γιατί τρελαίνεται τον κόσμο. Το S24 ULTRA είναι στου Ιουλίου. Μη γράφετε για άλλες συσκευές, δεν είναι σε όλες το ίδιο. 

Link to comment
Share on other sites

Μην παιδευεστε άδικα αυτός ο τρόπος δεν λειτουργεί το ίδιο κάνει σε όλους.

Κατεβάστε το από εδώ χειροκίνητα και περάστε η τελευταία είναι Ιανουάριος 2024.

https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/main-components/

Edited by vwbestakos

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, dkon84 said:

Γιατί τρελαίνεται τον κόσμο. Το S24 ULTRA είναι στου Ιουλίου. Μη γράφετε για άλλες συσκευές, δεν είναι σε όλες το ίδιο. 

Σοβαρα, μιλανε για αλλα; Νομιζα και εγω οτι εχει παρει στην δικια τους συσκευη την ενημέρωση. 

Αν ειναι ετσι και εμενα το s21 την εχει παρει κανονικα. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, fotisbasm_ said:

Να κάνω μια ερώτηση να σας κάψω τα εγκεφαλικά κύτταρα, 

Ποιον browser χρεισιμοποιητε και γιατί;

Ποιος είναι battery friendly ; 

Προσωπικά έχω τον brave , εσείς; 

Προσωπικά άλλαξα από chrome στον Samsung για να έχω όλα τα "καλούδια" της ΑΙ. Κυρίως το summarize...

Από ματαρία δεν ξέρω πόσο διαφορά έχει, αλλά πρόβλημα δεν έχω να την εξαντλεί

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, anastasg said:

Δυστυχώς πάλι μου γράφει ότι είναι ενημερωμένη η εφαρμογή 

333448494_SmartSelect_20240211_154908_GooglePlayStore.thumb.jpg.0008da1c79b98182eee3c88096ea58e0.jpg

 

 

Στο τυπικό το έχω 

Οσο και να προσπαθεις δεν γινεται ενημερωση στο S24U το συζητανε και αλλου υπαρχει αυτο εδω https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/main-components/main-components-2024-01-01-s-release/ το οποιο αλλαζει ημερομηνια σε 1-1-2024 αλλα ουσιαστικη ενημερωση δεν γινεται

https://xdaforums.com/t/cant-update-google-play-system.4653566/

 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, anastasg said:

Δυστυχώς πάλι μου γράφει ότι είναι ενημερωμένη η εφαρμογή 

333448494_SmartSelect_20240211_154908_GooglePlayStore.thumb.jpg.0008da1c79b98182eee3c88096ea58e0.jpg

 

 

Στο τυπικό το έχω 

Δεν θέλει κόπο θέλει τρόπο!!

https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/main-components/

spacer.png

Edited by vwbestakos

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

Γιατί τρελαίνεστε? Μια αδιάφορη ενημέρωση είναι. Δεν είναι και Android 15.αυριο μεθαύριο θα την δώσει.δεν είναι θέμα  samsung αλλά google.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gmathio said:

Προσωπικά άλλαξα από chrome στον Samsung για να έχω όλα τα "καλούδια" της ΑΙ. Κυρίως το summarize...

Από ματαρία δεν ξέρω πόσο διαφορά έχει, αλλά πρόβλημα δεν έχω να την εξαντλεί

Επειδή ο Chrome ξέρει καλύτερα από εμάς τους κωδικούς μας τόσα χρόνια, 

Αυτοί γίνεται κάπως να μεταφερθούν στον Samsung? 

Οι σελιδοδείκτες μου δεν είναι πολλοί τους πάω και χειροκίνητα έναν έναν και τους αποθηκεύω. 

Οι κωδικοί όμως? 

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Ναι γίνεται, θα τους κάνεις export από τον chrome σε ενα αρχείο και μετα import από το Samsung pass.

Καλυτέρα βέβαια να χρησιμοποιήσεις το bitwarden ή proton pass.

 

Link to comment
Share on other sites

Έχει πάρει κανείς την επίσημη μεμβράνη της samsung ? Αξίζει τον κόπο τα 35 € που κάνει? 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, dimkit said:

Έχει πάρει κανείς την επίσημη μεμβράνη της samsung ? Αξίζει τον κόπο τα 35 € που κάνει? 

Εγώ την πήρα γιατί διατηρεί την anti reflection ιδιότητα της οθόνης και το κάνει καλά έχει 2 τεμάχια έχει καλη αίσθηση στα δάχτυλα δεν ξέρω πόσο θα αντέξει. Το μόνο αρνητικό είναι ότι δεν καλύπτει όλη την οθόνη και αν χρησιμοποιείς με χειρονομίες σάρωσης είναι λίγο ενοχλητικό στις άκρες. 

iPHONE 14 Pro Max 512GB   S24ULTRA 512GB

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...