Jump to content

Samsung Galaxy S24 Ultra


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

44 minutes ago, nasosvasedis said:

Όχι, το παρατήρησα από χθες έχει χαλάσει. Κάτι έκανε λάθος ο λατρεμένος μας πάροχος. 🤣

Την πήγες σε άλλη συσκευή να δεις αν δουλεύει; 

44 minutes ago, nasosvasedis said:

Όχι, το παρατήρησα από χθες έχει χαλάσει. Κάτι έκανε λάθος ο λατρεμένος μας πάροχος. 🤣

 

Edited by challenge143
Link to comment
Share on other sites

Η υπομονή έχει αρχίζει να τελειώνει...

Λείπει ένα κομμάτι απ την συνομιλία,
Ακριβώς πριν με ρωτάει πότε παρέδωσα τη συσκευή στο σερβις και του αναφέρω ότι για να με ρωτάνε πότε παρέδωσα την συσκευή μάλλον δεν έχουμε εικόνα το που βρίσκεται η συσκευή, γιατί ο άνθρωπος απ το σερβις μου έχει πει ότι έχει παραδώσει την συσκευή στο κουριερ τους

 

42773901_Screenshot2024-02-09141252.png.425919f92f50876f1e6b14e79688ad14.png

1618463668_Screenshot2024-02-09141305.png.1774e9bfd5edd52d3577fcdff909b67e.png

472109043_Screenshot2024-02-09141316.png.8ba5bb43ba0f0f75b378eaeedeb41420.png

Προφανώς και δεν έχει εικόνα ο άνθρωπος απ το τσατ το που βρίσκεται η συσκευή και απλά πέταξε στη τύχη ότι θα είναι σήμερα στις αποθήκες.

 

Edited by OverClocker

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, challenge143 said:

Την πήγες σε άλλη συσκευή να δεις αν δουλεύει; 

 

Όχι αλλά όπως είπε άλλος συμφορουμίτης, θεωρώ ότι σε άλλη συσκευή θα δουλεύει κανονικά. 

Είναι κάποια πατάτα που έχει κάνει η COSMOTE με τα νέα μοντέλα και πρέπει να διορθώσει άμεσα. 

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, dkon84 said:

Πότε είχατε στείλει το mail συμμετοχής? 

Εγώ αν δεν κάνω λάθος 31/1 ή 1/2

Link to comment
Share on other sites

Εντόπισα κάτι πολύ περίεργο που μου κάνει με τις φωτογραφίες. Όταν είμαι π.χ στο ινστα και υπάρχει φωτό με ουρανό, αλλάζει εκείνη την στιγμή σταδιακά για 2 δευτερόλεπτα και μου τη χαλάει.

Προσπάθησα να κάνω εγγραφή οθόνης και να το ανεβάσω εδώ, αλλά δυστυχώς δεν το κάνει κατά την εγγραφή. Είναι σαν να βάζει φίλτρο από μόνο του και πιξελιαζει.

 

Η φωτογραφία πριν το πρόβλημα:

Screenshot_20240209_174030_Instagram.thumb.jpg.cc201de008f760eb7a7e1a8a99b57fa2.jpg

 

Ξέρω ότι δεν είναι και τόσο αντιπροσωπευτική η παρακάτω φωτογραφια αλλά δεν μπορούσα να τη δείξω αλλιώς...

Η φωτογραφία μετά το πρόβλημα:

1707493584413.thumb.jpg.f6367f513d59d9cd80a419f7abe2599d.jpg

Υποψιν, δεν μου το κάνει στη συλλογή, αλλά στο ινσταγκραμ (το αναφέρω για να προλάβω την ερώτηση αν εχω ενεργοποιημενη την επιλογή "Σούπερ HDR" (που παρεμπιπτόντως την έχω απενεργοποιημενη).

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση .. οταν κάνω σάρωση ενος ενγραφου με την φωτογραφική μηχανή και παω να το κάνω προσθήκη σε σημείωση μου τα βγαζει σε ασχετη γλώσσα και ποτε μα ποτε σε Ελληνικά που ειναι γραμμένα.. στο S22 ultra δεν ειχα ποτέ πρόβλημα .. καμια βοήθεια κάποιος η κάποια ρύθμιση που εχω κάνει λάθος ?

Θελω να σηκωθώ ένα πρωί και να δω τον κόσμο με τα μάτια που είχα οταν ήμουν παιδί !!!!
Link to comment
Share on other sites

Τι μου απάντησαν από την COSMOTE. Φυσικά δεν φέρει καμία ευθύνη η εταιρεία, τα κινητά μας φταίνε παιδιά. 🤣

Screenshot_20240209_195147_COSMOTE.jpg

Link to comment
Share on other sites

Άριστη στην ορθογραφία η Κωνσταντίνα...

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, dkon84 said:

Πότε είχατε στείλει το mail συμμετοχής? 

Στις 30/1

On 8/2/2024 at 3:08 ΜΜ, sakis88888 said:

υπάρχει επιλογή όταν επεξεργαζόμαστε φώτο με το Ai να μην φαίνεται το υδατογράφημα κάτω αριστερά; 

 

 

On 8/2/2024 at 3:18 ΜΜ, James Bond said:

"Κανονικά" δεν υπάρχει. Ωστόσο μπορείς να μπεις στην εφαρμογή "Φωτογραφίες" της Google, να επιλέξεις τη συγκεκριμένη φωτοτογραφία και να πατήσεις "επεξεργασία" και μετά μετακινώντας προς τα αριστερά την γραμμή εργασιών που ξεκινάει με "προτάσεις" , θα δεις μετά "περικοπή" και μετά "εργαλεία". Στα "εργαλεία" επέλεξε από πάνω τη "μαγική γόμα" και κύκλωσε το υδατογράφημα, το οποίο θα εξαφανιστεί 🙂

Δοκίμασα να αφαιρέσω το υδατογράφημα μέσα από με την επεξεργασία φωτογραφίας και το αφαίρεσα χωρίς ιδιαίτερο κόπο.

Επέλεξα το μολύβι, επιλέξατε τα 4 κυκλάκια, και διαγραφή αντικειμένου. Το υδατογράφημα εξαφανίστηκε εύκολα & γρήγορα! 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Kostas_Ts_86 said:

Εντόπισα κάτι πολύ περίεργο που μου κάνει με τις φωτογραφίες. Όταν είμαι π.χ στο ινστα και υπάρχει φωτό με ουρανό, αλλάζει εκείνη την στιγμή σταδιακά για 2 δευτερόλεπτα και μου τη χαλάει.

Προσπάθησα να κάνω εγγραφή οθόνης και να το ανεβάσω εδώ, αλλά δυστυχώς δεν το κάνει κατά την εγγραφή. Είναι σαν να βάζει φίλτρο από μόνο του και πιξελιαζει.

 

Η φωτογραφία πριν το πρόβλημα:

Screenshot_20240209_174030_Instagram.thumb.jpg.cc201de008f760eb7a7e1a8a99b57fa2.jpg

 

Ξέρω ότι δεν είναι και τόσο αντιπροσωπευτική η παρακάτω φωτογραφια αλλά δεν μπορούσα να τη δείξω αλλιώς...

Η φωτογραφία μετά το πρόβλημα:

1707493584413.thumb.jpg.f6367f513d59d9cd80a419f7abe2599d.jpg

Υποψιν, δεν μου το κάνει στη συλλογή, αλλά στο ινσταγκραμ (το αναφέρω για να προλάβω την ερώτηση αν εχω ενεργοποιημενη την επιλογή "Σούπερ HDR" (που παρεμπιπτόντως την έχω απενεργοποιημενη).

 

Το κάνει και στη Συλλογή, προσπάθησα και εγώ να το καταγράψω αλλά κατά την εγγραφή, με κάποιο μαγικό τρόπο,  δεν γίνεται softening(?) στον ουρανό. 

 

Εγω θα ηθελα αυτη η κοινότητα να λειτουργει υπερ του καταναλωτη με μαζικες καταγγελιες στην ΕΕTΤ κατα των καρτελ που εχουν στηθει, οχι να κανουμε και γκαλοπ κατα του καταναλωτη και υπερ των εταιριων!;)
Link to comment
Share on other sites

 

Επανέρχομαι στο βίντεο εγώ αυτό το χάλι πρώτη φορά το βλέπω σε ναυαρχίδα της Samsung σε καμία συσκευή δεν είχα τόσο χάλια βίντεο.

Δεν έχω ξανασυναντήσει χειρότερο πραγματικά και στις προηγούμενες συσκευές Samsung που είχα  δεν είχα θέμα, σαν "να αναβοσβήνουν λαμπάκια σε χριστουγεννιάτικο δέντρο" αν το θεωρείτε εσείς αυτό φυσιολογικό λόγο φακών τότε κάτι δεν πάει καλά πιστεύω, θα γυρίσω σε Ulefone!!

για να μην παρεξηγηθώ η συσκευή είναι εξαιρετική σε όλα εκτός:

1.Βίντεο 2.Βραδινές φωτογραφίες, και υστερεί αρκετά από άλλες ναυαρχίδες.

Πραγματικά αν δεν κάνει η Samsung κάτι σε αυτό το κομμάτι άσχετα με αυτά που λένε οι τεχνικοί για τους φακούς βλέπω να αλλάζω εταιρία σύντομα. 

Ανεβάστε κανένα video να δω έτσι από περιέργεια και εσάς το ίδιο κάνει? είχα δει ένα βίντεο ενός που ανέβασε εδώ στο αμάξι που έκανε ακριβώς το ίδιο με εμένα.

https://www.youtube.com/watch?v=XggPgrwZtrc

 

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

Έχεις ένα δίκιο, στο σημείο που αλλάζουν οι φακοί κάνει ένα "σπάσιμο" το βίντεο. 

Όμως προσωπικά αυτό που με ενόχλησε περισσότερο στο βίντεο είναι οι πολύ γρήγορες κινήσεις που κάνεις και το γρήγορο zoom in & zoom out με αποτέλεσμα το "σπάσιμο" να περνάει σχεδόν απαρατήρητο στα δικά μου μάτια. 

Καταλαβαίνω ότι ήταν ένα γρήγορο βίντεο για να δείξεις το πρόβλημα αλλά τελικά είναι και θέμα πως τραβάμε το βίντεο. 

Πόσα γρήγορα zoom in & zoom out θα κάνεις σε ένα βίντεο ώστε να γίνει τόσο ενοχλητικό το "σπάσιμο" του βίντεο; 

Είναι σαν να τραβάμε μια φωτογραφία ή βίντεο κόντρα στο φως και να κατηγορούμε την κάμερα για το υπερφωτισμένο background και το σκοτεινό θέμα.

Τραβηγμένο και υπερβολικο παράδειγμα μεν αλλά κάπως έτσι το αντιλαμβάνομαι ως έναν βαθμό.

Βέβαια αυτό δεν αποτελεί δικαιολογία για την samsung ώστε να διαθέσει ένα άρτιο προϊόν στην αγορά.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, anastasg said:

Βέβαια αυτό δεν αποτελεί δικαιολογία για την samsung ώστε να διαθέσει ένα άρτιο προϊόν στην αγορά.

Κρατάω αυτό που είπες που είναι η ουσία.

Όσο για το βίντεο προσπάθησα να κάνω zoom-in & zoom-out όσο το δυνατόν πιο σιγά χειροκίνητα και όχι απότομα με τα έτοιμα 2x,3x,5x που έχει, για να δείξω ότι και αργά να κάνεις το zoom πάλι έχει θέμα.

Edited by vwbestakos

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πρόβλημα vignetting/gradation του ουρανού σε αρκετές φωτογραφίες που τραβιουνται υπό συγκεκριμένες συνθήκες. 

Τραβηγμένη με Expert Raw.

20240131_220141.thumb.jpg.744ddb7f25dfa895b33028ed7b7c4f5f.jpg

 

Ίδιο πρόβλημα εμφανίζεται και σε λήψεις με την αυτόματη λειτουργία.

Εγω θα ηθελα αυτη η κοινότητα να λειτουργει υπερ του καταναλωτη με μαζικες καταγγελιες στην ΕΕTΤ κατα των καρτελ που εχουν στηθει, οχι να κανουμε και γκαλοπ κατα του καταναλωτη και υπερ των εταιριων!;)
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, netgeo said:

Έχω την εντύπωση πως πριν το 1ο update δεν έχει νόημα να συζητάμε, έχω το έχω βάλει στο συρτάρι και περιμένω 🙃

Εγώ μιας και άργησε να μου έρθει (ήρθε μόλις χθες) δεν το έχω ανοίξει καν με αυτά που διαβάζω αν και έχω βάλει αγγελία το s22 ultra μου!!

Απογοητεύτηκα λίγο είναι η αλήθεια με αυτά που διαβάζω οπότε θα περιμένω λίγες μέρες ακόμα και θα αποφασίσω τι θα κάνω!!

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, manan69t said:

Απογοητεύτηκα λίγο είναι η αλήθεια με αυτά που διαβάζω οπότε  περιμένω λίγες μέρες ακόμα και θα αποφασίσω τι θα κάνω!!

Άνοιξε το, δούλεψε το και θα καταλάβεις το λάθος σου. 

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kek said:

Άνοιξε το, δούλεψε το και θα καταλάβεις το λάθος σου. 

Κάτι τέτοιο ήθελα να γράψω και εγώ! 

Το χουμε βγάλει κατηγορία ulefon πχια. 🙂 

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

@manan69t μην είσαι επηρεασμένος από αυτά που διαβάζεις. Όπως είπαν και οι υπόλοιποι άνοιξε το να το δουλέψεις μερικές μέρες, εξάλλου σαββατοκύριακο είναι κιόλας οπότε είτε σου κάνει είτε όχι (απίθανο το βλέπω) θα έχεις κάνει τις δοκιμές σου...ίδια χασούρα θα έχεις κατά την γνώμη μου είτε σφραγισμένο το δώσεις με ότι σκέψεις και "τύψεις " που δεν θα το έχεις δουλέψει είτε δουλεμένο δύο, τρεις, τέσσερις μέρες...θα βοηθήσεις και τον μελλοντικό αγοραστή έχοντας εικόνα δική σου εφόσον τελικά δεν σου κάνει....

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, konakis said:

@manan69t μην είσαι επηρεασμένος από αυτά που διαβάζεις. Όπως είπαν και οι υπόλοιποι άνοιξε το να το δουλέψεις μερικές μέρες, εξάλλου σαββατοκύριακο είναι κιόλας οπότε είτε σου κάνει είτε όχι (απίθανο το βλέπω) θα έχεις κάνει τις δοκιμές σου...ίδια χασούρα θα έχεις κατά την γνώμη μου είτε σφραγισμένο το δώσεις με ότι σκέψεις και "τύψεις " που δεν θα το έχεις δουλέψει είτε δουλεμένο δύο, τρεις, τέσσερις μέρες...θα βοηθήσεις και τον μελλοντικό αγοραστή έχοντας εικόνα δική σου εφόσον τελικά δεν σου κάνει....

Μπα δε θα το ρισκάρω να το ανοίξω.

Θα το επιστρέψω στη samsung σφραγισμένο αν δε το κρατήσω.

Απλά περιμένω λίγες μέρες ακόμη να δω πού πάει το πράγμα.

Το κινητό το είδα στα Public Χαλκίδας live και πήρα μία ιδέα σαν μέγεθος συσκευής κλπ.

Οπότε περιμένω λίγο και βλέπω τι θα κάνω!

Ούτε στα pandas έστειλα τίποτα αν και βασικά δεν ξέρω ούτε την διαδικασία αλλά αυτό θα το δω όταν το αποφασίσω.

Η ουσία είναι πως με ξενέρωσε η easymail(11 μέρες περίμενα), και μετά αυτά που διαβάζω εδώ κι εκεί και μου έφυγε ο αρχικός ενθουσιασμός.

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Αν ενδιαφέρεται καποιος για ναυαρχιδα και δεν τον απασχολεί το κοστος τα πραγματα ειναι απλα....

 

Θες κινητο που δεν σε απασχολεί η παραμετροποίηση,με αψογο βιντεο ,με άμεσες αναβαθμισεις και να εισαι trendy αισθανόμενος influencer κλπ? Παιρνεις iPhone 15 pro max

 

θες ναυρχιδα με ελαχιστα υποδιαιστερο βιντεο και εξισου καλη φωτογραφία ,λιγο πιο άβολο στο χερι αλλα φουλ παραμετροποίηση αλλα χάνοντας trendila?Παιρνεις 24 ultra....

 

Νετα σκέτα...

 

Υ.Γ.Προσωπικα οκ προφανως χαζός και ψώνιο ειμαι,επειδη εχει φλομώσει ο τόπος iPhone απο 15 χρονα κοριτσάκια μεχρι influencers της κακιάς ώρας αν και κινηταρα το iPhone το εχω παράλληλα με το 24 ,μου βγαινει αντίδραση και δε θελω να εχω το ιδιο 🙂

Edited by eddiedimitris
Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά θα το πάρω το s24 ultra γιατί μου αρέσει πολύ σαν υλοποίηση.απλα αυτό που κάνω εδώ και 3 χρόνια δεν αγοράζω -ΠΟΤΕ Day one -αποδεδειγμένα οι εταιρείες χωλαίνουν τους πρώτους μήνες.

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, manan69t said:

Μπα δε θα το ρισκάρω να το ανοίξω.

Θα το επιστρέψω στη samsung σφραγισμένο αν δε το κρατήσω.

Απλά περιμένω λίγες μέρες ακόμη να δω πού πάει το πράγμα.

Το κινητό το είδα στα Public Χαλκίδας live και πήρα μία ιδέα σαν μέγεθος συσκευής κλπ.

Οπότε περιμένω λίγο και βλέπω τι θα κάνω!

Ούτε στα pandas έστειλα τίποτα αν και βασικά δεν ξέρω ούτε την διαδικασία αλλά αυτό θα το δω όταν το αποφασίσω.

Η ουσία είναι πως με ξενέρωσε η easymail(11 μέρες περίμενα), και μετά αυτά που διαβάζω εδώ κι εκεί και μου έφυγε ο αρχικός ενθουσιασμός.

Κοίταξε...σα συσκευή είναι ο,τι καλύτερο έχω δουλέψει σε android. Επίσης, ο,τι καλύτερο και άνετο έχω πιάσει στα χέρια μου χωρίς θήκη. Για μπαταρία δε θα μιλήσω ακόμα, καθώς περιμένω να κλείσω 2 βδομάδες, αλλά με αυτά που έχω δει εως τώρα είναι απίστευτο (προερχόμενος από S22U που ούτε εκεί είχα ιδιαίτερο θέμα). Στο θέμα φωτογραφία χωλαίνει, είναι η αλήθεια, δηλαδή με το S22U έβγαζα καλύτερες φωτογραφίες (είχε πάρει και κάμποσες ενημερώσεις βέβαια), αλλά είναι ηλίθιο να πιστέψω ότι δε θα λυθεί και οτι θα παραμείνει υποδεέστερο, σε αυτον τον τομέα, από συσκευή του 2022!

Άλλωστε, τα όποια προβλήματα υπάρχουν εξ αρχής λύνονται στην πορεία (αυτό ισχύει για ολες τις εταιρίες). Όσο για τη samsung, μας έχει συνηθίσει σε αυτό, γιαυτό και ανυπομονούμε για το 1ο πολυπόθητο update.

Επειδή μερικοί επιμένουμε και αναφέρουμε συχνά τα προβλήματα αυτές τις μέρες, δε σημαίνει ότι θα παροτρυνουμε τους υπόλοιπους να μην το αγοράσουν. Κάθε άλλο, είμαστε εδώ να βοηθησουμε και να μοιραστούμε τα οποία προβλήματα αντιμετωπίζουμε.

Στην τελική, ευτυχώς που είμαστε κι εμείς που το έχουμε από προπαραγγελία για να προλάβουμε κάποιους. 😝

Edited by Kostas_Ts_86
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, manan69t said:

Εγώ μιας και άργησε να μου έρθει (ήρθε μόλις χθες) δεν το έχω ανοίξει καν με αυτά που διαβάζω αν και έχω βάλει αγγελία το s22 ultra μου!!

Απογοητεύτηκα λίγο είναι η αλήθεια με αυτά που διαβάζω οπότε θα περιμένω λίγες μέρες ακόμα και θα αποφασίσω τι θα κάνω!!

Χάλια κινητό φίλε. Πούλατο να γλυτώσεις. 

Link to comment
Share on other sites

Όποιος το έχει πάρει, το ανοίγει και το χαίρεται, ασυζητητί αυτή τη στιγμή είναι η κορυφαία συσκευή. Πλην περιπτώσεων, υπό συγκεκριμένες συνθήκες, σε κάμερα (κάμερες βασικά) είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί, ειδικά ο 5x είναι κλασεις ανώτερος από τον ανταγωνισμό. Το μόνο που ανταγωνίζεται σε κάμερα το s24 ultra, αυτή τη στιγμή, είναι το OPPO X7 Ultra που ενίοτε ομως χωλαίνει στο highlight control. Σε βίντεο το Iphone έχει μικρό προβάδισμα, στο οποίο όμως θα υπάρξει σύντομα βελτίωση. 

 

Γενικά το s24 ultra είναι η πιο ολοκληρωμένη συσκευή σήμερα, που θα βελτιωθεί ακόμα περισσότερο μετά το αρχικό beta testing που μας έβαλε η Samsung να κάνουνε στη ναυαρχίδα της.

 

Όποιοι το πήρατε, ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΟ.

Edited by ros100
Εγω θα ηθελα αυτη η κοινότητα να λειτουργει υπερ του καταναλωτη με μαζικες καταγγελιες στην ΕΕTΤ κατα των καρτελ που εχουν στηθει, οχι να κανουμε και γκαλοπ κατα του καταναλωτη και υπερ των εταιριων!;)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...