Jump to content

Samsung Galaxy S24 Ultra


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

54 minutes ago, nikosaek2121 said:

Έχει κάποιος ιδέα τι μπορώ να κάνω εδώ δεν έχει λειτουργήσει τίποτα, clear cache του app wipe cache partition απεγκατασταση ενημερώσεων εφαρμογής και εγκατάσταση ξανά.... συνέχεια κάνει crash η εφαρμογή τα αρχεία μου όταν πατάω απορρίμματα....

Screenshot_20240511_173024_One UI Home.jpg

Screenshot_20240511_173033_My Files.jpg

Κάτι ανάλογο πάθαινε και σε ενός φίλου και ευθυνόταν το Samsung Core services. Δες αν υπάρχει κάποια ενημέρωση στο Galaxy Apps και αν όχι τότε κάνε επιβολή διακοπής και clear cache στο παραπάνω που λέω.

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πριν, Kostas_Ts_86 said:

Κάτι ανάλογο πάθαινε και σε ενός φίλου και ευθυνόταν το Samsung Core services. Δες αν υπάρχει κάποια ενημέρωση στο Galaxy Apps και αν όχι τότε κάνε επιβολή διακοπής και clear cache στο παραπάνω που λέω.

Σε ευχαριστώ, δυστυχώς δεν δούλεψε ούτε αυτό. Εδώ δοκιμάσει τα πάντα, ακόμα και το Galaxy app booster ( δεν υπάρχει πλέων app repair στο Recovery με το android 14). Επίσης δοκίμασα και να Bootaro σε Safe Mode και πάλι κάνει το ίδιο και Crasharei. Δεν έχω όρεξη για Factory Reset διότι πέρα αυτού όλα μοιάζουν ομαλά και το τηλέφωνο πάει σφαίρα, και θα χρειαστείαρκετός χρόνος να ρυθμίζω ξανά εφαρμογές. Έχει κάποιος κάτι άλλο να προτείνει που να μου διαφεύγει για να δοκιμάσω ? Διαφορετικά θα περιμένω την επόμενη ενημερώσω 

Link to comment
Share on other sites

Μεταβαση απο iphone ξανα σε Samsung. Αυριο παραλαμβανω. Ερωτηση: Κατα την πρωτη εκκινηση της συσκευης που ρωταει αν μεταφερθουν δεδομενα απο αλλη συσκευη συνδεω τα κινητα μεταξυ τους ή το αγνοω και τα ξαναπερναω ολα απο την αρχη;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα να κάνω μια ερώτηση εάν πάρω το κιν από κάποιο σκρουτζομαγαζο βλέπε kaiser ή you.gr λόγω χαμηλότερης τιμής κ αποφορολογησης μου βγαίνει σε πολύ καλή τιμή σχετικά με την εγγύηση δε θα έχω πρόβλημα εάν τυχόν εχω καποια βλαβη με την αντιπροσωπεία της samsung βλέπε smartec. Για 2 χρόνια που ισχύει θα μου το δεχτούν κανονικά έτσι δεν ειναι;Δωρεάν αντικατάσταση εαν έχω θέμα πλακέτας κλπ.  Ευχαριστώ πολύ. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, theo7ashm said:

Καλησπέρα να κάνω μια ερώτηση εάν πάρω το κιν από κάποιο σκρουτζομαγαζο βλέπε kaiser ή you.gr λόγω χαμηλότερης τιμής κ αποφορολογησης μου βγαίνει σε πολύ καλή τιμή σχετικά με την εγγύηση δε θα έχω πρόβλημα εάν τυχόν εχω καποια βλαβη με την αντιπροσωπεία της samsung βλέπε smartec. Για 2 χρόνια που ισχύει θα μου το δεχτούν κανονικά έτσι δεν ειναι;Δωρεάν αντικατάσταση εαν έχω θέμα πλακέτας κλπ.  Ευχαριστώ πολύ. 

Εφόσον ειναι αγορασμένο εντος ευρωπαϊκής ένωσης δνε εχεις κανένα θεμα. Το you παρολο αυτα δνε ειναι σκρουτζομαγαζο στην ουσία ειναι η Info Quest και ειναι επίσημος μεταπωλητής Samsung στην Ελλάδα 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, theo7ashm said:

Καλησπέρα να κάνω μια ερώτηση εάν πάρω το κιν από κάποιο σκρουτζομαγαζο βλέπε kaiser ή you.gr λόγω χαμηλότερης τιμής κ αποφορολογησης μου βγαίνει σε πολύ καλή τιμή σχετικά με την εγγύηση δε θα έχω πρόβλημα εάν τυχόν εχω καποια βλαβη με την αντιπροσωπεία της samsung βλέπε smartec. Για 2 χρόνια που ισχύει θα μου το δεχτούν κανονικά έτσι δεν ειναι;Δωρεάν αντικατάσταση εαν έχω θέμα πλακέτας κλπ.  Ευχαριστώ πολύ. 

Ναι έτσι ακριβώς  .

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, jtzimitras said:

Μεταβαση απο iphone ξανα σε Samsung. Αυριο παραλαμβανω. Ερωτηση: Κατα την πρωτη εκκινηση της συσκευης που ρωταει αν μεταφερθουν δεδομενα απο αλλη συσκευη συνδεω τα κινητα μεταξυ τους ή το αγνοω και τα ξαναπερναω ολα απο την αρχη;

Και εγώ την ίδια μετάβαση έκανα..

 

Μια χαρά θα είναι..

 

Οι κωδικοί θα είναι το θέμα...

 

Χρησιμοποίησε το Samsung pass όπως ακριβώς την κλειδοθήκη του iphone...

 

Απλώς για πρώτη φορά θα πρέπει να τα βάλεις χειροκίνητα....

 

Εύχομαι να το ευχαριστηθείς και να χτυπάει μόνο για καλό το νέο σου τηλέφωνο...

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το έφτιαξα, κατέβασα το Ccleaner, έκανα διαγραφή τον φάκελο Junk και τώρα ανοίγει κανονικά, μάλλον κάποιο αρχείο που είχα διαγράψει έκανε την ζημιά και Crashare το App? Περίεργο μόνο κάτι pdf είχα απο τις λήψεις διαγράψει και μετά δεν άνοιγε και Crashare.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, nikosaek2121 said:

Τελικά το έφτιαξα, κατέβασα το Ccleaner, έκανα διαγραφή τον φάκελο Junk και τώρα ανοίγει κανονικά, μάλλον κάποιο αρχείο που είχα διαγράψει έκανε την ζημιά και Crashare το App? Περίεργο μόνο κάτι pdf είχα απο τις λήψεις διαγράψει και μετά δεν άνοιγε και Crashare.

Οποτε το factory reset θα το εφτιαχνε. Αλλα ποιος καθεται να το σεταρει απο την αρχη... 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Έχω το τηλ από το Φεβρουαριο. Υπάρχει κάποια ενημέρωση σχετικά με τα θεματα με την κάμερα *ζουμ, telephoto κλπ* ? Ξέρουμε αν έχουν πει αν θα τα διορθώσουν με update (επισημα/σιγουρα) η αυτό ήταν? Το χρησιμοποιώ για δουλειά και το αποτέλεσμα ειλικρινά δεν ειναι καλο / χαλάει (οταν κάνεις zoom, ειδικά σε βιντεο - grain, over processing, over saturation, κλπ).

Αν έχετε κάποια συμβουλή ή πληροφορία πείτε μου παρακαλώ.

Edited by ng76
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, ng76 said:

Καλησπέρα σε όλους.

Έχω το τηλ από το Φεβρουαριο. Υπάρχει κάποια ενημέρωση σχετικά με τα θεματα με την κάμερα *ζουμ, telephoto κλπ* ? Ξέρουμε αν έχουν πει αν θα τα διορθώσουν με update (πισημα/σιγουρα) η αυτό ήταν? Το χρησιμοποιώ για δουλειά και το αποτέλεσμα ειλικρινά δεν ειναι καλο / χαλάει (οταν κάνεις zoom, ειδικά σε βιντεο - grain, over processing, over saturation, κλπ).

Αν έχετε κάποια συμβουλή ή πληροφορία πείτε μου παρακαλώ.

Υποτίθεται ότι θα έβγαινε ένα μεγάλο Update που θα βελτίωνε πολύ την κάμερα μέσα στον Απρίλιο αλλά είμαστε μέσα Μαϊου και δεν ακούγεται τίποτα. Γενικά δεν βλέπω να υπάρχει μεγάλο ενδιαφέρον από την Samsung σε αυτό το κομμάτι. 

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, ng76 said:

Καλησπέρα σε όλους.

Έχω το τηλ από το Φεβρουαριο. Υπάρχει κάποια ενημέρωση σχετικά με τα θεματα με την κάμερα *ζουμ, telephoto κλπ* ? Ξέρουμε αν έχουν πει αν θα τα διορθώσουν με update (επισημα/σιγουρα) η αυτό ήταν? Το χρησιμοποιώ για δουλειά και το αποτέλεσμα ειλικρινά δεν ειναι καλο / χαλάει (οταν κάνεις zoom, ειδικά σε βιντεο - grain, over processing, over saturation, κλπ).

Αν έχετε κάποια συμβουλή ή πληροφορία πείτε μου παρακαλώ.

 

15 minutes ago, kax_dent said:

Υποτίθεται ότι θα έβγαινε ένα μεγάλο Update που θα βελτίωνε πολύ την κάμερα μέσα στον Απρίλιο αλλά είμαστε μέσα Μαϊου και δεν ακούγεται τίποτα. Γενικά δεν βλέπω να υπάρχει μεγάλο ενδιαφέρον από την Samsung σε αυτό το κομμάτι. 

Λένε το μεγάλο update για τους κάμερες θα είναι τον Ιούνιο..

 

Έτσι είπε ο iceuniverse τουλάχιστον 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, kax_dent said:

Υποτίθεται ότι θα έβγαινε ένα μεγάλο Update που θα βελτίωνε πολύ την κάμερα μέσα στον Απρίλιο αλλά είμαστε μέσα Μαϊου και δεν ακούγεται τίποτα. Γενικά δεν βλέπω να υπάρχει μεγάλο ενδιαφέρον από την Samsung σε αυτό το κομμάτι. 

😲 Εύχομαι να μην είναι έτσι τελικά και η εταιρια να κανει κατι ( η κάμερα σίγουρα θέλει βελτίωση ) γιατι  πολλοί χρήστες αν όχι όλοι έχουν τα ίδια θέματα . Να υποθέσω και εσείς?

Έχω κάνει αλλαγές στα settings κλπ αλλά τιποτα ...

Πάντως ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.

Just now, redcom7 said:

 

Λένε το μεγάλο update για τους κάμερες θα είναι τον Ιούνιο..

 

Έτσι είπε ο iceuniverse τουλάχιστον 

Οκ. Μακάρι - πιστευω είναι μεγάλο λάθος να το αφήσουν έτσι.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, ng76 said:

😲 Εύχομαι να μην είναι έτσι τελικά και η εταιρια να κανει κατι ( η κάμερα σίγουρα θέλει βελτίωση ) γιατι  πολλοί χρήστες αν όχι όλοι έχουν τα ίδια θέματα . Να υποθέσω και εσείς?

Έχω κάνει αλλαγές στα settings κλπ αλλά τιποτα ...

Πάντως ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.

Οκ. Μακάρι - πιστευω είναι μεγάλο λάθος να το αφήσουν έτσι.

Πρόβλημα δεν θα το έλεγα αλλά σίγουρα δεν έχω μείνει και με ανοιχτό στόμα. Βασικά δεν βλέπω σημαντική διαφορά από το s22 ultra που είχα πριν μην σου πω σε κάποιες περιπτώσεις μου φαίνεται χειρότερο οριακά το αποτέλεσμα.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, kax_dent said:

Πρόβλημα δεν θα το έλεγα αλλά σίγουρα δεν έχω μείνει και με ανοιχτό στόμα. Βασικά δεν βλέπω σημαντική διαφορά από το s22 ultra που είχα πριν μην σου πω σε κάποιες περιπτώσεις μου φαίνεται χειρότερο οριακά το αποτέλεσμα.

Αν μπεις στο νήμα του 21υ  που έχω ανεβάσει συγκριτικό 21 με 24 θα γελάς 🤣.  Μου αρέσει πάντως όταν λανσάρουν κάθε συσκευή που λένε ότι έρχεται η επανάσταση πάνω στο θέμα φωτογραφιών.... τέλος πάντων το θέμα είναι οτι σαν συσκευή κ λογισμικό είμαι πολύ ευχαριστημένος. 

Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι οτι ολοι περιμεναμε μια καλη αναβαθμιση στο s24 ultra...για την ωρα δεν βλεπω κατι που να με κανει να νιωσω την διαφορα κυριως με το s23 plus που εχω παραλληλα...ισα ισα αυτην την στιγμη το s23 plus ειναι πιο ισορροπημενο σε μπαταρια καμερα αλλα βεβαια εχει παρει και πιο πολλα updates.οπως εχω ξαναγραψει το s24 ultra εχει θεμα με υπερθερμανση σε εξωτερικες συνθηκες με ηλιο σχετικα  υψηλη θερμοκρασιακαι ανοικτο 5g...ολες οι συσκευες θα ζεσταθουν μετα απο καποια ωρα ομως το s24 ultra μεσα σε λιγη ωρα ζεστενετε εντονα και ριχνει την φωτεινοτητα.αυτο δεν το αντιμετωπιζα ουτε με τον exynos του s22 plus που χα πιο παλια.το s23 plus με τον περσυνο snap ξεκαθαρα  πολυ πιο καλο σε διατηρηση θερμοκρασιας.....εκει στην  samsung πρεπει να ακουνε τον καταναλωτη και πιστευω να δωσουν τα updates για να ειναι η συσκευη οπως αρμοζει...να ξεκαθαρισω οτι η συσκευη ειναι αρκετα καλη σε ολα αλλα για το κοστος που εχει αλλα και σαν ναυαρχιδα της samsung επρεπε να ηταν καλυτερη.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kax_dent said:

Πρόβλημα δεν θα το έλεγα αλλά σίγουρα δεν έχω μείνει και με ανοιχτό στόμα. Βασικά δεν βλέπω σημαντική διαφορά από το s22 ultra που είχα πριν μην σου πω σε κάποιες περιπτώσεις μου φαίνεται χειρότερο οριακά το αποτέλεσμα.

Κατάλαβα...

Πιστευω ειναι πολύ καλή συσκευή με πολύ καλό λογισμικό - δική μου γνώμη - και κανει την διαφορα γενικοτερα... θεωρώ όμως οτι στο θέμα κάμερα (στο συγκεκριμενο μοντελο) θέλει δουλειά.

Παλι καλα βοηθάει κάπως το pro mode όπου κάνοντας αλλαγες στις ρυθμίσεις κάτι γίνεται 😊

Μάλλον θελει (ακομα) υπομονή μπας και βγάλουν κάποιο update.

56 minutes ago, challenge143 said:

Αν μπεις στο νήμα του 21υ  που έχω ανεβάσει συγκριτικό 21 με 24 θα γελάς 🤣.  Μου αρέσει πάντως όταν λανσάρουν κάθε συσκευή που λένε ότι έρχεται η επανάσταση πάνω στο θέμα φωτογραφιών.... τέλος πάντων το θέμα είναι οτι σαν συσκευή κ λογισμικό είμαι πολύ ευχαριστημένος. 

Ναι, πολύ καλή

7 minutes ago, Kanellos1978 said:

Η αληθεια ειναι οτι ολοι περιμεναμε μια καλη αναβαθμιση στο s24 ultra...για την ωρα δεν βλεπω κατι που να με κανει να νιωσω την διαφορα κυριως με το s23 plus που εχω παραλληλα...ισα ισα αυτην την στιγμη το s23 plus ειναι πιο ισορροπημενο σε μπαταρια καμερα αλλα βεβαια εχει παρει και πιο πολλα updates.οπως εχω ξαναγραψει το s24 ultra εχει θεμα με υπερθερμανση σε εξωτερικες συνθηκες με ηλιο σχετικα  υψηλη θερμοκρασιακαι ανοικτο 5g...ολες οι συσκευες θα ζεσταθουν μετα απο καποια ωρα ομως το s24 ultra μεσα σε λιγη ωρα ζεστενετε εντονα και ριχνει την φωτεινοτητα.αυτο δεν το αντιμετωπιζα ουτε με τον exynos του s22 plus που χα πιο παλια.το s23 plus με τον περσυνο snap ξεκαθαρα  πολυ πιο καλο σε διατηρηση θερμοκρασιας.....εκει στην  samsung πρεπει να ακουνε τον καταναλωτη και πιστευω να δωσουν τα updates για να ειναι η συσκευη οπως αρμοζει...να ξεκαθαρισω οτι η συσκευη ειναι αρκετα καλη σε ολα αλλα για το κοστος που εχει αλλα και σαν ναυαρχιδα της samsung επρεπε να ηταν καλυτερη.

Η αλήθεια είναι ότι (μεχρι τωρα ) δεν μου έχει παρουσιάσει θέμα με υπερθέρμανση.

Και εγώ θέλω να πιστεύω ότι δεν θα το αφήσουν έτσι και κάτι θα κάνουν. 🤞 και συμφωνώ είναι αρκετά καλή συσκευή (και λογισμικο) - που ειναι και η ουσια (γνώμη μου).

 

Link to comment
Share on other sites

@kanello1978 κλείσε το 5g όντως ζεσταίνετε ποιο γρήγορα κ έχω υπολογίσει με το 4g έχει περίπου 20% διαφορά 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Kanellos1978 said:

Η αληθεια ειναι οτι ολοι περιμεναμε μια καλη αναβαθμιση στο s24 ultra...για την ωρα δεν βλεπω κατι που να με κανει να νιωσω την διαφορα κυριως με το s23 plus που εχω παραλληλα...ισα ισα αυτην την στιγμη το s23 plus ειναι πιο ισορροπημενο σε μπαταρια καμερα αλλα βεβαια εχει παρει και πιο πολλα updates.οπως εχω ξαναγραψει το s24 ultra εχει θεμα με υπερθερμανση σε εξωτερικες συνθηκες με ηλιο σχετικα  υψηλη θερμοκρασιακαι ανοικτο 5g...ολες οι συσκευες θα ζεσταθουν μετα απο καποια ωρα ομως το s24 ultra μεσα σε λιγη ωρα ζεστενετε εντονα και ριχνει την φωτεινοτητα.αυτο δεν το αντιμετωπιζα ουτε με τον exynos του s22 plus που χα πιο παλια.το s23 plus με τον περσυνο snap ξεκαθαρα  πολυ πιο καλο σε διατηρηση θερμοκρασιας.....εκει στην  samsung πρεπει να ακουνε τον καταναλωτη και πιστευω να δωσουν τα updates για να ειναι η συσκευη οπως αρμοζει...να ξεκαθαρισω οτι η συσκευη ειναι αρκετα καλη σε ολα αλλα για το κοστος που εχει αλλα και σαν ναυαρχιδα της samsung επρεπε να ηταν καλυτερη.

Συγγνωμη τωρα που ρωταω,αλλα το να εχεις s23u ταυτοχρονα με το s24u ειναι γιατι δεν σε καλυπτε το s23u ή λογω εργασιας χρειαζεσαι 2 συσκευες;απο περιεργεια δλδ κι αν θες μου απαντας γιατι ανηκω στους ανθρωπους που δεν αλλαζουν συχνα συσκευη και μαλιστα μια premium οπως το s23u που εχει 1,5 χρονο εμφανισης,μια σχετικα καινουρια συσκευη και δεν την λες και φθηνη.Φιλικα.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, vasilis69 said:

Συγγνωμη τωρα που ρωταω,αλλα το να εχεις s23u ταυτοχρονα με το s24u ειναι γιατι δεν σε καλυπτε το s23u ή λογω εργασιας χρειαζεσαι 2 συσκευες;απο περιεργεια δλδ κι αν θες μου απαντας γιατι ανηκω στους ανθρωπους που δεν αλλαζουν συχνα συσκευη και μαλιστα μια premium οπως το s23u που εχει 1,5 χρονο εμφανισης,μια σχετικα καινουρια συσκευη και δεν την λες και φθηνη.Φιλικα.

s23 plus γραφει.....

Link to comment
Share on other sites

Όντως υπάρχει ακόμη θέμα με τις κάμερες για τέτοια συσκευή...και εγώ περίμενα αναβάθμιση αλλά δεν είδαμε ακόμη τπτ... Μακάρι να έχει βγει μέχρι τέλος του μήνα...αν και είπε φίλος πιο πάνω... Ιούνιο...😏😏

Link to comment
Share on other sites

@vasilis19 θα απαντήσω απο την δικιά μου πλευρά που εχω το 21υ κ το 24υ . Δεν είναι ότι δεν σε καλύπτουν οι ανάγκες με την καμία.  Είναι πολύ γρήγορα κινητά και τα δύο.  Είναι καθαρά το μικρόβιο που έχουμε για αλλαγή κ για κάτι καινούργιο.  Από την άλλη ο αδερφός μου πήγε από το 22υ στο 23υ.  Είναι καθαρά χόμπι κ τίποτα άλλο.  

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, challenge143 said:

@vasilis19 θα απαντήσω απο την δικιά μου πλευρά που εχω το 21υ κ το 24υ . Δεν είναι ότι δεν σε καλύπτουν οι ανάγκες με την καμία.  Είναι πολύ γρήγορα κινητά και τα δύο.  Είναι καθαρά το μικρόβιο που έχουμε για αλλαγή κ για κάτι καινούργιο.  Από την άλλη ο αδερφός μου πήγε από το 22υ στο 23υ.  Είναι καθαρά χόμπι κ τίποτα άλλο.  

Ακριβώς αυτό. Το s22ultra ήταν ένα από τα καλύτερα κινητά που έχουν περάσει από τα χέρια μου και με κάλυπτε απόλυτα. Άλλαξα για να αλλάξω...απλά περίμενα πως επειδή το 24 είναι 2 γενιές μετά, θα υπήρχε κάποια αισθητή διαφορά πράγμα που εγώ δεν είδα. Μου κάνει πάντως εντύπωση πως δεν βλέπω η Samsung να βιάζεται να βελτιώσει με Update το κινητό αν και αντικειμενικά δεν έχει προβλήματα σοβαρά.

Link to comment
Share on other sites

On 12/5/2024 at 1:20 ΠΜ, challenge143 said:

@Da_rudakos σου παραθέτω μερικές φωτογραφίες όταν σου δουλέψει πως θα δείχνει. σε σένα εκτός από πληροφορίες σήματος κτλ την θερμοκρασία καιρού στην δείχνει στο android auto?  

20240511_134211.jpg

20240511_133920.jpg

20240511_133915.jpg

20240511_133414.jpg

20240511_133106.jpg

Στις φώτο που στο καλό είναι η θερμοκρασία καιρού? Sorry δεεεεεν την βλέπω 

Link to comment
Share on other sites

Το έχω γράψει και ποιο παλιά . Οι περισσότερες κριτικές που αναφέρονται κ ορισμένοι δεν είναι ικανοποιημενοι είναι γύρο από την κάμερα.  Ακούω κ ανθρώπους που ασχολούνται με τηνφωτογραφιση κ προσπαθούν να συγκρίνουν το κινητό που στα παρέχει όλα μέχρι κ υπολογιστής γίνεται ...με την φωτογραφική μηχανή που τραβάει μόνο φωτογραφίες.  Έχουμε λίγο μπερδευτεί. Όντως θα ήθελα κ εγώ κάτι καλύτερο από την samsung, αλλά αν δούμε τον ανταγωνισμό εκεί έξω όλες οι ναυαρχίδες είναι ίσα βάρκα ίσα γιαλό ναι κ ίσως να υπερτερούν λίγο καλύτερα κάποιες κινεζικές εταιρείες αλλά τίποτα το ιδιαίτερο. Ακόμα έχουν μεγάλο δρόμο οι εταιρείες να φτάσουν τις φωτογραφικές δυνατότητες μιας φ.μηχανής. χωρίς να είμαι fan boys της Samsung αν ζητούσα μόνο κάμερα στο κινητό θα κοιτούσα αλλού, αν με ενδιαφέρει η εμπειρία χρήσης, λογισμικό υποστήριξη κτλ. .. εμένα η samsung με έχει κερδίσει σε όλα αυτά. Χωρίς παρεξήγηση η δικιά μου αποψη  . 

22 minutes ago, alex61 said:

Στις φώτο που στο καλό είναι η θερμοκρασία καιρού? Sorry δεεεεεν την βλέπω 

Αυτό προσπαθώ να σας πω από την μέρα που έχω βάλει το fermata την έχω χάσει αυτή την ένδειξη κ δεν ξέρω πως να την ενεργοποίησω.  Σε σένα την δείχνει; 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...