Jump to content

OnePlus 12


STATYSS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ πάντως έστειλα την αγορά για το 16αρι με δώρο τα ακουστικά, 34 ευρώ το ασύρματο φορτιστή και 100 ευρώ έκπτωση. Σύνολο 984 ευρώ όλα 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

55 minutes ago, Punker said:

Εγώ πάντως έστειλα την αγορά για το 16αρι με δώρο τα ακουστικά, 34 ευρώ το ασύρματο φορτιστή και 100 ευρώ έκπτωση. Σύνολο 984 ευρώ όλα 

Με το καλό φίλε.. Ποιο χρώμα πήρες;; πάντως θήκες για το πράσινο δεν έχει ακόμα. Επειδή και εγώ το έχω ψηλά για να το παραγγείλω, δεν υπάρχει πρόβλημα με τελωνείο έτσι δεν είναι; Τα στοιχεία παραγγελίας τα θέλει στα αγγλικά φαντάζομαι ε;;

Link to comment
Share on other sites

Αγγλικά. Το χρώμα μαύρο. Τώρα για τελωνείο από όσο ξέρω όχι. Έρχεται από Ευρώπη 

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν με απατά η μνήμη μου, στέλνουν από Πολωνία μέσω DHL. Αν πρόκειται για επαρχία το προωθεί η DHL σε courier.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Punker said:

Εγώ πάντως έστειλα την αγορά για το 16αρι με δώρο τα ακουστικά, 34 ευρώ το ασύρματο φορτιστή και 100 ευρώ έκπτωση. Σύνολο 984 ευρώ όλα 

Την 100 ευρώ έκπτωση πως σου την έβαλαν, έβαλα τα ίδια και μου βγαίνει 1063

Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Ισχύει για αγορές άνω των 1000 και μπήκε το κουπόνι μετά την εγγραφή μου

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το κουπόνι μετά την εγγραφή ενώ το έχω προσθέσει στον λογαριασμό, δεν λειτουργεί με τίποτα όταν πάω να κάνω παραγγελία, πως το κατάφερες;

Link to comment
Share on other sites

On 23/1/2024 at 7:25 ΜΜ, doganos said:

Στην Ελλάδα dsda δεν θα έχει ε;

Το 11ρι έχει κανονικά.

Άρα, λογικά και το 12.

.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην ομάδα!! Έχω κάνει preorder το s24+ αλλά με τα reviews που είδα για το oneplus 12, λέω να το τιμήσω εκ νέου μετά το 1+1 και το 1+3!

Έχει αγοράσει κανείς από το tradingshenzhen για να μου πει αν είναι έμπιστο? 

Edited by jeronimo7
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, kostis2001 said:

O Kotsovolos το έχει 1149 το 512..!

Αυτή είναι η επίσημη τιμή όπως βλέπουμε και στο site της Oneplus χωρις την έκπτωση που τρέχει τωρα στις αρχές. Γιαυτό είναι φθηνότερο σε Oneplus μεριά, συγκεκριμένα η ακριβότερη έκδοση

image.png.8a678573d237b9b71ebc847a707d261a.png

image.png.9073b6c632896b94527ffdb57088d33d.png

Προφανώς για όποιον θέλει να αγοράσει day one, πιο πολύ αξίζει η αγορά από Oneplus που δίνει δώρο και τα ακουστικά.

Ούτως ή άλλως και ο Κωτσόβολος σε περίπτωση βλάβης, το πιο πιθανό στην Oneplus να στείλει το κινητό.

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, Arinos said:

Αυτό το κουπόνι μετά την εγγραφή ενώ το έχω προσθέσει στον λογαριασμό, δεν λειτουργεί με τίποτα όταν πάω να κάνω παραγγελία, πως το κατάφερες;

Έκανα εγγραφή στην oneplus το κουπόνι πως το βρίσκω άραγε?!

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, ChrisNikol said:

Έκανα εγγραφή στην oneplus το κουπόνι πως το βρίσκω άραγε?!

Σου έρχεται στο μέιλ καλωσορίσματος.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Arinos said:

Σου έρχεται στο μέιλ καλωσορίσματος.

Έχω παλιό λογαριασμό μάλλον γι’αυτό δε μου έβγαλε τίποτα αν κάνω register με καινούργιο account άλλο e-mail θα μου το στείλει λες?

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, ChrisNikol said:

Έχω παλιό λογαριασμό μάλλον γι’αυτό δε μου έβγαλε τίποτα αν κάνω register με καινούργιο account άλλο e-mail θα μου το στείλει λες?

Λογικά θα σου έρθει, εγώ έκανα κάπου στις 17 του μήνα λογαριασμό, ήρθε ο κωδικός αλλά δεν μπόρεσα ποτέ να τον χρησιμοποιήσω με παραγγελία του 12 όπως έγραψα και παραπάνω, μίλησα και με το chat και απλά μου λέει ότι δεν γίνεται χρήση επειδή έχει ήδη έκπτωση.

Δεν χάνεις κάτι, πόσο να πάρει; 5 λεπτά;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα το πράσινο 16_512. . Με δώρο τα πράσινα ακουστικά ..!!

Αναμονή τώρα 2 βδομαδες 

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, STATYSS said:

Εγώ πήρα το πράσινο 16_512. . Με δώρο τα πράσινα ακουστικά ..!!

Αναμονή τώρα 2 βδομαδες 

Θήκη πράσινη βρήκες;

Link to comment
Share on other sites

https://youtu.be/Lmf26fKY_TU?si=0ds6lTBcnsK1_60L

δυνατό το 12. παρόλα αυτά(σε σύγκριση με το 8 pro βέβαια) στη κάμερα κλασικά υστερεί. ειδικά το βίντεο δείχνει να είναι τραγικό, όπως και η selfie κάμερα

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Πάντως και στον κωτσο δίνει δώρο τα ακουστικά και -100€ στο καλάθι για την έκδοση των 16GB , όπως στο επίσημο site της εταιρείας !!!

Link to comment
Share on other sites

Μαζί και κάποια επιταγή από τις πρόσφατες προσφορές που έχει βγάλει νομίζω πως έτσι αξίζει πολύ η συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα και εγώ δοκιμαστικά στο site του Κωτσόβολου και όντως αν βάλεις το προϊόν στο καλάθι σου προσθέτει και τα ακουστικά δώρο συν την έκπτωση των 100€!!

Επίσης αν προσθέσουμε και τη δυνατότητα αποφορολόγισης και τη δυνατότητα άτοκων δόσεων μέσω πιστωτικής έχουμε μπορώ να πω ένα καλό deal! 

Και παίρνουμε 16/512 με ασύρματα ακουστικά και φορτιστή 100w στη συσκευασία! 

Link to comment
Share on other sites

μαύρο η πράσινο ρε παίδες; το μαύρο ψιλοτσίπικο μου μοιάζει. ζαγρέ είναι;

 

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, gsir said:

μαύρο η πράσινο ρε παίδες; το μαύρο ψιλοτσίπικο μου μοιάζει. ζαγρέ είναι;

 

Βλέπω είσαι έτοιμος για παραγγελία!! 😀

Αν και είναι καθαρά προσωπικό γούστο εγώ προτιμώ το μαύρο! 

Το πράσινο μου μοιάζει σαν πλακάκι! 😋

Εγώ βέβαια στα κινητά είμαι του "κλασσικού" μαύρου..... μόνο το LG G2 είχα πάρει λευκό! 

Link to comment
Share on other sites

Βασικά με τιμολόγιο από κωτσο βγαίνει στα 775. Νομίζω είναι καλό deal. Πάντα όλα τα τηλέφωνα μου τα έπαιρνα σε μαύρο και νομίζω ότι το ψιλοβαρεθηκα. Βέβαια σε θήκη θα μπει ούτως η άλλως 

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, gsir said:

Βασικά με τιμολόγιο από κωτσο βγαίνει στα 775. Νομίζω είναι καλό deal. Πάντα όλα τα τηλέφωνα μου τα έπαιρνα σε μαύρο και νομίζω ότι το ψιλοβαρεθηκα. Βέβαια σε θήκη θα μπει ούτως η άλλως 

Ναι, εννοείται, ούτως ή άλλως σε θήκη θα μπει! 

Πως προκύπτει 775€;;

Τα υπολογίζω λάθος; 1149.90÷1.24=927.34€ και 927.34-100=827.34€

Οι προσφορές αυτές θα ισχύουν άραγε ως 08-02-24 που γράφει ότι θα είναι η κυκλοφορία του; 

Edited by Titarasaudi
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 12

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...