Jump to content

iPhone 15 Pro Max


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

14 ώρες πριν, arxontas2323 said:

2 πράγματα είναι πολύ πίσω...η εφαρμογή του τηλεφώνου (ελπίζω να είναι διαθέσιμη κάποια στιγμή το call assist μεσω sideloading που λύνει αυτά τα προβλήματα) και η εφαρμογή email... Ευτυχώς εγω τα εχω στο zoho και έρχονται απευθείας τα email...

Πάντως εχω βρει παρα πολλά πράγματα απο το android λόγω ios17...ειτε σπασμένα ειτε με εναλλακτικές...

Είναι ακόμα πρώτες μέρες...σίγουρα θα βρεις και πολλά αρνητικά...αλλα ετσι είναι το κάθε λογισμικό...

Γενικά θα έπρεπε να συγκρίνεις το s23u πχ με το 15 pro max αν είχες αυτή την ευκαιρία...για κάποιο λόγο θεωρώ λίγο πίσω τα pixel 

Θα σου πω ενα απλο, συνδεω με ΒΤ το αμαξι, για ομιλια. αν θελω να ακουσω ενα βιντεο ή αν μου στειλουν ενα ηχογραφημενο μηνυμα σε whatsapp, δεν μπορω να το ακουσω στο κινητο, πρεπει να γυρισω το αμαξι στα πολυμεσα να ακουστει απο εκει ή να αποσυνδεσω το κινητο απο το αυτοκινητο.

Στο ανδροιδ, σε Samsung τουλαχιστον, ειχες επιλογη στις ρυθμισεις ΒΤ αν θες να ειναι για κλησεις, πολυμεσα ή και τα 2.. ειχα μονιμα επιλεγμενο το για κλησεις μονο και δεν ειχα θεματα ειδικα με τα ηχογραφημενα μηνυματα που εχω υπερβολικα πολλα αλλα και με κανα βιντεο αν θελω να δω οταν αραζω και περιμενω μεσα (πχ παιδια απο φροντιστηριο κτλ).

Τετοια μικρα, που μοιαζουν ασημαντα αλλα ειναι πολλα και καθημερινα, ειναι πολλα για να λες οτι ειναι ανωτερο το ios. Το ios ειναι ελλειπες και δε μιλαμε για καμια σπουδαια παραμετροποιηση.  Οποτε αν δεν δοκιμασει καποιος και τα 2 λειτουργικα και δε δει τι προσφερει το καθενα σε ουσια, δυσκολο να συγκρινει επειδη απλα εχει ωραια animations και θεωρητικα ειναι πιο smooth το ενα απο το αλλο (γιατι δεν ειναι τελικα..)

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δυστυχώ το iOS υστερεί σημαντικά. Και το υποτιθέμενο smooth πλεονέκτημα, σε σχέση με τα θηρία της Samsung δεν υφίσταται.

 Όμως η apple υπερτερεί πολύ σε marketing γι αυτό τρέχουν όλοι και κυρίως όλες σε iPhone. Και γι αυτό το 90% δεν μπορεί να αλλάξει τον ήχο κλήσης (το βλέπω καθημερινά). 
 Δεν πειράζει. Θα Περιοριστούμε σε αυτά……..😀

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Nikos_Mpl said:

Θα σου πω ενα απλο, συνδεω με ΒΤ το αμαξι, για ομιλια. αν θελω να ακουσω ενα βιντεο ή αν μου στειλουν ενα ηχογραφημενο μηνυμα σε whatsapp, δεν μπορω να το ακουσω στο κινητο, πρεπει να γυρισω το αμαξι στα πολυμεσα να ακουστει απο εκει ή να αποσυνδεσω το κινητο απο το αυτοκινητο.

Στο ανδροιδ, σε Samsung τουλαχιστον, ειχες επιλογη στις ρυθμισεις ΒΤ αν θες να ειναι για κλησεις, πολυμεσα ή και τα 2.. ειχα μονιμα επιλεγμενο το για κλησεις μονο και δεν ειχα θεματα ειδικα με τα ηχογραφημενα μηνυματα που εχω υπερβολικα πολλα αλλα και με κανα βιντεο αν θελω να δω οταν αραζω και περιμενω μεσα (πχ παιδια απο φροντιστηριο κτλ).

Τετοια μικρα, που μοιαζουν ασημαντα αλλα ειναι πολλα και καθημερινα, ειναι πολλα για να λες οτι ειναι ανωτερο το ios. Το ios ειναι ελλειπες και δε μιλαμε για καμια σπουδαια παραμετροποιηση.  Οποτε αν δεν δοκιμασει καποιος και τα 2 λειτουργικα και δε δει τι προσφερει το καθενα σε ουσια, δυσκολο να συγκρινει επειδη απλα εχει ωραια animations και θεωρητικα ειναι πιο smooth το ενα απο το αλλο (γιατι δεν ειναι τελικα..)

Μπορείς οταν κατεβάζεις την κουρτίνα να επιλέξεις που θες να παίξει εκείνη την στιγμή αυτό που ακούς αλλα ναι, δεν μπορείς να το εχεις διαχωρισμενο εξ αρχής....στο καθημερινό αμάξι δεν χρησιμοποιώ το Bluetooth του αυτοκινήτου και το είχα ξεχάσει αυτό...

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

νταξ όχι και υποτιθέμενο . Η κίνηση των animation στο άνοιγμα κλείσιμο των εφαρμογών είναι σε άλλο level 

Google Pixel 8 pro

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alelo said:

νταξ όχι και υποτιθέμενο . Η κίνηση των animation στο άνοιγμα κλείσιμο των εφαρμογών είναι σε άλλο level 

Άμα στην καθημερινότητά σου είσαι ευχαριστημένος χωρίς να σου προκαλεί εκνευρισμό απλά απόλαυσέ το. Θα μπορούσα να γράψω σελίδες με αρνητικά του ios που τα περισσότερα δεν απευθύνονται σε νορμάλ χρήστες, δεν το έκανα γιατί δεν έδειξε να ενδιαφέρει το forum και κάποιες φορές έφαγα πέσιμο επειδή τα έλεγα ωμά. Θέμα αναγκών είναι και τι βολεύει το καθένα, σε hardware τα σπάει, σε software για εμένα δεν είναι απλά μέτριο, είναι τραγικό για 2024, όλες οι ναυαρχίδες smooth  είναι πλέον ακόμα και τα mid range.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, konandrio said:

Άμα στην καθημερινότητά σου είσαι ευχαριστημένος χωρίς να σου προκαλεί εκνευρισμό απλά απόλαυσέ το. Θα μπορούσα να γράψω σελίδες με αρνητικά του ios που τα περισσότερα δεν απευθύνονται σε νορμάλ χρήστες, δεν το έκανα γιατί δεν έδειξε να ενδιαφέρει το forum και κάποιες φορές έφαγα πέσιμο επειδή τα έλεγα ωμά. Θέμα αναγκών είναι και τι βολεύει το καθένα, σε hardware τα σπάει, σε software για εμένα δεν είναι απλά μέτριο, είναι τραγικό για 2024, όλες οι ναυαρχίδες smooth  είναι πλέον ακόμα και τα mid range.

Είσαι λίγο υπερβολικός πιστεύω. Τραγικό σίγουρα δεν το λες. Απλά, όπως είπες και εσύ, το 90% των ελλείψεων αφορούν το 10% των χρηστών. Ε μάντεψε, την Apple δεν την ενδιαφέρουν αυτοί αλλά το υπόλοιπο 90% 😉

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

3 ώρες πριν, arxontas2323 said:

Μπορείς οταν κατεβάζεις την κουρτίνα να επιλέξεις που θες να παίξει εκείνη την στιγμή αυτό που ακούς αλλα ναι, δεν μπορείς να το εχεις διαχωρισμενο εξ αρχής....στο καθημερινό αμάξι δεν χρησιμοποιώ το Bluetooth του αυτοκινήτου και το είχα ξεχάσει αυτό...

εννοειται αλλα αμα αυτο λεγεται εξελιξη και προοδος καλα κρασια. προσωπικα κλεινω το ΒΤ, μου ειναι πιο ευκολο και το ξανα ανοιγω μολις κανω αυτο που θελω..τετοια μικρα ειναι πολλα και ενοχλητικα. Εγω πραγματικα αν εβρισκα μια ναυαρχιδα στο ανδροιδ σε μεγεθος iphone με τις καμερες αυτες θα επεστρεφα, αλλα κατι οτι τοσα χρονια βαρεθηκα, κατι οτι συμβιβαζομαι με τελειως απλη χρηση, καθομαι εδω ετσι για την αλλαγη και για να πουλαω μουρη σε καναν καβαλημενο πελατη που νομιζει οτι αμα εχω αι φον ειμαι καλυτερος στη δουλεια μου....

2 ώρες πριν, alelo said:

νταξ όχι και υποτιθέμενο . Η κίνηση των animation στο άνοιγμα κλείσιμο των εφαρμογών είναι σε άλλο level 

παιζει να ειναι αλλα προσωπικα εγω ειναι κατι που δεν το βλεπω, με απασχολει η λειτουργικοτητα και οχι τα εφε, και νομιζω ο πολυς κοσμος αυτο ζηταει. 

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

On 21/1/2024 at 8:17 ΠΜ, konandrio said:

Όπως και να έχει θα μπορούσε να έχει επιλογή και όποιος θέλει.

 

Επιλογές => Android. Δυστυχώς αυτή είναι η αλήθεια. Κάτι πάει να αλλάξει δειλά δειλά τελευταία αλλά....

Είναι θέμα νοοτροπίας. Όπως είπε και ο @arxontas2323 2-3 πραγματάκια να διορθώσει (όπως π.χ εφαρμογή τηλεφώνου) και μετά για μένα δεν υπάρχει γυρισμός. Αλλά ......δεν το κάνει. 

On 21/1/2024 at 4:14 ΜΜ, alelo said:

Παιδιά τους κωδικούς που αποθηκεύει απο ενα login σε μια σελίδα απο το safari τους αποθηκεύει  στο icloud το iphone? αν αλλάξω συσκευή και μπώ με το ίδιο account  τα εχω πάλι ? και αν θελω να βρω τους κώδικους που είχα βαλει ( έστω ότι ειμαι σε άλλο υπολογιστή ) τους βλεπω κάπου μεσα στο τηλέφωνο ? Συγνώμη για το offtopic

χρόνια χρήστης android ( τελευταίο PIXEL 8 PRO )  και τώρα πηγα σε 15 pro max και δεν περιγράφετε  αυτό που νοιώθω . δεν υπαρχει επιστροφή  (τελευταια  επαφή με iphone ήταν το  4 που είχα για 1 χρόνο )

Εάν κατάλαβα καλά θέλεις το παρακάτω.

Τους κωδικούς μπορείς να τους δεις ως εξής...settings--> passwords -->πατάς πάνω στο site του οποίου ο  κωδικός σε ενδιαφέρει --> και μετά πάνω στις τελίτσες ώστε να σου εμφανιστεί ο κωδικός. 

 

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Nikos_Mpl said:

 

Εγω πραγματικα αν εβρισκα μια ναυαρχιδα στο ανδροιδ σε μεγεθος iphone με τις καμερες αυτες θα επεστρεφα,

Υπάρχει το P60 pro,αλλά υπάρχει ένα σημαντικό μειονέκτημα για πολλούς, χρόνια υπέρ της huawei...από το p10 μέχρι το p40 pro,λίγο mate 50 pro... ένα βήμα πριν το 60pro, αλλά μετά τον αποκλεισμό με τα gms δε μπόρεσα να συμβιβαστω.

Εάν την αφήσουν(huawei) να επιστρέψει στην αγορά, θα αλλάξει το όλο τοπίο στην κορυφή...

Link to comment
Share on other sites

 Εάν δεν είχε γίνει το ban, αυτήν τη στιγμή στην πρώτη θέση παγκοσμίως θα ήταν η Huawei

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, p_k said:

 Εάν δεν είχε γίνει το ban, αυτήν τη στιγμή στην πρώτη θέση παγκοσμίως θα ήταν η Huawei

Τώρα εξαφανίστηκε όμως 

Τιποτα δεν γίνεται τυχαία βέβαια στον κόσμο 

 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, terry39 said:

Υπάρχει το P60 pro,αλλά υπάρχει ένα σημαντικό μειονέκτημα για πολλούς, χρόνια υπέρ της huawei...από το p10 μέχρι το p40 pro,λίγο mate 50 pro... ένα βήμα πριν το 60pro, αλλά μετά τον αποκλεισμό με τα gms δε μπόρεσα να συμβιβαστω.

Εάν την αφήσουν(huawei) να επιστρέψει στην αγορά, θα αλλάξει το όλο τοπίο στην κορυφή...

Δε διαφωνω, εχω παρει το τελευταιο mate με google στη μανα μου (νομιζω το 20 pro ηταν). Κορυφαια κινητα οπου η εξελιξη σε καμερες, μπαταρια, σχεδιο, λειτουργικο κτλ κτλ ηταν ραγδαια και γενια με γενια ειχα τρομερες αναβαθμισεις. Εξαλλου σε αυτη χρωσταμε τα τρελα specs αφου εδινε παπαδες οταν οι αλλοι τα εβγαζν 2-3 γενιες με ιδια ραμ και μνημη. Ομως τι να το κανεις που τα Αμερικανακια την εβγαλαν απο τη μεση..

 

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Tasos19s said:

Τώρα εξαφανίστηκε όμως 

Τιποτα δεν γίνεται τυχαία βέβαια στον κόσμο 

 

Σωστά. Ήταν σχεδιασμένη η εξαφάνισή της.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, panoszavra said:

Επιλογές => Android. Δυστυχώς αυτή είναι η αλήθεια. Κάτι πάει να αλλάξει δειλά δειλά τελευταία αλλά....

Είναι θέμα νοοτροπίας. Όπως είπε και ο @arxontas2323 2-3 πραγματάκια να διορθώσει (όπως π.χ εφαρμογή τηλεφώνου) και μετά για μένα δεν υπάρχει γυρισμός. Αλλά ......δεν το κάνει. 

Εάν κατάλαβα καλά θέλεις το παρακάτω.

Τους κωδικούς μπορείς να τους δεις ως εξής...settings--> passwords -->πατάς πάνω στο site του οποίου ο  κωδικός σε ενδιαφέρει --> και μετά πάνω στις τελίτσες ώστε να σου εμφανιστεί ο κωδικός. 

 

Στο password υπάρχει τρόπος να αποθηκεύσω χειροκίνητα κωδικό εφαρμογής ? Είναι ορισμένες εφαρμογές που δε ζητάει να τις αποθηκεύσει εκεί οπότε πρέπει να τα σημειώνω με το χέρι κάπου διότι είναι καθαρά εφαρμογή και όχι πχ μέσω browser

Ο Χορτιάτης είναι ΚΙΤΡΙΝΟΣ
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Antwny said:

Στο password υπάρχει τρόπος να αποθηκεύσω χειροκίνητα κωδικό εφαρμογής ? Είναι ορισμένες εφαρμογές που δε ζητάει να τις αποθηκεύσει εκεί οπότε πρέπει να τα σημειώνω με το χέρι κάπου διότι είναι καθαρά εφαρμογή και όχι πχ μέσω browser

Ρυθμίσεις- συνθηματικά- + νέο συνθηματικό 

Link to comment
Share on other sites

Μόνο site μπορείς έτσι. Στη συνέχεια, πατάς το κλειδάκι στο πληκτρολόγιο όταν είσαι στην εφαρμογή που θες, και το βρίσκεις από τη λίστα. Αν δεν έχει site, βάλε κάτι άκυρο και όνομα για να το βρίσκεις.

 

Link to comment
Share on other sites

On 22/1/2024 at 8:49 ΜΜ, koutsis said:

Είσαι λίγο υπερβολικός πιστεύω. Τραγικό σίγουρα δεν το λες. Απλά, όπως είπες και εσύ, το 90% των ελλείψεων αφορούν το 10% των χρηστών. Ε μάντεψε, την Apple δεν την ενδιαφέρουν αυτοί αλλά το υπόλοιπο 90% 😉

Αυτό ακριβώς αποδεικνύει ποιοι προτιμούν το iPhone. Άτομα που θέλουν το μήλο στην πλάτη κι ας κάνουν μόνο τα βασικά. Αυτό είναι το 90% των χρηστών του. Όπως κι εσύ το περιεγραψες.

Εδώ όμως που είμαστε ένα τεχνολογικό φόρουμ δεν μπορούμε να ικανοποιούμαστε με τα λίγα.

 

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, montoya_42 said:

Αυτό ακριβώς αποδεικνύει ποιοι προτιμούν το iPhone. Άτομα που θέλουν το μήλο στην πλάτη κι ας κάνουν μόνο τα βασικά. Αυτό είναι το 90% των χρηστών του. Όπως κι εσύ το περιεγραψες.

Εδώ όμως που είμαστε ένα τεχνολογικό φόρουμ δεν μπορούμε να ικανοποιούμαστε με τα λίγα.

2 minutes ago, montoya_42 said:

Ναι αυτό είναι το κοινό της apple 
Και επίσης η apple ορίζει πως θα κάνουμε αυτό που θελουμε 

Στο Android ο χρήστης συνήθως ορίζει τον τρόπο που θέλει να κάνει κάτι 

Ειναι βασικές διαφορες 

Edited by Tasos19s
Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Tasos19s said:

Ναι αυτό είναι το κοινό της apple 
Και επίσης η apple ορίζει πως θα κάνουμε αυτό που θελουμε 

Στο Android ο χρήστης συνήθως ορίζει τον τρόπο που θέλει να κάνει κάτι 

Ειναι βασικές διαφορες 

Το έθεσες πολύ σωστά. 

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, montoya_42 said:

Αυτό ακριβώς αποδεικνύει ποιοι προτιμούν το iPhone. Άτομα που θέλουν το μήλο στην πλάτη κι ας κάνουν μόνο τα βασικά. Αυτό είναι το 90% των χρηστών του. Όπως κι εσύ το περιεγραψες.

Εδώ όμως που είμαστε ένα τεχνολογικό φόρουμ δεν μπορούμε να ικανοποιούμαστε με τα λίγα.

 

Εξαρτάται τι θέλει να κάνει ο καθένας και τι θεωρείς λίγα. Εγώ είχα 10 χρόνια ναυαρχιδες android, πήγα πριν 4 χρόνια σε ios και δεν μου λείπει τίποτα. Ίσα ίσα μου αρέσει πολύ περισσότερο. Άρα δεν έχει σχέση αν είμαστε σε τεχνολογικό forum ή όχι. Ο καθένας έχει διαφορετικές ανάγκες!

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, koutsis said:

Εξαρτάται τι θέλει να κάνει ο καθένας και τι θεωρείς λίγα. Εγώ είχα 10 χρόνια ναυαρχιδες android, πήγα πριν 4 χρόνια σε ios και δεν μου λείπει τίποτα. Ίσα ίσα μου αρέσει πολύ περισσότερο. Άρα δεν έχει σχέση αν είμαστε σε τεχνολογικό forum ή όχι. Ο καθένας έχει διαφορετικές ανάγκες!

Εγώ ήμουν χρήστης Android από την έκδοση 1.2 

Αργοτερα έκανα γύρισμα σε iPhone αλλά συμβιβάστηκα σε πολλά, και τα περισσότερα σταμάτησα να τα θέλω 

Δεν γινόταν αλλιώς 

Τώρα πλέον μπαίνω Ίντερνετ, βλέπω YouTube, κάνω κλήσεις και μηνύματα και τίποτα άλλο 

Για παραπάνω ξεκινάει να είναι δύσχρηστη η συσκευή 

 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα..εδω και τόσα χρόνια εχω ολη την σειρά ΝΟΤΕ της Samsung ...πρωτη φορα είπα να δοκιμάσω με το 15 προ μαξ επειδή βαρέθηκα και τέλος πάντων ήθελα να κανω μια αλλαγή και να δοκιμάσω το ιος,,,,,είναι πολύ πισω σε σχέση με το Android.....

Όμως αυτά που κανει.....(οσα κανει)....τα κανει σωστά!!!!Και εκτος των αλλων είναι κόσμημα!!!

Υ/Γ     Αν το 24 ultra το έβγαζε όπως τώρα με επίπεδη οθόνη(επιτέλους)   αλλά στο υπέροχο σχέδιο που έβγαλε τα 2 απλα 24αρια(μικρά) της σειράς .....ισως ξαναγυριζα σε Samsung...

Edited by harley5
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, harley5 said:

Καλημέρα..εδω και τόσα χρόνια εχω ολη την σειρά ΝΟΤΕ της Samsung ...πρωτη φορα είπα να δοκιμάσω με το 15 προ μαξ επειδή βαρέθηκα και τέλος πάντων ήθελα να κανω μια αλλαγή και να δοκιμάσω το ιος,,,,,είναι πολύ πισω σε σχέση με το Android.....

Όμως αυτά που κανει.....(οσα κανει)....τα κανει σωστά!!!!Και εκτος των αλλων είναι κόσμημα!!!

Υ/Γ     Αν το 24 ultra το έβγαζε όπως τώρα με επίπεδη οθόνη(επιτέλους)   αλλά στο υπέροχο σχέδιο που έβγαλε τα 2 απλα 24αρια(μικρά) της σειράς .....ισως ξαναγυριζα σε Samsung...

Θα λέγαμε ότι το καθένα προορίζεται για συγκεκριμένο κοινό 

Δεν είναι πίσω κανένα από τα δυο 

 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...