Jump to content

iPhone 15 Pro Max


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Eκανα και εγω μια προπαραγγελια απο πλαισιο πριν λιγο. Απορω την φορμα εκδηλωσης ενδιαφεροντος για πιο λογο την συμπληρωνουμε δεν μου ηρθε καμια ενημερωση οτι ανοιξανε οι προπαραγγελιες,  τυχαια το ειδα απο μονος μου και την εκανα.

Edited by Pwpwpw
Link to comment
Share on other sites

Από Γερμανό δίνουν 3 χρόνια εγγύηση, νομίζω πως μέχρι στιγμής, έχει το πλεονέκτημα!

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, doganos said:

Ακόμα θήκες δεν βγήκαν γνήσιες;

Μας βλέπω με bubble wrap δεμάτων να το έχουμε πρώτες μέρες! 😂😂😂

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, kastorakos84 said:

Από Γερμανό δίνουν 3 χρόνια εγγύηση, νομίζω πως μέχρι στιγμής, έχει το πλεονέκτημα!

Iσχυει αυτο που λες, αλλα οποιος θελει Pro max 256gb χρωμα natural titanium δεν δινει δυνατοτητα προπαραγγελιας(οποιος προλαβε προλαβε), αφηστε mail λεει για να ερθει ειδοποιηση οταν ειναι ξανα διαθεσιμο.

Edited by Pwpwpw
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ εχθές παρήγγειλα απο Κωτσόβολο... λογικά την επόμενη Παρασκευή παραλαμβάνω 15 pro max 256gb blue

Επειδή θα εχω αρκετές απορίες... τελευταίο κινητό ηταν το Χ που ειχα και το κράτησα για 2-3 εβδομάδες.... μεταφορά απο το s23u πως κάνω;με την εφαρμογή που λεει μετάβαση σε ios; επίσης πως θα μεταφέρω όλες τις φωτογραφίες μου;

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλές παραλαβές να έχουμε όλοι μας
Ήθελα να ρωτήσω αν τα lens protectors του 14PM κάνουν και στο 15PM. Ξέρετε αν έχει αλλάξει το μέγεθος τους;


Sent from my iPhone 14 pro max using Tapatalk Pro

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Εκτος απο τον ΓΕΡΜΑΝΟ που λεει αν υπαρχει διαθεσιμοτητα σε καθε χρωμα, οι αλλες μεγαλες αλυσιδες δεν μπορω να καταλαβω αν εχουν αυτη την δυνατοτητα. Δηλαδη, αντε να το παραγγειλώ, αλλα αν εχει εξαντληθει το χρωμα και μου το φερουν μετα απο 3 μηνες τι να το κανω; 

Σε ολες λεει "προπαραγγελια'.... ενω στον γερμανο λεει οτι ερχεται συντομα, πραγμα που σημαινει οτι εξαντληθηκε αυτο το χρωμα.

Θελω να παω σε μαυρο ή μπλε, αλλα κατι διαβασα οτι με την θηκη κανει σημαδια/ξεβαφει το τιτανιο και για αυτο θελω το natural titanium... 

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, dalton114 said:

Μπορούμε να κάνουμε μεταφορά esim από το 14αρι σε 15αρι με την cosmote?

Όχι δεν μπορείς

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, doganos said:

Όχι δεν μπορείς

Γιατί;

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Από ότι άκουσα … από iPhone σε iPhone γίνεται …

χωρίς να το έχω δοκιμάσει …

Edited by xabos
Link to comment
Share on other sites

On 15/9/2023 at 2:54 ΜΜ, xabos said:

sold out…. Την τύχη μου … 11-18 Οκτώβρη τώρα παραλαβή 

Σοβαρό πρόβλημα... 

Τεσπα 

Κοιτα Mediamarkt.de το δειχνει διαθέσιμο τελος Σεπτέμβρη 

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρό πρόβλημα... 
Τεσπα 
Κοιτα Mediamarkt.de το δειχνει διαθέσιμο τελος Σεπτέμβρη 

Το ότι το έχει διαθέσιμο στη μέρα κυκλοφορίας όπως όλα αυτά τα μαγαζιά, δεν σημαίνει ότι θα το βρεις κιόλας αν πάει το Σάββατο εκεί.
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, nikos523 said:


Το ότι το έχει διαθέσιμο στη μέρα κυκλοφορίας όπως όλα αυτά τα μαγαζιά, δεν σημαίνει ότι θα το βρεις κιόλας αν πάει το Σάββατο εκεί.

Φιλε Νίκο προσωπικά μου είναι αδιάφορο αν το παρω σε 20 μερες η σε 40...

Απλα βλέπω ότι δείχνουν διαθεσιμότητα.. 

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Νίκο προσωπικά μου είναι αδιάφορο αν το παρω σε 20 μερες η σε 40...
Απλα βλέπω ότι δείχνουν διαθεσιμότητα.. 

Το καταλαβαίνω, απλά ο άνθρωπος μάλλον το περιμένει με ανυπομονησία!
Link to comment
Share on other sites

On 15/9/2023 at 7:40 ΜΜ, arxontas2323 said:

Επειδή θα εχω αρκετές απορίες... τελευταίο κινητό ηταν το Χ που ειχα και το κράτησα για 2-3 εβδομάδες.... μεταφορά απο το s23u πως κάνω;με την εφαρμογή που λεει μετάβαση σε ios; επίσης πως θα μεταφέρω όλες τις φωτογραφίες μου;

πρόσθεσα αργότερα σε μήνυμα οπότε κάποιοι δεν θα το διάβασαν...για μεταφορά όλων και κυρίως φωτογραφίες θα με βοηθήσει το move to ios;

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, arxontas2323 said:

πρόσθεσα αργότερα σε μήνυμα οπότε κάποιοι δεν θα το διάβασαν...για μεταφορά όλων και κυρίως φωτογραφίες θα με βοηθήσει το move to ios;

Ναι εννοείται. 

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Εσείς έχετε καμία ενημέρωση για διαθεσιμότητα;

μπήκα να ελέγξω τώρα σε τι κατάσταση ειναι και μου έβγαλε ότι είναι σε προετοιμασία για να πάει στο κατάστημα (Κωτσόβολος)... δεν νομίζω να μας τα δώσουν πριν απο την Παρασκευή βέβαια..

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Οι θήκες θα είναι ίδιες με το 14 pro max?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εσείς έχετε καμία ενημέρωση για διαθεσιμότητα;
μπήκα να ελέγξω τώρα σε τι κατάσταση ειναι και μου έβγαλε ότι είναι σε προετοιμασία για να πάει στο κατάστημα (Κωτσόβολος)... δεν νομίζω να μας τα δώσουν πριν απο την Παρασκευή βέβαια..

Δεν γίνεται να μας τα δώσουν πριν την Παρασκευή, ακόμα και να ήθελαν, γιατί τότε ξεκινάνε επίσημα οι πωλήσεις!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Είπα φέτος  να κάνω preorder το 15pro με trade in το 13αρι μου . Το σκοτώνω θεωρώ αλλά πραγματικά δεν θέλω μα ασχοληθώ με πώληση σε δεύτερο άτομο . Ελπιζω ο Κωτσόβολος να μην μας πει καλό 2024 🥲

2 minutes ago, valexo83 said:


Δεν γίνεται να μας τα δώσουν πριν την Παρασκευή, ακόμα και να ήθελαν, γιατί τότε ξεκινάνε επίσημα οι πωλήσεις!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Μακάρι να τα δώσουν Παρασκευή 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...