Jump to content

Sony Xperia 1 V


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα εισαχθεί επίσημα στην Ελλάδα? Γιατί κάπου είχα δει οτι δεν θα έρθει αλλά από τη στιγμή που η sonyhellas στέλνει διαφημιστικά mail, φαντάζομαι θα έρθει κανονικά.

Siemens A55-> Alcatel-one touch 511-> Sagem my x3-2-> Sharp GX15-> Sonyericsson k700i-> SonyEricsson k750i-> SonyEricsson W810i-> Nokia 5300-> SonyEricsson k550i-> SonyEricsson C902-> SonyEricsson Satio-> Sony Xperia P-> Sony Xperia Z1 -> Sony Xperia Z3-> Sony Xperia XZ1-> Sony Xperia 1 ΙΙ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 141
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

6 minutes ago, orfeas92 said:

Θα εισαχθεί επίσημα στην Ελλάδα? Γιατί κάπου είχα δει οτι δεν θα έρθει αλλά από τη στιγμή που η sonyhellas στέλνει διαφημιστικά mail, φαντάζομαι θα έρθει κανονικά.

Οχι κανονικά εισάγεται!

Το sony center το έχει κανονικά

https://sonycenters.gr/xperia/sony-xperia-1-v-khaki-256gb-12gb-neos-aisthitiras-exmor-t-48mp/

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Με προβληματιζει οτι σε reviews το βγαζουν λιγο μαπα σε καμερα. Δεν ξερω αν αυτο γινεται απλα εσκεμμενα, αν γινεται επειδη δουλευουν σκετο αυτοματο το οποιο ποτε δε δουλευει καλα (σε αντιθεση με το να επιλεξεις ενα προγραμμα με αυτοματες ρυθμισεις που εχω διαπιστωσει οτι δουλευουν αψογα) ή αν οντως το κινητο ειναι πιο πισω απο ανταγωνισμο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Nikos_Mpl said:

Με προβληματιζει οτι σε reviews το βγαζουν λιγο μαπα σε καμερα. Δεν ξερω αν αυτο γινεται απλα εσκεμμενα, αν γινεται επειδη δουλευουν σκετο αυτοματο το οποιο ποτε δε δουλευει καλα (σε αντιθεση με το να επιλεξεις ενα προγραμμα με αυτοματες ρυθμισεις που εχω διαπιστωσει οτι δουλευουν αψογα) ή αν οντως το κινητο ειναι πιο πισω απο ανταγωνισμο.

Το ίδιο με παραξένεψε και εμένα να πω την αλήθεια. Λογικά αύριο θα παραλάβουμε οι περισσότεροι εκτός Αθήνας που μίλησα σήμερα με Σόνυ οπότε μένει να τεσταριστεί να δούμε τι παίζει...

Link to comment
Share on other sites

Ως παθιασμένος με τη Sony απο χθες κατοχος σε μαυρο απο Sony Center....

Μερικα σκόρπια σχόλια 

-Οπως και τα προηγουμενα εξαιρετικη ποιοτητα στο χερι και λογω σχήματος ευκολοχρηστο.Φετος ειναι καπως πιο σαγρέ πισω και το κανει ακομα καλυτερο αν και σιγουρα βάζουμε θηκη....Για μενα ως ποιοτητα συσκευης ειναι κορυφη οπως και περσι εξαλλου

-Νομιζω τα ηχεια ειναι ακομα καλυτερα απο περσι ....γενικοτερα ο ηχος αψογος

-Στο θεμα της καμερας γενικα ειναι τομέας που δεν με απασχολεί τοσο εντονα...Επειδη εχω και το 23 ultra τουλαχιστον στο point and shoot το Samsung ειναι καλυτερο σιγουρα....Βεβαια αν καποιος παιξει στο manual εκει δε ξερω.

-Ζεσταινεται και το φετινό...οχι οσο περσι σε καμμια περιπτωση αλλα ζεσταινεται....

-Το λογισμικο εχει μικρο bug και καποιες αστοχίες αλλα μεχρι στιγμης δεν εχω δει κατι εντονο...

-Φωτισμός οθονης ενα κλικ καλυτερο απο περσι γενικα αψογη αλλα σιγουρα οχι τοσο φωτεινη οπως 23 ultra...

Για να μη σας κουράζω το κινητο στο Android περιβάλλον συγκρίνεται μονο με 23 ultra....Συνολικα το Samsung ειναι προφανως καλυτερη συσκευη αλλα αν θες μια πιο ευκολοχρηστο συσκευη και να ξεχωρίζει απ τις αλλες πας σε Sony...Κατι διαφορετικο....αν θες το απολυτο πας σε Samsung

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω Samsung… αλλά ένα 14 pro κ το pixel 7 pro. 
Το πήρα για να αντικαταστήσει το pixel , λόγο χαμένων τηλ κλήσεων. 

Αν στην κάμερα εχει παρόμοια απόδοση με το pixel κ δεν έχει αλλά προβλήματα …. θα με καλύψει πλήρως…

 

Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο παιδες! αναμενουμε εντυπωσεις απο χρηση,καμερα, λογισμικο. 

Επισης αν εχει θεματα με λογισιμικο, τι ακριβως εννοειτε? πειτε μας να ξερουμε.

Εγω παντα ειχα παραπανο με ελλειψεις που εχει, πχ gallery που δεν εχει μια της προκοπης και της google δεν βλεπει αλμπουμς που ειναι θεμα για μενα, επισης η δυσκολια χρησης του hack για dji drones οπου σε αλλα τηλ παιζει με ενα κλικ.  ενω εδω επαιζε μονο κατα το ανοιγμα του drone.. κτλ

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, eddiedimitris said:

Οποιος ενδιαφέρεται παιδια το δινω το τηλεφωνο...το δοκιμασα ολα οκ αλλα θα μείνω με το s23 ultra...

Τοσο γρηγορα? τιμη?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς … μεγάλη χασούρα τα Sony …

Όταν βγουν για μεταπώληση , χάνουν το μεγαλύτερο ποσοστό της αξίας τους … συγκριτικά με τα iPhone /Samsung. 
Είναι πολύ νωρίς για να το κρίνουμε … πιστεύω θέλει  λίγο χρόνο για μικρό βελτιώσεις …

Το μεγάλο όνομα  στις κάμερες κ το like Alpha που προωθεί .. είναι το δυνατό του χαρτί ..για έναν υποψήφιο αγοραστή..

Σε όλα τα υπόλοιπα .. έχει πολλές εταιρίες με εξίσου καλή ή και καλύτερη ποιότητα κ τιμή. 

Δεν εχω την συσκευή ακόμη στα χέρια μου…

οπότε κρατήστε μικρό καλάθι…😂

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, xabos said:

Δυστυχώς … μεγάλη χασούρα τα Sony …

Όταν βγουν για μεταπώληση , χάνουν το μεγαλύτερο ποσοστό της αξίας τους … συγκριτικά με τα iPhone /Samsung. 
Είναι πολύ νωρίς για να το κρίνουμε … πιστεύω θέλει  λίγο χρόνο για μικρό βελτιώσεις …

Το μεγάλο όνομα  στις κάμερες κ το like Alpha που προωθεί .. είναι το δυνατό του χαρτί ..για έναν υποψήφιο αγοραστή..

Σε όλα τα υπόλοιπα .. έχει πολλές εταιρίες με εξίσου καλή ή και καλύτερη ποιότητα κ τιμή. 

Δεν εχω την συσκευή ακόμη στα χέρια μου…

οπότε κρατήστε μικρό καλάθι…😂

το θεμα ειναι οτι προωθει πολυ το κομματι καμερα, και δε δειχνει να φτανει ανταγωνισμο στο αυτοματο...κατι που ζηταει ο πολυς κοσμος καθως γιαυτο εχουμε το κινητο σα φωτογραφικη. αμα θελαμε manual ειχαμε και ψηφιακη. Επισης το πλεονεκτημα του point and shot το εχεις με κινητο, αν ειναι στα λιγο δυσκολα να μην την παλευει ή να θελει ρυθμισεις, χες τα. εκει νομιζω λοιπον οτι το χανει γιατι η συνεργασια με το τμημα καμερων την εχει βαλει στη φιλοσοφια manual..

Προσωπικα σκεφτομαι να το παρω μονο για δοκιμη καθως το λογισμικο του δε με βολευει

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, xabos said:

Δεν εχω Samsung… αλλά ένα 14 pro κ το pixel 7 pro. 
Το πήρα για να αντικαταστήσει το pixel , λόγο χαμένων τηλ κλήσεων. 

Αν στην κάμερα εχει παρόμοια απόδοση με το pixel κ δεν έχει αλλά προβλήματα …. θα με καλύψει πλήρως…

 

Είναι το πρώτο σου Xperia? Να έχει καλύτερη αποδοση απο Pixel δεν νομίζω, εδώ ούτε το S23 ultra δεν είναι ακόμα σε θέση να συγκριθεί με pixel. Το θέμα είναι να έχουν φτιάξει τον τηλεφακό. Στα υπόλοιπα λίγο πολύ θα είναι σίγουρα βελτιωμένο απο τον 1IV

2 ώρες πριν, xabos said:

Δυστυχώς … μεγάλη χασούρα τα Sony …

Όταν βγουν για μεταπώληση , χάνουν το μεγαλύτερο ποσοστό της αξίας τους … συγκριτικά με τα iPhone /Samsung. 
Είναι πολύ νωρίς για να το κρίνουμε … πιστεύω θέλει  λίγο χρόνο για μικρό βελτιώσεις …

Το μεγάλο όνομα  στις κάμερες κ το like Alpha που προωθεί .. είναι το δυνατό του χαρτί ..για έναν υποψήφιο αγοραστή..

Σε όλα τα υπόλοιπα .. έχει πολλές εταιρίες με εξίσου καλή ή και καλύτερη ποιότητα κ τιμή. 

Δεν εχω την συσκευή ακόμη στα χέρια μου…

οπότε κρατήστε μικρό καλάθι…😂

σε ποιότητα συσκευής δεν παίζεται, είναι μακράν οτι καλύτερο κυκλοφορεί εκεί έξω!

Edited by guy_fawkes

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, xabos said:

Ωχ!

Κυρίως για το τηλεφακο το χρειάζομαι ..

για τον τηλεφακό το άφησα το 1IV, νοισταλγόντας το 1iii που έδωσα.

Ελπίζω να έχουν το έχουν φτιάξει και όχι απλά βελτιώσει.

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, xabos said:

Ωχ!

Κυρίως για το τηλεφακο το χρειάζομαι ..

εκει πας σε s23 ultra

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Είμαι ένα βήμα μπροστά και ένα βήμα πίσω στο να το αγοράσω. Τα ακουστικά τα έχω οπότε αν το πάρω θα βγουν για πώληση. Λόγω επαγγέλματος θα το κόψω τιμολόγιο. Οπότε η τιμή θα διαμορφωθεί περίπου στα 900€ αν δώσω τα ακουστικά 200€. Αξίζει λέτε;

Προέρχομαι από OP 7T Pro και ενώ δεν έχω κανένα παράπονο με χαλάει κάτι πάρα πολύ. Τα βίντεο σε συναυλίες. Ο ήχος είναι άθλιος. Το έχω δοκιμάσει σε 2 μεγάλες συναυλίες, μια Metallica και πρόσφατα Rammstein. Σε όλα τα βίντεο που τράβηξα ο ήχος είναι άθλιος. Με πάρα πολύ φασαρία. Η κοπέλα μου με S23 Ultra τα βίντεο έχουν πολύ καλό ήχο. Το μόνο που μπορείς να βρεις να πεις είναι πως από τη φασαρία ρίχνει την ένταση. Αλλά καμία σχέση με το δικό μου που ακούς έναν θόρυβο. Έχουμε δείγμα από ήχο σε βίντεο έστω και σε απλή χρήση; Θα έλεγε κάποιος να πάω σε Samsung αλλά δεν μου αρέσουν καθόλου. Ειδικά το Ultra είναι τεράστιο για τα γούστα μου και για τη χρήση που κάνω στη συσκευή.

Από την άλλη είναι το μοναδικό με jack, επίπεδη οθόνη χωρίς καμπύλες που δε πιάνει η αφή και τρύπες για την κάμερα. Αναλογία που βολεύει καλύτερα για χρήση με το ένα χέρι. Θα μπορούσε ο αισθητήρας για το αποτύπωμα να ήταν μέσα στην οθόνη αλλά οκ. Το θέμα με την υπερθέρμανση είναι έντονο; Όσον αφορά την κάμερα για φωτογραφίες είμαι σίγουρος πως θα είναι καλύτερη από το OP που έχω οπότε δε με πολυαπασχολεί.

Edited by alien2
Link to comment
Share on other sites

Σημερα το πρωι πηρε και την πρωτη αναβαθμιση....προφανως δεν εχω καταλαβει κατι παντως ρολάρει αψογα....

 

Παιδια θα το ξανα πω για τον απλο χρηστη που θελει ακριβή συσκευη το μονο που μπορει να διακρίνει πλεονεκτημα σε σχεση με το 23 ultra ειναι η ευκολία στο κρατημα και η ποιοτητα κατασκευής....σε ολα τα αλλα το 23 ultra πλεονεκτει....σε ολα ομως

Για πιο ψαγμένο χρηστη οντως θα βρει πλεονεκτημα στη λεπτομέρεια του ηχου,στην επίπεδη οθονη,στο πιο ωραιο λευκο και διαφορα αλλα...οπως και το γεγονος πως εχεις στο χερι μια συσκευη που πολλοι λιγοι εχουν 

 

Υ.Γ.Επειδη ειχα το 7pro 4 μηνες και μαλιστα με ρουτ να πω στο φιλο Guy Fawkes οτι το s23 ultra το πατάει στο pixel σε ολους τους τομεις....δεν υπαρχει συγκριση...Μονο στο κοστος πλεονεκτει το pixel

Edited by eddiedimitris
Link to comment
Share on other sites

Σημερα το πρωι πηρε και την πρωτη αναβαθμιση....προφανως δεν εχω καταλαβει κατι παντως ρολάρει αψογα....
 
Παιδια θα το ξανα πω για τον απλο χρηστη που θελει ακριβή συσκευη το μονο που μπορει να διακρίνει πλεονεκτημα σε σχεση με το 23 ultra ειναι η ευκολία στο κρατημα και η ποιοτητα κατασκευής....σε ολα τα αλλα το 23 ultra πλεονεκτει....σε ολα ομως
Για πιο ψαγμένο χρηστη οντως θα βρει πλεονεκτημα στη λεπτομέρεια του ηχου,στην επίπεδη οθονη,στο πιο ωραιο λευκο και διαφορα αλλα...οπως και το γεγονος πως εχεις στο χερι μια συσκευη που πολλοι λιγοι εχουν 
 
Υ.Γ.Επειδη ειχα το 7pro 4 μηνες και μαλιστα με ρουτ να πω στο φιλο Guy Fawkes οτι το s23 ultra το πατάει στο pixel σε ολους τους τομεις....δεν υπαρχει συγκριση...Μονο στο κοστος πλεονεκτει το pixel
Και στην κάμερα, μακράν το pixel καλύτερο!
Αλλά εδώ είναι για το Xperia !

Στάλθηκε από το Pixel 7 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

εκει πας σε s23 ultra
Αν θες να βγάζεις ψεύτικα φεγγάρια ναι

Στάλθηκε από το Pixel 7 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, guy_fawkes said:

Και στην κάμερα, μακράν το pixel καλύτερο!
Αλλά εδώ είναι για το Xperia !

Στάλθηκε από το Pixel 7 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αν θες να βγάζεις ψεύτικα φεγγάρια ναι

Στάλθηκε από το Pixel 7 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Που κολλαει το σχολιο σου? 1ον δεν βγαζει ψευτικα, 2ον ο φιλος ειπε οτι εχει κριτηριο τον τηλεφακο, και απαντας  για προκληση ? αν εχει καλυτερο τηλεφακο το σονυ, πες το και αποδειξε το φυσικα

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τα φεγγάρια πρέπει να διευκρινιστεί πάντως. 

Δεν έχει και τόσο άδικο, καθώς φαίνεται ο @guy_fawkes

Έχουν γραφτεί και ειπωθεί πολλά και οι καταναλωτές είναι εύλογο να αναρωτιούνται. 

https://www.sammobile.com/news/samsung-galaxy-s23-ultra-clarifies-moon-shot-controversy/

Edited by p_k

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, p_k said:

Αυτό με τα φεγγάρια πρέπει να διευκρινιστεί πάντως. 

Δεν έχει και τόσο άδικο, καθώς φαίνεται ο @guy_fawkes

Έχουν γραφτεί και ειπωθεί πολλά και οι καταναλωτές είναι εύλογο να αναρωτιούνται. 

δε διαφωνω αλλα επειδη εχω βγαλει πολλες φορες, και με κακη ατμοσφαιρα και με καλη, και με διαφορα επιπεδα ζουμ, απλα βγαζει καλυτερα απο ολα το φεγγαρι. επισης εχει δοθει απαντηση απο samsung.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nikos_Mpl said:

δε διαφωνω αλλα επειδη εχω βγαλει πολλες φορες, και με κακη ατμοσφαιρα και με καλη, και με διαφορα επιπεδα ζουμ, απλα βγαζει καλυτερα απο ολα το φεγγαρι. επισης εχει δοθει απαντηση απο samsung.

Ναι, την ανέβασα την απάντηση. 

Θα μου επιτρέψεις, όμως, να θεωρώ αδόκιμη τη λέξη "κοτσάνα" στο σχόλιο του φίλου. 

Edited by p_k

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, p_k said:

Ναι, την ανέβασα την απάντηση. 

Θα μου επιτρέψεις, όμως, να θεωρώ αδόκιμη τη λέξη "κοτσάνα" στο σχόλιο του φίλου. 

την πηρα πισω, αλλα ο συγκεκριμενος το κανει για να προκαλεσει, εδω και χρονια. και αυτο φαινεται γιατι απαντησα σε σχολιο που ζητουσε τηλεφακο, και αν μη τι αλλο, ο τροπος του ηταν μονο για προκληση. Τελος παντων, δε με απασχολει κι ολας η αποψη ενος fanboy που εκανε διπλη κωλοτουμπα και τολουπ.. (toe loop..) σε σχεση με τα λεγομενα του αλλα κυριως με τον φανατισμο του τοσα χρονια.

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Αρχικα δεν εχω δοκιμασει να τραβήξω το φεγγάρι για να εχω αποψη ....Επισης δεν μπορω να ακουω αποψεις ανθρώπων που δεν εχουν την εκαστοτε συσκευη οταν εγω την εχω ....

ο φίλος guy δεν ειναι κακο παιδι αλλα φανατίζεται με οποια συσκευη εχει....περσι που ειχε Sony και ελεγα οτι καιει μου ελεγε οτι κανω λαθος....φετος πηγε σε pixel και ενω ολοι ειχαμε μεχρι τον Ιανουάριο χαμενες κλησεις αυτος τα έβλεπε ολα τέλεια....Νταξει τον καταλαβαινω το μονο που του εχω πει αρκετες φορες ειναι πως με τη μεθοδο αυτη παραπλανά καποιους αγοραστές και σκανε τα λεφτα τους παρασυρόμενοι απ τη γνωμη του που ειναι ξεκαθαρα λανθασμένη....

 

Τελοσπαντων κάθισα και έπαιξα σημερα με το video pro του Sony αν παίξεις στην υψηλότερη ανάλυση και fps πραγματικα τραβαει υπέροχα αρκει μετα να το παίξεις σε συσκευη που να αντέχει να το παιξει αλλιως κανει κοψίματα...😂

Θα το πω και παλι οποιος θελει συσκευη που να κάθεται υπέροχα στο χερι,να εχεις ποιοτητα,να ειναι ελαφρυ,να εχει πολυ καλο ηχο,υπεροχη επίπεδη οθονη αλλα και να ξεχωρίσει απ τις πιο τετριμμένες χωρις να τον απασχολεί το κοστος το παιρνει με κλειστα τα ματια....ωραιο εργαλειο ....
 

Αν θελει απόλυτη υποστηριξη καλυτερο οικοσύστημα ,point and shoot κορυφαια καμερα κλπ παει σε 23 ultra....

Η μπαταρια επι την ευκαιρια φαινεται κοντα στα επίπεδα 23 ultra....Πολυ καλη 

Edited by eddiedimitris
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...