Jump to content

Poco F5 / F5 pro


fufutos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για οποιοδήποτε θέλει να βάλει Gcam ακολουθεί ακριβώς ότι λέι το video, θέλει λιγάκι προπόνηση αλλά το αποτέλεσμα μετράει




Στάλθηκε από το iPlay_40 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 332
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

On 17/9/2023 at 1:32 ΜΜ, Shadow30 said:

Σταμάτα με έπεισες,χαχαχα.ποια θεωρείται μια καλή τιμή πώλησης το mi 11?

Εγώ το χιαομι mi 11 το πούλησα 300€

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Το F5 αξίζει; Γιατί στα σχόλια στο skroutz διαβάζω ότι η μπαταρία δεν κρατάει τόσο και ότι ανεβάζει θερμοκρασία

Link to comment
Share on other sites

On 21/10/2023 at 1:31 ΠΜ, Teo010 said:

Το F5 αξίζει; Γιατί στα σχόλια στο skroutz διαβάζω ότι η μπαταρία δεν κρατάει τόσο και ότι ανεβάζει θερμοκρασία

Φίλε η προηγούμενη συσκευή μου ήταν .Μια χαρά είναι .Δεν ανεβάζει θερμοκρασίες,εγώ το έλιωνα όλη μέρα και ήταν μια χαρά. Και σ θέμα μπαταρίας μια μέρα σίγουρα.Και 67W φόρτιση μην μασάς.Πολυ τίμιο στην midrange κατηγορία.

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα απ ότι έχω καταλάβει είναι με το τελευταίο update της miui που σε μερικούς έκανε προβλήματα

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Teo010 said:

Το πρόβλημα απ ότι έχω καταλάβει είναι με το τελευταίο update της miui που σε μερικούς έκανε προβλήματα

Δεν ξέρω τι έκαναν .Εγώ μέχρι πριν 20 μέρες που το είχα ήμουν πολύ ευχαριστημένος.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τα είπα όλα αυτά στον φίλο μου που ενδιαφέρεται για το κινητό.
Γενικά διαβάζοντας πιο προσεκτικά τα σχόλια στο skroutz, από τα 96 σχόλια τα 6 είναι αρνητικά. Άρα και αυτό δείχνει ότι το κινητό έχει θετικές απόψεις. Ευχαριστώ για τις απαντήσεις

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εγώ πήρα τα παρακάτω και το γυαλί για τις κάμερες πολυ καλό πρόσεξε το τζάμι να μην εχει γύρω γύρω μαύρη γραμμή να είναι ΟΛΟ καθαρό τζάμι 9ed8ed719aaa09ddc04c83760c227092.jpg43669da699411bbf4a2aaf89155c63fd.jpg

Link to comment
Share on other sites

το χει συνδέσει καποιος με bluetooth αυτοκινητου ? συγκεκριμένα σε toyota , την πρωτη φορά που το συνδέω δουλευει και σαν SBC ( ακουω μουσικη δλδ απο το spotify κτλ ) και για κλήσεις. μετά , αν σβησω και ξαναβαλω , ενω συνδέεται κανονικά για κλήσεις δεν παιζει σαν SBC ,εχω αλλάξει καποιες ρυθμισεις στο βτ απο την λειτουργεια για προγραμματιστές αλλα τζίφος.

Με το προηγούμενο mi 11 lite και παλαιότερα με το note 9 pro δεν είχα θεμα 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαι μεταξύ OnePlus 10 pro που το έχω βρει σε προσφορά 11.11 στα 430€ και στο Poco f5 pro στα 400€ και δεν ξέρω ποιο να διαλέξω γνώμες?

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, μια βοήθεια. Αγόρασα το κινητό, εχθές. Και μέχρι στιγμής, είναι μια απογοήτευση. Καταρχάς, κατά το "στήσιμο" της συσκευής (ως καινούρια που ήταν), "έβγαλε" δύο φορές μήνυμα ότι "λάγκαρε" η εφαρμογή android phone (ήταν σαν "νεκρό"). Δεύτερο, έχω επιλέξει για παράδειγμα τη σκοτεινή λειτουργία & με μια επανεκκίνηση εξαφανίζεται & επανέρχεται στη φωτεινή λειτουργία. Το δακτυλικό αποτύπωμα, μια "πιάνει", μια δεν "πιάνει". Στην επαναφορά στην αρχική οθόνη (με το πλήκτρο "<"), "κολλάει" και εμφανίζει τα εικονίδια της αρχικής οθόνης, σιγά - σιγά. Επίσης, τώρα στην επανεκκίνηση μου άλλαξε από μόνο του το ρυθμό ανανέωσης. Να το επιστρέψω όσο προλαβαίνω (DOA);! Πάντως, μια παρατήρηση : το Poco X3 Pro, μου φαινόταν αρκετά καλύτερο κι ας ήταν κινητό τριετίας (αλλά, δυστυχώς μου το έκλεψαν πριν λίγες μέρες). Ευχαριστώ.

Edited by kOsD
Link to comment
Share on other sites

Αφού του κάνεις όλες τις αναβαθμίσεις λογισμικού τράβηξε μια επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και στήσε το από την αρχή.

Στάλθηκε από το SM-S908E μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, chios said:

Αφού του κάνεις όλες τις αναβαθμίσεις λογισμικού τράβηξε μια επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και στήσε το από την αρχή.

Στάλθηκε από το SM-S908E μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Δεν αξίζει, λέτε, να το επιστρέψω και να ζητήσω άλλη συσκευή;

Είναι δηλαδή τα συνήθη προβλήματα που "βγάζουν" όλα τα poco F5;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, kOsD said:

Δεν αξίζει, λέτε, να το επιστρέψω και να ζητήσω άλλη συσκευή;

Είναι δηλαδή τα συνήθη προβλήματα που "βγάζουν" όλα τα poco F5;

Ευχαριστώ.

Κάνε αυτό που σου είπε ο από πάνω.

Εγώ το έχω έξι μήνες και δεν έχει κάνει κάτι από αυτά που περιγράφεις.Το μόνο που μπορώ να συμφωνήσω από αυτά είναι ότι το δακτυλικό θα μπορούσε να ειναι λίγο καλύτερο.

Αν μετά την επαναφορά σου κάνει τα ίδια φίλε,στείλτο όπως είναι για αλλαγή.συνήθη προβλήματα δεν είναι σίγουρα πάντως.κανονικα δε θα έπρεπε να κολλάει καθόλου.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εμένα έχει τίποτε από τα παραπάνω πού αναφέρεις, τσέκαρε αν έχει αναβαθμίσεις κάνε μια επαναφορά και αν συνεχίσει επιστροφή.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Fil46 said:

Κάνε αυτό που σου είπε ο από πάνω.

Εγώ το έχω έξι μήνες και δεν έχει κάνει κάτι από αυτά που περιγράφεις.Το μόνο που μπορώ να συμφωνήσω από αυτά είναι ότι το δακτυλικό θα μπορούσε να ειναι λίγο καλύτερο.

Αν μετά την επαναφορά σου κάνει τα ίδια φίλε,στείλτο όπως είναι για αλλαγή.συνήθη προβλήματα δεν είναι σίγουρα πάντως.κανονικα δε θα έπρεπε να κολλάει καθόλου.

Ευχαριστώ!

4 minutes ago, leotzian said:

Ούτε εμένα έχει τίποτε από τα παραπάνω πού αναφέρεις, τσέκαρε αν έχει αναβαθμίσεις κάνε μια επαναφορά και αν συνεχίσει επιστροφή.

Thanks!

55 minutes ago, chios said:

Αφού του κάνεις όλες τις αναβαθμίσεις λογισμικού τράβηξε μια επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και στήσε το από την αρχή.

Στάλθηκε από το SM-S908E μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Thanks!

Link to comment
Share on other sites

Το τελευταίο update, που "φοράει" είναι το 14.0.9.0 TMREUXM.

Υπάρχει κάποια νεότερη αναβάθμιση;

Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε.

Επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων, ολοκληρώθηκε.

Φαίνεται, ότι έχει "στρώσει" η συσκευή.

Η θερμοκρασία, όμως, παραμένει υψηλή (38-40 βαθμούς), χωρίς κάποια ιδιαίτερη εργασία. Απλά, "στήνω" τα πάντα όλα εξαρχής. Δικαιολογείται αυτή η θερμοκρασία;

Ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...