Jump to content

Samsung Galaxy S23 Ultra


Vlasismiriagos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμένα δουλεύει κανονικά. 8.9.8F έχω.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

On 19/12/2023 at 8:18 ΜΜ, patrik said:

Φίλε αυτή η IMBZBK είναι ζελατίνα; ή τζαμακι με κολλα; 

Απο Ελλάδα την έχεις πάρει; 

Ευχαριστώ 

Έχει και τζαμάκι και ζελατίνα! Την είχα πάρει στο Amazon αλλά φαίνεται να μην έχει διαθεσιμότητα πια, τουλάχιστον η ζελατίνα! Βέβαια είχα βάλει και του s22 ultra και είχε κάτσει μια χαρά...

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δουλεύει κανονικά. 8.9.8F έχω.

Κατέβασα και αυτήν την έκδοση που έχεις εσύ και αλλές δεν κάνει login βγάζει σφάλμα δικτύου


Sent from my iPad Pro M1 5G using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Δουλεύω εδώ και ένα μήνα το κινητό χωρίς προστασία οθόνης. Το κινητό έχει φτιαχτεί για να έχει γυμνή αίσθηση (πόσο μάλλον το κινητό αυτό με το πενάκι). Ε, ας κάνει και κάποιες γρατσουνιές και ας χάσει μεταπωλητική αξία. Για εμένα, η προστασία οθόνης έχει νόημα μόνο αν δουλεύεις σε εργοτάξιο, ή αν το αλλάζεις κάθε χρόνο και δε θες να χάσεις ευρώ. Όταν έβγαλα την ζελατίνη και είδα ότι έχω πληρώσει ένα πανάκριβο κινητό με gorilla glass τελευταίας γενιάς και του βάζω μία μαλακ$!α πάνω στο σημείο με το οποίο αλληλεπιδρώ με το κινητό κατά 99%, με έπιασαν τα νεύρα μου. Αν ήταν πιο μικρό το κινητό, δε θα είχα ούτε καν θήκη και θα το έβαζα σε δερμάτινο pouch όπως έκανα μέχρι το iphone 5..

Και όσοι παίρνουν πανάκριβα ρολόγια, μαζεύουν γρατσουνιές τα μπρασελέ τους (hairlines). Τι να κάνουν? να το φοράνε με ζελατίνα? Ε, αν τύχω μία στις 1000 και μου σπάσει η οθόνη, θα βάλω το χέρι στην τσέπη. Εδώ έχω δώσει 100 ευρώ για μεμβράνες ως τώρα..Το iphone 7 plus το είχα 4,5 χρόνια χωρίς προστασία στην οθόνη και με πολλά πεσίματα. Όταν το έδωσα, είχε 3 ανεπαίσθητες γρατσουνιές στην οθόνη..

Edited by Dark_Lord

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dark_Lord said:

Δουλεύω εδώ και ένα μήνα το κινητό χωρίς προστασία οθόνης. Το κινητό έχει φτιαχτεί για να έχει γυμνή αίσθηση (πόσο μάλλον το κινητό αυτό με το πενάκι). Ε, ας κάνει και κάποιες γρατσουνιές και ας χάσει μεταπωλητική αξία. Για εμένα, η προστασία οθόνης έχει νόημα μόνο αν δουλεύεις σε εργοτάξιο, ή αν το αλλάζεις κάθε χρόνο και δε θες να χάσεις ευρώ. ΄'οταν έβγαλα την ζελατίνη και είδα ότι έχω πληρώσει ένα πανάκριβο κινητό με gorilla glass τελευταίας γενιάς και του βάζω μία μαλακ$!α πάνω στο σημείο με το οποίο αλληλεπιδρώ με το κινητό κατά 99%, με έπιασαν τα νεύρα μου. Αν ήταν πιο μικρό το κινητό, δε θα είχα ούτε καν θήκη και θα το έβαζα σε δερμάτινο pouch όπως έκανα μέχρι το iphone 5..

Και όσοι παίρνουν πανάκριβα ρολόγια, μαζεύουν γρατσουνιές τα μπρασελέ τους (hairlines). Τι να κάνουν? να το φοράνε με ζελατίνα? Ε, αν τύχω μία στις 1000 και μου σπάσει η οθόνη, θα βάλω το χέρι στην τσέπη. Εδώ έχω δώσει 100 ευρώ για μεμβράνες ως τώρα..Το iphone 7 plus το είχα 4,5 χρόνια χωρίς τίποτα στην οθόνη και με πολλά πεσίματα. Όταν τοπ΄εδωσα, είχε 3 ανμεπαίσθητες γρατσουνιές στην οθόνη..

Αυτό το post θα πρέπει να κορνιζωθεί και να το διαβάζουμε κάθε μέρα.

Με αντιπροσωπεύει απόλυτα. 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι την σειρά s8+ s9+ & note 8 δεν ήξερα τι σημαίνει προστασία οθόνης για τους λόγους που ανέφερε ο συνφοορουμίτης παραπάνω. Συμφωνώ κι επαυξάνω, απλά τότε τα ποσά έφταναν maximum 6 κατοστάρικα με τις προσφορές για καινούργια πάντοτε αναφέρομαι, τώρα πια είναι στο διπλάσιο κοντά οι τιμές οπότε υπάρχει και μια λογική με την χρήση προστασίας της οθόνης.

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, p_k said:

Αυτό το post θα πρέπει να κορνιζωθεί και να το διαβάζουμε κάθε μέρα.

Με αντιπροσωπεύει απόλυτα. 

Σύμφωνω! 

41 minutes ago, Dark_Lord said:

Δουλεύω εδώ και ένα μήνα το κινητό χωρίς προστασία οθόνης. Το κινητό έχει φτιαχτεί για να έχει γυμνή αίσθηση (πόσο μάλλον το κινητό αυτό με το πενάκι). Ε, ας κάνει και κάποιες γρατσουνιές και ας χάσει μεταπωλητική αξία. Για εμένα, η προστασία οθόνης έχει νόημα μόνο αν δουλεύεις σε εργοτάξιο, ή αν το αλλάζεις κάθε χρόνο και δε θες να χάσεις ευρώ. Όταν έβγαλα την ζελατίνη και είδα ότι έχω πληρώσει ένα πανάκριβο κινητό με gorilla glass τελευταίας γενιάς και του βάζω μία μαλακ$!α πάνω στο σημείο με το οποίο αλληλεπιδρώ με το κινητό κατά 99%, με έπιασαν τα νεύρα μου. Αν ήταν πιο μικρό το κινητό, δε θα είχα ούτε καν θήκη και θα το έβαζα σε δερμάτινο pouch όπως έκανα μέχρι το iphone 5..

Και όσοι παίρνουν πανάκριβα ρολόγια, μαζεύουν γρατσουνιές τα μπρασελέ τους (hairlines). Τι να κάνουν? να το φοράνε με ζελατίνα? Ε, αν τύχω μία στις 1000 και μου σπάσει η οθόνη, θα βάλω το χέρι στην τσέπη. Εδώ έχω δώσει 100 ευρώ για μεμβράνες ως τώρα..Το iphone 7 plus το είχα 4,5 χρόνια χωρίς προστασία στην οθόνη και με πολλά πεσίματα. Όταν το έδωσα, είχε 3 ανεπαίσθητες γρατσουνιές στην οθόνη..

Πες τα ρε φίλε!! Εύγε!!! (Συγγνώμη στο φόρουμ για την αυθόρμητη έκφραση των σκέψεων μου) 

Edited by jtgiannis
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πάλι,μετά από μερικές μέρες χωρίς να συμβεί, άρχισε πάλι να κουδουνίζει στα ξαφνικά.... Τι γίνεται? Νομίζω μετά το τελευταίο update έχει ξεκινήσει...

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόνο εμένα με μπερδεύει το καινούριο gallery app με τις επιλογές για να κάνεις edit τις φωτογραφίες ; Για παράδειγμα που είναι εκείνη που είχε και έκανες portrait mode τις φωτογραφίες ;

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, Dark_Lord said:

Δουλεύω εδώ και ένα μήνα το κινητό χωρίς προστασία οθόνης. Το κινητό έχει φτιαχτεί για να έχει γυμνή αίσθηση (πόσο μάλλον το κινητό αυτό με το πενάκι). Ε, ας κάνει και κάποιες γρατσουνιές και ας χάσει μεταπωλητική αξία. Για εμένα, η προστασία οθόνης έχει νόημα μόνο αν δουλεύεις σε εργοτάξιο, ή αν το αλλάζεις κάθε χρόνο και δε θες να χάσεις ευρώ. Όταν έβγαλα την ζελατίνη και είδα ότι έχω πληρώσει ένα πανάκριβο κινητό με gorilla glass τελευταίας γενιάς και του βάζω μία μαλακ$!α πάνω στο σημείο με το οποίο αλληλεπιδρώ με το κινητό κατά 99%, με έπιασαν τα νεύρα μου. Αν ήταν πιο μικρό το κινητό, δε θα είχα ούτε καν θήκη και θα το έβαζα σε δερμάτινο pouch όπως έκανα μέχρι το iphone 5..

Και όσοι παίρνουν πανάκριβα ρολόγια, μαζεύουν γρατσουνιές τα μπρασελέ τους (hairlines). Τι να κάνουν? να το φοράνε με ζελατίνα? Ε, αν τύχω μία στις 1000 και μου σπάσει η οθόνη, θα βάλω το χέρι στην τσέπη. Εδώ έχω δώσει 100 ευρώ για μεμβράνες ως τώρα..Το iphone 7 plus το είχα 4,5 χρόνια χωρίς προστασία στην οθόνη και με πολλά πεσίματα. Όταν το έδωσα, είχε 3 ανεπαίσθητες γρατσουνιές στην οθόνη..

Έχεις μεγάλο δίκιο και εγώ στο τσακ είμαι να βγάλω και την θήκη αλλά όπως είπες λόγω του μεγέθους. Το κινητό είναι δικό μας εμείς το πληρώσαμε ακριβά να το χαρούμε πλήρως 100% όχι ο επόμενος που θα το πάρει. Και το 22 στην θονη το είχα γυμνό και άνετα το πούλησα και ούτε καν έψαξα να δω εάν είχε κάνει γρατζουνιές αράχνιες κλπ ούτε αυτό το κοιτάζω. 

Link to comment
Share on other sites

Ποιον browser χρησιμοποιείτε?

Είμαι με τον Opera επειδή μπλοκάρει διαφημίσεις, αλλά τις τελευταίες εβδομάδες κολλάει και δεν έχει διορθωθεί.

Προτείνετε κάποιον άλλον με ad blocker?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sotos_GTA said:

Ποιον browser χρησιμοποιείτε?

Είμαι με τον Opera επειδή μπλοκάρει διαφημίσεις, αλλά τις τελευταίες εβδομάδες κολλάει και δεν έχει διορθωθεί.

Προτείνετε κάποιον άλλον με ad blocker?

Edge της Microsoft

Σωτήρης
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, Dark_Lord said:

Δουλεύω εδώ και ένα μήνα το κινητό χωρίς προστασία οθόνης. Το κινητό έχει φτιαχτεί για να έχει γυμνή αίσθηση (πόσο μάλλον το κινητό αυτό με το πενάκι). Ε, ας κάνει και κάποιες γρατσουνιές και ας χάσει μεταπωλητική αξία. Για εμένα, η προστασία οθόνης έχει νόημα μόνο αν δουλεύεις σε εργοτάξιο, ή αν το αλλάζεις κάθε χρόνο και δε θες να χάσεις ευρώ. Όταν έβγαλα την ζελατίνη και είδα ότι έχω πληρώσει ένα πανάκριβο κινητό με gorilla glass τελευταίας γενιάς και του βάζω μία μαλακ$!α πάνω στο σημείο με το οποίο αλληλεπιδρώ με το κινητό κατά 99%, με έπιασαν τα νεύρα μου. Αν ήταν πιο μικρό το κινητό, δε θα είχα ούτε καν θήκη και θα το έβαζα σε δερμάτινο pouch όπως έκανα μέχρι το iphone 5..

Και όσοι παίρνουν πανάκριβα ρολόγια, μαζεύουν γρατσουνιές τα μπρασελέ τους (hairlines). Τι να κάνουν? να το φοράνε με ζελατίνα? Ε, αν τύχω μία στις 1000 και μου σπάσει η οθόνη, θα βάλω το χέρι στην τσέπη. Εδώ έχω δώσει 100 ευρώ για μεμβράνες ως τώρα..Το iphone 7 plus το είχα 4,5 χρόνια χωρίς προστασία στην οθόνη και με πολλά πεσίματα. Όταν το έδωσα, είχε 3 ανεπαίσθητες γρατσουνιές στην οθόνη..

Να σου πω εγώ γιατί δεν το κάνω αυτό που λες και βάζω μια απλή λεπτή μεμβράνη. Δε με νοιάζουν τα χρήματα αλλά αν κάνει μια μικρή γρατζουνιά η οθόνη (πχ από κλειδιά στη τσέπη) μετά κάθε φορά που θα το βλέπω θα πηγαίνει το μάτι εκεί και θα εκνευρίζομαι. Είναι καθαρά θέμα ψυχικής υγείας μου! 

5 minutes ago, Sotos_GTA said:

Ποιον browser χρησιμοποιείτε?

Είμαι με τον Opera επειδή μπλοκάρει διαφημίσεις, αλλά τις τελευταίες εβδομάδες κολλάει και δεν έχει διορθωθεί.

Προτείνετε κάποιον άλλον με ad blocker?

Edge 

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς έτσι και εγώ. 

Αν κάνει όχι γρατζουνιά, υποψία γρατζουνιάς. Το πουλάω και παίρνω σφραγισμένο. Τέτοια φάση. 

Άσε που υπάρχουν επιλογές και να το ευχαριστηθείς στο φουλ και να το προστατέψεις. 

Πχ με Whidestone δεν χάνεις ούτε αίσθηση στο χέρι, ούτε σε απόκριση οθόνης ούτε σε απόδοση χρωμάτων ούτε σε αισθητική στην εμφάνιση. 

Χάνεις κάποια δέκατα του δευτερολεπτου στο δακτυλικο αποτύπωμα. 

Και με θήκη, με μια δερμάτινη τις Samsung ας πούμε, μπορεί να πει κανείς ότι χάνει σε εμφάνιση? Κάθε άλλο παρά αυτό. 

Επομένως και καλή προστασία μπορείς να πετύχεις με αυτόν τον συνδυασμό και να έχεις ένα κόσμημα στα χέρια σου. 

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, kountoura said:

Ακριβώς έτσι και εγώ. 

Αν κάνει όχι γρατζουνιά, υποψία γρατζουνιάς. Το πουλάω και παίρνω σφραγισμένο. Τέτοια φάση. 

Άσε που υπάρχουν επιλογές και να το ευχαριστηθείς στο φουλ και να το προστατέψεις. 

Πχ με Whidestone δεν χάνεις ούτε αίσθηση στο χέρι, ούτε σε απόκριση οθόνης ούτε σε απόδοση χρωμάτων ούτε σε αισθητική στην εμφάνιση. 

Χάνεις κάποια δέκατα του δευτερολεπτου στο δακτυλικο αποτύπωμα. 

Και με θήκη, με μια δερμάτινη τις Samsung ας πούμε, μπορεί να πει κανείς ότι χάνει σε εμφάνιση? Κάθε άλλο παρά αυτό. 

Επομένως και καλή προστασία μπορείς να πετύχεις με αυτόν τον συνδυασμό και να έχεις ένα κόσμημα στα χέρια σου. 

Επειδή έχω δουλέψει και το whitestone dome στο κινητό της γυναίκας, είναι καλύτερο από μεμβράνη αλλά σε καμία περίπτωση δεν πλησιάζει την αίσθηση της μαμά οθόνης. Και είναι λογικό φυσικά. Το αποτύπωμα, ειδικά αν έχεις ξερά χέρια, είναι hit and miss.

Θήκη φυσικά έχω και εγώ, απλώς δεν είναι λίγο παράλογο να αγοράζεις ένα προϊόν και να μην το βλέπεις ποτέ όπως φτιάχτηκε παρα μόνο κατά την αγορά και την πώληση του;

Εννοείται ότι ο καθένας κρίνει με βάση αυτά που τον ευχαριστούν, προς Θεού, απλώς είναι σαν να παίρνεις ακριβό  αμάξι και να το τυλίγεις με αυτό το σελοφαν που βάζουν στις βαλίτσες στα αεροδρόμια για να μην γρατσουνιστει ποτε

Edited by Dark_Lord

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, DrFrap said:

Πάλι,μετά από μερικές μέρες χωρίς να συμβεί, άρχισε πάλι να κουδουνίζει στα ξαφνικά.... Τι γίνεται? Νομίζω μετά το τελευταίο update έχει ξεκινήσει...

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

μια απο τα ιδια,τι στο καλο δαιμονισμενο ειναι;;;;;😁😂

Link to comment
Share on other sites

Ενας από τους λόγους που έφυγα από ultra και πήγα στο απλό, όπως είχα αναφέρει πιο πίσω.

Επίπεδη οθόνη, δουλεύει κανονικά ακόμα και με φθηνό τζαμάκι.

Ούτε να μπλέκεις με ζελατίνες, ούτε να μπλέκεις με Whitestone, ούτε τπτ.

Η ζελατίνα είναι καλή μόνο για να λειτουργεί πιο άμεσα το δακτυλικό. Σαν αίσθηση ούτε εμένα μου άρεσε καθόλου, είτε σε χρήση Spen, είτε για παιχνίδια που κάνεις γρήγορες κινήσεις πάνω στην οθόνη.

Γιαυτό και μου αρέσει πολύ αν ισχύει η φήμη περί επίπεδης οθόνης στο S24Ultra. 

Και ελπίζω η βασική έκδοση να ξεκινά από 12gb ram. Ντροπή στην Samsung που το 2023 κυκλοφόρησε 1300+ευρώ συσκευή με μόλις 8gb ram, για να πάει ο κόσμος για ψυχολογικούς λόγους να αγοράσει την ακριβότερη έκδοση.

Καλοδεχούμενη και η πιο φωτεινή οθόνη στο S24, μιας και η Samsung έχει μείνει στα ίδια με το S22, ενώ στο παρελθόν είχε τις πιο φωτεινές οθόνες στην αγορά.

image.thumb.png.70727ae5100d044e02d7ad3e2a517948.png

Link to comment
Share on other sites

Μη βλέπεις που εμείς βάζουμε τζάμια ακριβά . Υπάρχουν άνθρωποι με το τηλέφωνο μας που βάζουν σε Γερμανούς τζάμια των 10 ευρώ και δουλεύουν πολύ καλά. Μεμβράνες Υπάρχουν φανταστικές που δεν τις καταλαβαίνεις. Όσο για τη φωτεινότητα πιο πολύ ψυχολογικό είναι και....αριθμητικό, γιατί αν αποκτήσει πιο μεγάλη φωτεινότητα θα βγάζεις τα μάτια σου.
Προσωπικά προτιμώ την κυρτή οθόνη γιατί με το μέγεθος του και ορθογώνιο θα είναι κανονικό πλακάκι....μπάνιου....!

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με μια γρήγορη ματιά στο skroutz, είναι πάρα πολλά τα παράπονα κόσμου με διάφορα τζάμια, ακόμα και επώνυμα, που δεν βλέπουμε από τις ίδιες εταιρείες σε άλλα μοντέλα με επίπεδες οθόνες

image.thumb.png.e4b24ada7d8017bdbf1888389a02496d.png

Οσο για την φωτεινότητα έχει γραφτεί και παλιότερα ότι παίζει τεράστιο ρόλο, στο πόσο ευανάγνωστη είναι η οθόνη κάτω από τον ήλιο, άρα μόνο ψυχολογικό δεν είναι.

Είμαστε μια από τις χώρες που έχουμε τον περισσότερο καιρό ήλιο, άρα προφανώς και μας ενδιαφέρει και πλέον βλέπουμε ακόμα και μεσαίας κατηγορίας να έχουν ανέβαι πολύ σε αυτό το κομμάτι.

image.thumb.png.e8e829ecc6b2f71e91ec2b92cb53f6ff.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εδώ βλέπετε το τηλέφωνο απο έναν χρήστη από τα εκατομμύρια χρηστών που δεν μπαίνει σε φόρουμ δεν ασχολείται με την τεχνολογία τόσο πολύ και έχει ένα τζάμι από το Γερμανό 10 ευρώ και κάνει τη δουλειά του. Όσο για την φωτεινότητα κάτω από τον καυτό ήλιο της χώρας μας δε νομίζω να υπάρχει πρόβλημα. Άλλωστε όλοι της οθόνες της Samsung φοράνε τα νούμερα δε λένε και πολλά....21743078ee6e8d9760dfa159b349c943.jpg

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πριν καμμια 5ετια τοτε που ελεγαν οτι πλεον οι οθόνες δυσκολα κανουν γρατζουνιές κλπ άρχισα να μη βαζω προστασία....

Ξεκινωντας απο ενα xz3 Sony αλλα μετα και σε iphone και Samsung παντα μου εκαναν καποια hairlines λιγο πανω απ τη μεση....Ποτε δε τα εβαλα με κλειδιά....Υπέθεσα πως καποια τσεπη μου τα εκανε αλλα ποτε δεν κατάφερα να βρω ποια και τι παρολο που τις έψαξα εξονυχιστικά....

Επειδη μου αρεσει και να τα αλλάζω συχνα πουλώντας το προηγουμενο απο τοτε αναγκάστηκα ξανα βαζω σε καθε κινητο προστασία....

Edited by eddiedimitris
Link to comment
Share on other sites

Εγώ βάζω και προστασία οθόνης και θήκη γιατί άμα δω γρατζουνιά ξενερώνω και θέλω να το ξεφορτωθώ.

Ειδικά στην οθόνη δεν την παλεύω καθόλου να το κοιταω.Ψυχαναγκασμός 

Το whitestone δε νιώθω να μου έχει αλλοιώσει την εμπειρία χρήσης,αλλά κι η θήκη spigen liquid crystal δεν έχει την αίσθηση γκουμουτσας θήκης.

Επίσης ψυχαναγκαστικά,πάντα έχω προτεραιότητα την μεταπώληση λόγω βαρεμάρας.Ετσι ξαφνικά μια μέρα το οτιδήποτε μπορεί να το βάλω αγγελία.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...