Jump to content

Samsung Galaxy S23 Ultra


Vlasismiriagos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Που αφηνεις τη foldαρα (το 4 δεν εχεις) για ενα ακομα slab phone? χαχαχα, καλοριζικο φιλε Αποστολε!
ΥΓ. Η συσκευη θα κανει θραυση, θεωρω οτι σε ελληνικο εδαφος θα πουλησει οσο το 14 pro max + ολες οι android ναυαρχιδες...
 
Βαγγέλη ξέρεις είναι αρρώστια αλλά σε 1 μήνα πάλι στα ίδια θα γυρίσω.

Στάλθηκε από το SM-F936B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ολες οι οθονες εχουν ενσωματωμενο Το Eye Comfort Shield2  λειτουργει αυτοματα , το οποιο στη συνεχεια  επεκτεινετε και υπαρχει στις ρυθμισεις των συσκευων για περαιτερω ρυθμιση συμφωνα με τα θελω του καθε χρηστη.
βρηκα μια αναφορα εδω.... https://www.starhub.com/personal/how-to/why-samsung-galaxy-s23-is-a-great-buy.html

εδω ομως η καλη μας Sammy αναφερει οτι ενεργοποιεις το φιλτρο manual κλασσικα απ την κουρτινα....

δλδ στο s23u δεν υπαρχει η manual ρυθμιση και εχει εφαρμοσει το φιλτρο ωστε να λειτουργει αυτοματα?

https://www.samsung.com/au/support/mobile-devices/eye-comfort-shield/5b1e3d86bd45b504a29e4983cae4d415.jpg

οπως αναφερουν χρηστες οι ζελατινες απο το S22U ταιριαζουν και στο S23U...
ας επιβεβαιωσει και εδω καποιος φιλος....
εχω αποθεμα απο το S22U....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, swind said:

Υψηλοτατης ποιοτητας βιντεο ...Δεν ειναι τυχαιο ουτε παραμυθι μια και ο  Ridley scott γυρισε ταινια με το S23 Ultra Δεν εγινε για διαφημιστικους λογους απλα εγινε γιατι.... μπορει.......Απολαυστε σταθεροποιηση βιντεο απο αλλο πλανητη....Το s22 ultra κανει εμετο το S23 ultra παει λαδι ....Και φυσικα οχι βιντεο απο πληρωμενους youtubers..

https://youtu.be/14YgwI9AikY

Και αυτός YouTuber δεν είναι; Γιατί αυτός να μην είναι πληρωμένος; Δε ρωτάω ειρωνικά, αν γνωρίζεις ότι το κανάλι αυτό είναι αξιόπιστο θα θέλαμε να το ξέρουμε 

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Πρωτη γρηγορη φορτιση και απο 5% μου γραφει 1 ωρα και 2 λεπτα για πληρη φορτιση.Οχι κι ασχημα

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους έλαβα και εγώ σήμερα tracking από το Public με svuum , γνωρίζει κανείς την συγκεκριμένη εταιρίες πρώτη φορά την βλέπω και έχω κάνει χιλιάδες παραγγελίες στο ίντερνετ ;

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, margianniss said:

Πρωτη γρηγορη φορτιση και απο 5% μου γραφει 1 ωρα και 2 λεπτα για πληρη φορτιση.Οχι κι ασχημα

Παιδιά εγώ που φορτίζω με τον 45άρη της Samsung, μου φαίνεται ότι φορτίζει αισθητά πιο γρήγορα από ότι φόρτιζε το S22U με τον ίδιο φορτιστή...

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, anergos13 said:

βρηκα μια αναφορα εδω.... https://www.starhub.com/personal/how-to/why-samsung-galaxy-s23-is-a-great-buy.html

εδω ομως η καλη μας Sammy αναφερει οτι ενεργοποιεις το φιλτρο manual κλασσικα απ την κουρτινα....

δλδ στο s23u δεν υπαρχει η manual ρυθμιση και εχει εφαρμοσει το φιλτρο ωστε να λειτουργει αυτοματα?

https://www.samsung.com/au/support/mobile-devices/eye-comfort-shield/5b1e3d86bd45b504a29e4983cae4d415.jpg

οπως αναφερουν χρηστες οι ζελατινες απο το S22U ταιριαζουν και στο S23U...
ας επιβεβαιωσει και εδω καποιος φιλος....
εχω αποθεμα απο το S22U....

εγω εβαλα και ταιριαζει

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, nikos2153 said:

Επιτέλους έλαβα και εγώ σήμερα tracking από το Public με svuum , γνωρίζει κανείς την συγκεκριμένη εταιρίες πρώτη φορά την βλέπω και έχω κάνει χιλιάδες παραγγελίες στο ίντερνετ ;

Σήμερα 1 ώρα παραλαμβάνω επιτέλους από public με svuum, θα κάνω το στήσιμο το βραδάκι που θα έχω και θήκη, έχω είδη το επίσημο screen protector της samsung για s23 ultra, σε θήκη θα πάω εδώ τι λέτε?

 

 

Screenshot_2023-02-09-09-33-54-939_com.niobiumlabs.android.apps.skroutz.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, doganos said:

Αν είσαι επαρχία σε 2-3 μέρες θα την έχεις στα χέρια σου 

Άρα απο την στιγμή της προπαραγγελίας  σε 24h το πολυ γινεται η αποστολή 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, dimkit said:

Άρα απο την στιγμή της προπαραγγελίας  σε 24h το πολυ γινεται η αποστολή 

Δεν είναι κανόνας αυτός! Εγώ έχω παραγγείλει απο την Τρίτη 7/2 και ακόμα είναι στην προετοιμασία!

Τα μυαλά, όπως και τα αλεξίπτωτα, δουλεύουν καλύτερα όταν είναι ανοιχτά!
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Konstantine73 said:


Αυτός που Στο αγόρασε προφανώς δεν ήξερε ότι με 925 θα το έπαιρνε καινούργιο και απείραχτο… Ωραίος όμως μπράβο σου Καλά τα κατάφερες…


Sent from my iPad Pro M1 using Tapatalk

Βοήθησε με να καταλάβω το σκεπτικό σου σε παρακαλώ! 1198,89€ το φθηνότερο στο σκρουτζ. Με αποφορολόγηση 912€. Πιθανόν ο άνθρωπος να μην μπορούσε να αγοράσει με αποφορολόγηση αλλά αυτό είναι άλλη κουβέντα. 

Η κουβέντα που πρέπει να εστιάσουμε είναι ότι ΕΓΩ πούλησα το 12/512 850€. Σε διπλανό που έχει άπειρες αγγελίες έδιναν το 8/128 800+€ & το 256 890€. Οπότε, όταν το πούλησα το θεωρούσα vfm deal το δικό μου.

*Επειδή μπήκα τώρα και τσέκαρα, για ρίξε μια ματιά στο ινσόμνια να δεις τι παίζει απο τιμές...

Φιλικά πάντα.

Edited by petpapoy
Τα μυαλά, όπως και τα αλεξίπτωτα, δουλεύουν καλύτερα όταν είναι ανοιχτά!
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, petpapoy said:

Βοήθησε με να καταλάβω το σκεπτικό σου σε παρακαλώ! 1198,89€ το φθηνότερο στο σκρουτζ. Με αποφορολόγηση 912€. Πιθανόν ο άνθρωπος να μην μπορούσε να αγοράσει με αποφορολόγηση αλλά αυτό είναι άλλη κουβέντα. 

Η κουβέντα που πρέπει να εστιάσουμε είναι ότι ΕΓΩ πούλησα το 12/512 850€. Σε διπλανό που έχει άπειρες αγγελίες έδιναν το 8/128 800+€ & το 256 890€. Οπότε, όταν το πούλησα το θεωρούσα vfm deal το δικό μου.

*Επειδή μπήκα τώρα και τσέκαρα, για ρίξε μια ματιά στο ινσόμνια να δεις τι παίζει απο τιμές...

Φιλικά πάντα.

Δηλαδή ένα 12/512 πόσο παίζει περίπου;

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dark_Lord said:

Δηλαδή ένα 12/512 πόσο παίζει περίπου;

Ένα και μοναδικό που έχει (στις πρώτες 2 σελίδες) στα 950€

https://www.insomnia.gr/classifieds/item/2074644-samsung-galaxy-s22-ultra-γραφίτης512-gb/

Η πλειοψηφία είναι 256 και φτάνουν μέχρι και στα 850€

Να διευκρινίσω ότι δεν κατηγορώ κανένα για το πόσο πουλάει την συσκευή του σε καμία περίπτωση. Εγώ είμαι ο πρώτος που λέω πάντα ότι "δεν θα πούλαγα κάτι που δεν θα αγόραζα". Και φυσικά ο καθένας κοστολογεί όσο νομίζει. Εγώ θεώρησα, ότι το τηλέφωνο μου με ότι έχω για αυτό απο έξτρα το κοστολογώ τόσο. 

Edited by petpapoy
Τα μυαλά, όπως και τα αλεξίπτωτα, δουλεύουν καλύτερα όταν είναι ανοιχτά!
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, nikos2153 said:

Σήμερα 1 ώρα παραλαμβάνω επιτέλους από public με svuum, θα κάνω το στήσιμο το βραδάκι που θα έχω και θήκη, έχω είδη το επίσημο screen protector της samsung για s23 ultra, σε θήκη θα πάω εδώ τι λέτε?

 

 

Screenshot_2023-02-09-09-33-54-939_com.niobiumlabs.android.apps.skroutz.jpg

που την έχεις βρει αυτή τη θήκη? 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, pOLoS said:

που την έχεις βρει αυτή τη θήκη? 

https://www.skroutz.gr/s/40560445/ESR-Shock-Armor-Kickstand-Back-Cover-Σιλικόνης-Clear-Black-Galaxy-S23-Ultra.html

1.Dell G7 7790||Intel Core i7-9750H 12MB 2.60GHz - 4.50GHz||16GB DDR4 2666MHz||512GB SSD||17.3" FHD 144Hz IPS Anti-Glare 300 nits||Nvidia GeForce RTX 2070 8GB GDDR5||W10 Pro 64-bit||

2.Samsung Galaxy S23 Ultra 5G||12GB RAM||512GB ROM||Black||

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, dimkit said:

Άρα απο την στιγμή της προπαραγγελίας  σε 24h το πολυ γινεται η αποστολή 

Δε νομιζω..προπαρηγγειλα 2/2 και σημερα 9/2 δεν εχει φτασει τιποτα.Λαμι ειμαι.καθε μερα τσακωνομαι.εχουν χασει τη μπαλα εντελως .μακρια.καλυτερα απο αλυσιδα

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, vasilakis13 said:

Δε νομιζω..προπαρηγγειλα 2/2 και σημερα 9/2 δεν εχει φτασει τιποτα.Λαμι ειμαι.καθε μερα τσακωνομαι.εχουν χασει τη μπαλα εντελως .μακρια.καλυτερα απο αλυσιδα

Για Αττική πάντως, χτες έκανα μια προπαραγγελία από Samsung για το μαύρο, και σήμερα μου έγραψε προετοιμασία για αποστολή. Φαντάζομαι εξαρτάται από το stock της κάθε περιοχής.

1.Dell G7 7790||Intel Core i7-9750H 12MB 2.60GHz - 4.50GHz||16GB DDR4 2666MHz||512GB SSD||17.3" FHD 144Hz IPS Anti-Glare 300 nits||Nvidia GeForce RTX 2070 8GB GDDR5||W10 Pro 64-bit||

2.Samsung Galaxy S23 Ultra 5G||12GB RAM||512GB ROM||Black||

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, doganos said:

Αν είσαι επαρχία σε 2-3 μέρες θα την έχεις στα χέρια σου 

Εμενα παραγγελια απεσταλη κ καλα απο τις 4/2 κ ακομα τπτ

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, vasilakis13 said:

Εμενα παραγγελια απεσταλη κ καλα απο τις 4/2 κ ακομα τπτ

Ωχ, είσαι μάλλον από τους άτυχους

1.Dell G7 7790||Intel Core i7-9750H 12MB 2.60GHz - 4.50GHz||16GB DDR4 2666MHz||512GB SSD||17.3" FHD 144Hz IPS Anti-Glare 300 nits||Nvidia GeForce RTX 2070 8GB GDDR5||W10 Pro 64-bit||

2.Samsung Galaxy S23 Ultra 5G||12GB RAM||512GB ROM||Black||

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως παιδια παρηγγειλα τριτη πρωι και τεταρτη πρωι το ειχα στα χανια σε μαυρο.Μηπως το προβλημα εντοπιζεται με τα πρασινα?

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, vasilakis13 said:

Εμενα παραγγελια απεσταλη κ καλα απο τις 4/2 κ ακομα τπτ

Δεν έχεις λάβει αριθμό voucher στο viber;

Πάρε τηλέφωνο στο τμήμα πωλήσεων να σου δώσουν αριθμό voucher ή τουλάχιστον κάποια εξήγηση...

Το μεγαλύτερο λάθος ενός ανθρώπου είναι όταν δεν καταλαβαίνει τα λάθη που κάνει, ώστε να τα διορθώσει!
Link to comment
Share on other sites

Ουτε εμενα ειχε ερθει ενημερωση στο viber. Μετα απο 10 τηλεφωνηματα, εχθες με πηρε ενας κ μου ειπε τον αριθμο (μολις τον μαθαμε) ειπε. Επισης, ειπε οτι σταλθηκε με easy mail αλλα ο αριθμος ηταν της speedex (με αυτη συνεργαζεται επαρχια) 

 

Οποτε μετα την δουλεια παω να το παρω και αρχιζει το στησιμο. Μεβρανη εχω μια απο το S22U. Νομιζω ταιριαζει 🙂 

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Δεν βρέθηκε εκπρόσωπος με τα συγκεκριμένα στοιχεία ταυτότητας συσχετισμένος με τον Α.Φ.Μ. του αγοραστή. Για μια συναλλαγή με επαλήθευση εκπροσώπου, ο αγοραστής απαιτείται να έχει δηλώσει τον εκπρόσωπο με τα στοιχεία ταυτότητας του όπως αυτά υπάρχουν στο Μητρώο TAXIS.

Αυτό μου γράφει το Samsung shop. Γνωρίζει κάποιος για ποιο λόγο δε με αφήνει να προχωρήσω με αποφορολόγηση;

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk




Καλημέρα, πρέπει να πας στη διαχείριση ειδικών κωδικών,να φτιάξεις κωδικούς και να είσαι διαχειριστής της εταιρείας.
Βαλε https://www.aade.gr/epiheiriseis/forologikes-ypiresies/fpa/yperesia-arthroy-39a και κάνε ότι σου λέει

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...