Jump to content

Samsung Galaxy S23 Ultra


Vlasismiriagos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για αποφορολόγηση απο ηλεκτρονικα καταστήματα πρέπει να προχωρήσετε στην δημιουργία ζεύγους ειδικών κωδικών πρόσβασης 39α, μέσω taxisnet.

 

Οδηγίες εδώ.

 

https://www.google.gr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&ved=2ahUKEwik_aCgjoD9AhUpR_EDHY5TDCIQFnoECBoQAQ&url=https%3A%2F%2Fwww.aade.gr%2Fdl_assets%2F39afpa%2Fuser_guide_summary_4_buyers_aade39afpaV1.0.pdf&usg=AOvVaw1_OVx8huLtGvB9DazRAdMx

 

 

Εγω θα ηθελα αυτη η κοινότητα να λειτουργει υπερ του καταναλωτη με μαζικες καταγγελιες στην ΕΕTΤ κατα των καρτελ που εχουν στηθει, οχι να κανουμε και γκαλοπ κατα του καταναλωτη και υπερ των εταιριων!;)
Link to comment
Share on other sites

Για αποφορολόγηση απο ηλεκτρονικα καταστήματα πρέπει να προχωρήσετε στην δημιουργία ζεύγους ειδικών κωδικών πρόσβασης 39α, μέσω taxisnet.
 
Οδηγίες εδώ.
 
https://www.google.gr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&ved=2ahUKEwik_aCgjoD9AhUpR_EDHY5TDCIQFnoECBoQAQ&url=https%3A%2F%2Fwww.aade.gr%2Fdl_assets%2F39afpa%2Fuser_guide_summary_4_buyers_aade39afpaV1.0.pdf&usg=AOvVaw1_OVx8huLtGvB9DazRAdMx
 
 
Πρέπει να γίνει όλο αυτό; το κάνει εύκολα λογιστής;

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, bekatakis said:

Πρέπει να γίνει όλο αυτό; το κάνει εύκολα λογιστής;

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Δεν χρειάζεται λογιστής, αν και μπορεί να το κάνει εύκολα και αυτός, μπορεις όμως και εσύ.

Οι οδηγίες παραπάνω είναι πληρέστατες.

Εγω θα ηθελα αυτη η κοινότητα να λειτουργει υπερ του καταναλωτη με μαζικες καταγγελιες στην ΕΕTΤ κατα των καρτελ που εχουν στηθει, οχι να κανουμε και γκαλοπ κατα του καταναλωτη και υπερ των εταιριων!;)
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, stapd_21 said:

Ξερουμε αν σε πληρωμή με κάρτα και δόσεις, αυτή πρέπει να είναι εταιρική;

Ναι πρεπει... 

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

εμενα μου ειπαν στο media και στον kotso οτι αν βαλω το εταιρικο αφμ της  ξαδελδης μου για αγορα χωρις φπα μπορω μετα να το πληρωσω εγω με δικη μου καρτα. μια εξουσιοδοτηση θελει μονο μεσω gov για να παρω εγω το τηλεφωνο 

Link to comment
Share on other sites

Αν έχει κανείς κουπόνι απο την παρακολούθηση της παρουσίασης και δεν το χρειάζεται ας ενημερώσει. 

Edit..ψάχνοντας τα email μου, μου ήρθε ενα voucher και εμένα έκπτωσης 100 ευρώ χωρίς να δω την παρουσίαση (αλλα έχοντας κάνει εγγραφή για παρακολούθηση). 

Edited by vlgeor
Link to comment
Share on other sites

Έκανα την διαδικασία, κωδικό για έξτρα έκπτωση 10% το πήρα μιλώντας 1 λεπτό με την εξυπηρέτηση πελατών στο chat. Δοκιμάστε το.

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, margianniss said:

Φορτιστή 45watt αγοράζουμε σωστα?

1500 ευρω εδωσες σχεδον....για ψαξε στο κουτι θα εχει κανα-δυο....τι , οχι ?🤑🥰

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

10% ή 100 ευρώ? Είναι έξτρα απο το κουπόνι των 100€? 
Ναι είναι έξτρα από το κουπόνι. Είναι 10% στη τελική τιμή του κινητού. Στην αρχή το έδιναν σε όσους είδαν το event, τώρα πας στο chat λες ότι είδες το event και ζητάς το κωδικο. Αλλα μείον 140 ευρώ περίπου!

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, είδε κάποιος το κινητό απο κοντά; Να μας πει εντυπώσεις όπως οθόνη φωτό και σπιρτάδα επεξεργαστή. Ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

Το είδα εγώ στα γρήγορα. Αυτό που πρόσεξα είναι ότι στο χέρι κάθεται καλύτερα και το κρατάς πιο άνετα. Είναι πιο...boxy...

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

To πήρα μέσω chat. Τώρα έχω 1 κουπόνι 100 ευρω, 1 κουπόνι 10%, trade in 100 ευρώ. 

Να δω αν τα δύο πρώτα κουπόνια θα τα δεχτεί και τα 2

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, doganos said:

Το είδα εγώ στα γρήγορα. Αυτό που πρόσεξα είναι ότι στο χέρι κάθεται καλύτερα και το κρατάς πιο άνετα. Είναι πιο...boxy...

Την οθόνη πως την αξιολόγησες; Το άσπρο πως σου φάνηκε;

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, vlgeor said:

10% ή 100 ευρώ? Είναι έξτρα απο το κουπόνι των 100€? 

Νομιζω οτι σε μια αγορα μπορεις να χρησιμοποιησεις εναν κωδικο κουπονιου που θα κανει καποια εκπτωση . Ειτε αυτο των100€ είτε αυτο του 10%. 

Link to comment
Share on other sites

Τώρα στο chat της Samsung δηλώνουν πως δεν έχουν ενημερωθεί για έκπτωση 10%.

Τους είπα πως δεν έχω λάβει κάποιον κωδικό έκπτωσης παρ ότι είδα το event, για να δούμε τι θα πουν τελικά.. 

Edited by Nemesis1288
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το τσατ είναι ΓΤΠ!

Για να μου δώσουν κουπόνι μόνο το Ε9 μου δεν μου ζήτησαν και στο τέλος δεν έδωσαν.

Ας είναι καλά μέλος απο εδώ που το είχε λάβει Χ2 και μου έδωσε το ενα!

Τα μυαλά, όπως και τα αλεξίπτωτα, δουλεύουν καλύτερα όταν είναι ανοιχτά!
Link to comment
Share on other sites

Μου είπαν θα το προωθήσουμε κ θα σας ενημερώσουμε.. Καλά κρασιά.. 

Είπα να δοκιμάσω, δεν έχασα κ κατι.. 

Είπα κ εγώ πριν δύο εβδομάδες ν αγοράσω iphone για πρώτη φορά κ η Samsung τα έδωσε όλα στο s23 ultra.. Τώρα έχω ένα 14 pro max στο συρτάρι κ ακόμα είμαι με το s21 ultra.. Τελικά το iOS δεν είναι για μένα.. Βλέπω να το κάνω ανταλλαγή.. 

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι σε μια αγορα μπορεις να χρησιμοποιησεις εναν κωδικο κουπονιου που θα κανει καποια εκπτωση . Ειτε αυτο των100€ είτε αυτο του 10%. 
Το κουπόνι 10% το πήρα το πρωί με συνομιλια 1 λεπτού. Ήδη έχω κάνει την αγορά και ισχύει και το επιπλέον 100 ευρώ αν κάνεις επιστροφή το κινητό που γίνεται μέσω της panda και δεν είναι μια διαδικασία που θα κάνεις όταν κάνεις της παραγγελία. Συνολικά πολύ καλή προσφορά λοιπόν!

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

To πήρα μέσω chat. Τώρα έχω 1 κουπόνι 100 ευρω, 1 κουπόνι 10%, trade in 100 ευρώ. 
Να δω αν τα δύο πρώτα κουπόνια θα τα δεχτεί και τα 2
Το 10% είναι καλύτερα από το το κουπόνι των 100 ευρώ! Δέχεται μόνο ένα κουπόνι για αγορά.

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το πλαίσιο τελικά δεν παρέδωσε, από το πρωί μου έλεγαν ότι θα παραλάβω, μέχρι και το απόγευμα όπου μίλησα με μία υπάλληλο και με διαβεβαίωνε ότι ήταν στον δρόμο και μετά από 10 λεπτά με ξαναπήρε επειδή έμαθε ότι τελικά δεν έχει φορτωθεί καμία παραγγελία λόγω καιρού.
Το κερασάκι ότι ούτε αύριο θα παραλάβω επειδή δεν ξέρουν πως θα είναι ο καιρός, από Τετάρτη πάμε δλδ.

Δεν με νοιάζει τόσο που δεν παρέλαβα σήμερα, οκ ξέραμε ότι είναι ιδιαίτερη ημέρα, αλλά ρε γίδια 2023 και δεν ξέρετε που είναι μια παραγγελία τόσες ώρες; Τα αυτοματα συστήματα σας μάραναν που και καλά βλέπω την πορεία της παραγγελίας, η οποία ακόμα μου λέει ότι θα παραδωθεί σήμερα μεταξύ 12:00 και 14:00 😁

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, bikerson said:

Το πλαίσιο τελικά δεν παρέδωσε, από το πρωί μου έλεγαν ότι θα παραλάβω, μέχρι και το απόγευμα όπου μίλησα με μία υπάλληλο και με διαβεβαίωνε ότι ήταν στον δρόμο και μετά από 10 λεπτά με ξαναπήρε επειδή έμαθε ότι τελικά δεν έχει φορτωθεί καμία παραγγελία λόγω καιρού.
Το κερασάκι ότι ούτε αύριο θα παραλάβω επειδή δεν ξέρουν πως θα είναι ο καιρός, από Τετάρτη πάμε δλδ.

Δεν με νοιάζει τόσο που δεν παρέλαβα σήμερα, οκ ξέραμε ότι είναι ιδιαίτερη ημέρα, αλλά ρε γίδια 2023 και δεν ξέρετε που είναι μια παραγγελία τόσες ώρες; Τα αυτοματα συστήματα σας μάραναν που και καλά βλέπω την πορεία της παραγγελίας, η οποία ακόμα μου λέει ότι θα παραδωθεί σήμερα μεταξύ 12:00 και 14:00 😁

Και εγώ τα ίδια με Easy Mail, και καλά από τις 4:30 έχουν παραλάβει από Samsung και μέχρι τώρα δεν έχει φτάσει στην αποθήκη, η οποία κλείνει στις 7. Έχω δηλώσει βέβαια να πάω ο ίδιος, επομένως αύριο πρωί θα πάω να παραλάβω. 

Αυτοί για τις συνθήκες τις καιρικές δεν είπαν τίποτα απολύτως, θεωρητικά όλα δούλευαν μπόμπα. 🤣

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...