Jump to content

Samsung Galaxy S23 Ultra


Vlasismiriagos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν το μάθατε από εμένα και ας μείνει και μεταξύ μας (not), μπήκε φίλος στο τσατ της Samsung στο eshop της, ζήτησε κουπόνι και του έδωσαν 10% της αξίας της συσκευής. Για μια συσκευή των 1500 > 150 έκπτωση είναι αρκετά λεφτά. Από αφάνταστα ακριβή γίνεται φανταστικά ακριβή 
Κουπονι για αγορα αποκλειστικα απο το eshop να υποθεσω....?

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, anergos13 said:

Κουπονι για αγορα αποκλειστικα απο το eshop να υποθεσω....?

Ναι κι εγώ το δοκίμασα και μου το έδωσαν το -10%.Για αγορά από το δικό τους site.Άλλα ίδιες τιμές με τα υπόλοιπα καταστήματα έχουν π.χ πλαισιο κλπ.Και αν το πάρεις απ΄samsung δίνει και -30% για αγορά αξεσουάρ.

Link to comment
Share on other sites

Ναι κι εγώ το δοκίμασα και μου το έδωσαν το -10%.Για αγορά από το δικό τους site.Άλλα ίδιες τιμές με τα υπόλοιπα καταστήματα έχουν π.χ πλαισιο κλπ.Και αν το πάρεις απ΄samsung δίνει και -30% για αγορά αξεσουάρ.
Θα το παρω με τιμολογιο και η τιμη ειναι χαμηλοτερη , απλα τις προηγουμενες χρονιες εδιναν και το κουπονι -100€ στις αλυσιδες για day one παραλαβη...
Αλλα φετος δεν οπως βλεπω...

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πριν, Bin said:

1)ξέρουμε που και με ποιον τρόπο τα πουλάνε? "panda" είχα την απορία τι γίνονται τα κινητά που τους πουλάνε.

 

2)επίσης, τα "μυτακια" στο Spen τι είναι που λες?

 

3)Trade in από κάποια άλλη χώρα μπορούμε να κάνουμε με κάποιον τρόπο?

1) Ποιος το ξερει...

2) Οι ανταλλακτικες μυτες για το πενακι....

3) Γιατι οχι?

21 ώρες πριν, Antwny said:

Τι να τα κάνεις τα μυτακια; Δεν έχω ακούσει κανέναν να θέλει ανταλλακτικά 

Προσωπικα δεν τα εχω χρειαστει ποτε...ομως αρκετοι απο τους φιλους μου, που κανουν τρελλη χρηση του SPEN στο χρονο χρειαστηκαν αλλαγη....οποτε ΝΑΙ τα χρειαζεσαι τα ανταλλακτικα, αναλογα, της χρησης που κανεις...

12 ώρες πριν, yorgos00 said:

Πολύ σωστά! Βέβαια τα 256 GB είναι για πολλούς αρκετά. Όπως και σε εμένα (128GB έχω). Φωτογραφίες και βίντεο τις ανεβάζω σε Cloud, πολύ μουσική δεν έχω στο κινητό παίζω από streaming... Προσωπικά δεν το βρίσκω κίνητρο αυτό. Θα προτιμούσα να έδιναν ένα +20% σε trade παλιάς συσκευής. Αλλά προφανώς αυτό αφορά τη δική μου χρήση.

Νομιζω οτι τα 512GB εξαιτιας του οτι πλεον δεν προσφερουν τη δυνατοτητα "εξτρα" αποθηκευτικου χωρου υπο την μορφη καρτας, ειναι μονοδρομος...το εχω παρατηρησει και απο τη δικη μου χρηση....επισης, οπως και παρα πολυ κοσμος, δεν χρησιμοποιω ποτε cloud....

11 ώρες πριν, nikos523 said:


Δεν έχεις δει κανέναν να δουλεύει το spen πραγματικά τότε.
Όχι μόνο ξεφτίζουν κάποια στιγμή, αλλά η επιλογή σκληρού ή μαλακού tip είναι μέρα με νύχτα στο γράψιμο.

ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ!!!!!

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Οποιος θελει και μενει ή παει ταξιδι Σόφια, η συσκευη κανει 1305 ευρω (512)

https://samsungstore.bg/samsung-s918b-galaxy-s23-ultra-5g.html?utm_source=hatch&utm_campaign=Samsung+Mobility&utm_content=63dcab416d59593955830862

βαζοντας την στο καλαθι, αυτοματα σου δινει τα κουπονια και τα δωρα.... 

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παράγγειλα το κινητό μαζί με μια θήκη την τεταρτη το βράδυ μέσα από το eshop τις samsung και την επομενη μέρα μου έστειλαν κουπόνι για 100 μείον και επειδή βιαστικα και το παράγγειλα τώρα δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω το κουπόνι και μου λένε να ακυρώσω την παραγγελια να μου επιστρέψουν τα χρήματα για να ξανά παραγγείλω

Για να μην πάει χαμένο το κουπόνι οποιος σκέφτεται να το αγοράσει μέσα από την samsung ας μου στείλει ένα pm

Edited by andreas443

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, andreas443 said:

καλημέρα παράγγειλα το κινητό μαζί με μια θήκη την τεταρτη το βράδυ μέσα από το eshop τις samsung και την επομενη μέρα μου έστειλαν κουπόνι για 100 μείον και επειδή βιαστικα και το παράγγειλα τώρα δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω το κουπόνι και μου λένε να ακυρώσω την παραγγελια να μου επιστρέψουν τα χρήματα για να ξανά παραγγείλω

Για να μην πάει χαμένο το κουπόνι οποιος σκέφτεται να το αγοράσει μέσα από την samsung ας μου στείλει ένα pm

παλικάρι μου αμα σου πω οτι μπήκα στο φορουμ για να ζητήσω ακριβώς αυτό...!! θα σου ήμουν υπόχρεος αν μου τον έστελνες σε ενα πμ...!!!

Link to comment
Share on other sites

Ποιό χρώμα προτιμάτε από τα 4? Το πρασινο φαινεται αρκετά ωραίο αλλά πως αλλάζεις το κλασσικο μαυρο που επαιρνες παντα?😄

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, margianniss said:

Ποιό χρώμα προτιμάτε από τα 4? Το πρασινο φαινεται αρκετά ωραίο αλλά πως αλλάζεις το κλασσικο μαυρο που επαιρνες παντα?😄

Εγώ πήρα το πράσινο. Πιο μουντό σε σχέση με του S22 Ultra αλλά ταυτόχρονα μου φαίνεται και πιο κυριλέ. 

Άσε δε που σε εμάς στην Ελλάδα που είμαστε μέσα στον ήλιο, το μαύρο τραβάει θερμότητα. 

Edited by nasosvasedis
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς ενημέρωση για πότε παραλαμβάνουμε προ παραγγελίες; Απ ότι βλέπω 17 Φεβρουαρίου λένε ημερομηνία κυκλοφορίας στα σάιτ, αλλά το πλαίσιο έστειλε ενημέρωση ότι έχει προγραμματιστεί παράδοση για την Δευτέρα που μας έρχεται

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλορίζικο σε όσους προπαραγγειλαν. Και η samsung προγραμματίζει παράδοση Δευτέρα 6/2!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι παιδιά και εμένα από την ίδια τη Samsung τη Δευτέρα μου λέει θα γίνει η αποστολή. Προφανώς τις πρώτες προπαραγγελίες θα αρχίσουν να τις παραδίδουν από την αρχή της επόμενης εβδομάδας. 

Link to comment
Share on other sites

ενημερωθηκα πως παραλαμβανω την Δευτερα και εκπτωση 100 ευρω.S23 Ultra μαυρο 12GB/512GB)

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, spiros1001 said:

ενημερωθηκα πως παραλαμβανω την Δευτερα και εκπτωση 100 ευρω.S23 Ultra μαυρο 12GB/512GB)

Έκπτωση 100 ευρώ εννοείς το κουπόνι φιλε μου; Από Samsung παρήγγειλες;

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dark_Lord said:

Έκπτωση 100 ευρώ εννοείς το κουπόνι φιλε μου; Από Samsung παρήγγειλες;

οχι ,απλως μου ειπαν 100 ευρω εκπτωση απο Samsung

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, spiros1001 said:

οχι ,απλως μου ειπαν 100 ευρω εκπτωση απο Samsung

Πώς από μόνοι τους; Εμένα δεν μου την έβαλαν την έκπτωση και δεν είχα βάλει το κουπόνι...

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, nasosvasedis said:

Πώς από μόνοι τους; Εμένα δεν μου την έβαλαν την έκπτωση και δεν είχα βάλει το κουπόνι...

Και εμένα αυτό μου φάνηκε περίεργο 

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Να πω κι εγώ την εμπειρία μου. 
Το πρωί έκανα προπαραγγελία σε μεγάλη αλυσίδα το πράσινο 12/512.

Με τιμολόγιο μου βγήκε 1168€

Διαβαζω το απόγευμα εδώ και σε άλλο φόρουμ οτι υπάρχει προωθητική ενέργεια απο Samsung για σημερινές παραγγελίες -100€. 
Παιρνω τηλ στην αλυσίδα και τους λέω εάν υπάρχει προσφορά απο Samsung. Μου λέει το παλικάρι ναι και αφού του είπα ότι έκανα το πρωί παραγγελία, μου λέει περίμενε να στην περάσω, όπως και έκανε. 
Δευτερα μου λέει θα παραλάβεις, με τιμολόγιο η τιμή διαμορφώθηκε στα1087€ μείον τα 100€ του trade in όταν θα παραλάβω. 
Οποτε μιλάμε για S23 ultra 12/512, τελική τιμή στα 987€. 
Ξανα λέω προς αποφυγή παρεξηγήσεων, αυτή η τιμή ειναι, 

- ΦΠΑ 

-100€ απο Samsung

-100 trade in

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, astra_21 said:

Να πω κι εγώ την εμπειρία μου. 
Το πρωί έκανα προπαραγγελία σε μεγάλη αλυσίδα το πράσινο 12/512.

Με τιμολόγιο μου βγήκε 1168€

Διαβαζω το απόγευμα εδώ και σε άλλο φόρουμ οτι υπάρχει προωθητική ενέργεια απο Samsung για σημερινές παραγγελίες -100€. 
Παιρνω τηλ στην αλυσίδα και τους λέω εάν υπάρχει προσφορά απο Samsung. Μου λέει το παλικάρι ναι και αφού του είπα ότι έκανα το πρωί παραγγελία, μου λέει περίμενε να στην περάσω, όπως και έκανε. 
Δευτερα μου λέει θα παραλάβεις, με τιμολόγιο η τιμή διαμορφώθηκε στα1087€ μείον τα 100€ του trade in όταν θα παραλάβω. 
Οποτε μιλάμε για S23 ultra 12/512, τελική τιμή στα 987€. 
Ξανα λέω προς αποφυγή παρεξηγήσεων, αυτή η τιμή ειναι, 

- ΦΠΑ 

-100€ απο Samsung

-100 trade in

Τα 100 ευρώ μόνο για σήμερα ήταν;

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dark_Lord said:

Τα 100 ευρώ μόνο για σήμερα ήταν;

Κάλεσα μόλις μου είπε κάτι άκυρα μέσω Samsung Members...; Αυτό εννοούν αυτοί για voucher το trade in;

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, nasosvasedis said:

Κάλεσα μόλις μου είπε κάτι άκυρα μέσω Samsung Members...; Αυτό εννοούν αυτοί για voucher το trade in;

Ακριβώς ..αν κάποιος ξέρει ας πει ακριβώς πώς παίρνεις το κουπόνι ή την έκπτωση 10%

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Dark_Lord said:

Ακριβώς ..αν κάποιος ξέρει ας πει ακριβώς πώς παίρνεις το κουπόνι ή την έκπτωση 10%

Εγώ το κουπόνι το έχω, δεν το εφάρμοσα γιατί είχα παραγγείλει ήδη... Μπορείτε ωστόσο όσοι μιλήσατε να μας πείτε πως ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ σας έκαναν την έκπτωση των 100 ευρώ;

Link to comment
Share on other sites

Έκανα προπαραγγελια χτες από μεγάλη αλυσίδα, μου είπαν παραλαβή από 16 Φεβρουαρίου αλλά σήμερα με κάλεσαν ότι τρέχει προσφορά -100€ αν το εξοφλήσω σήμερα και έτσι έκανα , και μάλιστα υπάρχει ετοιμοπαράδοτο, (Δευτέρα παραλαμβάνω) το πήρα με τιμολόγιο συνεπώς τελική τιμή για το S23 Ultra 12/512  βγαίνει 1087€. Και αν δώσω την παλιά συσκευή φτάνει μέχρι και 987€.

Για Day one την καλύτερη android συσκευή δεν την λες πολύ ακριβή (αναλογικά πάντα έτσι; Μιας και έχουν ακριβυνει τα πάντα).

Γενικά αυτό που κατάλαβα είναι ότι αν θες να πάρεις flagship κινητό συμφέρει day one. Όσο και να πέσει η τιμή του τους επόμενους μήνες δεν θα συμφέρει μιας και για τις προπαραγγελιες τρέχει και η προσφορά με τα διπλά gb χώρο.

Link to comment
Share on other sites

Έκανα προπαραγγελια χτες από μεγάλη αλυσίδα, μου είπαν παραλαβή από 16 Φεβρουαρίου αλλά σήμερα με κάλεσαν ότι τρέχει προσφορά -100€ αν το εξοφλήσω σήμερα και έτσι έκανα , και μάλιστα υπάρχει ετοιμοπαράδοτο, (Δευτέρα παραλαμβάνω) το πήρα με τιμολόγιο συνεπώς τελική τιμή για το S23 Ultra 12/512  βγαίνει 1087€. Και αν δώσω την παλιά συσκευή φτάνει μέχρι και 987€.
Για Day one την καλύτερη android συσκευή δεν την λες πολύ ακριβή (αναλογικά πάντα έτσι; Μιας και έχουν ακριβυνει τα πάντα).
Γενικά αυτό που κατάλαβα είναι ότι αν θες να πάρεις flagship κινητό συμφέρει day one. Όσο και να πέσει η τιμή του τους επόμενους μήνες δεν θα συμφέρει μιας και για τις προπαραγγελιες τρέχει και η προσφορά με τα διπλά gb χώρο.
Ποια ειναι η Αλυσιδα φιλε για να ξερουμε και εμεις που θα παραγγειλουμε να δουμε τι παιζει...

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, bikerson said:

Έκανα προπαραγγελια χτες από μεγάλη αλυσίδα, μου είπαν παραλαβή από 16 Φεβρουαρίου αλλά σήμερα με κάλεσαν ότι τρέχει προσφορά -100€ αν το εξοφλήσω σήμερα και έτσι έκανα , και μάλιστα υπάρχει ετοιμοπαράδοτο, (Δευτέρα παραλαμβάνω) το πήρα με τιμολόγιο συνεπώς τελική τιμή για το S23 Ultra 12/512  βγαίνει 1087€. Και αν δώσω την παλιά συσκευή φτάνει μέχρι και 987€.

Για Day one την καλύτερη android συσκευή δεν την λες πολύ ακριβή (αναλογικά πάντα έτσι; Μιας και έχουν ακριβυνει τα πάντα).

Γενικά αυτό που κατάλαβα είναι ότι αν θες να πάρεις flagship κινητό συμφέρει day one. Όσο και να πέσει η τιμή του τους επόμενους μήνες δεν θα συμφέρει μιας και για τις προπαραγγελιες τρέχει και η προσφορά με τα διπλά gb χώρο.

Εμάς η Samsung δεν θα μας πάρει να μας πει το ίδιο; 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...